Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Arutan.pl - Tylko u nas realne nagrody


Mikolajek1233

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czekam od długiego czasu na jakiegoś dobrego harda. Mam pytanie: jak wygląda reklamowanie serwera? Hardy maja sens tylko przy duzej liczbie graczy i mam nadzieje, ze nie pomineliscie tego faktu.

Na serwer napewno wbije

reklama jest u kogo się tylko da, są na to pieniądze

Na tym serwerze na becie z tego co czytałem tyle błędów jest że na gotowcach mniej jest O_o haha nie wiem z czym oni startują jak tam tyle bugów poprawek bardzo dużo....

 

Beta powinna być na sprawdzenie czy nią ma bugów jakieś drobne poprawki łatanie błędów ale tutaj to ich jest masa... wy ten serwer dopiero odpaliliście na gotowcu? bo tak to wygląda. Pozdrawiam

Jak masz jakiś problem do tego serwera to po prostu wyjdź... a jak chcesz porozmawiać to wejdź na ts'a a nie się tutaj spinasz jak 3/4... Masz problem wbij to porozmawiamy

  • Odpowiedzi 507
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wgl kontakt z administracją to jakaś klapa jest hahah po adres od ts3 czekam od wczoraj śmiechu warte :-)

dostałeś na gg... Kulturą i wyrozumiałością normalnie tryskasz ;) Gdybyś miał cały serwer na głowie, xxxxx osób co ci spami wszędzie to też byś nie zdołał każdemu odpisać. Zapewniam. Z resztą gdybyś przejrzał to byś zauważył że ts był podawany

Opublikowano

Tak naprawdę technik serwera nie potrafi przyjąć innych opinii na klatę. Wygląda to tak, że " ten napisał coś źle o serwerze " Mikołajek już Damian do Ciebie przyjedzie o.O Prosze cie człowieku .... Zabronisz mi mieć swojego zdania ? :O

 

Kiedy start w końcu ?

 

z 300online może będziecie mieli. Teraz dużo wiary na Lastivi gra. Shaggy dobry kawał roboty odwalił.

 

 

Nie polecam serwera ze względu na technika. Sponsor mu się trafił konkretny.

 

Wystawiłem swoją opinię temu serwerowi. Bez pozdrowień.

 

Poprawcie ten czarny pasek : http://screenshooter.net/100600474/nelfmhu

 

Pis joł.

Spoko, co do pasku:

http://scr.hu/34x/iq9kj
xD

 

Strona powinna się pojawić dzisiaj, forum w najbliższych dniach

 

 

@Edit Pozdrawiam osobę, która nas dzisiaj atakowała około godziny 10:40. Tego nawet nie można nazwać łaskotką, prosimy mocniej bo 50 mb to stanowczo za mało jak na tę maszynę ;*

Mhm nie proś o mocniejsze bo czasami prośby się spełniają, pamiętaj.

 

Zabezpieczenia z górnej półki począwszy od dodatkowych wykupień firewalli skończywszy na firmie która się specjalizuje na zabezpieczeniach maszyn :)

Hm z górnej półki.. ciekawe ciekawe.. wiem że będziesz miał z ovh itd itd, ale wiesz co Ty teraz piszesz? coś głupiego i dla Cb nie pojętego wiesz? A Ty wiesz że ja tak mogę napisać bo ja Cb dłużej znam niż inni tutaj wszyscy razem wzięci. No prawie wszyscy.

Przejdę dalej:

zapraszam na gg, tutaj nie mogę podać

Ou dziwne Mikołaju bardzo dziwne dlaczego nie możesz tutaj podawać IP TSa.. czyżbyś się miał bać?

