Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moyes.pl Gramy Tutaj! Start w sobotę o 18:00 [Dedyk] [Easy/Medium]


~Sielu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widze reklama bardzo duza jezeli jutro startuje server a w prezentacji siedzi 100 os  wiec napewno zawitam. :)

 

Skad truta?

 

WW, bez PT. Masz napisane 5 postów wyżej..

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jest balans postaci jeśli chodzi o pvp? Nie ma przesadzonej ilości odporności na magię? Smok/Healer coś ugra?

Opublikowano

Jest balans postaci jeśli chodzi o pvp? Nie ma przesadzonej ilości odporności na magię? Smok/Healer coś ugra?

Klasy są wyrównane, Gord potwierdzi. :D 

Opublikowano

Rozumiem, że patcher przed startem pobierze te pliki których nie ma? Bo teraz jak klikam w ikonkę uruchomienia gry to wyświetla mi, że brak pliku moyes.exe

Opublikowano

Serwer jest mega doczekać się nie można do godziny startu strasznie podoba mi się to że administracja jest w porządku wie co robi, reklama u Żiżeja oraz Bonusa. Patrząc na serwer to wszystko jest dopracowane serwer marzeń. Lecimy ku**a tutaj panowie i panie. Zapraszam gorąco na start serwera bo warto <3.

ddz8gi.png


 


 


 


 

Opublikowano

Rozumiem, że patcher przed startem pobierze te pliki których nie ma? Bo teraz jak klikam w ikonkę uruchomienia gry to wyświetla mi, że brak pliku moyes.exe

W cliencie jest plik moyes.exe od razu w rar ,moze Ci antivirus wywala go z kompa

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Opublikowano

W cliencie jest plik moyes.exe od razu w rar ,moze Ci antivirus wywala go z kompa

Dodaj folder do zapory lub wyklucz ze sjanowanua i wtedy

Lub wylacz antywirus bo on ci usuwa plik. I tak samo plik patchera

Opublikowano

Co jak co ale interface klienta jest beznadziejny.

 

Tobie podoba się jabłko mi gruszka. Według mnie jeden z lepszych, prosty, przejrzysty i nie nazbyt nowoczesny.

Jedyne o co mam zastrzeżenia to brak starego wyglądu pierwszych miast. Myślę, że to się nie sprawdzi

The past has gone

 

Opublikowano

wszystko fajnie ale Sielu... serwery fajne lecz nikt na nich nie gra ; )

Reklama za gruby hajs już jest, więc te 1k zawita bez problemu. 

 

Kilka stron wcześniej napisałem, u kogo jest reklama. Wystarczy poczytać..

Opublikowano

Kolejny raz ponawiam pytanie czy są wgrane diffy na :

 

- szybkość ataku, powyżej 200

- szybkość poruszania się, powyżej 200

The past has gone

 

Opublikowano

skoro tak to zawitam. Sorka lecz nie jestem w stanie czytac co wgl piszecie więc ciesze sie jak błędów nie zrobie, tak więc do jutra na serwerze.

 

 

@Ty tam up dify nie potrzebne bo serwer jest na souruce, dla tego nie starował w piatek a startuje s obote.

😅

Opublikowano

skoro tak to zawitam. Sorka lecz nie jestem w stanie czytac co wgl piszecie więc ciesze sie jak błędów nie zrobie, tak więc do jutra na serwerze.

 

 

@Ty tam up dify nie potrzebne bo serwer jest na souruce, dla tego nie starował w piatek a startuje s obote.

 Zapomniałem o tym source, ale to że serwer na nim robiony nie znaczy, że szybkość poruszania się i ataku nie ograniczona jest do 200 i na nic zdaje się berserk u woja.

The past has gone

 

Opublikowano

Reklama za gruby hajs już jest, więc te 1k zawita bez problemu. 

 

Kilka stron wcześniej napisałem, u kogo jest reklama. Wystarczy poczytać..

To jest tak reklama za gruby hajs? Czy może ZabQ?

https://www.youtube.com/watch?v=_GXhyJ54_6k

 

Ale nie w tym rzecz. Kolejny serwer Siela, Metinek.eu, Amerion. Tutaj będzie tak samo. Serwery robisz świetne to prawda ale gdyby frekwencja była tak dobra ;(

 

No cóż, poczekajmy do jutra.

Opublikowano

Ale nie w tym rzecz. Kolejny serwer Siela, Metinek.eu, Amerion. Tutaj będzie tak samo. 

 

Prześlij mi wyniki na jutro Arsenalu, City i Chelsea, dokładne ! Możesz jeszcze 5ke w totka przesłać

The past has gone

 

Opublikowano

Będzie możliwość włączania / wyłączania ochronki dla bm'a, tak jak wp ma czarowane ostrze? Wiadomo, że expienie BM nie jest łatwe, szczególnie początki, kiedy trzeba umieć nim expić. A gdy się padnie trzeba czekać aż się załaduje ochronka co jeszcze bardziej utrudnia expienie.

 

//

 

Dropią na serwerze szkatułki serwerowe?

Z tego co pamiętam, dropi szkatułka Moyes.

76561197967532978.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...