Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Arutan.pl - Tylko u nas realne nagrody


Mikolajek1233

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie polecam serwera, Mikołaj zachowuję się jak dzieciak.

Nie ma dowodów na coś co ktoś zrobił a banuję na TS i oskarża byle kogo że mu TS atakują..

Nie no Mikołaj po tobie się nie spodziewałem. :)

 

 

 

Mikołaj gdybym jeszcze miał bottera pff.  <3

 

 

Dziwne by było gdybym trzymał na teamspeaku osoby co go atakują ;) Bezsens :)

 

Wallander rozpoczął już serię na nowym serwerze, Tream gra na Edenium, to nie wiem.. Uzurpator wypuszcza swój serwer za ok. 3 tygodnie, więc odpada. Zostały tylko pseudo YT typu Zabq. 

 

Serwera nie polecam, Administrator za bardzo się wywyższa, nie potrafi przyjąć krytyki, jeździ czarnym BMW i bije ludzi ;/ 

Bije tych co na to sobie zasłużą a cwany jest każdy kogo nie ma adresu tak jak pewna osoba do pewnego momentu ale to już mniejsza :)

 

Tak naprawdę technik serwera nie potrafi przyjąć innych opinii na klatę. Wygląda to tak, że " ten napisał coś źle o serwerze " Mikołajek już Damian do Ciebie przyjedzie  o.O Prosze cie człowieku ....  Zabronisz mi mieć swojego zdania ?  :O

 

Kiedy start w końcu ?

 

z 300online może będziecie mieli. Teraz dużo wiary na Lastivi gra. Shaggy dobry kawał roboty odwalił.

 

 

Nie polecam serwera ze względu na technika. Sponsor mu się trafił konkretny. 

 

Wystawiłem swoją opinię temu serwerowi. Bez pozdrowień.

 

Poprawcie ten czarny pasek : http://screenshooter.net/100600474/nelfmhu

 

Pis joł.

Stawiaj sobie ten swój serwerek na "M" :) W szoku bym był gdyby administrator innego serwera napisał pozytywną opinię na temat serwera ^^ No tak to boli i to bardzo... Jest różnica gdy jedni przeznaczają na serwer 200zł i to w dodatku na słabej jakości maszynę a drudzy nie żałują i dają tyle ile potrzeba :) Jedyną osobą mającą swój serwer i piszącą pozytywną opinie był Harnaś! Chwała mu za to i go szanuję za super podejście do sprawy ;)

  • Odpowiedzi 507
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dziwne by było gdybym trzymał na teamspeaku osoby co go atakują ;) Bezsens :)

 

Bije tych co na to sobie zasłużą a cwany jest każdy kogo nie ma adresu tak jak pewna osoba do pewnego momentu ale to już mniejsza :)

 

Stawiaj sobie ten swój serwerek na "M" :) W szoku bym był gdyby administrator innego serwera napisał pozytywną opinię na temat serwera ^^ No tak to boli i to bardzo... Jest różnica gdy jedni przeznaczają na serwer 200zł i to w dodatku na słabej jakości maszynę a drudzy nie żałują i dają tyle ile potrzeba :) Jedyną osobą mającą swój serwer i piszącą pozytywną opinie był Harnaś! Chwała mu za to i go szanuję za super podejście do sprawy ;)

Ale ku*wa mikołaj czy ja mam bottery pffi? Przecież mówił ci że to MKS był! Ale ty dalej swoje.

Chłopie ktoś ci stara się pomóc "Ja" a ty zaraz odpierdalasz taką manianę blokujesz i banujesz mnie za nic, bez dowodów tia? W tym czasie gdy MKS atakował twój TS mi neta wywalał. :)

Zastanów się trochę.

Opublikowano

Tak naprawdę technik serwera nie potrafi przyjąć innych opinii na klatę. Wygląda to tak, że " ten napisał coś źle o serwerze " Mikołajek już Damian do Ciebie przyjedzie  o.O Prosze cie człowieku ....  Zabronisz mi mieć swojego zdania ?  :O

 

Kiedy start w końcu ?

 

z 300online może będziecie mieli. Teraz dużo wiary na Lastivi gra. Shaggy dobry kawał roboty odwalił.