Napisałbym coś o tym serwie ale się powstrzymam do momentu wytłumaczenia mi o czym napisałem do Mikołaja i do Damiana oczywiście na gygy dzisiaj ;D

To co widzę to chyba sen.. oby tak ;D

 

 

dostałeś na gg... Kulturą i wyrozumiałością normalnie tryskasz ;) Gdybyś miał cały serwer na głowie, xxxxx osób co ci spami wszędzie to też byś nie zdołał każdemu odpisać. Zapewniam. Z resztą gdybyś przejrzał to byś zauważył że ts był podawany

Niee nie podawałeś TSa ani Ty ani nikt, tam w sumie jeden koleś dał linka ale czy to był link do TSa czy nie to też nie wiem gdyż Zagrajmarek( czy jakoś tak nick, bez urazy kolego :) ) edytował ;D więc nie pisz że był podawany bo nie ma. Ciągle piszesz "podam na PW" jakby był zakazany lol a podajesz na PW why? chyba znam odpowiedź :)

 

Ciekawi mnie jeszcze dlaczego tylko wybranym dajesz Mikołaju klienta, którego w większości miał być udostępniony w mojej wersji, bez wirusów itp. ;D

Spoko loko rozkodowanie zajmie mi chwila, sam wiesz ;D tego się obawiasz? bo teraz tak to odbieram.

Mam przysłowie "Nie gaś ognia ubraniem bo czasem ogień może wznieść pożar o jakim nie myślałeś"

I nie jestem hejterem jakby co, Mikołaj doskonale wie kim jestem no nie tylko on..

Hm no nic zobaczę co mi odpisze, jak na razie nie polecam serwera a powodów jak na tę chwilę obecną mam dużo :)

Mogę i udowodnić i mogę również powiedzieć z dowodami. Ale jak na razie zaczekam aż odpisze ;)

I żal du** mi nie ściska żeby nie było nie hejtować mnie tu czy coś, piszę byście wiedzieli więcej informacji ode mnie gdyż jak mówiłem od dawna znam Mikołaja i wiem na co go stać itp.

Pozdrawiam.

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano

kamil2321 a dla mnie jesteś po prostu debilem xD Nie można podawać tutaj ip tsa ponieważ tak jest w regulaminie.Naucz się czytać regulaminy poza tym gdybyś był chociaż trochę ogarnięty to byś zauważył że na stronie serwera masz podane ip tsa.Widać nie potrafisz nic sam znaleźć .A co do klienta to słusznie robią nie dając każdemu klienta ponieważ nie chcieli nie potrzebnego bydła na becie oraz pseudo techników którzy próbują obciążyć serwer.

Jedynie w czym się mogę zgodzić to to że admini zbyt mocno podkreślają jakie mają zabezpiecznia.Trzeba pamiętać że chwalenie się zabezpieczeniami to największy błąd jaki można popełnić.Juz się o tym przekonało sony przy premierze ps3 :D

Opublikowano

Spoko, co do pasku:

http://scr.hu/34x/iq9kj
xD

 

Mhm nie proś o mocniejsze bo czasami prośby się spełniają, pamiętaj.

 

Hm z górnej półki.. ciekawe ciekawe.. wiem że będziesz miał z ovh itd itd, ale wiesz co Ty teraz piszesz? coś głupiego i dla Cb nie pojętego wiesz? A Ty wiesz że ja tak mogę napisać bo ja Cb dłużej znam niż inni tutaj wszyscy razem wzięci. No prawie wszyscy.

Przejdę dalej:

Ou dziwne Mikołaju bardzo dziwne dlaczego nie możesz tutaj podawać IP TSa.. czyżbyś się miał bać?

Napisałbym coś o tym serwie ale się powstrzymam do momentu wytłumaczenia mi o czym napisałem do Mikołaja i do Damiana oczywiście na gygy dzisiaj ;D

To co widzę to chyba sen.. oby tak ;D

 

 

Niee nie podawałeś TSa ani Ty ani nikt, tam w sumie jeden koleś dał linka ale czy to był link do TSa czy nie to też nie wiem gdyż Zagrajmarek( czy jakoś tak nick, bez urazy kolego :) ) edytował ;D więc nie pisz że był podawany bo nie ma. Ciągle piszesz "podam na PW" jakby był zakazany lol a podajesz na PW why? chyba znam odpowiedź :)

 

Ciekawi mnie jeszcze dlaczego tylko wybranym dajesz Mikołaju klienta, którego w większości miał być udostępniony w mojej wersji, bez wirusów itp. ;D

Spoko loko rozkodowanie zajmie mi chwila, sam wiesz ;D tego się obawiasz? bo teraz tak to odbieram.

