Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

----------------------------------------

Zachostuje server

( tylko hamachi - wew ip ;/ )

Procek 4x 3.2 Ghz

Ram 4 Gb

Net 24 Mb

 

GG: 35646353

----------------------------------------

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam na szybko osoby umiejącej zrobić launcher pod pliki 2010 i clienta gry.

Za pomoc oferuję GM lub GA na serwerze dedykowanym...

Sprężać się !!!

 

GG:9499056

Skype:westarek

Opublikowano

Poszukuje sponsora na serwer.

 

Co potrafimy?

- założyć serwer na Dedyku

- pisanie questów

- usuwanie bugów

- zakładanie strony (+ IS)

 

Co oferujemy?

- własne pliki

- miłą atmosferę (bo to najważniejsze)

- dla Sponsora 75% zysków z IS oraz GM na serwerze i jeszcze coś się na pewno wymyśli.

 

Zainteresowanych proszę o kontakt

na gadu gadu:

35569121

Opublikowano

Witam , szukam WebMastera pod serwer No-Hamachi!

 

Wymagania :

 

+ 13 lat.

-Umiejętność zrobienia : reje, is, donwloadu, itd.

- Co tam jeszcze , uzgodnimy na PW ;]

 

-Oferuję !

 

- GM'a na serwerze ,

- Możę parę % z Is.

 

Pliki mam gotowe w 98% , zrobię jeszcze kilka poprawek , znajdę hostera i ruszam ,

 

Chętnych proszę o PW , bądź napisanie na GG : 31130569

Opublikowano

Witam, Pracuję właśnie nad serverem MerryMt2 . Wybrałem Pliki od Arymanik + , szukam kogoś kto pomoże mi w profesjonalnej edycji Plików i Clienta. Za Pomoc oczywiście GM.

 

Server stawiam na Hamachi, jeśli wszystko dobrze pójdzie i server się przyjmie Wstawię go na Dedyka.

 

Mam zamiar zrobić:

Max 255 lvl

Lvl obok nicku

Nowe Bronie

Nowe Zbroje

Epicki Kolce ,Naszyjnik, Buty, Hełm i Tarcza

Nowe Mapy

Nowe Moby

Szkło intuicji

6 Skill z Koreańskiego

Server Medium Rate

 

I Wiele innych tak aby mój server był wyjątkowy.

 

Możecie Tutaj Pisać Propozycje co byście chcieli w MerryMt2

 

Pozdrawiam i Zapraszam do Współpracy.

oficjalnelogo.png

 

 

Opublikowano

Zatrudnię się jako technik lub webmaster na dedyku ..

Co oferuję :

  • Serwer od podstaw ..
  • Pisanie questów ..
  • Modelowanie 3d ..
  • Tworzenie stron ..
  • Tworzenie grafiki ..
  • Tworzenie skryptów

 

Kontakt :

GG : 3072204 

 

 

Przepraszam za offtopic ale musze tu napisac dla dobra uzytkownikow.

 

Prosze o nie kontaktowanie sie z tą osoba w sprawie serwerow, jest to naciagacz i oszust, do tego zlodziej. Oszukal juz kilku moich znajomych. Jego celem jest wykradnie plikow z serwerow na ktorych niby pomaga tuz przed startem potem sprzedawanie ich po znajomych. Prosze nie dac sie zwiesc jego milą i przekonujaca gadka, i nie kontaktowac sie z tym krętaczem.

 

Pozadrawiam, i radze posluchac moich slow =)

s0vgbq.png

userbarkopiasz8.png

Opublikowano

Hellou =)

 

Poszukuje jakiegos doswiadczonego, znajacego sie na rzeczy gma na istniejacy serwer dedykowany cieszacy sie dobra renomą.

Potencjalny gm kontaktuje sie ze mna za pomoca forum serwera board-venise.ocom.pl . Pisze tam swoj nick z mpc, cala historie z metinem oraz jak najwiecej informacji o sobie.

 

Wymagania beda duze, ale to pomysli sie jak juz ktos mnie zaciekawi.

 

Na podania tu na pw na forum nie odpowiadam. Wylacznie na forum podane wyzej

Zobacz koniecznie powrot serwera legendy

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1000890-zapowiedz-venise-legenda-powraca/

Opublikowano

Opis: Proszę o pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2.

Kontakt: (tutaj do wyboru.)

- GG: 12301638

- Skype: xxx

- Prywatna wiadomość na forum.

otóż mam problem na vps'ie post kliknij

xgh0.png

Opublikowano

Jak w temacie pisze , pomogę postawić komuś dedyka lub no-haamachi .

 

Do zaoferowania mam przerobiony client w 95% do privka waszego ( dal czego 95% bo 5% stanowi np lancher , spol itp.)

