Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Opis: Proszę o pomoc dotyczącą stawiania serwera dedykowanego problem mam w ostatnim poście na moim profilu Metin2.

Kontakt: (tutaj do wyboru.)

- GG: 12301638

 

- Prywatna wiadomość na forum.

xgh0.png

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chcę zostać GM

Twoje doświadczenie w metin2:

Gram w metina 4 lata byłem GM na 2 serwach zawsze wszyskie poupadały ale nie z mojej winy znam Komendy GM'a gram dziennie 8 godzin w metka.

 

Kontakt:

GG:NiePosiadam

EMAIL:[email protected]

SKYPE:wktors(niepisać wiktors tylko wktors bez i)

Lub napisać na pw

Opublikowano

Szukam osoby doświadczonej, która zna się na tworzeniu serwera no hamachi na routerze TP link bo dotychczas znalazłem tylko na liveboxie

Kontakt:

GG: 729153973

Skype:(jak ktoś używa) slawek_job

PW na forum

Lemury nie śpią!

Opublikowano

Chcę Być GM na jakim serwerze..

Gram w metina bardzo długo ale jeszcze nie bylam nigdy gmem :/

Szybko się uczę, mam dużo wolnego czasu więc mogłabym poswiecac go na serwer.

Proszę o kontakt na GG : 20785087

Opublikowano

Siema , chciałbym zostać Gm na jakimś privie.

Umiejętności :

- Umiem zrobić serwer od 0 na hamachi

- Umiem robić fajne ewenty . ;D

- Komendy Gm.

- Umiem posługiwać się navicatem, wiem jak wrzucać nowe zbroje, bronie itp na serwer .

 

Mam wszystkie komendy Gm.

Wszystkie Id przedmiotów, szmaragdy, złote hwangi itp.

Warto jeszcze dodać, że chętnie pomagam ludziom .

 

Doświadczenie :

W metina gram od 4 lat.

Na pl'u zdobyłem 66 lvl a dalej już mi się nie chciało. ;D

Mam ciekawe propozycje dotyczące udoskonalenia serwera .

 

Mam 14 lat.

Posiadam Skype ( Mikro + Słuchawki )

Milo się ze mną współpracuje ( Tak mówią. )

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania itp prosze je kierować na Pw lub gg 11057140

 

Pozdrawiam

Anarion

Opublikowano

Opis: Oferuję pomoc dotyczącą stawiania i utrzymania w "czystości" serwera Metin2 a dokładnie:

- miałem już serwer ja hamachi dlatego w tym głównie mogę pomóc

- stawianie stron www (również przez XAMPP)

- rejestracje

- forum z oryginalną grafiką (lubię bawić się w photoshop)

- tworzenie własnego klienta

- konfiguracja lauchera z autopatcherem

- spolszczenie

- wgrywanie elementów do gry i klienta

- zabezpieczenie serwera

- jako GM będę strzegł porządku i ładu co jest bardzo ważne na serwerze

- oczywiście komendy znam

- eventy zawsze przemyślane

- mam 19 lat i piszę poprawnie po polsku (co moim zdaniem jest BARDZO ważne)

- potrafię współpracować w grupie

- posiadam mikrofon oczywiście

- robię przemyślane eventy (znam dużo różnorakich form)

Jak mnie wybierzecie, nie pożałujecie ;]

Kontakt:

- GG: 6498317

cos22.jpg

Opublikowano

reklama.png

Poszukujemy Sponsora / Hostera!

Oferujemy:

- Miłą Atmosferę w naszym Teamie

tongue.gif

- Procent z ItemShopu

wink.gif

- Posadę GameAdmina

rolleyes.gif

Wymagamy:

- (Hoster) Internet: 15 Mb / s +

- (Hoster) Ram: 4 Giga +

- (Dedyk) 200 PLN / Miesięcznie +

Kontakt:

Poczta:

Gadu-Gadu:

33764187

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Witam!

Szukam pomocy w zrobieniu servera bez hamachi za pomoc daje oczywiście GM

Dobrze by było jak by ktoś dał mi odrazu dobre pliki serverowe

GG:25646841

Opublikowano

Witam szukam osoby która pomoże mi przy serwerze i cliencie.Serwer początkowo hamachi później dedyk.Na początek hamachi bo sponsor chcę wiedzieć jak to będzie wyglądało a potem przenoszę z hamachi na dedyka tylko potrzebuje pomocy.Osoba musi się znać dobrze na cliencie i plikach serwerowych.Wynagrodzenie ustalimy.