Mam przysłowie "Nie gaś ognia ubraniem bo czasem ogień może wznieść pożar o jakim nie myślałeś"

I nie jestem hejterem jakby co, Mikołaj doskonale wie kim jestem no nie tylko on..

Hm no nic zobaczę co mi odpisze, jak na razie nie polecam serwera a powodów jak na tę chwilę obecną mam dużo :)

Mogę i udowodnić i mogę również powiedzieć z dowodami. Ale jak na razie zaczekam aż odpisze ;)

I żal du** mi nie ściska żeby nie było nie hejtować mnie tu czy coś, piszę byście wiedzieli więcej informacji ode mnie gdyż jak mówiłem od dawna znam Mikołaja i wiem na co go stać itp.

Pozdrawiam.

Za to ty klienta robiles 2 tygodnie i do dzisiaj nie zrobiles ;) Tak bardzo Cie to boli, że nie wzielismy Ciebie do zabezpieczania tylko firme? Nie wzielismy ciebie bo nic nie potrafiles za przeproszeniem... Mówiłeś że zabezpieczysz strone a twoja leciała z najmniejszego ataku... nie przesadzajmy chłopaku! Nie spinaj tu dupska tylko weź się za coś pożyteczniejszego... Chciałeś 10% za coś za co tak na prawdę nie potrafisz.... A jak chcesz sobie w droge wchodzić... spoko nie ma problemu zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie. Podpisałeś umowę, w której było zawarte co masz zrobić a tak na prawdę ch*ja zrobiłeś... Powinieneś siedzieć najciszej... A to, że bierzemy firme stwierdził Damian ten fakt ponieważ wszyscy doszliśmy do wniosku, że się nie znasz ani troche na czymkolwiek... Dostałeś 200zł za nic... Co do paska nie czepiajmy się szczegółów gdzie przybliżasz 300% strone... Zajrzyj na swoją ;)

Opublikowano

Spoko, co do pasku:

http://scr.hu/34x/iq9kj
xD

 

Mhm nie proś o mocniejsze bo czasami prośby się spełniają, pamiętaj.

 

Hm z górnej półki.. ciekawe ciekawe.. wiem że będziesz miał z ovh itd itd, ale wiesz co Ty teraz piszesz? coś głupiego i dla Cb nie pojętego wiesz? A Ty wiesz że ja tak mogę napisać bo ja Cb dłużej znam niż inni tutaj wszyscy razem wzięci. No prawie wszyscy.

Przejdę dalej:

Ou dziwne Mikołaju bardzo dziwne dlaczego nie możesz tutaj podawać IP TSa.. czyżbyś się miał bać?

Napisałbym coś o tym serwie ale się powstrzymam do momentu wytłumaczenia mi o czym napisałem do Mikołaja i do Damiana oczywiście na gygy dzisiaj ;D

To co widzę to chyba sen.. oby tak ;D

 

 

Niee nie podawałeś TSa ani Ty ani nikt, tam w sumie jeden koleś dał linka ale czy to był link do TSa czy nie to też nie wiem gdyż Zagrajmarek( czy jakoś tak nick, bez urazy kolego :) ) edytował ;D więc nie pisz że był podawany bo nie ma. Ciągle piszesz "podam na PW" jakby był zakazany lol a podajesz na PW why? chyba znam odpowiedź :)

 

Ciekawi mnie jeszcze dlaczego tylko wybranym dajesz Mikołaju klienta, którego w większości miał być udostępniony w mojej wersji, bez wirusów itp. ;D

Spoko loko rozkodowanie zajmie mi chwila, sam wiesz ;D tego się obawiasz? bo teraz tak to odbieram.

