Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

 

Poszukuje osób do Team, Serwer [Dedyk]. Osoby te muszą znać się na rzeczy czyli potrafić coś zrobić.

Szukamy takich osób jak:

 

-Osoby od strony,

-Osoby od Grafiki,

-Osób do tworzenia nowych map, mobów oraz itemów,

-Osób od Modelowania itemów oraz skilli,

-Osób od clienta,

-Osób od Plików serwerowych ,

-Osób od Zabezpieczeń.

 

Osoby ww oraz inne które mogą coś wnieść do Team Zapraszamy do kontaktu pod numerem GG,

GG: 1380343

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam sponsora na serwer dedykowany.

Chodzi o serwer full beta.

Pliki i bazę mam gotowe wystarczy napisać na priv, lub na gg:

23136980

Znam na pamięć większość tutów z mpc i z e*pvp, tak więc bd umiał naprawić serwa, gdy coś się zepsuje.

Wymagam:

Dedyk - dość dobry - jak chcecie mogę polecic.

System: FreeBSD 8.1, lub 7.1

Dobra współpraca.

Dostęp do serwera jako root!

Jeśli admin bd chciał, wgram takie bajerki jak TeamSpeaker czy inne.

Jeśli ktoś zainteresowany, to proszę o kontakt!

Opublikowano

Szukasz Hostera ? To własnie znalazłeś !

 

Cześć , na początku chciałbym poinformować iż mam duże wymagania bym oddał maszyne komuś pod serwer.

 

Więc tak :

 

Co Wymagam ?


  •  
  • Dostęp do MySql ( Navi )
  • 50% zysków z Item Shop
  • +15 lat
  • Pliki Serwerowe
  • Testowy Serwer na którym są wgrane pliki jego ( Hamachi , No-Hamachi )
  • Gotową stronę www + forum
  • Gotowy Item Shop
  • Zgrany Team ( bez osób które mogą rozdawać przedmioty )
  • Mikrofon
  • Skype / Team Speak 3

 

 

Sprzęt :

 

Procesor

Intel Xeon i7 W3520

4x 2x 2.66+ GHz

8 MB L2 - QPI 4.8 GT/sec

Wirtualizacja: VT

Turbo Boost Technology @ 2.93GHz

 

Architektura

64 bits

 

Pamięć RAM

12 GB DDR3

 

Dysk twardy

2x 2000 GB - SATA2

 

RAID

SOFT - 0/1

 

 

Karta sieciowa

GigaEthernet

 

SwitchPort

1 Gbps

 

Przepustowość gwarantowana

1 Gbps **

 

Transfer /miesiąc

Bez limitu **

 

 

Kontakt Gadu Gadu : 13455363

Jestem Online.

 

PS. Na zrobienie serwera daje 2dni od zawarcia umowy.

W ostateczności zmieniam hasło do SSH , usuwam konto Navi

Zbieram -nusy ! daj -nusika !

Opublikowano

Poszukuję pomocy!

 

Opis: Proszę o pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2.Chciałbym aby ktoś pomógł mi przez TeamViewiera.Serwer ma być BEZ hamachi.

Kontakt:

- GG: 5036188

1ee9f603c2329bef50aed0d331.png
Opublikowano

Chciałbym zostać GM na jakimś serverze byłem gm'em na wielu serverach typu. damimt2 nigdy nie byłem gm'em na serverch znajomych, znam komendy i potrafie utrzymać server w porządku. Jeśli jesteś zainteresowany gg : 7047142

Gram aktualnie na

Nick :

Klasa :

Poziom :

Królestwo : Jinno

Opublikowano

Poszukujemy WebMaster'a na serwer dedykowany, który zrobił by ItemShop pod serwer. Oferujemy:

 

- Stanowisko GameMastera gry

- lub zapłate 100zł (Płatne po wypłacie za IS)

 

Przy, okazji jeśli ta osoba zna się na profesjonalnym tworzeniu strony(Coś w stylu zielsko.com), mogła by wykonać nam oryginalną stronę. Oferta będzie większa, jednak tak jak mówiłem płatne po wypłacie z IS. Jeśli ktoś zdecyduje się na stworzenie strony to MUSI wykonać ItemShop

 

Pozdrawiam

 

GG: 5807914

Q4iKmxa.gif


Opublikowano

Poszukuje hostera.

