Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co by tu duzo pisac ...

Hostne server Hamachi / EasyVPN

Server:

Procek - 2x 2.2 Ghz

Ram - 2Gb DDR2

( na potrzeby hamachi spokojnie starczy )

Net:

1275157613.png

Hostowac moge 24/h

Pliki 2010 lub 2006 jak kto woli ... ^.^

 

PW lub GG --> 33321054

3053080006.png

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Webmaster, technik serwerów dedykowanych!

 

Zatrudnię się jako webmaster:

  • stworzenie strony www,
  • edycja designów, itp,
  • stworzenie forum,
  • panel administracyjny,
  • inne.

Moje Stare Forum BlackSexMt2.tk

 

Zatrudnię się jako technik:

  • konfiguracja serwera,
  • instalacja plików serwerowych,
  • edycja plików,
  • różne nowości,
  • inne.

 

Kontakt GG: 2343702

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Opublikowano

kryptonek.png

 

 

Cześć wszystkim. Poszukuję sponsora, na serwer dedykowany, który byłby przeznaczony na serwer w kultowej grze Metin2. Serwer nosiłby nazwe KryptoN, jak logo u góry wskazuję.

 

 

star_big.png Sponsor, otrzymywałby zyski z ItemShop, chociaż moglibyśmy się inaczej dogadać.

star_big.png Sponsor nie musi oczywiście zakupywać nowego dedyka, mógłby użyczyć swojego.

star_big.png Stabilny, sprawny dedyk kosztuje w granicy 169zł i starczy na 200 - 300 osób online ( Co by właśnie mnie interesowało ) .

 

 

 

 

Oczywiście team się zbierze, oraz wszystko zrobi od zera samemu. Jeżeli chodzi o mnie , to:

 

 

star_big.png Potrafię skonfigurować serwer dedykowany nawet od zera.

star_big.png Co do stawiania serwera, to powiem krótko : 100% .

star_big.png Questy, potrafię na 60% .

star_big.png Ogólnie navicat 90% .

star_big.png Tworzenie klienta 75% .

 

 

Każdy w team miałby przyporządkowane zadanie, jeden do zrobienia klienta, kolejny do strony, inny zaś np. wgranie poszczególnych rzeczy, questy itp. Pewnie pomyślicie sobie, że każdy będzie robił za mnie a ja będę się ' opierdzielał ' , nie.. Ja też będę miał jakieś zadania, po ustaleniu wszystkiego . Jakoś się dogadamy

 

 

Kontakt:

 

Gadu-Gadu: 32613400

 

Lub PW.

sygnaaaq.png

Opublikowano

Chcę zostać GM..

GG-32156654

Skype- -------

Email-Raczej niepotrzebny.Jest GG

Doświadczenie w Meti2?:Gram około 2 lat

-Bardzo dobra znajomość gry

-Dobrze opanowany język angielski i niemiecki

-Duże chęci:)

1331337770-U247153.gif

Opublikowano

Oferuję pomoc przy postawianiu serwera Hamachi

 

Co mogę?

mogę edytować pliki serwerowe.

zabezpieczyć serwer

dodawać nowe itemy

 

Co chcę w zamian...

chciałbym mało rzeczy czyli:

posada SGM/GM wolałbym to 1

i pliki serwerowe najlepiej by Rain / Suicide / JachuPL

 

pisać PW

1384891713-U294848.png


Robię strony WWW, fora i inne! Jak chcesz coś tego typu pisz na skype lub na pw (skype: bazyli1235)

Opublikowano

Poszukuje sponsora na serwer.

 

Co potrafimy?

- założyć serwer na Dedyku

- pisanie questów

- usuwanie bugów

- zakładanie strony (+ IS)

 

dla Sponsora 75% zysków z IS oraz GM na serwerze.

 

Zainteresowanych proszę o kontakt

na gadu gadu:

35569121

Opublikowano

Witam wszystkich.

Poszukujemy GMów, moderatorów forum, osób do reklamowania, pomocników oraz osób, które mają doświadczenie w stawianiu/administracji serwerami prywatnymi.

Tworzymy własny serwer Metina, nieco odmienny od istniejących.

Preferujemy osoby z południa kraju, więcej info w temacie http://www.mpcforum.pl/topic/340638-poszukijemy-ludzi-do-pomocy-nowy-metin/

 

Imie;Tomek

Wiek:23

Miejscowosc:Brzeg

Co potrafie:wiele

KIlka slow:Znam sie troche na privach umiem zrobic dobre eq itp do pvp bylem z 4 razy gm

mail:[email protected]

Postacie metin2 Priv

 

Mutusahai -na all priv woj od 1lvla mental od 80+ z dobrym eq bodziak

Rapten-na all priv ninja dagger only

Shuhatihai-na all priv sura czesto wp

Mensuhati-na all priv szaman po 90 heler od 1 smok

 

CELESTIAL -BYLO MINELO 96LVL SZAMANKA Bufaq najleprza na serwerze eq z woja

woj-164 EQ PRO OKRADZIONY PRZEZ ManiaqPL

Opublikowano

Zatrudnię się jako technik lub webmaster na dedyku ..

