Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moyes.pl Gramy Tutaj! Start w sobotę o 18:00 [Dedyk] [Easy/Medium]


~Sielu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jaka jest cena zmianek? Serio nie nie ma v1 i v2? To już można sobie darować serw.

Opublikowano

1. Nigdy nie używaj skrótów w oficjalnej prezentacji takich jak "tkz" :D

2. Client mi nie działa. Nie ma pełnej biblioteki a później wyskakuje "Internal protection Error'

2i6eukk.jpg

Opublikowano

Jaka jest cena zmianek? Serio nie nie ma v1 i v2? To już można sobie darować serw.

500k - 1000 zmianek

200k - 200 zmianek

 

Zamiast v1 i v2 jest pustynia.

579571423327107377857.png

Opublikowano

Dlaczego klient mi się nie odpala ? ;/

Aktualnie szukam serwera na którym mógłbym zostać na dłużej, który po prostu szybko mi się nie znudzi , także gra na nim to powinna być czysta przyjemność. 


Może być to Global albo Prywatny.


Masz jakiś pomysł?


Napisz na PW a na pewno będę wdzięczny  :)

Opublikowano

500k - 1000 zmianek

200k - 200 zmianek

 

Zamiast v1 i v2 jest pustynia.

Dlaczego tak drogo? Przecież kasa dropi jak najekiejś Sravi albo Chujmorce.I co na tej pustyni są moby z v2? Czemu drugie miasta są połączone? 

Opublikowano

Dlaczego klient mi się nie odpala ? ;/

Może opisz dokładniej ten błąd? pobrałeś łatkę?

 

Sielu, podobno is miał być przed startem, gdzie on jest?

Opublikowano

Mam pytanie zrobicie łatke chociaż moby na psy all zmienione oprócz bossów czy coś? żeby te lagi troche ogarnąć na słabszych kompach :P

 5e12664b40bb4455bc58e085dd6b49d0.0.gif

<3

Opublikowano

gdzie znajdę tą łatkę ? bo na stronie główniej mi ta łatka nie działa tzn nie chce się nic pobrać

Opublikowano

halo halo mam problem :(

Włączam klienta, próbowałem wszystkimi możliwościami (jako administrator, z trybem zgodności), pokazuje mi się na chwile czarne okno i za chwile zamyka. Help me guyz!

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

Dlaczego tak drogo? Przecież kasa dropi jak najekiejś Sravi albo Chujmorce.I co na tej pustyni są moby z v2? Czemu drugie miasta są połączone? 

Jeżeli dla Ciebie to jest drogo, to chyba grać nie umiesz, na 15lvl miałem 1k zmianek.

579571423327107377857.png

Opublikowano

Jeżeli dla Ciebie to jest drogo, to chyba grać nie umiesz, na 15lvl miałem 1k zmianek.

A co z tym v2? Serio trzeba dobijać 80 w red lesie?

Opublikowano

Skąd wierzchowce i kostiumy :)?

790331421158480286162.png

 

i5 2500k 

msi z77a gd 55

Ballistix x2 4gb

r9 270x 4gb

Thermaltake 530w

gladius m25

seagate 1tb

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Wypakuj clienta na pulpit jeżeli masz go na dysku D.

mam na pulpicie 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...