Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moyes.pl Gramy Tutaj! Start w sobotę o 18:00 [Dedyk] [Easy/Medium]


~Sielu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

i c**j wywaliło na ww i po grze . Dziekuje, 3 pietro . 

Witaj w klubie którym zagrać dzisiaj już nie będzie dane, gdyż nikt tego nie potrafi rozwiązać. 

Nicki na serwerach Metin2:


BooMbel


Hisoka


 

Opublikowano

Spokojnie, przy takich serwerach zawsze na starcie są faile.

Nie ma się czym przejmować, nie możecie pograć - idźcie się przespać, wstaniecie rano i macie całą niedziele do grania.

 

Spora ilość osób jak na starcie, oby tak się  utrzymało w trakcie gry.

Powodzenia. :)

Opublikowano

po przeniesieniu na mape dungeony postac sie buguje , kazdy tak ma?

 

ps. jak zrobic slub postaciami? nie ma staruszki ani domokrązcy..

Opublikowano

po przeniesieniu na mape dungeony postac sie buguje , kazdy tak ma?

 

ps. jak zrobic slub postaciami? nie ma staruszki ani domokrązcy..

Tak również tak mam ze znajomymi - czekać aż naprawią.

Opublikowano

ehh. A tak chcialem grac. Dobra yebac trzeba isc sie wyspac, mam nadzieje ze jutro bedzie ok . 

Ps. Strona OFF ? 

Opublikowano

po przeniesieniu na mape dungeony postac sie buguje , kazdy tak ma?

 

ps. jak zrobic slub postaciami? nie ma staruszki ani domokrązcy..

przy przeniesieniu mi się postać nie bugowała, ale na ww owszem. 

Ślubu raczej nie można z tego co mi sie wydaje bo ani itemów nie widziałem ani staruszki. 

Nicki na serwerach Metin2:


BooMbel


Hisoka


 

Opublikowano

ehh. A tak chcialem grac. Dobra yebac trzeba isc sie wyspac, mam nadzieje ze jutro bedzie ok . 

Ps. Strona OFF ? 

Tak, off. 

Opublikowano

Pieknie ladnie , odbugowalem postac z ww jestem gdzies w m1  + mam 1,5kk  ( juz nie mowie o 1kk z ww ), zmieniam ch tepam sie do red lasu i boom 350k .

Oby ten server stracil graczy .

Opublikowano

Ten exp jak na medium/easy leci z*********e wolno na +70lvl już... wielki - serwera.

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

jak postac odbugowales ? :D

pewnie na stronie na którą teraz nie da się wejsc

Nicki na serwerach Metin2:


BooMbel


Hisoka


 

Opublikowano

druteks29 to ja Ci współczuje jak przeżywasz tak strate 350k za tp do lasu + 1kk za ww..  TO nie chce wiedzieć co byś sobie zrobił jakbyś zgubił 50zł...

@ BTW mi strona smiga normalnie.  - śmigała aż do teraz

 

@Edit Przerwa techniczna :)

c3e3677f25827.png

Opublikowano

Ten exp jak na medium/easy leci z*********e wolno na +70lvl już... wielki - serwera.

 

90 minut i wbiłem 79 bez pdków... Dobrze leci nadal

The past has gone

 

Opublikowano

druteks29 to ja Ci współczuje jak przeżywasz tak strate 350k za tp do lasu + 1kk za ww..  TO nie chce wiedzieć co byś sobie zrobił jakbyś zgubił 50zł...

@ BTW mi strona smiga normalnie.  - śmigała aż do teraz

Po 1 to ponad 2kk i niewiem czy wiesz ale jak na start serva + z takim drop yang to nie jest mala strata a tak ogolnie wcale nie powinno tak byc na dobrym servie .

Tak mialo byc fajnie , taki server , taka ekipa a nawet ciezko im odpisac .

Opublikowano

Jakie spać :D  Ja tutaj korzystam z L4 i chciałem nocke palnąć.

Jak nie ruszy mi postac to nocka z Śródziemie: Cień Mordoru :)

c3e3677f25827.png

Opublikowano

Ten exp jak na medium/easy leci z*********e wolno na +70lvl już... wielki - serwera.

A co chcecie max lv po 3 dniach? To od razu zmień serwer i bez płaczu, proste

<3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...