Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ,

Mogę zostać hosterem na Serwer metin2 hamachi !

 

Procesor:Intel Core 2duo 3.44mhz

Ram:3gb DDR2 (możliwość max 8GB)

Lącze : 4mb/s (ZAMIENIĘ NA 20Mb/s!!

 

Za 2 miesiaki hostingowania sms za 26zł !! Do tego dochodzi Własne pliki serwerowe

Serwer miał by być 18h on dziennie !

Daję dostęp pszez putty lub teamviewer !!

 

Pisać na gg : 34441118 jak opis Gram na Pl nie pisać!!(można pisać ale nie odpisze.

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

O Mnie:

Witam, mam na imię Damian (KuKiS). Mieszkam w małej wsi. ; )

 

Oferuję swoją posadę, jako grafik, doskonale znam programy do obróbki grafiki, choćby Adobe Photoshop CS5.

 

Oczekuję:

- Miłej Atmosfery.

- Wiek 16+*

- Posady w Teamie ( GM, lub drobne wsparcie finansowe)

- Osoby znającej się na rzeczy.

 

Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej pisz na:

 

GG: 19004056

E-Mail: [email protected]

 

Jeżeli piszesz do mnie, to zachowaj kulturę, nie toleruję przeklinania itp. Zaczynaj rozmowę kulturalnie, i się przedstaw. Tyle z mojej strony.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Siema.

Szukam osoby umiejącej sprawnie pisać questy. Do zaoferowania mamy

posadę GM na przyszłym serwerze. Teraz do dyspozycji/testów posiadamy

własny VPS.

 

Osoba chętna oprócz biegłej znajomości pisania questów powinna:

- umieć pracować w grupie

- być wyrozumiała i cierpliwa

- znać poprawną polszczyznę

- mieć wyobraźnie (Nie które questy będą narzucane przez fabułę

w inne będziesz musiał sam ingerować)

 

Zapraszam do współpracy!

Kontakt na PW!

Opublikowano

Poszukuję Hostera/Sposnora na serwer hamachi lub no-hamachi .

 

 

Co oferuję :

 

- Miłą atmosferę .

- Posadę Game Administratora .

- Poprawną polszczyznę w rozmowie na Team Speak .

- Kulturę osobistą .

 

Co oczekuję :

 

- Ogarniętą osobę .

- Miłą współpracę .

- Mikrofon

- Komputer co najmniej 3GB RAM + Internet 4mb/s

- Dostęp do putty lub Team Viewer

- Kulturę osobistą

 

 

Kontakt :

GG ---> 10846196

lub

GG ---> 13304191

Opublikowano

Witam,

 

Sieć FPS-Gaming poszukuje kogoś kto zrobi clienta, do Metin2,

 

Za pomoc oferujemy:

 

Range na serwerze - [MOD] i zaproszenie na Closed Beta Testy,

 

Kontakt:

 

PW,

GG: 6757440,

Skype: czajkowski87.

 

Pozdrawiam

Sadzić, palić, zalegalizować. <--- To jest rzecz święta dla każdego Rasta.

 

 

 

 

Zbieram minusy:)

Opublikowano

Dolacze Do Teamu No-Hamachi Lub Dedyk

 

Co Oferuje?:

-Pomoc W Odbugowaniu SF2010

 

-Pisanie Questow

 

-Robienie Klienta

 

-Grafike Na Serwer

 

Co Oczekouje?:

 

-Podsiadanie Mikrofonu

 

-Posada GM Na Serwerze (Prawa IMPLEMENTOR)

 

-Zyski Z Is (Jakis Tam Procent)

 

-Sprawny Mikrofon

 

Kontakt:

 

GG : 9193473

sygnaac.png

wowaw.png

Opublikowano

reklama.png

Poszukujemy Sponsora / Hostera!

Oferujemy:

- Miłą Atmosferę w naszym Teamie

tongue.gif

- Procent z ItemShopu

wink.gif

- Posadę GameAdmina

rolleyes.gif

Wymagamy:

- (Hoster) Internet: 15 Mb / s +

- (Hoster) Ram: 4 Giga +

- (Dedyk) 200 PLN / Miesięcznie +

Kontakt:

Poczta:

Gadu-Gadu:

33764187

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Witam.

Bardzo chętnie zaopiekuje się serwerem (instalacja dedyka - pliki 2010 lub 2006).

Co potrafię?

-Instalacja serwera na dedyku (FreeBSD 7.1, 7.2, 7.3, 7.4, 8.0, 8.1)

-Edycja plików serwerowych

-Tworzenie i wgrywanie zapytań do navicat

-spolszczenie całego serwera

ftp:100%

mysql:95%

quedt:95%

Czego wymagam

-dostęp do serwera dedykowanego

-zaufania

-mikrofon - ts3 lub vt

kontakt:

gg:11637888

pm na forum

AKTUALNE! (Tylko serwery dedykowane)

imperialmt2.gif
Opublikowano

Witam,

Szukam osoby która pomoże mi zainstalować Metin2 na serwerze dedykowanym krok po kroku przez GG, skype obojętnie (wszystkie komendy itp. z racji że korzystając z tutoriali zawsze mam ten sam błąd...) . Moje GG 6002995. Co do wynagrodzenia dogadamy się na GG.

Opublikowano

Witam Szukam osoby doświadczonej która pomoże zrobic server metin2 hamachi!

