Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Arutan.pl - Tylko u nas realne nagrody


Mikolajek1233

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 507
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak beda pilnować topkę by nie grała na "WH"
Topka zawsze expi w nocy jak administracja spi bo do szkoły muszą isć na drugi dzień

Opublikowano

 

Jak beda pilnować topkę by nie grała na "WH"

Topka zawsze expi w nocy jak administracja spi bo do szkoły muszą isć na drugi dzień

 

Nooo zdziwiłbyś się, ponieważ team potrafi się bawić do 8 rana ;)

 

 

@Edit Między innymi będzie w topkę leciał nasz znany Diox z globala z s26

Opublikowano

kazdy nolife ma szanse.. odpali pdka i jazda do 99 w eq na 34 lvl ^_^ da sie? da..

Dokladnie a duzo jest nolifow z PLa malo znanych i lepszych niz te Musztardy Keczupy...  Mozna to zobaczyc po PLu gdzie wiekszosc kozakow z privow nie daje rady  np. na TBD.

Opublikowano

 

Jak beda pilnować topkę by nie grała na "WH"

Topka zawsze expi w nocy jak administracja spi bo do szkoły muszą isć na drugi dzień

 

hahahahhahahaha ;D Anty

 

Nooo zdziwiłbyś się, ponieważ team potrafi się bawić do 8 rana ;)

topka zawsze jedzie na wh, ile byś nie siedział i tak większości nie dorwiesz.

logo.png

Opublikowano

Zastanówcie się ile było już "takich" serwerów gdzie za top były realne nagrody, tzn miały być bo gdy zbliżał się max lvl to serwer off bądź wyskakuje jakiś nikomu nieznany nie widziany nigdzie gracz i wygrywa top1
Nie mówie ze tu tak bedzie, tylko każdy zna realia. Kolega koledze albo topka dla mnie bo serwer wam "rozwale"

@ a będzie nagroda dla TOP wydania kasy w IS może tam mam szansę:]

Opublikowano

Kolego czy każdy musi czepiać się tej nagrody realnej?Wejdź na tsa a mistrzunio w 5min cię przekona że ta nagroda będzie.Po miesiącu się wszystko wyjaśni i mam nadzieje że ich przeprosicie za takie pierdolenie

Opublikowano

Zastanówcie się ile było już "takich" serwerów gdzie za top były realne nagrody, tzn miały być bo gdy zbliżał się max lvl to serwer off bądź wyskakuje jakiś nikomu nieznany nie widziany nigdzie gracz i wygrywa top1

Nie mówie ze tu tak bedzie, tylko każdy zna realia. Kolega koledze albo topka dla mnie bo serwer wam "rozwale"

 

@ a będzie nagroda dla TOP wydania kasy w IS może tam mam szansę:]

wierzyć nie musisz w nagrody, osoby ktore wspolpracowaly/wspolpracuja z nami oraz testerzy wiedzą jaki jest budzet oraz ile sil w serwer wkladamy oraz jakie pieniadze juz zostaly wlozone w ten serwer... Uwierz ze nagroda za topke do tego co juz zostalo wlozone sie kryje ;)

Opublikowano

Ja przepraszam, nie przeczytam 21 stron spamu, a zapytam: Kiedy start? 

Teraz jakoś, pewnie za tydzień. Aktualnie nie ma informacji o starcie, aczkolwiek na 100% w grudniu.

Opublikowano

A co z tym szamanem?

Bd jakieś zmiany, żeby nie pełnił tylko roli bufa na tym serwerze? (o Healeru lepiej nie wspominać ;/ )

Opublikowano

w tym miesiącu

Po co tak konkretnie?

Napisz, że na 100% w tej dekadzie to sie mendy odpier*olą.

 

Już na samym (przed)starcie raczej nie poleciłbym serwera z powodu ciągłych niedomówień administracji nt. startu. Masz kolo tyle kasy to tak trudno kuźwa określic konkretną datę jakąś zamiast pier*olić się tak w tańcu przez rok? Z " taka kasa co ty na koncie masz" to chyba nie powinno byc zadnych problemow z maszyny wiec o co k* chodzi?

Opublikowano

Po co tak konkretnie?

Napisz, że na 100% w tej dekadzie to sie mendy odpier*olą.

 

Już na samym (przed)starcie raczej nie poleciłbym serwera z powodu ciągłych niedomówień administracji nt. startu. Masz kolo tyle kasy to tak trudno kuźwa określic konkretną datę jakąś zamiast pier*olić się tak w tańcu przez rok? Z " taka kasa co ty na koncie masz" to chyba nie powinno byc zadnych problemow z maszyny wiec o co k* chodzi?

przecież k***a pisał z 200 razy pajacu spierdolony że start w połowie grudnia lub wcześniej więc zamknij morde i wypierdalaj, bez odbioru

Stay Trippin.

Opublikowano

przecież k***a pisał z 200 razy pajacu spierdolony że start w połowie grudnia lub wcześniej więc zamknij morde i wypierdalaj, bez odbioru

Tu w ogóle widzisz co ty piszesz? Coś w stylu "przecież k***a ma raka pajacu to jest chyba zdrowy nie?" s w ogóle to wychodzą o wiele lepsze Hardy chociażby sss - serwery z klimatem a nie to co tu. Z resztą widać na załączonym obrazku wyżej jakiego typu ludzie będą tam grać...

Opublikowano

Tu w ogóle widzisz co ty piszesz? Coś w stylu "przecież k***a ma raka pajacu to jest chyba zdrowy nie?" s w ogóle to wychodzą o wiele lepsze Hardy chociażby sss - serwery z klimatem a nie to co tu. Z resztą widać na załączonym obrazku wyżej jakiego typu ludzie będą tam grać...

no to wyjdź na balmore i graj tam :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...