Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dam gm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

pooszukuje osoby która potrafi robic serwery no hamachi oczywiscie ja tez potrafie ale mam małe problemy pisze poniewaz nikt z tego tematu nie odpowiada

na moim popzednim serwie bylo 105 osób lecz wylaczylem.Poszkuje osoby która wie jak to zrobic abym mugl miec serwer no hamachi mam 16 lat jak cos prubowalem zrobic na microsof locback ale tylko ja moge wejsc wiec prosze o pomoc dam gm w nagrodeDo uslyczenia

skype; faraoneks

Opublikowano

Poszukuje osób na serwer dedykowany.

 

Stanowiska:

 

-Kogoś kto zna się na stronach internetowych i skryptach php.. PILNE

-Questera

-Kogoś od klienta

 

Chętnych pisać na gg:

25912089

Nagroda:

GM

 

Serwer wykupiony na 6 miesięcy z góry..

1313330877-U255743.jpg

Opublikowano

siemka^^

a więc oferuje swoją pomoc na posadzie GM głownie do pomocy przy utrzymaniu porządku na serwerze.

oferuje: miłą atmosfere ograniczanie praw graczom z cheatami hackami itp.

mam 16lat, bardzo dobrze znam się na komendach nie rozdaje EQ jestem miły i potrafie wspolpracować z innymi;]

mam mikrofon np do TS bądź skype. nie wykorzystuje posady GM gdyż miałem serwer hamachi bez problemow uzytkowalem możliwosci jakie daje GM i nudne jest zabijanie non stop 30 ripciow na klate, więc postanowilem pomoc innym gdyż jest bardzo malo osob ktorym mozna ufac jak ktos woli chętnie znim pogadam na skype/Ts bądź na próbnego GM.

w razie pytań proszę pisac na pw chętnie odpowiem na kazde pytanie;] GM'em zostane na serwerze dedykowanym, gdyż serwery hamachi zadko stoją dłuzej niż tydzien ;]

;]

Opublikowano

kryptonek.png

 

 

Cześć wszystkim. Poszukuję sponsora, na serwer dedykowany, który byłby przeznaczony na serwer w kultowej grze Metin2. Serwer nosiłby nazwe KryptoN, jak logo u góry wskazuję.

 

 

star_big.png Sponsor, otrzymywałby zyski z ItemShop, chociaż moglibyśmy się inaczej dogadać.

star_big.png Sponsor nie musi oczywiście zakupywać nowego dedyka, mógłby użyczyć swojego.

star_big.png Stabilny, sprawny dedyk kosztuje w granicy 169zł i starczy na 200 - 300 osób online ( Co by właśnie mnie interesowało ) .

 

 

 

 

Oczywiście team się zbierze, oraz wszystko zrobi od zera samemu. Jeżeli chodzi o mnie , to:

 

 

star_big.png Potrafię skonfigurować serwer dedykowany nawet od zera.

star_big.png Co do stawiania serwera, to powiem krótko : 100% .

star_big.png Questy, potrafię na 60% .

star_big.png Ogólnie navicat 90% .

star_big.png Tworzenie klienta 75% .

 

 

Każdy w team miałby przyporządkowane zadanie, jeden do zrobienia klienta, kolejny do strony, inny zaś np. wgranie poszczególnych rzeczy, questy itp. Pewnie pomyślicie sobie, że każdy będzie robił za mnie a ja będę się ' opierdzielał ' , nie.. Ja też będę miał jakieś zadania, po ustaleniu wszystkiego . Jakoś się dogadamy

 

 

Kontakt:

 

Gadu-Gadu: 32613400

 

Lub PW.

sygnaaaq.png

Opublikowano

Witam

 

 

Poszukuję na mój serwer osoby do teamu od :

 

- questów - już mamy!

- edycji plików serwerowych - już mamy!

- klienta - już mamy!

- administracja stroną - wolne stanowisko

 

Zainteresowanych proszę o PW do mnie, lub gg 7884114. Osoba ta będzie musiała zrobić stronę i forum. Oczywiście taka osoba stanie się członkiem teamu, przez co otrzyma konto GM w grze.

 

 

 

Pozdrawiam i czekam na wasze podania,

Biernat.

Opublikowano

Witam mam do zaoferowania pomoc przy postawieniu serwera do gry metin2

 

Co oferuje??