Mam przysłowie "Nie gaś ognia ubraniem bo czasem ogień może wznieść pożar o jakim nie myślałeś"

I nie jestem hejterem jakby co, Mikołaj doskonale wie kim jestem no nie tylko on..

Hm no nic zobaczę co mi odpisze, jak na razie nie polecam serwera a powodów jak na tę chwilę obecną mam dużo :)

Mogę i udowodnić i mogę również powiedzieć z dowodami. Ale jak na razie zaczekam aż odpisze ;)

I żal du** mi nie ściska żeby nie było nie hejtować mnie tu czy coś, piszę byście wiedzieli więcej informacji ode mnie gdyż jak mówiłem od dawna znam Mikołaja i wiem na co go stać itp.

Pozdrawiam.

 

1549419_690399004353150_3043414968726113

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Opublikowano

kamil2321 a dla mnie jesteś po prostu debilem xD Nie można podawać tutaj ip tsa ponieważ tak jest w regulaminie.Naucz się czytać regulaminy poza tym gdybyś był chociaż trochę ogarnięty to byś zauważył że na stronie serwera masz podane ip tsa.Widać nie potrafisz nic sam znaleźć .A co do klienta to słusznie robią nie dając każdemu klienta ponieważ nie chcieli nie potrzebnego bydła na becie oraz pseudo techników którzy próbują obciążyć serwer.

Jedynie w czym się mogę zgodzić to to że admini zbyt mocno podkreślają jakie mają zabezpiecznia.Trzeba pamiętać że chwalenie się zabezpieczeniami to największy błąd jaki można popełnić.Juz się o tym przekonało sony przy premierze ps3 :D

Hm powiem krótko, nie czepiaj się mnie i nie obrażaj bo ja nie obrażałem nikogo nie obrażałem włącznie z Tobą.

Więc ogar i see you nara.

 

Za to ty klienta robiles 2 tygodnie i do dzisiaj nie zrobiles ;) Tak bardzo Cie to boli, że nie wzielismy Ciebie do zabezpieczania tylko firme? Nie wzielismy ciebie bo nic nie potrafiles za przeproszeniem... Mówiłeś że zabezpieczysz strone a twoja leciała z najmniejszego ataku... nie przesadzajmy chłopaku! Nie spinaj tu dupska tylko weź się za coś pożyteczniejszego... Chciałeś 10% za coś za co tak na prawdę nie potrafisz.... A jak chcesz sobie w droge wchodzić... spoko nie ma problemu zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie. Podpisałeś umowę, w której było zawarte co masz zrobić a tak na prawdę ch*ja zrobiłeś... Powinieneś siedzieć najciszej... A to, że bierzemy firme stwierdził Damian ten fakt ponieważ wszyscy doszliśmy do wniosku, że się nie znasz ani troche na czymkolwiek... Dostałeś 200zł za nic... Co do paska nie czepiajmy się szczegółów gdzie przybliżasz 300% strone... Zajrzyj na swoją ;)

 

Buhaha nie zrobiłem klienta? hahahahhahahah xD Zobacz cwaniaku na archiwum rozmów z gg i pisze tam wielokrotnie że go zrobiłem i że czekam na jedną skrzynię od bomba..

Klienta zrobiłem bardzo szybko, czekałem jeszcze później od Teodora na ten efekt obracających się postaci itd.. Wy mieliście w połowie postacie a ja mam całe bo tam kilka edycji trzeba było zrobić o których Ci cwaniaczku nie powiedziałem ;D

Co do klienta to i był skończony ogólnie mając te pliki od Teodora w niecałe 3 dni bo praca i wgl i z zabezpieczeniami ale troszkę lipa bo Teodor mógł podglądać pliki .py ale w sumie nie wypakował z binki eixów zatem wiesz ale to mniejsza z tym.. a teraz mi tu takie ściemy puszczasz i tak kłamiesz a fakty są inne.

