Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NZ] World of Metin2


Qentinios

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­Jeśli przed ulepszaniem miałem 10x ebo+7, a po ulepszaniu 5x ebo+9 to znaczy, że mam farta? :yay:

 

Na 35 lvlu dropią zęby orka, czy trzeba 45 jak na globalu?

tenor.gif

 

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

­Jeśli przed ulepszaniem miałem 10x ebo+7, a po ulepszaniu 5x ebo+9 to znaczy, że mam farta? :yay:

 

Na 35 lvlu dropią zęby orka, czy trzeba 45 jak na globalu?

masz ogromnego farta, mi wszystko jara.

 

na 35 najlepiej nadropisz wg mnie

Opublikowano

Czy tylko ja mam tak, ze przez ostatnie kilka dni zmianek nie moge sprzedac? Nawet po 1,5kk za szt stawialem...

What ? mi na easy po 2,3 schodzą ;O ale jeżeli masz po 1,5 chętnie kupię all ;) 

 

 

­Jeśli przed ulepszaniem miałem 10x ebo+7, a po ulepszaniu 5x ebo+9 to znaczy, że mam farta? :yay:

 

Na 35 lvlu dropią zęby orka, czy trzeba 45 jak na globalu?

Dropia ja osobiście na zębach zarabiam w 2h leci mi ich około 35-40 i sellam po 700k. 

xD 

Opublikowano

Jak grałem kilka miesięcy temu to był poszukiwany Polski GM - i jak został znaleziony?

I czy tutaj też zostało dodane to żałosne KD odporności na Magię jak na globalu?

nlUSIa9.png

Opublikowano

Jak grałem kilka miesięcy temu to był poszukiwany Polski GM - i jak został znaleziony?

I czy tutaj też zostało dodane to żałosne KD odporności na Magię jak na globalu?

Ta [GM]Kados jest ;P 

xD 

Opublikowano

Siema, wiecie może czy da się gdzieś kupić. postać za psc ? bo bym zagrał ale przydała by się postać do zarabiania. 

Nie ma takiej opcji, kupowanie i sprzedawanie za hajs jest zakazane, od razu takie osoby banują ;) 

xD 

Opublikowano

Mam takie pytanie co do zarobku, jakie są sposoby na zarobek od 75+?

Możliwe że będę miał taką surkę i chciał bym już teraz się dowiedzieć, gdzie i w jaki sposób mógł bym się dorobić.

DT [7piętro, kamyki duchowe ?]

Pewnie bossy, np wróżka ale podejrzewam że tam jest walka o to :)

Red Las? ale tak podejrzewam ze też pełno ludzi xD

Pozdrawiam, fajnie by było jak by ktos napisał mi kontakt do siebie, miał bym jeszcze trochę pytań :)

Wiesz no ludzi wszedzie i zawsze jest duzo, rywalizacja to nieodlacza czesc tej gry.. :D

Na 7p masz kamyki duchowe i ku, zarobek raczej nie jest zly, chociaz kamyki jakos specjalnie duzo warte nie sa. Zalezy jakie eq i skille na tej surce bedzie, bo zarowno mozesz zostac na tym lvlu, chodzic na dt, ulepszac -> 7p -> ripek / samo ulepszanie / red las / metki na sohan, pieklo, las zwykly, ale takze mozesz wbic 86-90 i z jakas grupa chodzi na DC bo jest to zdaje sie o wiele bardziej oplacalne.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Aktualnie mam 35 poziom, mam zamiar wbić 40 tylko jedno pytanie wiecie może czy na 40 będą normalnie lecieć szkaty best kapitana ? ;) I jak z ząbkami orka będą lecieć tak samo czy gorzej ? ktoś się orientuje ? ;) 

xD 

Opublikowano

Gordonix zeby powinny Ci nadal leciec, to juz jest zasada jak na kazdym innym servie.