 

-własny auto-patch-er

 

-własny klient

Spoiler

 

A) nowe teksturki (inny wygląd wody i trawy)

 

Nowe bronie na życzenie

 

c) nowy wygląd metina

 

d)nowa mapa (mapa dla vipów, 100 levelów i wyżej )

 

e)max lvl 255

 

-własna strona

 

A) skrypt rejestracji z weryfikacja adresu e-mail

 

b)przypomnienie hasła na e-mail

 

c)prywatne wiadomości między użytkownikami

 

d)skrypt logowania z zapamiętaniem

 

e) wszystko w jednym skrypcie

 

f)ranking gildii i graczy

 

g)zmiana hasła

 

h)zmiana e-maila

 

i)strona sie przystosuje do danego święta, pory roku

 

j) odtwarzacz filmów i muzyki na stronie

 

 

 

-serwer, baza danych

 

 

 

A) dodanie ch1, ch2 ,ch3 ,ch4

 

u mistrzów księgi

 

C) i co tam kto chce

 

 

 

 

Uwaga te wszytskie skrypty moge wykonać za darmo po kilkoma warunkami które zostaną usalone na gg 31572589

Opublikowano

Cześć jeżeli masz serwer a nie wiesz jak go obsłużyć a masz dobrą maszynę i chcesz, żeby grało jak najwięcej osób

Chcesz aby serwer był w pełni dopracowany a już nie masz sił nie chcesz niczego zepsuć napisz na gg 31611351 napewno Ci pomogę mam dużo wolnego czasu i chęci do pomocy

masz problem ze spolszczeniem serwera nie ma problemu chcesz edytować questy nie ma problemu napisz na gg z czym masz problem a postaram Ci się pomóc.Dziękuje

mogę także zabezpieczyć serwer

H W D P

Opublikowano

Witam

 

Poszukujemy osoby od klienta!

Klient Jest nam potrzeby do serwera dedykowano!

 

Oferujemy:

- Miłą atmosferę w teamie serwera FanstasticBetaMT2

- GM na serwerze

 

Więcej szczegółów:

GG: 26608159

 

sygnauc.png
Opublikowano

Witam.

 

 

Poszukuję sponsora na serwer dedykowany.

 

 

Czego oczekuję :

 

 

- pełnego dostępu do serwera

 

 

- dobra maszyna

 

 

Co oferuję :

 

- zyski z IS'u (dogadamy się)

 

Mam wysokie doświadczenie.

 

Pozdrawiam.

 

 

Kontakt :

 

gg : 7456030

 

PW

 

 

Aktualne !

Opublikowano

Szukam osoby z dedykiem bądź komputerem +4gb ramu i procesorem 4rdzeniowym oraz internetem +3mb (koniecznie 24/7) i wgranymi plikami 2010 reszte ja podsylam i edytujemy.Moge zostac rowniez administratorem strony.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Evonis:Ninja95PL

Opublikowano

Witam, poszukuje serwera dedykowanego lub hamachi (potem dedyk), aby zostać tam GM.

 

Informacje o moim doświadczeniu itp. podam przez:

 

GG: 34696943

Skype: dawid.mrowczyk

Prywatna wiadomość na tym forum.

 

 

Pozdrawiam

dudlaksyg01.png

 

 

l75.png

Nie wiesz jaki to serwer? Kliknij

Opublikowano

Wita szukam kogos kto mi pomoze z edycja Servera. Chodzi mi oto aby ktos umial Spolszczyc OX, zrobic handlarzy, fajne bony, ITP Server pvp (4FUN) Mam bdb maszyne . Prosze pisac ..

 

 

Na Pw

Skype: olaf.recek1

GG: 32869394

 

Dziekuje a temat pisalem na szybko

Opublikowano

Witam mogę pomóc przy edycji serwera tzn. mogę spolszczyć npc,rzeczy,itp mogę również dodać itemy do npc.

Jedyne co za to chcę to tylko stanowisko GM'a.

 

kontakt:

Skype:mam podam jak będziesz zainteresowany/a

GG:8795333

E-mail: [email protected]

7396_24_08_10_7_08_31.png

 

 

mca.png

Opublikowano

kryptonek.png

 

 

Cześć wszystkim. Poszukuję sponsora, na serwer dedykowany, który byłby przeznaczony na serwer w kultowej grze Metin2. Serwer nosiłby nazwe KryptoN, jak logo u góry wskazuję.

 

 

star_big.png Sponsor, otrzymywałby zyski z ItemShop, chociaż moglibyśmy się inaczej dogadać.

star_big.png Sponsor nie musi oczywiście zakupywać nowego dedyka, mógłby użyczyć swojego.

star_big.png Stabilny, sprawny dedyk kosztuje w granicy 169zł i starczy na 200 - 300 osób online ( Co by właśnie mnie interesowało ) .