Jak coś nagram Ci filmik i go tutaj udostępnię że mam klienta i że wszystko ładnie śmiga :) i z datą też pokaże, kiedy ostatnio było w nim robione i wtedy będzie Ci łyso.

Może faktycznie nie mam strony bo przyznam się, nie mam dużo kasy ale kiedyś się to zmieni więc nie czepiaj się szczegółów strony a ja pokazałem że tą stronę którą posiadam w htmlu to tam nie ma tej kreski więc.

Ale podłe jest kogoś skreślić za plecami i nie napisać nic do mnie że np. "sory ale bierzemy kogoś innego itd" tylko nie odezwaliście się do mnie a teraz widzę że prawie wystartowaliście.. więc ? co jak co ale szacunku wobec mnie się nie ma to chyba wiadome jak to się kończy.. 

Osobiście nie chciałbym zagrać na serwie gdzie "pseudo technik" oszukuje, robi coś za plecami i ma wywalone na wszystko i widzi tylko żeby zarobić i mieć % z ISa.

I szacunek powinieneś mieć do mnie bo jak jakies błędy były to do kogo leciałeś? do mnie na TSie mówiłeś jaki błąd itd a ja Ci pomagałem jak głupi.... a teraz się wywyższasz nade mną.. ja się nie wywyższam przed kimś jak ma większe doświadczenie a Ty to właśnie zrobiłeś bo ja mam większe doświadczenie niż Ty Mikołaju :)

Co jak co ale widzę że Ty tutaj wypisałeś że no hm że mnie wywaliliście za plecami więc do Cb mam żal o to jak mnie potraktowałeś. Mogłeś tutaj na mpc napisać żebym pisał do Damiana jak mi to napisałeś na gg ale widzę na MPC kozak ;D no nic więcej na TSie.

 

 

1549419_690399004353150_3043414968726113

 

 

A Ty się schowaj, to było w maju ;)

 

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano

Kolejny poznał się na  mikołajku aka techniku ;) Daje okejkę. NIE POLECAM.

                                                                                                                                                                                                                                                                            y8HqE13.png                             

Opublikowano

asfen??????? hahahaha :D ty na serio jesteś głupszy niż myślałem. Mówi koleś którego  straszyłem dosami, a jak się skapłeś, że Teodora komórka na mnie nie działa,a ts3 padło w 3 sekundy to zacząłeś się srać :C

                                                                                                                                                                                                                                                                            y8HqE13.png                             

Opublikowano

asfen??????? hahahaha :D ty na serio jesteś głupszy niż myślałem. Mówi koleś którego  straszyłem dosami, a jak się skapłeś, że Teodora komórka na mnie nie działa,a ts3 padło w 3 sekundy to zacząłeś się srać :C

ts3 nie padło po 3 sekundach... po 3 sekundach wywaliło osoby z zagranicznym ip ;)

Opublikowano

Hm powiem krótko, nie czepiaj się mnie i nie obrażaj bo ja nie obrażałem nikogo nie obrażałem włącznie z Tobą.

Więc ogar i see you nara.

 

 

Buhaha nie zrobiłem klienta? hahahahhahahah xD Zobacz cwaniaku na archiwum rozmów z gg i pisze tam wielokrotnie że go zrobiłem i że czekam na jedną skrzynię od bomba..

Klienta zrobiłem bardzo szybko, czekałem jeszcze później od Teodora na ten efekt obracających się postaci itd.. Wy mieliście w połowie postacie a ja mam całe bo tam kilka edycji trzeba było zrobić o których Ci cwaniaczku nie powiedziałem ;D

Co do klienta to i był skończony ogólnie mając te pliki od Teodora w niecałe 3 dni bo praca i wgl i z zabezpieczeniami ale troszkę lipa bo Teodor mógł podglądać pliki .py ale w sumie nie wypakował z binki eixów zatem wiesz ale to mniejsza z tym.. a teraz mi tu takie ściemy puszczasz i tak kłamiesz a fakty są inne.

