Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moyes.pl Gramy Tutaj! Start w sobotę o 18:00 [Dedyk] [Easy/Medium]


~Sielu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Plan wydarzeń przed startem :

  1. 17:30 rejestracja włączona.
  2. 17:40 patcher włączony.
  3. 18:00 Serwer włączony możemy nakur**ać

ddz8gi.png


 


 


 


 

Opublikowano

rejestracja pewnie 10-15minut przed startem no i wyczekujmy wspólnie do 18 :)

 

Nie lepiej trochę to sobie rozciągnąć w czasie? Chyba, że macie dopięte wszystko do końca i jesteście pewni, że wszystko będzie cacy :D

The past has gone

 

Opublikowano

Nie lepiej trochę to sobie rozciągnąć w czasie? Chyba, że macie dopięte wszystko do końca i jesteście pewni, że wszystko będzie cacy :D

Spokojnie, jak wszystkiego będziemy pewni to możliwe że włączymy wcześniej :)

Opublikowano

No wchodz już na forum i zgłaszaj bo własnie zaczynają.

Jestem pod nickiem Kyun - pw.

że co ?xdd Na jakie forum o.O ?

Jezu chcę już expić !;o

86765457725017491483.png


Mayumii | Sheyra | Szamanka Shinsoo 


Mayumi | Nayumi eNs Ninja Shinsoo

Opublikowano

Macie jakieś sygnaturki dla graczy?

Planujecie jakieś updaty lvlowe?

OHO ! TO JA ZROBIĘ <333

86765457725017491483.png


Mayumii | Sheyra | Szamanka Shinsoo 


Mayumi | Nayumi eNs Ninja Shinsoo

Opublikowano

Tego cepa nie chciałbym w życiu w administracji i nie pozwoliłbym żeby nawet na krok tknął się któregoś z moich serwerów.

Pomaga jedynie przy becie nadal i przy okazji odpowiada na pytania tutaj jak widzicie.A pomocy nawet od takiego jak on nigdy za wiele...

Przypominamy o TS serwerowym podanym na stronie głównej,rejestracja pewnie 10-15minut przed startem no i wyczekujmy wspólnie do 18 :)

Mamy nadzieję że pozytywnie zaskoczy WAS ten serwer bo jak widzicie zainteresowanie jest całkiem spore :)

Pozdrawiam

True!

No jak tak to na pewno zawitam.. bo gdyby ten "osobnik" był w administracji to by była jakaś porażka . :)

Życzę powodzenia True :) moze być konkret.

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano

Da  mi ktoś link do patchera?,Na  stronie nie działa, a robią mi coś z internetem i pobiera mi tak że co chwile się anuluje samo ;x, Będe wdzięczny za pomoc :))

Opublikowano

Da  mi ktoś link do patchera?,Na  stronie nie działa, a robią mi coś z internetem i pobiera mi tak że co chwile się anuluje samo ;x, Będe wdzięczny za pomoc :))

Patchera masz w kliencie. 

Oficjalnie nie ma go do pobrania.

Opublikowano

Oho... To mam po grane :/, A nie  ma takiej opcji żeby wrzucić go na jakiś upload? 

Będzie patcher także jako zwykła "paczka."

3_1.png

Opublikowano

FanPage serwera już dostępny, po lewej stronie "strony moyes.pl" macie LikeBoxa :)

Tam będziecie mieli informację na bieżąco dot.serwera a kto wie może jeszcze dziś jakiś konkursik na SM-y :)

Pozdrawiam

True!

Opublikowano

Napisze ktos ile osob w prezentacji?

Jestem mobilnie i nie widze ;)

Czekamy do 18 ;)

538 :) 

 

No juz tylko 33 minuty !

Jeśli jesteś "prO" daj mi --- .

Lubie minusy.

Daj Tego Minusa !:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...