 

 

Nie polecam serwera ze względu na technika. Sponsor mu się trafił konkretny. 

 

Wystawiłem swoją opinię temu serwerowi. Bez pozdrowień.

 

Poprawcie ten czarny pasek : http://screenshooter.net/100600474/nelfmhu

 

Pis joł.

fakt dużo osob teraz gra na Last**i.eu , mnóstwo youtuberów ale każdy tam pisze że czakaja na Artuan.pl skąd to wiem ? bo sam tam gram i tak samo jak ja gdy tylko Artuan wystartuje każdy się tam przenosi .

 

Mam nadzieję że Admini nie zapomieli o mnie i wyślecie mi link do klienta jak tylko otworzycie betę 

Opublikowano

Tak naprawdę technik serwera nie potrafi przyjąć innych opinii na klatę. Wygląda to tak, że " ten napisał coś źle o serwerze " Mikołajek już Damian do Ciebie przyjedzie  o.O Prosze cie człowieku ....  Zabronisz mi mieć swojego zdania ?  :O

 

Kiedy start w końcu ?

 

z 300online może będziecie mieli. Teraz dużo wiary na Lastivi gra. Shaggy dobry kawał roboty odwalił.

 

 

Nie polecam serwera ze względu na technika. Sponsor mu się trafił konkretny. 

 

Wystawiłem swoją opinię temu serwerowi. Bez pozdrowień.

 

Poprawcie ten czarny pasek : http://screenshooter.net/100600474/nelfmhu

 

Pis joł.

a z tobą cannzas skonczylem rozmowę :) Sprawę zakończymy w inny sposób i to będzie najrozsądniejszy sposób.

fakt dużo osob teraz gra na Last**i.eu , mnóstwo youtuberów ale każdy tam pisze że czakaja na Artuan.pl skąd to wiem ? bo sam tam gram i tak samo jak ja gdy tylko Artuan wystartuje każdy się tam przenosi .

 

Mam nadzieję że Admini nie zapomieli o mnie i wyślecie mi link do klienta jak tylko otworzycie betę 

Pamiętamy o kazdym trzeba jeszcze dopicować pare spraw  i damy klienta :)

Opublikowano

Testy powinny się odbyć w poniedziałek/wtorek. Odezwę się tutaj oraz podeślę link z downloadem klienta do zapisanych.

Rozumiem, że konta testowe będziesz robił ty ? 

LIKE

LIKE

LIKE

Opublikowano

Ale ku*wa mikołaj czy ja mam bottery pffi? Przecież mówił ci że to MKS był! Ale ty dalej swoje.

Chłopie ktoś ci stara się pomóc "Ja" a ty zaraz odpierdalasz taką manianę blokujesz i banujesz mnie za nic, bez dowodów tia? W tym czasie gdy MKS atakował twój TS mi neta wywalał. :)

Zastanów się trochę.

 

Hahahahaha, typie pewnie cwaniaczyłeś ze swoimi kolegami, a teraz masz jakiś problem jak zawsze, Asfen.

Ja już Cię dobrze znam i wiem, że po prostu jesteś idiotą i raczej trudno będzie mi zmienić to zdanie o Tobie.

 

 

W ramach przypomnienia.Kazdy serwer wychodzacy z twoich rak skonczy tak samo.

 

203511412087783326388.jpg

 

 

Teraz też się ładnie uśmiałem.. DejmieN nie miał nic wspólnego z Sapphirą, a to włamanie było spowodowane tym, że sponsor miał takie hasło jak login.

Raczej Wy z tym ścierwem - Virtualem jesteście tutaj na przegranej pozycji, bo po każdym ataku po prostu zmieniacie hosting zamiast się zabezpieczyć, co i tak Wam nic nie daje. Oczywiście nie twierdzę tutaj, że ja coś atakowałem czy atakuję..

 

Do reszty śmieci pokroju Mamuta czy innych idiotów - chwalicie się bajerami od Waszych ziomków, a sami jesteście nikim, odbijcie pionki.

 

Serwer polecam ze względu na ogarniętego sponsora i technika.

