Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Arutan.pl - Tylko u nas realne nagrody


Mikolajek1233

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

300 online, a pozniej nie ma co robić człowieczku  -.-

spokojnie zobacz sobie na yt ile i u kogo jest zapowiedzi dam sobie rękę uciąć że na starcie będzie ze 1,5k ludzi :D

  • Odpowiedzi 507
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No jak bd minimum 1k ludzi online i to nie w godzinach szczytu to powinno byś zarąbiście.

 

Pomyślcie może o skilu "Zwiększenie ataku" u Healera.

Skill bezużyteczny jak do tej pory. Wgl fajnie by było jakbyście coś u szamana zmienili, bo + jest jedynie taki, że może być na wyższym lvl dobry w PvP ale tylko dlatego, że nikt na niego nie robi abs. A expienie to totalna rzeźnia nie wspominając o bossach.

Opublikowano

No jak bd minimum 1k ludzi online i to nie w godzinach szczytu to powinno byś zarąbiście.

 

Pomyślcie może o skilu "Zwiększenie ataku" u Healera.

Skill bezużyteczny jak do tej pory. Wgl fajnie by było jakbyście coś u szamana zmienili, bo + jest jedynie taki, że może być na wyższym lvl dobry w PvP ale tylko dlatego, że nikt na niego nie robi abs. A expienie to totalna rzeźnia nie wspominając o bossach.

zmieniając skille u jednej klasy będziemy musieli automatycznie modyfikować skille w innych postaciach by była równość... bezsens

Opublikowano

Co do tego, że będzie tyle ludu, czemu wszystko po starcie powiem tak z Mikolajka dupa, a nie technik to po 1 po 2 Uzurpator, Wallander nie nagrają nigdy z tego serwera :>

                                                                                                                                                                                                                                                                            y8HqE13.png                             

Opublikowano

Co do tego, że będzie tyle ludu, czemu wszystko po starcie powiem tak z Mikolajka dupa, a nie technik to po 1 po 2 Uzurpator, Wallander nie nagrają nigdy z tego serwera :>

zobacz co jest z ciebie ;) Miałeś przestać pisać platfusie i dalej piszesz, zapraszam na naszego ts'a a nie tu się pniesz ;)

Opublikowano

Te pytanie jest kompletnie idiotyczne moim zdaniem bo po 1 Serwer jeszcze nie wystartował więc nie pobiera opłat =nie musi być jako działalność gospodarcza na tą chwilę po 2 czy my ci patrzymy ile masz nielegalnego syfu na kompie zawistny polaku?

Opublikowano

Te pytanie jest kompletnie idiotyczne moim zdaniem bo po 1 Serwer jeszcze nie wystartował więc nie pobiera opłat =nie musi być jako działalność gospodarcza na tą chwilę po 2 czy my ci patrzymy ile masz nielegalnego syfu na kompie zawistny polaku?

Bylo to proste pytanie i nie jestem zawistnym polakiem. Po prostu chcialem wiedziec czy serwer na ktorym prawdopodobnie zagram dziala w pelni legalne, nie wiem skad te nerwy.

Opublikowano

Bylo to proste pytanie i nie jestem zawistnym polakiem. Po prostu chcialem wiedziec czy serwer na ktorym prawdopodobnie zagram dziala w pelni legalne, nie wiem skad te nerwy.

jak będą jakieś wątpliwości przedstawię pieczątki z nipem i moim imieniem i nazwiskiem ;)

Opublikowano

komercyjne serwery z nagrodami... było takich wiele na start bedzie 1k ludzi nic więcej po nie udanym starcie zostanie z 600, po jednym dniu kiedy część nie będzie nawet blisko topki to kolejna połowa odejdzie, w tym momencie koniec serwera i nie ma nagród administracja przy dobrych wiatrach coś do kieszeni zgarnie.

Tak było zawsze z takimi serwerami i zawsze tak będzie bo tutaj nikt nie gra dla przyjemności tylko dla nagrody.

Po za tym życzę powodzenia bo na prawdę wam się przyda jeżeli chcecie aby to stało chociaż tydzień.

Podaj mi rękę, zaróbmy hajs... 


eh8pquc.jpg


Core i7- 4960X @ 4.5GHz


Asus P9X79 Deluxe


GTX 780 SC


HyperX Predator 16GB

Opublikowano

Bawisz się w kolejnego proroka typek?Może jeszcze im coś wywróżysz ? Nie wiesz jak będzie więc nie wypowiadaj się na takie tematy.To ile będzie graczy i jak będzie wyglądała tu gra zależy od administracji 

Opublikowano

Jeśli administracja napisała, że chce dać nagrody - poczekajcie, zobaczycie. Nie ma co bawić się w proroków, to już od nich zależy czy zachowają się w porządku i dotrzymają słowa, czy nie. 

 

@ Kiedy poznamy oficjalną datę startu?

xdnXBJo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...