 

Co wymagam?

-Ogarnięcia

-Dorosłości

-Umiejętności czegoś poszukać

-Ram 4GB +

-Net 4MB +

-Procek co najmniej 2 Rdzenie

 

 

Co oferuje?

 

-Serwa zrobię od A DO Z

-Spolszczę misję

-Spolszczę npc

-Ustawie ceny

-Wyłączę raz na zawsze "GM Mode"

-Postaram się jak najwięcej poświęcić czasu na serwer

-Zrobię stronę z rejestracją

-Podam wszystkie linki (pliki serwerowe) itp.

-Ustawie itemy na start, załatwię dużo ludzi.

 

Jeżeli jesteś chętny napisz do mnie na gg 33380480

Banner4.png

Opublikowano

Doświadczenie:Grałem na PL jakieś 6 miesięcy , potem grałem na serwerach dedykowanych takich jak np:Extermemt2 S1, PROmt2,TrueMt2,i do teraz na Extermemt2 oraz VirtualCafemt2.

Kontakt:

GG:2927899 (najczęściej na gg).

Skype:CRASHMATRIX99

Email:[email protected]

Jak zauważyliście mam 21 lat nie znam komend GM lecz bardzo szybko się uczę potrafię robić PRO bony oraz eq gram przewaznie klasa postaci ninja dagger lub Szaman Smok.

Jestem szczery ,zdyscyplinowany.otwarty na nowe propozycje zawsze mogę pomóc znam się trochę na php oraz ftp.

 

Mam nadzieje że pozytywnie rozpatrzycie moje podanie.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam mam na imię Daria chciała bym zostać GM ponieważ:

Jestem osobą cierpliwą , nie denerwuje się z byle powodu

na PL'U gram od początku na serwerze Monastyr pod nickiem Fabiola.

kontakty:

GG: 8795333

Skype: nie posiadam

E-mail: [email protected]

 

mam nadzieje że ktoś wybierze akurat mnie znam komendy GM .

7396_24_08_10_7_08_31.png

 

 

mca.png

Opublikowano

Witam,

 

Krótka piłka, mam wykupiony i zainstalowany na serwerze dedykowanym Kimsufi system FreeBSD 8.1 32 bit i potrzebuję kompetentnej, doświadczonej już w tych sprawach osoby. Najlepiej gdyby nie robiła tego pierwszy raz, możliwość oczywiście zapłaty za usługę. Pilne, wymagany mikrofon i Skype. Kontakt: prywatna wiadomość.

Opublikowano

Witam. !

 

 

Szukam sponsora na serwer dedykowany ! Min 8GB ram !

 

Dla Sponsora 50% części z IS

 

Osoba musi mieć ukończone min. 18 lat

 

 

kontakt gg : 1930279

Nigdy nie trać czasu dla kogoś, kto nie ma go dla Ciebie ! :))

Opublikowano

Szukam osoby na serwer metin2

 

-Umiem dodac bronie

-hwangi

-Wie jak dodac Pliki serwer

-Navicat obługuje

-i wszystkie potrzebne zeczy komendy itd

 

GG:32683762

za duża sygna RMCF

Opublikowano

Witam, jestem chętna na [sGM], jak i również [GM].

 

Imię: Lisa

 

Naziwsko: Dublas

 

Komendy GM'a : 9/10

 

Ile czasu dziennie byś spędzał na dedyku/no-hamachi?: Około 2-4 h. Wolne weekendy dłużej.

 

O sobie: Jestem miła, a zarazem sympatyczna. Lubię pomagać graczom, oraz zorganizować różny event.

