Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Arutan.pl - Tylko u nas realne nagrody


Mikolajek1233

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nasz serwer również wyróżnia się współpracą z najbardziej znanymi osobami z dziedzin Metina

Rozumiem, że mówicie o osobach przez które ludzie kiedyś tracili swoje serwery? ( Nie mówię o Teodorze, Kurlz'e)

Kongo? No już nawet nie poruszam tego tematu bo człowiek po tym co zrobił powinien się zapaść pod ziemie i odejść z branży z opuszoną głową ale cóż :D

 

Nie wiem czy tylko u mnie bo mam wysoki kontrast w laptopie ustawiony, ale prezentacja wygląda ochydnie..

http://screenshooter.net/101380325/cfhiwfo

 

Jeszcze niech mi Administracja wytłumaczy jak zamierzacie wydać nagrodę zwycięzcy, oczywiście chodzi mi tu o kruczki prawne.

Dajmy na to ktoś ma 15 lat i jak zamierzacie to załatwić?

 

Gdyby nie pewna kupa w teamie to bym bez wahania polecił.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

  • Odpowiedzi 507
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nasz serwer również wyróżnia się współpracą z najbardziej znanymi osobami z dziedzin Metina

Rozumiem, że mówicie o osobach przez które ludzie kiedyś tracili swoje serwery? ( Nie mówię o Teodorze, Kurlz'e)

Kongo? No już nawet nie poruszam tego tematu bo człowiek po tym co zrobił powinien się zapaść pod ziemie i odejść z branży z opuszoną głową ale cóż :D

 

Nie wiem czy tylko u mnie bo mam wysoki kontrast w laptopie ustawiony, ale prezentacja wygląda ochydnie..

http://screenshooter.net/101380325/cfhiwfo

 

Jeszcze niech mi Administracja wytłumaczy jak zamierzacie wydać nagrodę zwycięzcy, oczywiście chodzi mi tu o kruczki prawne.

Dajmy na to ktoś ma 15 lat i jak zamierzacie to załatwić?

 

Gdyby nie pewna kupa w teamie to bym bez wahania polecił.

to co masz do Kongo to mu to napisz na priv ewentualnie się spotkajcie w realu a nie tutaj piszesz.. Nie interesuje nas to zbytnio, wykonał zadanie tak jak powinien i co tu wiele pisać. Jedyne co mogę napisać to to, że Kongo polecam :) I nie oceniam jaką komu prace wykonał, oceniam jaką nam prace wykonał ;) A jeżeli chodzi o tą "kupe" w teamie to bardzo proszę tą osobę wymienić ponieważ żaden z członków Cię nawet nie kojarzy a co tu powiedzieć, że zna :D

Opublikowano

Nasz serwer również wyróżnia się współpracą z najbardziej znanymi osobami z dziedzin Metina

Rozumiem, że mówicie o osobach przez które ludzie kiedyś tracili swoje serwery?

http://screenshooter.net/101380325/cfhiwfo

To ze serwery im padaja nie oznacza ze sa skresleni na starcie i nic nie potrfia

Jest na tym forum naprawde duzo ludzo co zaliczyli faile a potrafią wiecej niz inni.

Z pamieci potrafie wymienic pare osob. Naid teodor sensual gumis itp itd....

 

 

Gdyby nie pewna kupa w teamie to bym bez wahania polecił.

GG-36573557

1797821.jpeg

 

Opublikowano

to co masz do Kongo to mu to napisz na priv ewentualnie się spotkajcie w realu a nie tutaj piszesz.. Nie interesuje nas to zbytnio, wykonał zadanie tak jak powinien i co tu wiele pisać. Jedyne co mogę napisać to to, że Kongo polecam :) I nie oceniam jaką komu prace wykonał, oceniam jaką nam prace wykonał ;) A jeżeli chodzi o tą "kupe" w teamie to bardzo proszę tą osobę wymienić ponieważ żaden z członków Cię nawet nie kojarzy a co tu powiedzieć, że zna :D

No k***a wybacz ale musiałem xdxdxd

2014-11-15 10:16:05 :: Ja
Siema

2014-11-15 10:17:12 :: Ja
Zlitujcie się i pousuwajcie linki do mojego serwera z waszej strony żeby sobie przykrości nie narobić. Logując się dziś na serwer jestem obarczany dziwnymi teoriami na temat mojego i twojego serwera. Z góry Dzięki.