 

 

 

 

Oczywiście team się zbierze, oraz wszystko zrobi od zera samemu. Jeżeli chodzi o mnie , to:

 

 

star_big.png Potrafię skonfigurować serwer dedykowany nawet od zera.

star_big.png Co do stawiania serwera, to powiem krótko : 100% .

star_big.png Questy, potrafię na 60% .

star_big.png Ogólnie navicat 90% .

star_big.png Tworzenie klienta 75% .

 

 

Każdy w team miałby przyporządkowane zadanie, jeden do zrobienia klienta, kolejny do strony, inny zaś np. wgranie poszczególnych rzeczy, questy itp. Pewnie pomyślicie sobie, że każdy będzie robił za mnie a ja będę się ' opierdzielał ' , nie.. Ja też będę miał jakieś zadania, po ustaleniu wszystkiego . Jakoś się dogadamy

 

 

Kontakt:

 

Gadu-Gadu: 32613400

 

Lub PW.

sygnaaaq.png

Opublikowano

Chciałbym zostać GM na prywatnym serwerze Metin2 (hamachi lub no-hamachi lub dedyku)

 

Doświadczenie :

 

 

 

 

 

* Potrafie tworzyć strony do serwerów

* Dobrze znam się na edycji klienta

* Jestem Cierpliwy

* W każdych warunkach potrafie zachować kulture osobistą

* Gram w Metina od 3 lat

* Posiadałem równierz swoje prywatne serwery hamachi

* Znam na pamięć wiele komend

* Byłem Gm na około 100 serwerach

* Posiadam dużo czasu ponieważ mam przerwe w studiach wszystko już zdane ;D

*Byłem [GM] na paru serwerach dedykowanych.

 

 

 

 

Metin2PL:

1. s2 Chunjo Wojownik Mental 61lvl nick: Isindur

2. s2 Chunjo Wojowniczka Body 65lvl nick: SKINKA - sprzedana

3. s2 Chunjo Wojownik Body 55lvl nick: skindred

Kontakt:

GG- Brak

[email protected]

Ewentualnie proszę pisać na PW

1.Grzegorz Patyna

2.11 styczeń 1990

3.Wieliczka Małopolska

4.Aktualnie mam przerwe ale studiuje we Wrocławiu na kierunku AWF

5.Hmm.. no to tu się nie rozpisze bo nie lubie pisać o sobie

6.Posiadałem swoj własny serwer Hamachi

7.Metin2:

FENIKS S2 - SKINKA 65 BODY

FENIKS S2 - Isindur 61 mental

FENIKS S2 - skindred 55 body

Na avalonie posiadałem 2 konta z hwangami nicki : Martysa - sprzedane i SKINKA- sprzedane

Na aurorze posiadam 1 konto z hwangiem : Lacers aktualnie gram ninja na aurorze

8.Czasu posiadam dużo myślę ,że tak 6/7 godzin na dobe ( czyli naprzykład 4h w dzień i 3h w nocy /lub 6 godzin w dzień lub w nocy )

9.Myślę ,że powinien być sumienny i powinien mieć doświadczenie w grze a także powinien dobrze znać regulamin gry.

10.Myślę, że mam dosyć duże doświadczenie z gra, mam dużo czasu i umiem współpracować w grupie.

11.Jak dla mnie np. mam kolege w grze i myśli że jak mnie zna to może używać hacków, botów itp. lecz każdy jest równy i powinien dostać blokade konta.

12.Dosyć dobrze znam sie na grupach ;d miedzy innymi grałem na zawodzach CS z osobami które widziałem 1 raz i zajeliśmy 2 miejsce na 20 zespołów.

13.Jeśli to ja bym był GM ustalił bym tabele kar jak na metin 2 PL np za obraze 4h bez gry za 2 razem 10h itd.

14.Nie zgadzam się z tym twierdzeniem ponieważ znam kilka osób które wogole nie są konfliktowe np. w dt potrafia logać 10razy żeby iść na ripa chociaż były pierwsze zawsze ustepują

15. ... upiewniam się czytając regulamin

 

Czekam na pozytywne rozpaczenie Bardzo mi zależy !!!!!!!!!

Opublikowano

Webmaster, technik serwerów dedykowanych!

 

Zatrudnię się jako webmaster:

  • stworzenie strony www,
  • edycja designów, itp,
  • stworzenie forum,
  • panel administracyjny,
  • inne.

 

Zatrudnię się jako technik:

  • konfiguracja serwera,
  • instalacja plików serwerowych,
  • edycja plików,
  • różne nowości,
  • inne.