Co oferuję :

  • Serwer od podstaw ..
  • Pisanie questów ..
  • Modelowanie 3d ..
  • Tworzenie stron ..
  • Tworzenie grafiki ..
  • Tworzenie skryptów

 

Kontakt :

GG : 3072204 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

prosze o pomoc ze zrobieniem metina do grania na privach po zainstalowaniu metina 2011 i dodaniu moda sf wyskakuje mi błąd FATAL ERROR!! Python Library file not exist!! co źle zrobiłem wczesniejszy muj temat został przekierowany tutaj

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Webmaster, technik serwerów dedykowanych!

 

Zatrudnię się jako webmaster:

  • stworzenie strony www,
  • edycja designów, itp,
  • stworzenie forum,
  • panel administracyjny,
  • inne.

Moje Stare Forum BlackSexMt2.tk

 

Zatrudnię się jako technik:

  • konfiguracja serwera,
  • instalacja plików serwerowych,
  • edycja plików,
  • różne nowości,
  • inne.

NOWOŚĆ: W tej chwili zrobiłem nową stronę z PA! Więcej info na gg!

Kontakt GG: 2343702

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Opublikowano

Witam, jestem chętna na [sGM], jak i również [GM].

 

Imię: Lisa

 

Naziwsko: Dublas

 

Komendy GM'a : 9/10

 

Ile czasu dziennie byś spędzał na dedyku/no-hamachi?: Około 2-4 h. Wolne weekendy dłużej.

 

O sobie: Jestem miła, a zarazem sympatyczna. Lubię pomagać graczom, oraz zorganizować różny event.

 

Stanowisko GM'a :

 

-Robiłam bym różne eventy , ale nie tak w każdy dzień.

-Oferuję pomoc graczom.

-Chętnie będę pilna.

-Jakieś informacje do mnie, to na dole macie info co do mnie.

 

 

 

Jeżeli chcecie więcej info, to napiszcie na pw, a odpiszę.

 

Również zapraszam gg 25911831.

 

Pozdrawiam.

egrq.png

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje. ~ Antoine de Saint-Exupéry

Opublikowano

Poszukuje sponsora na serwer.

 

Co potrafimy?

- założyć serwer na Dedyku

- pisanie questów

- usuwanie bugów

- zakładanie strony (+ IS)

 

Co oferujemy?

- własne pliki

- miłą atmosferę (bo to najważniejsze)

- dla Sponsora 75% zysków z IS oraz GM na serwerze i jeszcze coś się na pewno wymyśli.

 

Zainteresowanych proszę o kontakt

na gadu gadu:

35569121

Opublikowano

Kto postawi ciekawy serwer ?

 

Potrzebny dobry admin, który uruchomi na dedyku stabilny serwer Metin2. Serwer powinien mieć ciekawe możliwości zachęcające do grania na nim. Nie ma ograniczeń sprzętowych.

 

Serwer będzie dla serwisu : Prywatny serwer Metin

 

Informacje o ofertach - w tym wynagrodzenie proszę na PW.

 

M

Opublikowano

Szukam doświadczonego gm który postawi serv no hamachi odblokuje porty router za pomoc idzie ga noi dostęp do bazy

GG: 32214590

Lub pw lepiej gg

xxx5xxx Done

xxx10xxx Done

xxx50xxx Done

xxx91xxx Done

xxx300xxx Done

xxx500xxx Not Done

xxx1000xxx Not Done

Opublikowano

Siema. Jeżeli by ktoś chciał postawić serwer, ale zbytnio nie wie co i jak, to służę pomocą )

Mam Neostrade i nie mam stałego IP więc Ja sam nie mogę postawić...

 

Co oferuje?

-zrobienie spolszczenia

-wgrywanie plików do Navicata

-pomoc w znalezieniu tematów na MPC dotyczących rzeczy, które Cię interesują.

 

Mam 16Lat, Więc nie jestem nieogarniętym dzieckiem neo "

 

Moje GG: 5033024

Pozdrawiam, Krzysiek

t6wjg0.png http://www.petycjeonline.com/dragonball - Podpisz się, to Cię nic nie kosztuje, a wielu może ucieszyć ! :))
Pasjonat
Opublikowano

Siema.

