Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Chciałbym zostać GM na jakimś dobrym serwerze by byli ludzie.

 

Teraz się troszkę przedstawię:

Mam na imię Sylwester. Mam 29 lat. Jestem po akademii wojskowej i dodatkowo po roku służby w wojsku. W Metina gram już prawie 4 lata. Dwa lata na PL i dwa lata na priv.

Jestem już bardzo doświadczonym GM gdyż od ponad roku jestem na stanowisku GM na różnych serwerach.

Poszukuję wytrzymałego serwera gdyż inne serwery, na których byłem GM rozleciały się po 1 miesiącu albo i szybciej.

Oferuję siebie gdyż ostatnio gdy grałem na Metin5 dostrzegłem, że dużo ludzi ma problemy, które rozwiązuję bez żadnych problemów.

Jestem bardzo kulturalną osobą. Jestem także dobry w ortografii. Nie popełniam błędów praktycznie w ogóle a jak się zdarzy to wina mojej klawiatury, która się sypie.

Nie jestem jakimś pokemonem i nie piszę jak większość ludzi. Czyli tak:

- cześć

- masz

- coś

- ?

 

Nienawidzę takiego dziadostwa i bym chętnie takim ludziom zakazał komputera i wysłał ich do szkoły wojskowej albo coś.

Mogę mieć GM'a na każdym serwerze! Pamiętajcie! Potrafię zakładać strony i tym podobne. Jak chcecie bym coś wgrał albo coś pisać będę miał czas wgram.

Chcecie bym został GM na waszym serwerze? Chcecie by zapanował spokój na waszym serwerze? Chcecie zlikwidować całkowicie hakerów ze swojego serwera? Chcecie by wasz serwer stał się na prawdę PRO? Piszcie do mnie na PW tutaj lub na email. A jeśli chcecie pisać na GG to proszę bardzo: 25882363 - ostrzegam nie zawsze odpisuję. Nie martwcie się ja zawsze jestem na niewidocznym.

 

Pozdrowienia od Cyrona...

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

reklama.png

Poszukujemy WebMastera / Kogoś od Clienta !

Oferujemy:

- Miłą Atmosferę w naszym Teamie

tongue.gif

- Posadę GameMastera

rolleyes.gif

Wymagamy:

- 16 lat +

- Dość dużą wiedzę

Kontakt:

Poczta:

Gadu-Gadu:

33764187

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

----------------------------------------

-- Zachostuje server NO-HAMACHI [ najlepiej na plikach 2006]

-- Pod server daje ( max ):

-- Procek 4x 3.2 Ghz

-- Ram 4 Gb

-- &

-- Net ok 24 Mb

--

-- GG: 35646353

----------------------------------------

Opublikowano

Hosting Serwer Hamahi/No-Hamahi

 

Komp :

 

mam 2

---------------------------------------------------------------------------

1:

Procek Pentium Dual-Core e5200 [email protected]

Ramu 3gb DDR III

Grafika GeForca 9600 GT

Dysk : 500gb

 

Net : 4MB

---------------------------------------------------------------------------

2:

 

Intel Celeron 2.00@ 2.00 GHz

Ramu 3gb DDR II/III

Grafika jakas zintegrowana

Dysk 120gb

 

Net : 4MB

 

Pisac :

 

GG : 13759648 jestem prawie cały czas na niewidoczny

 

Opublikowano

Witam

 

Szukam kogoś do pomocy przy serwerze tzn:

-Moby/Mapy

-Navicat

-Ftp

-Nowe Bronie ,Branzy Itp

-Client

-Questy

 

Pisac gg 18764664

 

Oczywiście osoba ta dostanie Gm

Prosze o +++

Opublikowano

Opis: Poszukuje kogos kto zna sie na robieniu clientów metin2 2010/11 aby nie wywalalo i byly all new zbroje .

Naturalnie taka osoba dostanie dostep do Administracji servera oraz stron powiazanych z serverem.

Kontakt: (tutaj do wyboru.)

- GG: xxx

- Skype: jugi961

- Prywatna wiadomość na forum.

 

Wiecej info na skype...(Nie trzeba gadac)

Opublikowano

Hosting Serwer Hamahi/No-Hamahi

 

Komp :

 

mam 2

---------------------------------------------------------------------------

1:

Procek Pentium Dual-Core e5200 [email protected]

Ramu 3gb DDR III

Grafika GeForca 9600 GT

Dysk : 500gb

 

Net : 4MB

---------------------------------------------------------------------------

2:

 

Intel Celeron 2.00@ 2.00 GHz

Ramu 3gb DDR II/III

Grafika jakas zintegrowana

Dysk 120gb

 

Net : 4MB

 

Pisac :

 

GG : 13759648 jestem prawie cały czas na niewidoczny

 

