Skocz do zawartości

[NZ] World of Metin2

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 116 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

5 godzin temu, ShadowTiger napisał:

Nie ma sensu, tym bardziej, że 19 kwietnia startuje nowy serwer tj. WOM3:
https://global.wom2.org/board/threads/wom3-opening-on-19th-april.29267/

Dzięki, a już chciałem wbijać. Żałośni są.  Teraz to ten serwer zdechnie raz na zawsze.

Pani Kasia

Większość nowych graczy odpuszczała przez to ile WoM2 stał, a jest to prawie 6 lat.

Teraz rozgrywka stała się łatwiejsza, wiele się zmieniło i warto spróbować na nowym serwerze, gdzie wszyscy będą startować od zera.

21 minut temu, WoM2 Eclipse napisał:

Większość nowych graczy odpuszczała przez to ile WoM2 stał, a jest to prawie 6 lat.

Teraz rozgrywka stała się łatwiejsza, wiele się zmieniło i warto spróbować na nowym serwerze, gdzie wszyscy będą startować od zera.

Zacząłem grę na s1 w 2014/2015 poświęciłem tyle czasu, przeżyłem te wszystkie śmieszne s2 potem te łączenia i teraz znowu mam zaufać, że będzie inaczej. Pewnie 6, 12 miesięcy i znowu będzie merge ich obu. A to, że serwery będą inne nic nie zmieni bo s2 też było inne od s1 i zrobili łączenie.

Serwer Vitrualmt2 jak dobrze kojarzę stoi od 2010 i nadal gra na nim dużo osób.

Administracja poleciała na łatwy zysk robiąc s2, a potem go łącząc z s1 i obecnie z rumuńskim i to jest jeden z kilku powodów dlaczego ludzie odeszli z serwera, a nie że stoi 6 lat.

Pani Kasia

Fuzja nowego serwera jest wykluczona, ponieważ nie pozwolą na to różnice rozgrywki.

Polecieliśmy na łatwy zysk? Taki zarzut jest niepotrzebny biorąc pod uwagę fakt, że oferejumy nieinwazyjny itemshop + zespół WoM ma stałe wynagrodzenie od właściciela. 

3 godziny temu, WoM2 Eclipse napisał:

Fuzja nowego serwera jest wykluczona, ponieważ nie pozwolą na to różnice rozgrywki.

Polecieliśmy na łatwy zysk? Taki zarzut jest niepotrzebny biorąc pod uwagę fakt, że oferejumy nieinwazyjny itemshop + zespół WoM ma stałe wynagrodzenie od właściciela. 

Nie powiedziałem, że serwer sam w sobie jest p2w albo coś, tylko po co był ten drugi serwer? Był na tym samym kodzie tylko lekko zmienione rzeczy typu brak bookdaya itp. Przecież nie zrobiliście serwera dla widzimsię graczy. No jak teraz zrobicie ten wom3 to wom2 zdechnie bo obecnie ma z 350 średnio graczy.

Pani Kasia

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 116 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...