Na pewno się na nim nie zawiedziecie.. ;)

 

Pozdrawiam, Teodor.

Opublikowano

Tak naprawdę technik serwera nie potrafi przyjąć innych opinii na klatę. Wygląda to tak, że " ten napisał coś źle o serwerze " Mikołajek już Damian do Ciebie przyjedzie  o.O Prosze cie człowieku ....  Zabronisz mi mieć swojego zdania ?  :O

 

Kiedy start w końcu ?

 

z 300online może będziecie mieli. Teraz dużo wiary na Lastivi gra. Shaggy dobry kawał roboty odwalił.

 

 

Nie polecam serwera ze względu na technika. Sponsor mu się trafił konkretny. 

 

Wystawiłem swoją opinię temu serwerowi. Bez pozdrowień.

 

Poprawcie ten czarny pasek : http://screenshooter.net/100600474/nelfmhu

 

Pis joł.

 

 

 

 

 

 

 

JA KRYTYKĘ CANNZAS POTRAFIĘ PRZYJĄĆ TYLKO NORMALNYCH LUDZI A NIE INTERNETOWYCH NAPINACZY CO MAJĄ WŁASNE SERWERY CO WCHODZĄ NA TS'A I POTRAFIĄ JAK LUDZIE ROZMAWIAĆ A PO CHWILI ATAKUJĄ A CO DO CIEBIE NASZ DROGI PRZYJACIELU TY TEZ TAK CWANIACZYLES ZE ROZWALISZ NAM SERWER I NAWET ATAKOWAŁEŚ MI KOMPUTER! :D CWANIAKA GRALES DO MOMENTU KIEDY W RĄCZKI NAM NIE WPADŁ ADRES A JA CIĘ OSTRZEGAŁEM. SPOTKAŁA CIĘ NA PRAWDĘ ŁAGODNA KARA ZA TO CO ROBIŁEŚ I NIE CWANIACZ BO NAGRANIE Z WIZYTY JEST DO TEJ PORY A JAK CHCESZ MOŻE SIĘ POKAZAĆ W SIECI. TERAZ JAK BĘDZIESZ MIAŁ WIZYTE UWIERZ, ŻE ONA NIE BĘDZIE TAKA JAK POPRZEDNIE 2

Opublikowano

Sam pomysl na old schoolowego globala bardzo fajny, aczkolwiek nie sadze aby sam 100/100 global wypalil. Po pierwsze zmianki i dodania. No co jak co ale to muzi byc. Jako ze to nie medium a bez watpliwosci porzadny hard to dalbym dodania i zmnki tylko z metkow i z bossow ( z bossow oczywiscie wiecej niz z metkow) a pelerynki musza byc z moobow albo szkat serwerowych. Kolejn sprawa.to ku. Jako ze to jest porzadny twardy hard to zostawcie 55 ku do g. Skill na P to nie moze byc pikus jak na takiej Pandor*zeMT2... Jednak proponuje dodac zwoje egzo i rady ze szkat serwerowych. Kamole.zostawic takie jak sa. Na koniec zaproponowalbym jakas super mapke na + 80 - + 90 lvl i zeby na niej bezapelacyjnie byl najwiekszy zarobek na serwie. Cos ala Wyzyna z Raffi s1. Uwierzcie ze jak jesf cos takiego to motywacja do wbicia lvl jest wielgasna.

 

Druga najwazniejsza rzecz - reklama. Macie kase to zrobcie jakas mega reklame np. Tream Uzurpator Wallander. Mowia, ze nie nie robia serii z hardów ale tak na prawde robia tylko ze pod wplywem dobrego pieniążka :D to na tyle, pozdro jak bedzie 1k + graczy i te.rzeczy co pisze to zagram na 100.

 

Wypowiesz sie mikolaj?