Opublikowano

----------------------------------------

-- Zachostuje server NO-HAMACHI [ najlepiej na plikach 2006]

-- Pod server daje ( max ):

-- Procek 4x 3.2 Ghz

-- Ram 4 Gb

-- &

-- Net ok 24 Mb

--

-- GG: 35646353

----------------------------------------

Opublikowano

Witam potrzebuję pomocy w postawieniu serwer'a (clienta)

czy ktoś by mógł mi zrobić zwykłego czystego clienta

moje ip:5.73.210.199

Porty:11002 i 13000

 

Skype:Arek.Gromadzki1

 

Nagroda:GM na moim serwerku

 

(Zależy mi na tym aby to nie był client odpalany za pomocą kamermoda gdyż są tam hacki (chyba że umiecie je usunąć)

 

Serwer będzie Hamachi przez okolo 1 miech potem stawiam NoHamachi a wkoncu po wakacjach dedyka osoba która mi teraz pomoże ma pewnego GM'a na dedyku

 

i odrazu mam pytanie gdyż zrobiłem serwer w VirtualBox i gdy go odpalam za każdym razem muszę wpisywać sysinstall bo zmiena się ip w networking potem gdy juz wpiszę ./start i uruchomi się serwer piszę Network is unreachable

 

może to jakiś błąd gdyby ktoś się znał na tym proszę o kontakt spype lub telefonicznie gdy na skype będe offline aby mi pomóc z serwerem

 

Strona,PortMap normalnie działa ale próbowałem uruchomić z metka 2008 przez spol do mojego serwa to po chwili pokazuje się Błąd podczas łączenia się z serwerem może ktoś wie o co caman.

 

Komp:

Procesor:AMD Athlon II X4 640 Processord 3.00 GHZ

Ram:4gm

System:Windows 7 ultimate 64bit

Karta:GeForce Gt 440

Net:20mb's

 

Kontakt:

Skype:Arek.Gromadzki1

telefon:793743584

Opublikowano

Witam.

 

Założyłem swój prywatny serwer Metin2 na hamachi aby pograć sobie na nim z kolegą i pobić bossy.Wszystko pięknie działa jednakże pobrałem sobie chinskiego clienta z serwera Longju i tam są tylko kwadraciki.Chciałbym mieć go spolszczonego bo te kwadraciki mnie już dobijają.Próbowałem już zrobić swoje społszczenie jednak mi coś nie wypaiło.Dodatkowo chciałbym mieć na tym serwerze nowe bronie epickie i zbroje takie jak złoty hwang,bialy hwang itp.Chciałbym również jeszcze kilka drobnych rzeczy ale to po skontaktowaniu się ze mną reszte podam!Za pomoc daję + - i 5smile.gif

 

Pozdrawiam Pastek3tongue.gif

Kontakt:

PW na forum

lub gg:388260

sygnaturkabyme24.png
Opublikowano

Szukam Kogoś kto by postawił stronkę rejestracyjną i dodał itemy na mój prywatny serwer. gg: 111 362 57 pisać

Od urodzin aż do śmierci pozytywnie pierdolnięci. paulo coelho

Opublikowano

Witam. Na początku powiem. że chcę zostać GM/GA...

Co umiem?

 

-Serwer postawić od 0.

-Spolszczyć misję.

-Dodać nowe misję.

-Zrobić ochronę na bash panel (GM mode)

-Strona rejestracyjna.

-Ranking postaci.

-Serwer na plikach 2006/10.

-Client.

-Dodawanie nowych item's.

-Zmienianie respów boss'ów, metków.

-I wiele wiele innych

 

 

Baza danych 80%

FTP 65%

 

Zainteresowani PW, wchodzę tutaj co 1h. Miłego..

zlo.jpg
Opublikowano

Szukam osoby która pomoże w :

-robieniu strony

- dodawanie broni

- dodawanie zbroi

-postawieniu serwera od 0

Która ma troche oleju w głowie!

i wiek 12+

Pisac na gg : 11211446 ;]

lub skeyp dacek3

Pozdrawiam

31588_504168146284703_1440492924_n.jpg
Opublikowano

Witam. Chciałbym zostać GM'em.

 

Imię: Darek

 

Wiek: 16lat

 

Doświadczenie: 5lat grania w Metin2, 2,5roku na privkach ( w tym hamachi ) byłem GM'em na znanym serwerze HoooLyMT2, bardzo dobrze się spisywałem.

 

O Mnie: Lubię grać w Piłkę Nożną, pogrywać czasami w Metin'a oraz w CS'a.

 

Kontakt: GG: 35645710; MPCForum

 

 

Więcej info przy kontakcie.

Opublikowano

Witam.

Bardzo chętnie zaopiekuje się serwerem (instalacja dedyka - pliki 2010 lub 2006).

Co potrafię?