 

Stanowisko GM'a :

 

-Robiłam bym różne eventy , ale nie tak w każdy dzień.

-Oferuję pomoc graczom.

-Chętnie będę pilna.

-Jakieś informacje do mnie, to na dole macie info co do mnie.

 

 

 

Jeżeli chcecie więcej info, to napiszcie na pw, a odpiszę.

 

Również zapraszam gg 25911831.

 

Pozdrawiam.

egrq.png

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje. ~ Antoine de Saint-Exupéry

Opublikowano

Poszukuje osób na serwer dedykowany.

Stanowiska:

Quester - znajomość questów, edycji

Pomoc w edycji plików serwerowych (mniej ważne stanowisko, osoba taka bd wykonywała jakieś proste prace nadane przez mnie)

Kogos kto zrobi dobrego clienta

Goscia od reklamy

Chętnych pisać na gg:

23136980

Nagroda:

GM

Opublikowano

Szukam posady Moderatora w grze !

 

Doświadczenie: Grałem na PL od końca 2007r. do końca 2010r. (gdyby nie nooby grał bym dalej). Wbiłem tam 81lvl

Doświadczenie na privach: Od połowy 2010r. Grałem dużo na serwerach takich jak: EliteMT2, LomaxMT2, Endorian, Feture2 czy stary AvalonMT2

 

Informacje:

Skype: Brak

GG: Brak

E-mail: Nie podam publicznie (PW)

Czas na grę: Myślę, że ok. 4 godz.

 

Nie mam problemów z ortografią (9/10)

 

Nie chce być GM itp. Chce być moderatorem !

 

Cechy:

- Cierpliwy

- Dobry (w sensie przyjazny itp.)

- Rozmowny (potrafię się rozgadać, ale zawszę robię swoją pracę)

 

Pozdrawiam, (może) przyszły [MoD]Yootti

 

@edit:

Serwer: Dedyk, No-hamachi

JA PIERDOLE

Opublikowano

Witam poszukuje osoby która mi pomoże zrobic coś takiego

http://www.mpcforum.pl/topic/341168-pytaniewierzchowce/

aby była pieczec wierzchowca przywołuje się go i jedzi zsiada się z niego i pieczec wraca do eq

 

jeśli ktoś by mi to zrobił dam ++++++++++++++++++ i 65555555555555555555

 

bardzo was prosze niech ktoś pomoże mi to zrobic

 

GG:17388539 !!!!!

Opublikowano

Poszukuje Hostera.

 

Poszukuję hostera, najlepiej takiego który posiada server dedykowany.

Posiadam już własny serwer hamachi, jest on 4fun, całkowicie spolszczony i dopracowany.

Wrzucił bym go na dedyka, potem zmienił raty etc na server easy.

 

Służę również niewielką pomoca w bazach danych etc. na dedykach, tylko i wyłącznie.

 

Pytania? Tylko PW1

Opublikowano

Szukam osoby na serwer metin2

 

-Umiem dodac bronie

-hwangi

-Wie jak dodac Pliki serwer

-Navicat obługuje

-i wszystkie potrzebne zeczy komendy itd

 

 

GG:

1:18209640

2:35439966

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Mam prośbę do userów mpcforum

Chodz mi o pomoc przy dopracowaniu plików na mój serwer metin2. Są to pliki 2010, narazie serwer jest postawiony na hamachi, pozniej no-hamachi jak znajde kogos z kim to przetestuje, a po uzbierabiu pewnej sumki zainwestuję w dedyka .

Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam do sieci hamachi: ToledoMT2-TEST Haslo:123

Mile wiedziane skype/ts

pozdrawiam

Sarcasm

Pomogłem? Kliknij Lubie To :)

Opublikowano

Witam!

Zostanę GM

Chętnie pomogę w administracji / stawianiu serwera dedykowanego.

Mam doświadczenie w stawianiu serwerów. (6 dedyków)

Znam się również na edycji Klienta, oraz na bazie MySql

Kontakt:

gg: 11637888

imperialmt2.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...