2014-11-15 10:18:20 :: 41285824
??

2014-11-15 10:18:29 :: 41285824
to juz do bombworka

2014-11-15 10:18:32 :: 41285824
cwela

2014-11-15 10:18:33 :: 41285824
jebanego

2014-11-15 10:18:36 :: 41285824
w sam łeb

2014-11-15 10:18:37 :: Ja
Ty jesteś właścicielem strony

2014-11-15 10:18:41 :: Ja
Nie bombwork

2014-11-15 10:18:49 :: 41285824
możesz mu przekazać żeby uwzal na morde w tym miechu

2014-11-15 10:18:55 :: 41285824
bo ma jak w banku

2014-11-15 10:18:58 :: 41285824
ze dostanie

2014-11-15 10:19:37 :: Ja
Nie wiem takie interesy załatwiajcie sobie sami. Ja tylko proszę Cię żebyś edytował te linki bo musimy się z tego dla graczy tłumaczyć

2014-11-15 10:20:05 :: 41285824
super

2014-11-15 10:20:10 :: 41285824
do bombworka pisz

2014-11-15 10:20:14 :: 41285824
i nie wkurwiaj mnie nawet

2014-11-15 10:22:21 :: 41285824
mozesz cwelowi przekazac

2014-11-15 10:22:27 :: 41285824
zeby ogladal sie za siebie co krok

2014-11-15 10:22:30 :: 41285824
bo będzie biedny

2014-11-15 10:22:34 :: 41285824
i nawet nie wie jak bardzo

2014-11-15 10:25:01 :: Ja
Dziwne

2014-11-15 10:25:08 :: Ja
Bardzo dziwnie się zachowujesz

2014-11-15 10:25:17 :: 41285824
hehehehe

2014-11-15 10:25:22 :: 41285824
dobra nie pisz chlope na prawde

2014-11-15 10:25:36 :: 41285824
bo jestem wkurwiony

2014-11-15 10:25:39 :: 41285824
i zaraz moge jechac

2014-11-15 10:25:36 :: Ja
Napisałem do Ciebie w sprawię linków a ty do mnie o bombworku się pienisz 

2014-11-15 10:25:41 :: 41285824
do Bydgoszczy

2014-11-15 10:25:45 :: 41285824
i po co to komu?

2014-11-15 10:25:57 :: 41285824
jak mi powiesz gdzie to bombwork wjebał

2014-11-15 10:25:59 :: 41285824
nie ma problemu

2014-11-15 10:26:00 :: 41285824
usune

2014-11-15 10:25:59 :: Ja
Nie wiem dla mnie i na alaskę mozesz jechać

2014-11-15 10:26:02 :: 41285824
z chęcią

2014-11-15 10:26:05 :: 41285824
nie bawi mnie to

2014-11-15 10:26:06 :: Ja
ale zmień te linki proszę

2014-11-15 10:26:09 :: 41285824
jak k***a jakies gowno

2014-11-15 10:26:12 :: 41285824
jest na mojej

2014-11-15 10:26:14 :: 41285824
stronie

2014-11-15 10:26:14 :: Ja


2014-11-15 10:26:22 :: Ja
Cieszę się że to uczynisz

2014-11-15 10:26:38 :: 41285824
beda tam takie linki jakie ja chce

2014-11-15 10:26:40 :: 41285824
moja strona

2014-11-15 10:26:42 :: 41285824
moja sprawa

2014-11-15 10:26:42 :: Ja
Dokładnie 

2014-11-15 10:26:47 :: 41285824
nie podoba sie? wytocz sprawę

2014-11-15 10:26:50 :: Ja
Nie mam o co

2014-11-15 10:26:52 :: Ja


2014-11-15 10:26:57 :: 41285824
no to nie pisz

2014-11-15 10:26:59 :: 41285824
proste

2014-11-15 10:27:02 :: Ja
Alright!