W kliencie znjadziesz ;

Widać lvl w chat'cie (tylko osób które rórnież posiadają tą opcj)- spolszczony item_proto z clienta CandyLongju- połączony wyglad skili Napka, Reika i Zullera - 3 zmodyfikowane fryzurki dla woja (od Reika...)- nowy interface połączony również z kilku - nowe ikonki umiejętności z MPCforum - widac epickie zbroje i tarcze hełmy oraz bony i ilość obrony- widać epickie bronie ich właściwe DMG i bonusy- teksturki z PL'a- widać bursztynową biżuterie,- zamiast koni są wierzchowce (koń zwykły - dzik, koń bojowy - Ognisty tygrys, koń wojskowy - lew)- nowy wygląd emotek po kombinacji ctrl + 1-9- działają takie mapy jak DT(Wieża Demonów) od 100lvl, handlowa, zamek(metiny 100lvl) i cała reszta- spolszczone nazwy mobów , + CH5

 

Obrazek z gry

http://www.mpcforum....309-U101633.jpg

 

Do zaoferowania mam też jedno z mało znanych eq paladyna

Macie tu linki na eq jak wyglądają

 

http://img29.imagesh.../4285/buty9.jpg

http://img13.imagesh...264/bransa9.jpg

http://img101.images...5471/kolce9.jpg

http://img8.imagesha.../naszyjnik9.jpg

http://img4.imagesha.../niniahelm9.jpg

http://img854.images...3/surahelm9.jpg

http://img28.imagesh...szamanhelm9.jpg

http://img848.images...29/wojhelm9.jpg

http://img402.images...162/tarcza9.jpg

 

Do zaoferowani mam też pliki do bazy danych , wszystkie je widać bd w cliencie

 

Dodano wiele questów;

Spolszczone big_string;

Automatyczny drop sztabek ( Sprzedaż i kupno po tej samej cenie) ;

Quest na start z serwera Xantia - wystarczy edytować plik first_login.quest

PRAWIE wszystko spolszczone, może zostało tam kilka bezużytecznych śmieci :|

Zmieniony drop w atlantydzie

Raty - rat nie zmieniałem, zostają jakie były.

HOT - Odbugowane skille z AlamuT

 

Dodano nowe bronie z Epvp Spolszczone

Spolszczone całe I_P

Dodano:

Rubinowe zbroje

Szafirowe zbroje

Szmaragdowe zbroje

Złote Hwangi

Srebrne Hwangi

Białe Hwangi

Zbroje Heraklesa

Ekwipunek Smoka - Buty, Tarcza itp.

Odbugowane obrażenia broni !

 

Spolszczona baza M_P

Dodano Mumie

Dodano Nowe moby jak np. Trolle

Poprawne obrażenia Mobów

 

System epików zmieniony - z broni np. Trutki robi się niebiana

Ulepszacze ? Na bronie brak, na epiki - 5 K.Duchowych, Broszurka x1, Jednoręczna x1

 

i npc zrobiłem ale się trochę spieszyłem i nie są pro

ss npc

 

http://iv.pl/images/...75780164708.png

 

mam jeszcze więcej pro rzeczy jak

Nowe KD

Itemy Setaou.

itp.

 

Jeśli ktoś potrzebuje lub chce pomocy pisać na gg 35653407

18706.png
Opublikowano

Witam

Zatrudnię się jako GM na prywatnym serwerze hamachi.

Mam 15 lat, byłem gm na ChunjoMt2 ( serwer padł dawno temu )

znam komendy

pomogę

w razie pytań, lub szukacie gm na swój serwer pisać na gg: 24492697

Opublikowano

@2Up.

 

 

Dodano wiele questów;

Spolszczone big_string;

Automatyczny drop sztabek ( Sprzedaż i kupno po tej samej cenie) ;

Quest na start z serwera Xantia - wystarczy edytować plik first_login.quest

PRAWIE wszystko spolszczone, może zostało tam kilka bezużytecznych śmieci :|

Zmieniony drop w atlantydzie

Raty - rat nie zmieniałem, zostają jakie były.

HOT - Odbugowane skille z AlamuT

 

Dodano nowe bronie z Epvp Spolszczone

Spolszczone całe I_P

Dodano:

Rubinowe zbroje

Szafirowe zbroje

Szmaragdowe zbroje

Złote Hwangi

Srebrne Hwangi

Białe Hwangi

Zbroje Heraklesa

Ekwipunek Smoka - Buty, Tarcza itp.

Odbugowane obrażenia broni !

 

Spolszczona baza M_P

Dodano Mumie

Dodano Nowe moby jak np. Trolle

Poprawne obrażenia Mobów

 

System epików zmieniony - z broni np. Trutki robi się niebiana

Ulepszacze ? Na bronie brak, na epiki - 5 K.Duchowych, Broszurka x1, Jednoręczna x1

 

 

To jest z Gotowca Nismo ( chyba pomyliłem ) ......

Opublikowano

Mexortis.pl !

Szukamy osoby do teamu!

 

 

Wymagamy :

Wiek +17

TeamSpeak 3

Trochę oleju w głowie.

Co potrzeba zrobić ?

