Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moyes.pl Gramy Tutaj! Start w sobotę o 18:00 [Dedyk] [Easy/Medium]


~Sielu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co do balansu klas to ciężko powiedzieć, trzeba trochę czasu by to sprawdzić. Bugi są, ale ekipa je eliminuje.

A czy polecil bys mi ten server? 

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Spodziewałem się czegoś lepszego a wyszło jak zawsze...

- drop kasy podchodzi pod harda

- exp medium/hard

- drop medium

Jezeli to by bylo poprawione to wtedy jest ok

x

Opublikowano

Właśnie że kasa leci okey , bo ceny są niskie .. 

Ale bugi ... 

Twoje konto zostało połączone .. Masa ludzi ma tak (zbugowane konto) przez co nie mogą się połączyć z serwerem .. 

Po wyeliminowaniu tego serwer jak najbardziej polecam . 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Daj spokój, "profesjonaliści" będą szukać igły w stogu siana. :P

 

Panie nie da się poskładać serwera? Nie da się na niego włamać? Jejku, Ty jesteś profesjonalistą w c**j. ;)

qolJA1e.png

Opublikowano

Daj spokój, "profesjonaliści" będą szukać igły w stogu siana. :P

Skąd ta złość Mikołaju ? :D 

 

 

Czyżby team Dreikona Ci się naraził czy też zwyczajna ludzka zawiść ? 

 

 

Serwer polecam. Azoom prawilna morda, true też i sielu (chyba też). Ten skład to przepis na zupę :D 

Bardzo ciekawy serwer, ładna stronka (true poszalałeś z budżetem xD) itd… :D

PS: modzi pisali abym uzasadniał więc mam nadzieję, że wystarczy :D 

Invoriabanenr.png

Opublikowano

wgl nie moge wbic na serwer... metek włacza mi sie z 5min po czym sie zacina i trzeba dlugo czekac zeby wpisac pasy i zeby je zatwierdziło.. a pozniej to juz wgl nie wbije tylko pisze zostaniesz poloaczony z serwerem.. Help

erfgreg.png

Opublikowano

Spodziewałem się czegoś lepszego a wyszło jak zawsze...

- drop kasy podchodzi pod harda

- exp medium/hard

- drop medium

Jezeli to by bylo poprawione to wtedy jest ok

Drop yangów został tak ustawiony by nie było XXX bryłek, lecz wszystkie ceny ulepszania i ceny u handlarzy są dopasowane do ceny dropu yang. 

Exp i drop też jest okej, pamiętaj że to nie easy a medium ;) 

 

polecam. 

xD 

Opublikowano

Drop yangów został tak ustawiony by nie było XXX bryłek, lecz wszystkie ceny ulepszania i ceny u handlarzy są dopasowane do ceny dropu yang. 

Exp i drop też jest okej, pamiętaj że to nie easy a medium ;)

 

polecam. 

 

"nie easy a medium"

Nazwa prezentacji mówi co innego.

Opublikowano

Drop yangów został tak ustawiony by nie było XXX bryłek, lecz wszystkie ceny ulepszania i ceny u handlarzy są dopasowane do ceny dropu yang. 

Exp i drop też jest okej, pamiętaj że to nie easy a medium ;)

 

polecam. 

ceny dropu yang? :D Okeeej.

Jaki medium? W prezentacji napisane jest, iz easy...

 

 

To nie jest 'rasowy' medium tylko łatwiejszy, stąd easy/medium w prezentacji.. ;)

 

w prezentacji masz samo EASY, nie easy/medium.

 

 

Zastanawialem sie czy wbic, ale jak czytam te komenty to bardzo one zniechecaja - zatem cos musi byc nie tak...

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

2xUP . proponowalbym sprawdzic samemu.. server wydaje się okej ,aczkolwiek..
- Mapy paskudne..
- do 80 lvl  w red lesie?no bez przesady..

- Lipa ze nie ma v2 itd..

- male spoty

jak na razie nie mam innych zastrzeżeń .. :)

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano

Serwer jest świetny a co nowych map mi się to bardzo podoba wreszcie coś nowego. Serwer zasługuje na ocenę 11/10. Polecam serwer wbijać na niego bo warto teraz aktualnie gra ponad 700-750 osób zobaczymy ile licznik pokaże jak będzie 18, 20 :)

ddz8gi.png


 


 


 


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...