 

Wymagane:

-Mikro(nie zawsze)

-GG

-Wiek Minimum. 13lat

-Doświadczenie

-Czas Na Gre

 

Obowiązki:

-Dbanie o server(Eventy,Bany,OX i tp.)

-Czas na server Minimum. 4-6h

-i inne

 

KONTAKT: GG 7141599

Opublikowano

witam

 

poszukuje kogoś kro pomoże zainstalować mysql na dedyku freebsd 7.2

 

pisac na gg nagroda gm

 

GG: 28802795

Jebnij Plusa !

35216.jpg

33071.png

34818.gif

35079.png

32282.gif

33125.png

17191.png

33983.png

Opublikowano

Chcę zostać GM. Chciałbym zostać GM. Nieważne czy hamachi, no-hamachi czy dedyk. Coś o mnie: Mam 14 lat, znam ortografię, umiem się dogadać z ludźmi, nie przeklinam - nie wyzywam. Jestem ogarnięty, znam 95% komend. Byłem GM na 2 serwerach, które niestety popadały po 3-4 miesiącach. ;x I dlaczego ty powinieneś [GM]em: Jestem opanowany, trudno mnie wyprowadzić z równowagi, a nieraz w ogóle się nie da! Jestem bardzo pomocny i kulturalny (Czyli wszystko co napisałem wyżej).Mogę zagwarantować pomysły na eventy oraz organizację eventów. Oferta Aktualna

Kontakt GG: 23571181

Opublikowano

poszukuję osoby która zna się dobrze na stawianiu serwerów (hamachi /no hamachi ) oraz cliencie itp jeśli all wypali dam gm i dużo plusów !!! pisać na forum o dokładniejsze info !!

Zbieram - !!!

Opublikowano

Chcesz zostac gm?

 

 

 

Witam Szukam osoby doświadczonej która pomoże zrobic SERVER NO-HAMACHI na plikach serverowych Sheri!!!Powtarzam Sheri!! nie inne tylko sheri!!!

 

Wymagane:

-Mikro(nie zawsze)

-GG

-Wiek Minimum. 13lat

-Doświadczenie

-Czas Na Gre

 

Obowiązki:

-Dbanie o server(Eventy,Bany,OX i tp.)

-Czas na server Minimum. 5-6

-i inne

AKTUALNE!!GG: 7141599

Opublikowano
Regulamin

1. Nie piszemy postów typu, "Chce być GM na jakimś serwerze"

 

Ehh, jakoś widzę, że tylko 1 osoba dostosowała się do tego punktu ... A reszta poprostu to totalnie olała ... Zobaczyli temat z wątkiem " ... GM", to odrazu wchodzą i się reklamują... Ludzie Co wy robicie :PP.

 

 

Co do tematu ... Można go zamknąć ... Ludzie nie chcą nie znajomych GM'ow na swoich privach ... Jestem tego zdania, że jeżeli ktoś już ma tego priva to jako GM'a weźmie osobę dobrze znaną, Np. z RL.

sygnawoj.jpg

 

 

Pomogłem ?? Wiesz co masz dać ^^ ...

 

 

I zapraszam na prywatny serwer EnvireMt2, serw nie będzie 4fun i może wystartuje w następnym tyg. O więcej info Na PW.

Opublikowano

Poszukuje osoby która złoży się ze mną na serwer MT2.

 

Potrzebne mi 250zł do dedyka 24GB ramu 4x2x2.66GHz

 

Kontakt GG 4071618

Opublikowano

Witajcie !

Drodzy użytkownicy, oferuję swoją pomoc przy:


  •  
  • Stawianiu stronki.
     
  • Instalowaniu forum : phpBB,MyBB,vBulettin i IPB(vB & IPB konieczne są licencje).
     
  • Pomocy przy SQL.
     

Czego oczekuje ?

Dobrego teamu, GameMaster'a.

Nie chce zysków z IS'u.

 

Gadu : 2022670.

Opublikowano

Twoje doświadczenie w metin2: 3 lata 87 lvl na plu na privach gram teraz ;D Sprzedane Konto

Kontakt:606741140 sms tylko

GG:28494330 nie korzystam tylko skype

E-mail: [email protected]

Skype: xFuckYeahx

PW na forum.

Wiek: 15 lat i nie jestem no-lifem

Siedzę na komputerze od 4-6 godz dziennie w zalozności od dnia Chce zostac Gm poniewaz chcę pomagać ludzią nie materialnie oczywiście

Pomoge jak będzie trzeba Byłem juz 2 razy Gm i dobrze mi sie pracowało z ludzmi WczorajMt2 i DbgtMt2 tyle ze one juz nie istnieją ale napewno na youtube jest jeszcze jakis filmik

Opublikowano

Siema.

Szukam osoby umiejącej sprawnie pisać questy. Do zaoferowania mamy

posadę GM na przyszłym serwerze. Teraz do dyspozycji/testów posiadamy

własny VPS.

 

Osoba chętna oprócz biegłej znajomości pisania questów powinna:

- umieć pracować w grupie

- być wyrozumiała i cierpliwa

- znać poprawną polszczyznę

- mieć wyobraźnie (Nie które questy będą narzucane przez fabułę

w inne będziesz musiał sam ingerować)

 

Zapraszam do współpracy!

Kontakt na PW!

Opublikowano

Zostanę sponsorem Serwera Metin2.

 

Witam posiadam serwer dedykowany wykupiony na 3 miesiące i mam zamiar go komuś udostępnić.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany pisz !

 

GG: 28802795

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...