Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Quest Na Nową Mape + Mobki + Quest Na Teleport !


Vaughn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

W tym poradniku przedstawię wam nową mapkę ( jest ona na Metin2 US ).

Znajdziecie tutaj jej SS , oraz questy i pliczek.

Zaczynamy.

 

60304840.png

47391162.png

83382848.png

99061847.png

 

Od strony serwera

Na początek musicie umieścić group.txt i group_group.txt w /usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong/

a pózniej musicie umieścić mapę w /usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong/map ,potem wklejcie to do Index

200 gm_guild_build

 

Pózniej wejdz do game2 edycja config i wklej 200 w Map_Allow na końcu example

 

HOSTNAME: game2_CH1

CHANNEL: 1

PORT: 13004

P2P_PORT: 14004

DB_PORT: 15001

DB_ADDR: localhost

MAP_ALLOW: 3 4 23 24 43 44 107 5 25 45 200

TABLE_POSTFIX:

ITEM_ID_RANGE: 250000001 300000000

PASSES_PER_SEC: 25

SAVE_EVENT_SECOND_CYCLE: 180

PING_EVENT_SECOND_CYCLE: 180

PLAYER_SQL: localhost mt2 mt2!@# player

COMMON_SQL: localhost mt2 mt2!@# common

LOG_SQL: localhost mt2 mt2!@# log

#TEST_SERVER: 1

pk_server: 1

 

 

Tak samo z game61 game99

 

Navicat

mob_proto:

 

INSERT INTO `mob_proto` VALUES ('2651', 'Noname', 0x54726F6C6C204B726965676572, '2', '0', '0', '71', '', '', '0', 'ORC', '', '0', '', '0', '100', '9', '56', '0', '900', '1700', '30000', '4', '6', '1000000', '2000000', '625000', '60', '100', '100', '0', '2000', '100', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '2', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0');

INSERT INTO `mob_proto` VALUES ('2652', 'Noname', 0x54726F6C6C204D6167696572, '3', '0', '0', '71', '', '', '0', 'ORC', '', '0', '', '0', '100', '9', '72', '0', '900', '1700', '30000', '4', '6', '1000000', '2000000', '625000', '60', '100', '100', '0', '2000', '100', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '2', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0');

INSERT INTO `mob_proto` VALUES ('2653', 'Noname', 0x4665747465722054726F6C6C, '4', '0', '0', '77', '', '', '0', 'ORC', '', '0', '', '0', '100', '9', '99', '0', '900', '1700', '30000', '4', '6', '1000000', '2000000', '625000', '60', '100', '100', '100', '2000', '100', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '2', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0');

INSERT INTO `mob_proto` VALUES ('2654', 'Noname', 0x54726F6C6C204B6F6D616E64616E74, '5', '0', '0', '83', '', '', '0', 'ORC', '', '0', '', '0', '200', '70', '130', '0', '900', '1700', '50000', '7', '8', '1000000', '2000000', '625000', '120', '100', '100', '100', '2000', '100', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '2', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0');

 

Od strony clienta

Skopiuj plik pack z twojego clienta serwera, potem wklej atlasinfo.txt do root.epk/eix

zapisz to, potem wypakuj local i wklej mob_proto a potem spakuj to .

 

 

Teraz czas na Quest :

quest event_map begin 
   state start begin 
       when login or levelup with pc.level >75 begin 
           set_state(event_map) 
       end 
   end 

   state event_map begin 
       when 20092.chat."New Map" begin 
           say(""..mob_name(20092)..":") 
           say("") 
           say("Witaj podróżniku !") 
           say("Chcesz wejść na nową mapę ?") 
           say("Możesz być szczęściarzem") 
           say("") 
           say("Do kąd mam cię przenieść?") 
           say("") 
           local a= select("Nowa Mapa","Anuluj") 
           if 1==a then 
               say(""..mob_name(20092)..":") 
               say("") 
               say("W drogę") 
               say("Baw się dobrze !") 
               wait() 
               pc.warp(105200 , 10000) 
           elseif 2==a then 
               say(""..mob_name(20092)..":") 
               say("") 
               say("Ok") 
               say("") 
           end 


       end 


   end 

end

 

 

Download paczka

http://www.mediafire.com/?b2vp1l45xflqy4a

 

skan paczki

http://www.virustotal.com/url-scan/report.html?id=5ae82dd38bc88f7e93b732f1142182e0-1303029611

 

Jeżeli doceniasz moją pracę daj +

jeśli jest odwrotnie wyjdz i nie rób nic

 

oryginał

Opublikowano

Tyle razy już o tej mapie było...

DL i TUTki jak ja wgrać i wgl, wsio było ;/

 

Ale + za znajomość klawiatury ( ctrl +c i ctrl +v )* ;)

*Zasugerowałem się jednym z UP ;P

***


Nie gram już w ogóle w metina,


ale jeśli potrzeba komuś pomoc z questem


to jeśli będę potrafił to mogę pomóc.


***

Opublikowano

@UP:

Tu masz źródło, napisane jak byk w temacie ;x

http://www.elitepvpers.de/forum/metin2-pserver-guides-strategies/913533-release-new-map-mobs-tp-quest-fot.html

 

Ta mapa jest już stara, lecz warto było o niej przypomnieć.

 

Plusik :)

stona14.png

91832194447130589600.gif

 

http://www.mpcforum.pl/topic/375965-downloadanti-recoil-v11/

 

Opublikowano

gdzie jest ten plik game2 ?

MoJe TuTy :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/413977-cheat-op7hack-d3d-menu-public-15/page__p__2943744__fromsearch__1#entry2943744

 

 

 

 

 

 

Zbieram ----

 

 

1311276250-U368380.jpg

Opublikowano

gdzie jest ten plik game2 ?

-.-

nie plik tylko folder...

jak masz raina to masz wyzej podane foldery, jesli sf 2010 to game i game99

   Server File Metin2 PL : ) - Klient testowy .de


PL(source) - game, db , questy itd


image.png

Opublikowano

Wszystko dodałem dobrze wbiłem na ta mapkę na moim serverze i loga przy wyborze postaci.

 

 

najwidoczniej mapka się zbugowała ...

Opublikowano

Na klient By Fast77 v.1.0 jest mapka tylko ze nie widze mobów a w tym kliecie nie ma pliku locale. Wiem ze coś źle dodałem do klienta ale nie wiem co.

350x19.png
Opublikowano

@up tam masz pliki monster wklej je do folderu z gra do pliku PACK i moby sa widoczne

MoJe TuTy :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/413977-cheat-op7hack-d3d-menu-public-15/page__p__2943744__fromsearch__1#entry2943744

 

 

 

 

 

 

Zbieram ----

 

 

1311276250-U368380.jpg

Opublikowano

Zarąbiaszcze na pewno skorzystam z tej mapki tylko że jak tego questa do teleportera wpierdzielić? albo do innego npc

Zawsze co fajne to mi kur** musi nie działać !!...

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...