Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NZ] World of Metin2


Qentinios

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@TheHikariYami dlaczego tylko Jinno może się przenieść za pomocą questa?

Wystarczy spojrzec w statystyki na stronie glownej.. :P

Dlatego:

 

136.412 - Jinno Players38.734 - Shinsoo Players

57.527 - Chunjo Players

 

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Jak 5 dziennie ,te 3 niższe głosowania też zalicza? Bo ja nie dostałem ;-;

 

@MoHa15

Nie zlicza.

Ale masz co 20h 1 sm i co 12h 2 sm. Czyli te co 12h robisz 2 razy w ciagu dnia. Co w sumie daje 5, nie? :D

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Planuje zacząć na serwerze. Ktoś z Was ma jakieś rady jak dobrze zacząć grę? Co należy robić ? :P

 

No i pytanie Czy w ogóle się opłaca zaczynać ?

VsxuB58.png

 

Opublikowano

Planuje zacząć na serwerze. Ktoś z Was ma jakieś rady jak dobrze zacząć grę? Co należy robić ? :P

 

No i pytanie Czy w ogóle się opłaca zaczynać ?

Najlepiej zrobić sobie dropka 15 lvl i iść na mini bossy ( scrofa, lykos, tigris, bera ) do m1 i dropic skrzynki

Mozesz tez isc do m3 na bronie 30 lvl, tylko juz tam potrzeba troche lepszego eq

Jedyny Hard godny uwagi :)

Opublikowano

Możesz również zbijać 15lv metiny w m2, one prawie są nie zbijane przez ludzi.

W m1* ! Pisz zrozumiale i poprawnie bo wygląda to wszystko jakbyś nigdy w metina nie grał.

Opublikowano

Gram od kilku dni i jestem w stanie polecić serwer :)

 

Gracze mili, biłem metina 15lvl (nikt mi nie ksuł oraz dostałem zbroje na swoją klasę +5 :O)

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

Gram od kilku dni i jestem w stanie polecić serwer :)

 

Gracze mili, biłem metina 15lvl (nikt mi nie ksuł oraz dostałem zbroje na swoją klasę +5 :O)

Chyba, ze trafisz na rumunska dzicz. Oni wszystko ksuja :P

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Który serwer to plagiat? :D Obydwa serwery sa niemal identyczne.

ro.calliope2.org

strona jest taka sama, serwery są inne

zielsko.com najwyraźniej sprzedaje ten sam styl strony więcej niż jednemu serwerowi

 

@down

może masz racje, nie grałem tam, rzuciłem tylko okiem

Opublikowano

strona jest taka sama, serwery są inne

zielsko.com najwyraźniej sprzedaje ten sam styl strony więcej niż jednemu serwerowi

Co ty gadasz, poza kilkoma szczegolami te serwery niczym sie nie roznią. Identyczne raty, shopy offline, tekstury a nawet okno handlu ktore na womie bylo modyfikowane. Gdyby nie to, ze na calliope jest 5 zakladek w eq i szarfy nie dostrzegłbym roznic ;d

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Który serwer to plagiat? :D Obydwa serwery sa niemal identyczne.

ro.calliope2.org

Calliope jest online od jakiegoś pół roku, wom dłuzej. xp

 

Opublikowano

Jak kogoś ciekawi, zamieszczam film jak biliśmy 'gildyjnie' jedne z pierwszych bossów :P

 

 

Film kumpla :) Kiedyś to była top 1 gildia na womie jakby to kogoś interesowało, WiesiekEx top 1 postać był z gildii na 96 :D

Subiektywny ku.wa blok ciosu szma.o

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...