Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moyes.pl Gramy Tutaj! Start w sobotę o 18:00 [Dedyk] [Easy/Medium]


~Sielu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Rzeczywiście widać, żeby grało teraz te ok. 1k osób? Pytam się, bo od 10 min nie widziałem nieparzystej liczby graczy na stronie. 

Ta, znalezienie spota graniczy z cudem, ludzi w c**j na mapkach. 

 

Ale co z tego, skoro już są bugi?

 

Ogólnie serwer mi nie przypadł do gustu, może przez te m1 i nowe mapy.. 

 

 

Jakie jest forum tutaj? 

 

nie ma

Opublikowano

By wejść na WW jest wymagane 1kk, zostało tak zrobione to nie żaden bug. 

To czemu wywala i buguje postać, oddasz mi te 1kk? nie sądzę. xD

 

Przyznaj, że tego nie sprawdziłeś ''testerze''. 

Opublikowano

To czemu wywala i buguje postać, oddasz mi te 1kk? nie sądzę. xD

 

Przyznaj, że tego nie sprawdziłeś ''testerze''. 

Kolego, wywaliło subchannel. WW sprawdzałem 3 razy na becie - wszystko działało. 

Inaczej jest, jeżeli na serwerze gra 5 osób, a inaczej jeżeli 1000.

Poczekajcie chwile, dajcie ogarnąć. Ludzie to nie maszyny. Nie bądźcie tacy napaleni. To jest początek serwera, gdzie wszystko może się zdarzyć. Tutaj nie jest źle. Administracja robi co tylko może.

Pozdrawiam serdecznie.

 

 

@Skitti

Testerzy to 3-4 osoby, które teraz grają na oficjalnym serwerze, więc.. Męczy Cię szukanie bossów i metków ? - to dobrze, gdyż jest wszystko nowe i myślę, że możesz poświęcić chwilę czasu, dopytać się, poszukać bossów / metków etc. Nie możesz mieć wszystkiego pod nos podstawione, gdyż wtedy gra straciłaby sens. Po to jest ten serwer, po to są nowe mapy, aby pomęczyć się z szukaniem bossów / metków / dobrych spotów.

Kilka bugów - wymień je, chyba że chcesz ciągle grać na owych bugach.

 

Pozdrawiam serdecznie. 

Opublikowano

Wbiłem na ww...  Pietro z pieczęciami, wywaliło mnie i nie mogę się teraz zalogować na postać. Wywala do głównego ekranu gry...

c3e3677f25827.png

Opublikowano

Wywalilo mnie na WW na 3 pietrze a teraz zalogowac sie nie moge ....

''Testerzy'' tak bardzo się starali. 

 

wszedłem do WW, nie pamiętam które piętro - 4 czy tam 5 nagle wywali mi i koledze klienta i nie możemy nie połączyć ..

to samo.

 

odbugujcie postać na stronie i poczekajcie 30 min.. zobaczymy czy będzie działać. 

Opublikowano

Widze ze wszyscy ten sam problem, i żadnej odpowiedzi ze strony teamu 

Nicki na serwerach Metin2:


BooMbel


Hisoka


 

Opublikowano

Logowanie bardzo pada. Chyba nie myśleli ze bedzie tyle ludzi.

 

Spity sa serio male.. mialy byc dla kazdego dobre spoty a nie po 3-4 grupy i kilka spotow wiekszych

Opublikowano

Mam problem taki ze odpalam clienta przez "Moyes" i pojawia sie okno (czarne) i znika wgrałem łatkę pobierałem z mega.co.nz. Ktoś wie o co c'mon? 

Opublikowano

Coś dla słabszych graczy, jakaś łatka by się przydała

M1 jak av2 serio -,-

 5e12664b40bb4455bc58e085dd6b49d0.0.gif

<3

Opublikowano

Mam problem taki ze odpalam clienta przez "Moyes" i pojawia sie okno (czarne) i znika wgrałem łatkę pobierałem z mega.co.nz. Ktoś wie o co c'mon? 

Spatchowałeś klienta?

Opublikowano

Mam problem taki ze odpalam clienta przez "Moyes" i pojawia sie okno (czarne) i znika wgrałem łatkę pobierałem z mega.co.nz. Ktoś wie o co c'mon? 

 

Usuń z dysku D folder ymir work.

xdnXBJo.png

Opublikowano

Ktoś z teamu na temat WW moze by się wypowiedział co zrobić żeby zalogować się na postac? 

Nicki na serwerach Metin2:


BooMbel


Hisoka


 

Opublikowano

Ktoś z teamu na temat WW moze by się wypowiedział co zrobić żeby zalogować się na postac? 

 

 

Musisz poczekać az podchannele włączą.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...