Pomoc przy edycji , tworzeniu Clienta itd.

 

Gwarantujemy Wspaniałą zabawę oraz szansę na pensje.

 

Kontakt: GG , TS

 

gg 4603959

 

Ts 3 - ip: Mexortis.pl port 9987

 

 

pozdrawiam

A usuwaj śmiało tą śmieszną sygnaturę, ja na Ciebie leję ;*

Opublikowano

Szukam paru osob ktore pomogly by z serverem Metin2.

 

Jakich osob szukam ?

 

Osoby od questow.

Osoby od plikow serverowych(Ktorap omoze z Edycja plikow).

Osoby od klienta.

 

Oferuje wzamian Gm na serverze.

 

skajp=

shymi2121

Lub Pw =

Forum

sygnabyme.jpg

Sygna By Me

Opublikowano

reklama.png

Poszukujemy Hostera!

Wymagania:

Ram: 4 Giga +

Internet: 15 Mb / s +

Oferujemy:

Miłą Atmosferę

% z Is ( Jakoś się dogadamy rolleyes.gif )

Posadę Ga / Ha wink.gif

status4.gif

33764187

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Cześć chcę zostać GM-em na jakimś serwerze.

 

Kontakt:

 

GG:111 362 57

 

Email: [email protected]

 

Skype : nie mam

 

Doświadczenie: Na Pl-u grałem około 3 lata wojem, ninja, sura, szaman. Na privach gram około 6 miesięcy głownie pandoraMT2.

 

Tworzę dobrą atmosferę, zaproszę znajomych.

 

 

Oferta aktualna

Od urodzin aż do śmierci pozytywnie pierdolnięci. paulo coelho

Opublikowano

reklama.png

Poszukujemy Sponsora / Hostera!

Oferujemy:

- Miłą Atmosferę w naszym Teamie

tongue.gif

- Procent z ItemShopu

wink.gif

- Posadę GameAdmina

rolleyes.gif

Wymagamy:

- (Hoster) Internet: 15 Mb / s +

- (Hoster) Ram: 4 Giga +

- (Dedyk) 200 PLN / Miesięcznie +

Kontakt:

Poczta:

Gadu-Gadu:

33764187

Nieaktualne!

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

photo-320424.jpg

20704893360750595614.png

Witaj!

Zacznijmy od domen. Sponsoruję domeny takie jak: *.pl, *.com.pl, *.info.pl, *.net.pl, *.biz.pl Po złożeniu u mnie zlecenia, po zarejestrowaniu domeny, osoba otrzymuje dostęp do panelu.

Hostingi. Sponsoruję hostingi pod fora, strony www, portale. Hosting jest utrzymywany na OVH. Początkowo na koncie Personal, jeśli zacznie brakować transferu to po kontakcie ze mną - zwiększam hosting na wyższy. Daję dostęp do DirectAdmin.

Fora & Portale. Tutaj daję w paczce domenę oraz hosting, instaluję portal/forum i daję pełen dostęp. Co chcę w zamian?

Sponsoring, to sponsoring. Nic nie oczekuję. Ewentualnie specjalną rangę na forum.

 

Tylko serwery dedykowane!

Opublikowano

----------------------------------------

-- Zachostuje server NO-HAMACHI

-- Pod server daje ( max ):

-- Procek 4x 3.2 Ghz

-- Ram 4 Gb

-- &

-- Net ok 24 Mb

--

-- GG: 35646353

----------------------------------------

Opublikowano

CHCĘ zostać Gm-em na jakiś serwie. Jestem sympatyczny, ambitny, zaradny, Przyjmę każdą ofertę o Gm-a nawet na hamachi. Kontakt : gg:11136257

 

skype:-

Email:[email protected] ale proszę na email nie pisać tylko na gg

 

Oferta jak najbardziej aktualna

 

Więcej o sobie powiem na gg.

Od urodzin aż do śmierci pozytywnie pierdolnięci. paulo coelho

Opublikowano

Witam .

 

Pomagam "ZIELONYM" stawiać prywatny serwer metin2 (no - hamachi ) , więc kto pierwszy ten lepszy .

 

Moje gg ; 10760726

 

Zajmuje się instalacją i edycja serwera itd ... ; D

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Mam problem jak nazwa wskazuje z klientem mam od fast77 ale nie łaczy się z moim serwerem .Więc szukam pomocy przy zrobieniu tego klienta przez TeamVizera.Może być inny klient tylko żeby było na nim widać :

Nowa Mapa

Pliki GOTOWCE

Bronie NEW 1

Zbroje NEW

Bronie NEW 2

 

 

 

Pewnie myślicie że jestem jakimś neo kidem ale proszę o wyrozumiałość ponieważ nie jestem jeszcze doświadczony

Z góry wielkie dzięki .Jeśli pomocnik będzie chciał otrzyma GMa. Zapomniałem wspomnieć że serwer HAMACHI ! ! !

Kontakt:GG5199077 Skype:matias00032 lub na PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...