Best kapitan takze ma bodajze 42 lvl jesli dobrze pamietam, tak? Zatem rowniez roznicy byc nie powinno..

 

 

Bronie na 75 są do zdobycia z groty, więc ich cena raczej nie wzrośnie.

­

No i to jest najwiekszy blad, bo przez to bronie sa malo warte a riper praktycznie nieoplacalny, a szkoda.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

­

 

Gordonix zeby powinny Ci nadal leciec, to juz jest zasada jak na kazdym innym servie.

Best kapitan takze ma bodajze 42 lvl jesli dobrze pamietam, tak? Zatem rowniez roznicy byc nie powinno..

 

 

No i to jest najwiekszy blad, bo przez to bronie sa malo warte a riper praktycznie nieoplacalny, a szkoda.

Best Kapeć ma chyba 32 lvl, ale tak jak w przypadku mini bossów z m1 drop powinien być do +10lvl od moba, czyli do 42.

tenor.gif

 

Opublikowano

­

 

no chyba nie

 

xlxA9bg.jpg

Na wikimetin jest 42lv. tu jest 32 na chu drążyć temat może bug może specjalnie na tym serwie 32. :) Keep Calm BRO

Opublikowano

­

 

Na wikimetin jest 42lv. tu jest 32 na chu drążyć temat może bug może specjalnie na tym serwie 32. :) Keep Calm BRO

Na wiki jest napisane, że do czegoś tam potrzeba 1 ulepszacza, a tu 2. Potem ktoś przez takie info wbije 43 i nie będą mu lecieć szkaty. Z resztą na wielu serwerach tak jest.

 

 

Do czego to służy?

merRBTe.png

Przenosi się to na jakiegoś moba i się w niego wtedy zamieniam, czy jak?

tenor.gif

 

Opublikowano

­

 

Na wiki jest napisane, że do czegoś tam potrzeba 1 ulepszacza, a tu 2. Potem ktoś przez takie info wbije 43 i nie będą mu lecieć szkaty. Z resztą na wielu serwerach tak jest.

 

 

Do czego to służy?

merRBTe.png

Przenosi się to na jakiegoś moba i się w niego wtedy zamieniam, czy jak?

Trzeba pytać miejscowych z tego serwa :) bo prawdę mówiąc wikimetin jest dla gobala, a to jest priv(mimo, że większość info się zgadza, które ja sprawdzałem). Nwm do czego to nie grałem od 2 miechów ;\

Opublikowano
Voodoo Armband is a fun item which lets you convert players into an ugly creature for a few minutes.

Czyli możesz zmienić jakiegoś gracza (musi być online i stać blisko ciebie) w jedną z tych postaci (nie wiem czy możesz wybrać czy losowo):

 

2101, 20016, 20002, 11000, 5001, 992, 1301, 1303, 2191, 5161, 5162, 5163

2101 to pustynny lis, 20016 to kowal, 20002 Aranyo, 11000 Strażnik Wsi, i tak dalej..

Przemiana trwa 5 minut.

Opublikowano

­Można mieć założone PD na 3h ze skrzyni ucznia i PD na 1h jednocześnie?

 

Jak to możliwe, że spaliło mi 5 zębów orka pod rząd? ;-;

Można.

Szansa to 50%, więc miałeś sporo pecha. Jak chcesz szybko zrobić biologa to korzystaj z Researcher's Elixirs.

Opublikowano

Serwer jest świetny ale przydałaby się jakaś gildia, a jestem pewien, że ktoś wpadł na ten pomysł przez te 48 stron tekstu. Jeżeli nie to może znacie jakąś fajną gdzie mogę dołączyć ze swoim dropem?(czerwoni) :)

 

@Edit Jezeli ktos bedzie potrzebowal pomocy w odnalezieniu sie na serwerze piszcie do mnie w grze 'liestyle'. Mamy w czerwonych gildie wiec chetnie kogos dodam :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...