64562221938.png

Opublikowano

 

No k***a wybacz ale musiałem xdxdxd

2014-11-15 10:16:05 :: Ja
Siema

2014-11-15 10:17:12 :: Ja
Zlitujcie się i pousuwajcie linki do mojego serwera z waszej strony żeby sobie przykrości nie narobić. Logując się dziś na serwer jestem obarczany dziwnymi teoriami na temat mojego i twojego serwera. Z góry Dzięki.

2014-11-15 10:18:20 :: 41285824
??

2014-11-15 10:18:29 :: 41285824
to juz do bombworka

2014-11-15 10:18:32 :: 41285824
cwela

2014-11-15 10:18:33 :: 41285824
jebanego

2014-11-15 10:18:36 :: 41285824
w sam łeb

2014-11-15 10:18:37 :: Ja
Ty jesteś właścicielem strony

2014-11-15 10:18:41 :: Ja
Nie bombwork

2014-11-15 10:18:49 :: 41285824
możesz mu przekazać żeby uwzal na morde w tym miechu

2014-11-15 10:18:55 :: 41285824
bo ma jak w banku

2014-11-15 10:18:58 :: 41285824
ze dostanie

2014-11-15 10:19:37 :: Ja
Nie wiem takie interesy załatwiajcie sobie sami. Ja tylko proszę Cię żebyś edytował te linki bo musimy się z tego dla graczy tłumaczyć

2014-11-15 10:20:05 :: 41285824
super

2014-11-15 10:20:10 :: 41285824
do bombworka pisz

2014-11-15 10:20:14 :: 41285824
i nie wkurwiaj mnie nawet

2014-11-15 10:22:21 :: 41285824
mozesz cwelowi przekazac

2014-11-15 10:22:27 :: 41285824
zeby ogladal sie za siebie co krok

2014-11-15 10:22:30 :: 41285824
bo będzie biedny

2014-11-15 10:22:34 :: 41285824
i nawet nie wie jak bardzo

2014-11-15 10:25:01 :: Ja
Dziwne

2014-11-15 10:25:08 :: Ja
Bardzo dziwnie się zachowujesz

2014-11-15 10:25:17 :: 41285824
hehehehe

2014-11-15 10:25:22 :: 41285824
dobra nie pisz chlope na prawde

2014-11-15 10:25:36 :: 41285824
bo jestem wkurwiony

2014-11-15 10:25:39 :: 41285824
i zaraz moge jechac

2014-11-15 10:25:36 :: Ja
Napisałem do Ciebie w sprawię linków a ty do mnie o bombworku się pienisz 

2014-11-15 10:25:41 :: 41285824
do Bydgoszczy

2014-11-15 10:25:45 :: 41285824
i po co to komu?

2014-11-15 10:25:57 :: 41285824
jak mi powiesz gdzie to bombwork wjebał

2014-11-15 10:25:59 :: 41285824
nie ma problemu

2014-11-15 10:26:00 :: 41285824
usune

2014-11-15 10:25:59 :: Ja
Nie wiem dla mnie i na alaskę mozesz jechać

2014-11-15 10:26:02 :: 41285824
z chęcią

2014-11-15 10:26:05 :: 41285824
nie bawi mnie to

2014-11-15 10:26:06 :: Ja
ale zmień te linki proszę

2014-11-15 10:26:09 :: 41285824
jak k***a jakies gowno

2014-11-15 10:26:12 :: 41285824
jest na mojej

2014-11-15 10:26:14 :: 41285824
stronie

2014-11-15 10:26:14 :: Ja


2014-11-15 10:26:22 :: Ja
Cieszę się że to uczynisz

2014-11-15 10:26:38 :: 41285824
beda tam takie linki jakie ja chce

2014-11-15 10:26:40 :: 41285824
moja strona

2014-11-15 10:26:42 :: 41285824
moja sprawa

2014-11-15 10:26:42 :: Ja
Dokładnie 

2014-11-15 10:26:47 :: 41285824
nie podoba sie? wytocz sprawę

2014-11-15 10:26:50 :: Ja
Nie mam o co

2014-11-15 10:26:52 :: Ja


2014-11-15 10:26:57 :: 41285824
no to nie pisz

2014-11-15 10:26:59 :: 41285824
proste

2014-11-15 10:27:02 :: Ja
Alright!

