Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ZAKREA - Czas zrobić Bang! START 17:00 [Dedyk] [Medium]


CreatiVe01

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co z tą stroną, bo nie mogę spatchować clienta.. Albo niech ktoś zrobi paczkę "Packa" z clienta i upnie dla nowych.

­graphic.png

  • Odpowiedzi 979
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Działało do ok. 22:30, później padło, brak info na temat kiedy będzie ON, na facebooku nic nie piszą a strona, jak to strona nie działa :) 

Opublikowano

Jesli ktos ma teraz problem z polaczeniem - nalezy kliknac anuluj, wybrac inne ch, wpisac passy i probowac sie polaczyc - do skutku :D

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Borykaliśmy się z ataki DDOS, najwyraźniej konkurencja czuje, że coś weszło dobrego na rynek. 
Aktualnie można wejść na serwer jeżeli ktoś ma problemy z połączeniem z serwerem proszę robić tak jak UP polecił. 

xb4c9CP.png
 

Serwer, który sprawi, że przypomnisz sobie dlaczego zacząłeś grać w metina :) 

Opublikowano

Odpalając klienta na chwilę dosłownie setną sekundy się coś odpala i zaraz gaśnie o co tu chodzi? W środę grałem normalnie a dziś takie gówno?

Szybka odpowiedz!!!

Opublikowano

 

Te aukcje na stronie działają? bo nie widze żeby ktos wystawiał jakies przedmioty :)

 

Nikt nie wystwia , bo trzeba mieć żetony na koncie . 

 

 

 

Dungeon ze smokiem jest zbugowany,moze ktos by sie tym zainteresowal?

Dungeon działa bez problemów . Sam wczoraj byłem 2x . 

 

 

 

 

A tak ode mnie to co z stroną??? ... Miała już być dawno ... Tak ludzi nie przyciągniecie .

Opublikowano

Dungeon ze smokiem jest zbugowany,moze ktos by sie tym zainteresowal?

 

Z czerwonym czy beranem ?

 

Jak z czerwonym to każdy w pt musi mieć tam +65 lvl, więc temu Ci nie działa.

 

Jeszcze raz APELUJĘ o poprawę misji konarów i teraz dropu końskich ogonów 8S

na 1000 ubitych mobów z rękawicą poleciały mi 4, koledze bez vipa,  jeden na 1500 ubitych. Szansa na drop to 0.02% ? xD  xD  -.-

Opublikowano

Z czerwonym czy beranem ?

 

Jak z czerwonym to każdy w pt musi mieć tam +65 lvl, więc temu Ci nie działa.

 

Jeszcze raz APELUJĘ o poprawę misji konarów i teraz dropu końskich ogonów 8S

na 1000 ubitych mobów z rękawicą poleciały mi 4, koledze bez vipa, jeden na 1500 ubitych. Szansa na drop to 0.02% ? xDxD-.-

Z czerwonym,bylem dzisiaj 4razy,wogole nie respia sie mooby a wymagania spelnilem.

 

Srij9JT.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...