 

Kontakt GG: 35283675

Opublikowano

Szukam Pomocy Przy Serwerze hamachi (Przygotowanie go do dedyka) Najlepiej żeby ktoś umiał porządnie Zabezpieczyc Serwer

i Zrobić Klienta

:wymagania wiek +12 lat

-Znajomosc Mysql

-Jezyk Niemiecki i Angielski

 

Za Pomoc Stanowisko Gm Na Dedyku!

Kontakt:

-GG: 9193473

-Pw

sygnaac.png

wowaw.png

Opublikowano

Witam wszystkich !

Jestem chętny na gma na privie hamahi no-hamahi lub dedykowanym.

 

moje doświadczenie :

własny priv PortableMT2 (już nie działający)

78 lev na metin2 PL ( ukradzione konto)

co umiem zrobić :

umiem tworzyć grafikę podstawową ( robiłem kiedyś avatary i sygnatury w gimpie na fora)

umiem pomóc w plikach serwerowych

umiem ogarnąć serwa

mam wiele pomysłów dotyczące serwa

znam większość komend na pamięć

Mój wiek : mam 16 lat

gram w metina od 2 lat

 

Jak się ze mną skontaktować ??

pisz na gadu gadu : 32862060 ( jestem bardzo często online )

lub po prostu pisz na PW

 

Moje minusy :

nie mogę poświęcać nocy serwerowi.

 

Moje wymagania :

znajomość podstaw w stosunku do serwerów

23689804.jpg

 

Pomogłem ? Daj +

Opublikowano

szukam.png

Witam Jestem Doświadczoną Osobą która Wie Co robi Nie Potrzebuje GameMastera Dla Zabawy Robię To ponieważ Lubię banowac ludzi którzy Grają nie Uczciwie!

 

copotrafie.png

 

A Więc Tak Z Grubsza Interesuje Się tworzeniem Serwerów metin2 Czego Dowodem Są Moje Serwery Takie jak :

*AquaMt2 Dedyk

*NaidRPG Obrz Dedyk

*AlarmaMt2 Dedyk Nie wypał brak dedyka

*4TechMT2

 

Było ich jeszcze Trochę Ale Nie pamiętam.

 

interesuje Sie Głównie bazami Myslq pisaniem,Questów,Edycja Całkowita Plików Serwerowych,Całkowita Oprawa Graficzna Na Strony Serwerów metin2 oraz Klientów

Potrafię Tak Że tworzyć Własne Oraz Edytować Całkowicie Czyjeś Strony Serwerów metin2 Dowodem na To jest oczywiście Ta Strona Którą Edytowałem Z Nudów:)

 

http://testy.darkhosting.pl/

 

Jest Zedytowana Od początku do końca Całkowicie Spolszczona Oraz Włąsne Skrypty oraz Zapożyczone Od Adi

 

cosomnie.png

 

Hmm...Mam 17Lat Pochodzę Z okolic Krakowa Czym Sie interesuje??

 

*Interesuje Się Piłką Nożna

*informatyka

*Stronami WWW

*Poznawanie New Skryptów

*Pomoc Internautą W Serwerami metin2

*Gra na Perkusji!

 

Jeżeli Chcesz Się jeszcze coś O mnie Dowiedzieć zapraszam na

* GG:9480197

* Skype:mmazook2

* Telefon:888206136

 

 

Polecam Radio RHW Strona Radia RHW :

http://rhw-radio.tk/

Zapraszam Do rejestracji na Stronie Radia Niedługo Oficjalny Start Radia RHW!!!

 

szukam.png

Zapraszam wszystkich Którzy Sa Zainteresowani do mojego profilu

Opublikowano

poszukiję hostera który mógłby hostować serw od 10:00 do 18:00/19:00. Hoster dostaje - GM, Rangę "Rycerski", Pro EQ +9 (najlepsze bronie i zbroje na serwie), Max LvL, Jest tak samo ważny jak założyciel (Ja)

7039.png

684.gif

20266.png

33098.gif

 

ENJOY.!

Opublikowano

WITAM

Poszukuję osoby która pomoże mi przy postawieniu dedyka!

System FreeBSD 8.1

Interesują mnie pliki 2008, w ostateczności 2010

Serwer w stylu 4fun, bez epików i innych rzeczy

Zyski z itemshop dla Ciebie to 25%!

Zainteresowanych proszę o konakt na nr gg:

800135

Opublikowano

Poszukuje sponsora na serwer.

 

Co potrafimy?

- założyć serwer na Dedyku

- pisanie questów

- usuwanie bugów

- zakładanie strony (+ IS)

 

dla Sponsora 75% zysków z IS.

 

Zainteresowanych proszę o kontakt

na gadu gadu:

35569121

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...