Słuchaj piszesz w sprawie linków na stronie tak? :D Kiedy zostaje udzielona Ci odpowiedź, że z tym problemem udaj się do BombWorka bo to on ŻYWCEM skopiował stronę pangea i podstawił pod nasz loyat na to ty odpowiadasz, że ja jestem właścicielem strony, to po ch*j pisałeś o linki skoro ja jestem właścicielem i może tam być co tylko zechcę? :) To było na naszą niekorzyść, nie na twoją więc tobie nic do tego ;) ALe widzę, że BombWork sam się obronić nie potrafi i musi to robić za niego przyjaciel :D Śmiechowo

Opublikowano

Słuchaj piszesz w sprawie linków na stronie tak? :D Kiedy zostaje udzielona Ci odpowiedź, że z tym problemem udaj się do BombWorka bo to on ŻYWCEM skopiował stronę pangea i podstawił pod nasz loyat na to ty odpowiadasz, że ja jestem właścicielem strony, to po ch*j pisałeś o linki skoro ja jestem właścicielem i może tam być co tylko zechcę? :) To było na naszą niekorzyść, nie na twoją więc tobie nic do tego ;) ALe widzę, że BombWork sam się obronić nie potrafi i musi to robić za niego przyjaciel :D Śmiechowo

o co kaman z tymi linkami ? :O

 

Btw. Skąd Truta?

Opublikowano

Słuchaj piszesz w sprawie linków na stronie tak? :D Kiedy zostaje udzielona Ci odpowiedź, że z tym problemem udaj się do BombWorka bo to on ŻYWCEM skopiował stronę pangea i podstawił pod nasz loyat na to ty odpowiadasz, że ja jestem właścicielem strony, to po ch*j pisałeś o linki skoro ja jestem właścicielem i może tam być co tylko zechcę? :) To było na naszą niekorzyść, nie na twoją więc tobie nic do tego ;) ALe widzę, że BombWork sam się obronić nie potrafi i musi to robić za niego przyjaciel :D Śmiechowo

Widzę że ktoś tutaj ma ogromne umiejętności, skoro nawet nie potrafi linków usunąć  xD

 

@top

Jakie limity?

Opublikowano

to co masz do Kongo to mu to napisz na priv ewentualnie się spotkajcie w realu a nie tutaj piszesz.. Nie interesuje nas to zbytnio, wykonał zadanie tak jak powinien i co tu wiele pisać. Jedyne co mogę napisać to to, że Kongo polecam :) I nie oceniam jaką komu prace wykonał, oceniam jaką nam prace wykonał ;) A jeżeli chodzi o tą "kupe" w teamie to bardzo proszę tą osobę wymienić ponieważ żaden z członków Cię nawet nie kojarzy a co tu powiedzieć, że zna :D

2014-11-15 10:19:37 :: Ja
Nie wiem takie interesy załatwiajcie sobie sami. Ja tylko proszę Cię żebyś edytował te linki bo musimy się z tego dla graczy tłumaczyć

Brak podobieństwa nie?

64562221938.png

Opublikowano

Forum nulled ;]

Co do strony to troszkę tnie, ale to może wina łącza... Kto projektował?

skoro twierdzisz, że nulled to proszę screena i jak nie wiesz to na przyszłość nie pisz. Rozdajemy kase praktycznie na prawo i lewo i mielibyśmy licki nie kupić? Toś to dla nas hańba by była ;)

http://screenshooter.net/100628510/sogrsye
Opublikowano
http://forum-arutan.pl/cache/installer_lock.php

Jakoś nie przypominam sobie takich tekstów ze strony Invision ...

Hańba...

 

no to w tej chwili się ośmieszasz i to bardzo i pokazujesz kto ma nulleda ;)

 

 

@Edit Wysłałem Ci screena łącznie z datą i ceną jak kupowana była licencja a jak chcesz wejdź na ts i nam to powiedz, że mamy nulleda bo w tej chwili obrażasz sponsora tego projektu

Opublikowano

Forum nulled ;]

Co do strony to troszkę tnie, ale to może wina łącza... Kto projektował?

Żaden nulled. Forum początkowo było bez licencji z powodu problemów. Był czysty retail a nie żaden NULLED. teraz w sumie też stoi na retailu ale jest licencja wykupiona dla forum Arutana...