Opublikowano

Sam pomysl na old schoolowego globala bardzo fajny, aczkolwiek nie sadze aby sam 100/100 global wypalil. Po pierwsze zmianki i dodania. No co jak co ale to muzi byc. Jako ze to nie medium a bez watpliwosci porzadny hard to dalbym dodania i zmnki tylko z metkow i z bossow ( z bossow oczywiscie wiecej niz z metkow) a pelerynki musza byc z moobow albo szkat serwerowych. Kolejn sprawa.to ku. Jako ze to jest porzadny twardy hard to zostawcie 55 ku do g. Skill na P to nie moze byc pikus jak na takiej Pandor*zeMT2... Jednak proponuje dodac zwoje egzo i rady ze szkat serwerowych. Kamole.zostawic takie jak sa. Na koniec zaproponowalbym jakas super mapke na + 80 - + 90 lvl i zeby na niej bezapelacyjnie byl najwiekszy zarobek na serwie. Cos ala Wyzyna z Raffi s1. Uwierzcie ze jak jesf cos takiego to motywacja do wbicia lvl jest wielgasna.

 

Druga najwazniejsza rzecz - reklama. Macie kase to zrobcie jakas mega reklame np. Tream Uzurpator Wallander. Mowia, ze nie nie robia serii z hardów ale tak na prawde robia tylko ze pod wplywem dobrego pieniążka :D to na tyle, pozdro jak bedzie 1k + graczy i te.rzeczy co pisze to zagram na 100.

 

Wypowiesz sie mikolaj?

co do ku tradycyjnie zostaje 55 natomiast co 10h, pelerynki i zmianki oraz dodania zostaly dodane do szkaty serwerowej oraz szkat bossowych. zwoje rady będą ze szkaty serwerowej + metiny

Opublikowano

zgadza się przygotuję około 100 kont

Więc ja jestem chętny :) GG nie mam ale możesz na forum nawet podesłać jak coś :D

LIKE

LIKE

LIKE

Opublikowano

zaaktualizujcie prezke

wszystkie wiadomości będą zaktualizowane w prezentacji oficjalnej

Dziękuję za Screen w którym jednoznacznie wynika, że mi grozisz.

 

@Skąd truta ?

 

Koniec mojej wypowiedzi.

Dziękuje za screena, w którym straszysz policją, nie pogrążaj się :)

Opublikowano

pomyślcie nad urozmaiceniem wyglądu m1 i m2.

ebać że klasyka ale możecie to zrobić

Stay Trippin.

Opublikowano

Skoro macie tyle kasy to czemu już nie kupicie nowych setów tylko po starcie? Wolałbym serwer bez IS zamiast nagród :/

Widzę sporo zapowiedzi, zobaczymy jak z seriami. Może zawitam.

9YbAX2Z.png

Opublikowano

Skoro macie tyle kasy to czemu już nie kupicie nowych setów tylko po starcie? Wolałbym serwer bez IS zamiast nagród :/

Widzę sporo zapowiedzi, zobaczymy jak z seriami. Może zawitam.

Ten serwer ma przypominać stare klimaty globala a nie nowoczesne coś :)

Opublikowano

i jak dziś startuje beta ?

Z przykrością muszę was poinformować że ostatecznie Testy odbędą się w piątek o godz. 20 Ponieważ firma nam weszła na maszyne ponieważ chcą zabezpieczyć to tak jak powinno być a nie chcemy sobie w drogę wchodzić i psuć wzajemnie pracy więc musielismy im udostępnić możliwość pracy. Tak wiec informuję że testy zaczną się w piątek i myślę że to rozsądny dzień jak uruchamiać Beta Testy w środku tygodnia. Przepraszamy i zapewniamy, że data startu jaką podamy oficjalnie się odbędzie tak jak będzie w planach bez żadnych przekładać dnia czy godziny

Opublikowano

Skoro macie tyle kasy to czemu już nie kupicie nowych setów tylko po starcie? Wolałbym serwer bez IS zamiast nagród :/

Widzę sporo zapowiedzi, zobaczymy jak z seriami. Może zawitam.

Przeciez oni daja te nagrody po to, aby zgarnac wiecej pengi. Pomysl, jak jakies powiedzmy 50 osob rzuci sie na topke, to zaladuje hajs w is i te "grosze" przeznaczone na te nagrody zwroca sie w pare h.

Nikt nie jest instytucja charytatywna, zeby stawiac server bez is, kazdy chce zarobic. 

                                                                                              ZR_o79.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...