-Instalacja serwera na dedyku (FreeBSD 7.1, 7.2, 7.3, 7.4, 8.0, 8.1)

-Edycja plików serwerowych

-Tworzenie i wgrywanie zapytań do navicat

-spolszczenie całego serwera

ftp:100%

mysql:95%

quedt:95%

Czego wymagam

-dostęp do serwera dedykowanego

-zaufania

-mikrofon - ts3 lub vt

kontakt:

gg:11637888

pm na forum

AKTUALNE! (Tylko serwery dedykowane)

imperialmt2.gif
Opublikowano

Twoje doświadczenie w metin2:hmm 90 lvl na globalu s1 woj body

posiadałem 6 prywatnych Serwerów z tego 3 na hamachi i 3 na no-hamachi i dla tego

chcę pomóc ogarniać serwery wiele pomysłów na eventy w mojej główce jest i co mozna

do tego dodać trzymam się ostro zasad które są mi narzucone.

Najbardziej mi zależy aby osoby które szukają GM na serwer Dedykowany

Kontakt:TS oraz VT

GG:32132305

E-mail: [email protected]

Skype:ciasteczko117

PW na forum.

Opublikowano

Chciałbym zostać GM na jakimś prywatnym serwerze. Nieobchodzi mnie czy jest on na Hamachi czy nie.

Doświadczenie w grze : 2 lata gry na Metin2 PL i rok na prywatnych serwerach :].

Nigdy wcześniej niebyłem GM chyba że na serwerze kolegi ale serwer miał tydzień i wyłączyliśmy go.

Jak często moge być online ? : Przynajmniej godzinę dziennie.

 

Kontakt :

E mail : [email protected]

GG : 11738852

Uczeń
Opublikowano

poszukuje osoby ktora mi zrobi na serwer spolszczenie ewentualnie jakies nowe rzeczy doda i zabezpieczy klienta! serwer no hamachi daje gm z gory wymagam vt i wiek 16+

 

kontakt -

 

forum

gg 1366671

vt ip s1.debx.pl port 4578 szukajac nicku 4 :]

League of Legends EUNE - h4r


Steam Profil - h4r

Opublikowano

Szukam osoby, która zakoduje mi stronke.

Opis: Witam, zrobuiłem sobie cała grafike na strone pod serer metin2, lecz słąbo idzie mi zakodowanie jej. Szukam osoby ktora zrobi to za mnie, w zamian mogę zrobic grafike pod strone wg upodobania.

Kontakt:

- GG: 35766495

- Prywatna wiadomość na forum.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Witam. Nazywam się Michał i mam 15 lat Chciałbym zostać GM'em na serwerze dedykowanym(TYLKO).Teraz troche o mojim doświadczeniu w grze i także w jej tworzeniu

 

Doświadczenie:

 

-Czas grania (3 lata)

-Największe osiągnięcie (65 body skile P i mental 59 skile g)

 

-Na komputerze siedze dosyć często gdyż mam dużo wolnego -> (Pewnie sobie myślicie że jestem jakimś dresiażem który będzie chciał duży % z IS'u ) Odrazu pisze że sie myślcie.

 

-Jestem bardzo dobrze obaczojny w grze więc jeżeli ktoś nie będzie sie stosować do regulamiunu serwerowego to odrazu leci ban a za hacki to perm ban (ZALEŻY OD HA)

 

-Znam 70% komend .Dlaczego tak mało ? Gdyż teraz jest wiele nowych serwerów które mają nowe id itemów których nie znam. Znam te najważniejsze (najbardziej eventowe)

 

-Ponadto moge hostować serwery , robić strony www , robić skrypty. Mam także do sprzedania jeden serwer

 

Co bym robił na serwie ?

 

A co może robić dobry GM? Pilnować porządku

 

Pomagał nowym graczom

 

Starał sie odpowiadać na każde pytanie graczy więc spamu na twoim serwie nie będzie.

 

Czego nie bede robił na serwie ?

 

-Napewno nie będe faworyzował top 1 gracza GM nie daje itemów ani lvl , a także yangów Jaką masz pewność ? Logi z navi wszystko Ci pokażą

 

-Spamił itd

 

Chcesz ze mną pogadać?

 

Kontakt:

 

gg:24279576

Oraz posiadam mikrofon dzięki czemu możemy porozmawiać na vt lub TS3 Pozdrawiam

 

Dark

Opublikowano

reklama.png

Poszukujemy Sponsora / Hostera!

Oferujemy:

- Miłą Atmosferę w naszym Teamie

tongue.gif

- Procent z ItemShopu

wink.gif

- Posadę GameAdmina

rolleyes.gif

Wymagamy:

- (Hoster) Internet: 15 Mb / s +

- (Hoster) Ram: 4 Giga +

- (Dedyk) 200 PLN / Miesięcznie +

Kontakt:

Poczta:

Gadu-Gadu:

33764187

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...