 

Z powodu iż moj komputer nie posiada zbyt dobrych parametrow, a chcialbym jakos sie wykazac, proponuje wam pomoc w tworzeniu serwera i stronki do metka.

 

Cos o mnie: Mam na imie Mateusz, 16 lat bd miał za kilkanaście dni, po mutacji, byłem gm już na wielu serwerach, mam aktualnie swojego serwa ( nie działa - wymiana dysku ), wiec z wiedzą na temat tworzenia serwerow nie jest źle. Na plu gram prawie od 5 lat, na privach od 3 lat ( wiele serwerów sie juz przewineło )

 

A teraz do rzeczy:

Co oferuje?

- Pomoc w tworzeniu serwera od podstaw ( jesli chcesz zebym to ja postawil musisz miec Team-Viever, lub dac dostec do navi i fliezilli )

- Pomoc w wgraniu plikow na stronke ( + konfiguracja pod serwer ), lub stronki do plikow serwerowych ( apache22 + konfiguracja pod localhosta )

- Opieka serwerem, kiedy się rozwinie

- Wgrywanie questow, pisanie i ich edycja. ( podstawy )

- Dodawanie mapek, dropu, mobow, metkow, itp.

- Odblokowywanie portów na routerze, obsługa portmapa, etc.

- Wiele wiecej ;]

 

Czego oczekuje

- Dość dobry komputer ( co najmniiej 3 Gb ramu, procek 2 rdzeniowy, upload neta 1 mbps - nie wiesz ile masz? = speedtest.pl )

- Umiejętnośc obsługi maszyny virtualnej, na Virtual Box.

- Stałe ip, i żeby serwer mogł byc odpalony czesto ( w sensie nie 24/7, ale 20 godzin styknie, nie obraże sie jesli bedzie 24/7 ^^ )

- Jesli chcesz postawic dedyka, to sam za niego płacisz.

- Wiek co najmniej 15 lat + mutacja ( jesli chcesz gadać przez skype, vt etc. )

 

Kontakt

Skype: okaropm

GG: 7876932

AQQ: [email protected]

 

Pozdrawiam, Okar ;]

Opublikowano

krypek.png

 

 

 

 

star_big.png Potrafię skonfigurować serwer dedykowany nawet od zera.

star_big.png Co do stawiania serwera, to powiem krótko : 100% .

star_big.png Questy, potrafię na 60% .

star_big.png Ogólnie navicat 90% .

star_big.png Tworzenie klienta 75% .

 

 

Szukam przynajmniej 10osób, do teamu na serwer dedykowany, skłonnych robić składki co miesiąc ( 15zł ) , na utrzymanie serwera. Każdy ze składających się osób, dostałby range GM, oczywiście każdy z nich musiałby pełnić jakąś funkcję, np. jeden od questów, inny zaś klient..

Czekam na propozycje na :

 

 

 

Kontakt:

 

Gadu-Gadu: 32613400

 

Lub PW.

sygnaaaq.png

Opublikowano

Opis: Proszę o pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2, a dokładniej aby ona postawiła serwer, a ja wielkim pomocnikiem piszącym fabułę, ciekawe questy które pisze odpowiedni człowiek, a ja wymyślam. RAZEM STWORZYMY COŚ PIĘKNEGO.

Kontakt:

- GG: 3462998

- Skype: bartez969, jednak bardziej interesuje mnie rozmowa przez GG.

 

Nie potrafię sam postawić serwera, nie mam do tego nerwów. Piszę to w celu poszukania takiej osoby, która by zrobiła CLIENT'a, serwer, stronę. Ja będę ogromnym pomocnikiem, napiszę ciekawą, wciągającą fabułę. Napiszę questy, a Ty napiszesz je w skrypcie. Mam już pełno pomysłów! Stworzymy ogromny prywatny serwer METIN2! Więcej informacji pod GG: 3462998

Opublikowano

Siema!

 

Nuży Cię stary wygląd broni? Mogę to zmienić!

Zajmuje się tworzeniem modeli 3d, stworzyć nową broń dla Ciebie? pisz pw

 

kontakt: wiadomość prywatna na forum!

 

tutaj macie kilka bez tekstury zrobione na szybko ;d :

 

http://img9.imageshack.us/img9/251/samurajm.jpg
http://img90.imageshack.us/img90/2379/kosa444.jpg

Opublikowano

Proszę o pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2.

 

Chce postawic serwer Hamachi, narazie mam kompletne pliki serwerowe. prosze napisac co dalej robic.

 

Kontakt:

-na forum PW

-e-mail [email protected]

 

PS. plikimam zapakowane ( sa czyjes )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...