Kontakt:

- GG: 225805

- Prywatna wiadomość na forum.

Opublikowano

reklama.png

Poszukujemy Sponsora / Hostera!

Oferujemy:

- Miłą Atmosferę w naszym Teamie

tongue.gif

- Procent z ItemShopu

wink.gif

- Posadę GameAdmina

rolleyes.gif

Wymagamy:

- (Hoster) Internet: 15 Mb / s +

- (Hoster) Ram: 4 Giga +

- (Dedyk) 200 PLN / Miesięcznie +

Kontakt:

Poczta:

Gadu-Gadu:

33764187

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Witam serdecznie. Nazywam się Maciek i mógłbym pomagać jako GM/Mod na serwie (dedyku)

Coś o sobie ? Właściwie to nieskromnie mówiąc (a raczej pisząc) mam o czym opowiadać. Nie chcę przeciągać, kilka faktów z mojej kariery:

Primo - jako jeden z pierwszych europejczyków grałem na prywatnych serwerach metina, rozwijałem aktywnie ten dział na pewnym forum. Secundo - brałem udział w tworzeniu coraz większych serwerów. Mam doświadczenie, którym poszczycić może się niewielu. Mam szerokie kontakty, również poza granicami naszego kraju, współpracowałem (niestety troszkę w innym charakterze) z zachodnimi firmami, zajmującymi się właśnie MMO.

Mam 17lat

Z uwagi na masę wolnego czasu, oraz ogrom dobrych chęci i nowych pomysłów.

Współpraca i co najważniejsze kontakt z innymi nigdy nie sprawiał mi problemów . Lubię pracę w grupie.

Nie zwykłem oceniać samego siebie pod względem kultury, zawsze staram się asertywnie podchodzić do problemów . Profesjonalizm to moja

wizytówka, w przeciwieństwie do innych podejmowałem już prawdziwą pracę, dlatego wiem co to odpowiedzialność i sumienność.

jestem stabilny emocjonalnie

Reasumując, dlaczego ja ?

- dorosły (mam na myśli nie tylko wiek), wiem co to praca, jestem odpowiedzialny

- Duża znajomość serwerów prywatnych nie tylko od strony technicznej, doświadczenie w branży

- Kontakt z innymi ludźmi to dla mnie nie obowiązek lecz wielka frajda, język ojczysty nie sprawia mi problemów

- Od zawsze pomagałem ambitnym projektom z dziedziny metina, chciałbym przydać się i tutaj.

 

Pozdrawiam i dziękuję za poświęcenie czasu.

Maciek

 

 

Kontakt:

 

e-mail: [email protected]

 

gg: 23477686

Opublikowano

Oferuje pomoc w zamian za GM

Twoje doświadczenie w metin2: Gram gdzieś tak od 2009r, na pl grałem Ninja 65 lv sprzedałem na allegro, Ninja 72 Oddałem koledze nie wiem co się z tym kontem stało, Ninja 73 Ban(żadne haxy dostałem bana za powiązanie z niby "drugim" kontem w grze który jechał na EasyMetin , mam postać Ninja 42 lv dobre skille śr.eq do oddania w konkursie, nie pisać na PW że chcecie itp

Kontakt:Email,GG,Forum PW

GG:10811723

E-mail: [email protected]

Oferuję:Pomoc w stawianiu serwera, edycji serwera, ew edycje clienta.

Krótkie info o mnie:Na PL grałem przeważnie samymi Ninja;> To moje ulubione postacie...

Znam się na stawianiu serwa, edycji, i odrobinę na edycji clienta.

Miałem 3 własne privy to właśnie na nich wyuczyłem się stawiania i edycji serwa, oczywiście nie publikowałem ich, powód: mam za słabą maszynę by uciągnąć więcej niż 5-6 graczy;/

Rasumując:Jestem kumaty, nigdy nie miałem większych problemów przy stawianiu 2-3 serwa przy 1 pojawiły się jakieś ale wtedy to się kompletnie nie znałem, na edycji też się znam, oczywiście nie profesjonalnie ale mogę dorzucić swoje trzy grosze, jestem opanowany, nie zależy mi an zarobku tylko na dobrej zabawię, można mi zaufać, mogę wiele wnieść na serwer, jeżeli chcesz mieć ogarniętą osobę w teamie to wybierz właśnie mnie;)

Dziękuje za uwagę...

sygnature.png

Opublikowano

Witam!!!!!

