Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moyes.pl Gramy Tutaj! Start w sobotę o 18:00 [Dedyk] [Easy/Medium]


~Sielu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1.Pobierasz ten plik ja korzystałem z tego linku 

 ...

2. W zależności ilu masz bitowy system wrzucasz w odpowiednią ścieżkę 

Przy 32 u mnie to: C:\Windows\System32

Przy 64 u mnie to: C:\Windows\SysWOW64

3. Wypakujesz klienta i wrzucasz łatkę 

4. Cieszysz się grą

 

Czasem trzeba włożyć trochę wysiłku 

Proszę o skan, czas 1h.

Opublikowano

Opłaca się pobierać clienta? 

Opłaca to nic nie kosztuję a zawsze jakaś rozrywka w niedzielne popołudnie ^_^

Opublikowano

Teraz już może być tylko lepiej :D

Nie wiem czemu niektórym exp przeszkadza, jak najbardziej jest prawidłowo dobrany na mapie 100

The past has gone

 

Opublikowano

Jest wgl jakieś forum tego serwera?

Licznik podkręcony, że ciągle jest parzysta liczba graczy? ...

Opublikowano

Teraz już może być tylko lepiej :D

Nie wiem czemu niektórym exp przeszkadza, jak najbardziej jest prawidłowo dobrany na mapie 100

Tylko pelerynka i spacja to jest męczące ^^

30u6c9h.jpg

 Wesołych Świąt ! 

Opublikowano

Jest wgl jakieś forum tego serwera?

Licznik podkręcony, że ciągle jest parzysta liczba graczy? ...

Licznik nie odswieza się co kilka sekund. Wystarczy wejść do m1 na każdym ch, pełno ludzi

The past has gone

 

Opublikowano

Jest wgl jakieś forum tego serwera?

Licznik podkręcony, że ciągle jest parzysta liczba graczy? ...

Forum zostanie skończone to zostanie dodane, Licznik nie jest podkręcony, wystarczy wejść do gry i samemu się przekonać. W miastach oraz na expowiskach, bardzo dużo osób. 

 

Polecam 

xD 

Opublikowano

Jest wgl jakieś forum tego serwera?

Licznik podkręcony, że ciągle jest parzysta liczba graczy? ...

Spójrz do góry tam masz obrazek i jest nie parzysta 

30u6c9h.jpg

 Wesołych Świąt ! 

Opublikowano

Mapy małe, spoty jeszcze mniejsze, a ludzi w ch*j. Wniosek? Przydałyby się CH5 i CH6, na mapce od 60 na jednym "spocie" bije się 5 osób, na reszcie to samo.

Opublikowano

Mapy małe, spoty jeszcze mniejsze, a ludzi w ch*j. Wniosek? Przydałyby się CH5 i CH6, na mapce od 60 na jednym "spocie" bije się 5 osób, na reszcie to samo.

I tak powiedzą, że to rywalizacja, czyli walka o zwierzynę w postaci mobów.Nie potrzebnie tak kombinowali.Powinni dać podstawowe mapy od m1 do v2 groty, a potem dopiero jakieś nowe.

Opublikowano

I tak powiedzą, że to rywalizacja, czyli walka o zwierzynę w postaci mobów.Nie potrzebnie tak kombinowali.Powinni dać podstawowe mapy od m1 do v2 groty, a potem dopiero jakieś nowe.

V2 groty jest w porzadku,na kazdym spocie sa mistyki,a spotów jest od zayebania.

 

 

ps.Kiedy obugujecie te konta które maja od rana ''Twoje konto jest juz polączone''?

Opublikowano

Mapy małe, spoty jeszcze mniejsze, a ludzi w ch*j. Wniosek? Przydałyby się CH5 i CH6, na mapce od 60 na jednym "spocie" bije się 5 osób, na reszcie to samo.

 

Mapy są okej. I tak ludzie w ledwo 16 godzin wbili 150 lvl...

The past has gone

 

Opublikowano

Mapy są okej. I tak ludzie w ledwo 16 godzin wbili 150 lvl...

 

Grając cały czas od startu serwera. Powinno być jasne, że w nocy większość ludzi śpi, a nie gra w metina przez co o spoty, metiny, bossy itd. jest o wiele łatwiej.

+ nie wiem czy to tylko u mnie, ale w m2 są mega lagi(nie chodzi mi o fpsy jak większość osób rozumuje "lagi"), a po ~5 minutach się uspokaja.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...