Jak chcesz to mogę ci nawet wysłać paczkę którą wrzucałem na ftp. ;)

Widzę że ktoś tutaj ma ogromne umiejętności, skoro nawet nie potrafi linków usunąć  xD

 

@top

Jakie limity?

Zamknij morde, wypierdalaj z tej prezki i nie irytuj mnie już więcej.

jTcRYR7.jpg

Opublikowano

 

skoro twierdzisz, że nulled to proszę screena i jak nie wiesz to na przyszłość nie pisz. Rozdajemy kase praktycznie na prawo i lewo i mielibyśmy licki nie kupić? Toś to dla nas hańba by była ;)

http://screenshooter.net/100628510/sogrsye

 

 

no to w tej chwili się ośmieszasz i to bardzo i pokazujesz kto ma nulleda ;)

 

 

@Edit Wysłałem Ci screena łącznie z datą i ceną jak kupowana była licencja a jak chcesz wejdź na ts i nam to powiedz, że mamy nulleda bo w tej chwili obrażasz sponsora tego projektu

 

Skromność to podstawa ;)

 

Jak ja patrzę na te Twoje komentarze w tym temacie to aż mi się śmiać chce. Ty nawet nie dorównujesz do moich skromnych umiejętności w tworzeniu serwerów a skaczesz do ludzi którzy Cie biją na głowę. Trochę pokory.

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Mamut ty jesteś śmieszny.Wiemy że startujesz ze swoim serwerem to po co się tutaj udzielasz to po pierwsze a po 2 mam ci powiedzieć jakie gówna stawiałeś ?Kto miał yang buga na serwerze i nie chciał go naprawić bo stwierdził że nikt się na tym nie dorobi?Tak tak ty kolego.Skończ się bawić w psucie reputacji swojej konkurencji.Pokaż jaki twój serwer będzie świetny po starcie a jaki arutan i się przekonamy.Do tego czasu proszę cię nie wypowiadaj się w tym temacie

Opublikowano

Skromność to podstawa ;)

 

Jak ja patrzę na te Twoje komentarze w tym temacie to aż mi się śmiać chce. Ty nawet nie dorównujesz do moich skromnych umiejętności w tworzeniu serwerów a skaczesz do ludzi którzy Cie biją na głowę. Trochę pokory.

Wyjdź na ten swój pro elo serwer Armentis i trzymaj go bardzo ale to bardzo mocno :D

Opublikowano

Wyjdź na ten swój pro elo serwer Armentis i trzymaj go bardzo ale to bardzo mocno :D

 

O nic się nie boję więc lajtowo będzie sobie stał. Przypominam że mam prawo do wypowiedzi w tym temacie jak każdy inny użytkownik tego forum. 

Armentis bije ten Twój serwer na głowę, wydamy minimum przy maximum pomysłowości, Wy wydajecie maximum przy minimum kreatywności.

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Propan Butan Je bać Arutan :D

 

Nie polecam, serwer padnie na becie.

 

hahaha

Beta ma się dobrze i już trwa 3 tygodnie ;)

27. Zapowiedź tworzymy max. 3 tygodnie przed przewidywanym startem Serwera.

Powinni wam zamknac ta zapowiedz,za dlugo juz tutaj figuruje.

nie interesuj się tym, idź na ten virtual i tutaj nie wchodź. Bawi mnie to, że negatywne komentarze są ze stron osób co mają te swoje smieszne serwery i bidotke w domu :D

Opublikowano

Beta ma się dobrze i już trwa 3 tygodnie ;)

nie interesuj się tym, idź na ten virtual i tutaj nie wchodź. Bawi mnie to, że negatywne komentarze są ze stron osób co mają te swoje smieszne serwery i bidotke w domu :D

Pisalem Ci juz,ze nie mam swojego serwera a ty dalej swoje ...

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Pisalem Ci juz,ze nie mam swojego serwera a ty dalej swoje ...

ALE WAS BARDZO BOLI TEN SERWER! :D :D :D MNIE TO CIESZY BO IM BARDZIEJ KTOŚ SIĘ TU SPINA TO JA MAM WIĘKSZEGO KOPA MOTYWACJI ŻEBY SZYBCIEJ RUSZYĆ Z TYM SERWEREM :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...