Poszukujesz Gm'a

na serwer no hamachi/dedyk?

Dobrze trafiłeś!!!!!!!!!

 

 

 

Wiek : 13Lat

Nr. GG : 13429384

PW na forum

Skype:jak ktoś chce to podam w PW

E-Mail : [email protected]

Imię : Kamil

Gram w Metin2 od : 9 Roku życia ^.^

Znam 95% komend GM.

 

Twoje doświadczenie w metin2:hmm...w metina gram 3 lata.Miałem 80lvl.

Czemu chcesz zostać Gm'em:

Jestem pracowity i odpowiedzialny,do każedej pracy podchodzę z zaangażowaniem i wkładam wszelki wysiłek w to co robię.Znam się na komendach GM w 95%.Chętnie pomogę w robieniu eventów i konkursów

 

_________________________________________________________________________________________________

 

Proszę o pisanie w godzinach:1425 - 1900

Opublikowano

reklama.png

Poszukujemy Sponsora / Hostera!

Oferujemy:

- Miłą Atmosferę w naszym Teamie

tongue.gif

- Procent z ItemShopu

wink.gif

- Posadę GameAdmina

rolleyes.gif

Wymagamy:

- (Hoster) Internet: 15 Mb / s +

- (Hoster) Ram: 4 Giga +

- (Dedyk) 200 PLN / Miesięcznie +

Kontakt:

Poczta:

Gadu-Gadu:

33764187

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Poszukuję zgranego teamu na serwer dedykowany !

 

 

Potrzebuję :

 

  • questerów
  • programistów (autoIT etc)
  • kodderów (CSS, etc) - pilne.!!

 

Oferuję :

 

  • miłą atmosferę
  • zgrany Team
  • rozmowy na poziomie
  • dobry kontakt
  • rzetelną współpracę

 

kontakt :

 

gadu-gadu : 7456030

 

PW na forum (rzadko bywam)

Opublikowano

Masz dużo pieniędzy nie nie ma za bardzo co z nimi zrobić ?

 

Dobrze trafiłeś!

 

Poszukujemy hostera!

Jesteśmy grupą ludzi która wkłada cały swój wolny czas po to aby zapewnić graczom jak najlepszą rozgrywkę ! Jesteśmy w wieku 17-18lat. Do założenia brakuje nam głównie trochę pieniędzy...(składka My + Ty = full GM dla Ciebie)

 

Więcej info pod numerem gg: 35878821.

Opublikowano

Opis: Proszę o pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2. typu

-pisanie questów

-przerabianie bazy danych

-przerabianie klienta

Kontakt: (tutaj do wyboru.)

- GG:11080134

- Prywatna wiadomość na forum.

 

Za pomoc oferuje gm

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^CHCE - DAJ -

Opublikowano

Szukam osoby która zrobi clienta!

 

W nagrode GM/Moderator na serwerze dedykowanym!

 

 

KTO PIERWSZY TEN LEPSZY CZAS MACIE DO SOBOTY!

 

GG 2343702!

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Opublikowano

reklama.png

Poszukujemy Sponsora / Hostera!

Oferujemy:

- Miłą Atmosferę w naszym Teamie

tongue.gif

- Procent z ItemShopu

wink.gif

- Posadę GameAdmina

rolleyes.gif

Wymagamy:

- (Hoster) Internet: 15 Mb / s +

- (Hoster) Ram: 4 Giga +

- (Dedyk) 200 PLN / Miesięcznie +

Kontakt:

Poczta:

Gadu-Gadu:

33764187

Ps zbieram +

dry.gif

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Witam,

 

 

Doświadczenie w metinie mam duże(3 lata na PL'u i 2 Lata Privy).

Tak więc, aby nie przeciągać to chciałbym zostać GM'em/Modem na jakimś serwerze,

obojętne, czy dedyk/hamachi... Potrafię wgrać nowe mapy, bronie, moby, itemy, postawić

serwer od zera i go skonfigurować.

 

Kontakt:

 

GG: 6757440

Skype: Czajkowski87

Sadzić, palić, zalegalizować. <--- To jest rzecz święta dla każdego Rasta.

 

 

 

 

Zbieram minusy:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...