Jak coś nagram Ci filmik i go tutaj udostępnię że mam klienta i że wszystko ładnie śmiga :) i z datą też pokaże, kiedy ostatnio było w nim robione i wtedy będzie Ci łyso.

Może faktycznie nie mam strony bo przyznam się, nie mam dużo kasy ale kiedyś się to zmieni więc nie czepiaj się szczegółów strony a ja pokazałem że tą stronę którą posiadam w htmlu to tam nie ma tej kreski więc.

Ale podłe jest kogoś skreślić za plecami i nie napisać nic do mnie że np. "sory ale bierzemy kogoś innego itd" tylko nie odezwaliście się do mnie a teraz widzę że prawie wystartowaliście.. więc ? co jak co ale szacunku wobec mnie się nie ma to chyba wiadome jak to się kończy.. 

Osobiście nie chciałbym zagrać na serwie gdzie "pseudo technik" oszukuje, robi coś za plecami i ma wywalone na wszystko i widzi tylko żeby zarobić i mieć % z ISa.

I szacunek powinieneś mieć do mnie bo jak jakies błędy były to do kogo leciałeś? do mnie na TSie mówiłeś jaki błąd itd a ja Ci pomagałem jak głupi.... a teraz się wywyższasz nade mną.. ja się nie wywyższam przed kimś jak ma większe doświadczenie a Ty to właśnie zrobiłeś bo ja mam większe doświadczenie niż Ty Mikołaju :)

Co jak co ale widzę że Ty tutaj wypisałeś że no hm że mnie wywaliliście za plecami więc do Cb mam żal o to jak mnie potraktowałeś. Mogłeś tutaj na mpc napisać żebym pisał do Damiana jak mi to napisałeś na gg ale widzę na MPC kozak ;D no nic więcej na TSie.

 

 

A Ty się schowaj, to było w maju ;)

 

 

NO I CO ŻE BYŁO W MAJU JAK TERAZ JESZCZE WIĘKSZE GŁUPOTY PIERDOLISZ XDDDDDDDDD

 

asfen??????? hahahaha :D ty na serio jesteś głupszy niż myślałem. Mówi koleś którego  straszyłem dosami, a jak się skapłeś, że Teodora komórka na mnie nie działa,a ts3 padło w 3 sekundy to zacząłeś się srać :C

 

Co moje na Ciebie nie działało? xD

Dostałeś jeden atak, bo mnie napierdalałeś więc po prostu Ci oddałem, bo nie będzie mnie jakiś śmieć tykał.

Opublikowano

Hahahahahaha ojj jeden? Stary nawalałeś na mnie, że aż beke miałem z ciebie jak ty nawalałeś, a ja pisałem do Mikołajka bo on pewnie by nawet portów nie umiał ustawić... + te wasze dossery za grube hajsy nie działają :/ Ale dosy świadczą tylko o tym, że tak na prawdę jesteś śmietniksem w realu, który boi się nawet piwa napić, bo mama by go zabiła :> Teodorku możesz mieć nie 1 ale 203423432 ataków :>  + grzeczniej dzieciaku bo przyjadę i nakopię tobie do tej nerdowskiej pupy :) Widzę 2 aka Cannzas x metin

                                                                                                                                                                                                                                                                            y8HqE13.png                             

Opublikowano

Hahahahahaha ojj jeden? Stary nawalałeś na mnie, że aż beke miałem z ciebie jak ty nawalałeś, a ja pisałem do Mikołajka bo on pewnie by nawet portów nie umiał ustawić... + te wasze dossery za grube hajsy nie działają :/ Ale dosy świadczą tylko o tym, że tak na prawdę jesteś śmietniksem w realu, który boi się nawet piwa napić, bo mama by go zabiła :> Teodorku możesz mieć nie 1 ale 203423432 ataków :>  + grzeczniej dzieciaku bo przyjadę i nakopię tobie do tej nerdowskiej pupy :) Widzę 2 aka Cannzas x metin

Dobra wyjdź człowieku z tego tematu a nie popeline mi siejesz w zapowiedzi, spam u siebie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...