Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szukam pomocy czy plikach serwerowych na serwer dedykowany hard.

co oczekuje? duzego doswiadczenia

zrobienia plikow bez bugow bledow itp

oferuje GM. pisac na pw.

;]

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam, poszukuję osoby która zrobi klienta dla serwera SceneMt2.

Czego wymagam ?

Starannej pracy!

Kompetentnej osoby

14lat +

Znajomości w tworzeniu clienta !

 

 

 

 

 

Kontakt : PW

sygnaqz.jpg

44768.png

Opublikowano

Witam.

 

 

Poszukuje osób do Team, Serwer [Dedyk]. Osoby te muszą znać się na rzeczy czyli potrafić coś zrobić.

Szukamy takich osób jak:

-Osoby od strony,

-Osoby od Grafiki,

-Osób do tworzenia nowych map, mobów oraz itemów,

-Osób od clienta,

-Osób od Plików serwerowych ,

-Osób od Zabezpieczeń.

Osoby ww oraz inne które mogą coś wnieść do Team Zapraszamy do kontaktu pod numerem GG,

GG: 1380343

"No bird soars too high, if he soars with his own wings" 

Opublikowano

Witam

Szukam kogoś kto zna sie na stawianiu serwera no-hamachi i dokładnie wie co jest potrzebne do stworzenia owego serwera

Chcę poprostu, by ktos dokłądnie mi wytłumaczył krok po kroku, oraz czy mam dobry adres IP do stawiania serwera no-hamachi

 

 

Kontakt

- Pw

- GG: 31196534

Opublikowano

Szukam Technika !

 

Witam, Szukam doświadczonej i pełnoletniej osoby na stanowisko technika nowego serwera (Dedyk).

Osoba ta musi wykazać się przede wszystkim umiejętnością pracy w zespole i umiejętnościami.

Wymagany TS3+Mikro, 18+ (17 MINIMUM mniej - nie masz co pisać) ! Jeśli nie spełniasz wymagań - nie pisz !

 

GG - 34264313

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam!

Poszukuję Sponsora na Postawienie Dedyka!

Co mogę zaoferować?

50% zysku z IS.

Posadę SGA.

Rangę Sponsora na forum.

Prawo do Plików Serwerowych (Dostęp do nich).

Postawienie serwera na "Pana" warunkach.

Miłą atmosferę

happy.gif

Czego oczekuję?

W miarę dobrej "maszyny".

Prawdomuwności ;x

Jesteś zainteresowany?

cool.gif

GG: 33764187

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

szukam doswiadczonego programisty do plikow serwerowych

co oczekuje:

super plikow bez bugów na podstawie serwera hard

kontakt np skype bądź gg

doswiadczenie w serwerach dedykowanych\

co oferuje:

GM

miła atmosfere

dedyka na min 4 miesiace

super zabawe

dedyk będzie podstawiony na dość malym sprzęcie dla ok 10 osob + GM

serwer będzie do expa max bronie 75lv misje mogą być usunięte max stalka < badź nieb. stalka>

helmy mogą być aktualne z metin2PL

 

kontakt: forum

prosze pisac osoby ktore są w stanie zrobić takie pliki a nie tylko podac do nich link^^

;]

Opublikowano

Kto ma chęć zrobić stronę do priva

Musi zawierać:

 

Strona Główna

Rejestrację

Downolad

Team

Info o Serwerze

 

Proszę o szybką odpowiedz

Kontak:

Forum lub

E-mail:[email protected]

sygna1q.png

 

 

Celestial-World

Profesja:Wojownik

Lvl:232+

Królestwo:Niebiescy

Gildia:

Last Chaos EP2

Postać:Tytan

lvl:43+

Profesja:War Master

 

Moje Tuty

http://www.mpcforum.pl/topic/478683-dyskusjalast-chaos-ep1-oraz-ep2/
Opublikowano

Oferuję: Pomoc w postaci porządkowego na serwerze dedykowanym/non-hamachi, w metina gram koło 2 lat, znam zasady ortografii. Jestem miły, uprzejmy, wyrozumiały, wiek 16, możliwość rozmowy skype.

 

Zainteresowanym podam nazwę skype oraz gadu-gadu.

H00xer0.png
Opublikowano

Poszukujesz GM'a TO Już Znalazłeś ...

 

Moge być na Serwerach no - hamachi , hamachi , dedyg

 

Kontakt :

 

GG:8309803

 

Mam Na Imię Daniel mam 16 lat . Na privach gram już ze 3 4 lata a gm'em byłem już dużo razy więc jestem doświadczony .

 

!!!

2971194124.png

 

<3 Kocham MPCFORUM <3

Opublikowano

Witam, jestem chętna na [sGM], jak i również [GM].

 

Imię: Lisa

 

Naziwsko: Dublas

 

Komendy GM'a : 9/10

 

Ile czasu dziennie byś spędzał na dedyku/no-hamachi?: Około 2-4 h. Wolne weekendy dłużej.

 

O sobie: Jestem miła, a zarazem sympatyczna. Lubię pomagać graczom, oraz zorganizować różny event.

 

Jeżeli chcecie więcej info, to napiszcie na pw, a odpiszę.

 

Pozdrawiam.

egrq.png

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje. ~ Antoine de Saint-Exupéry

Opublikowano

Szukamy Ga , Oraz Testerów do Serwera Exilium!!

[GA] - Człowiek od strony serwera oraz forum itp. ( Wolne Stanowisko)

Tester 1-10 - Wymagania jedynie posiadac Mikrofon i Ts i zglosic sie do Mnie

od [GA]Wymagam

12lat+

Posiadania Mikrofonu , Oraz , Ts3

Dodatkowo na range SGA trzeba posiadac TeamVievera6

Szacunku i Kultury

Co Oferuje:

Gm'a

+,5 Na Mpc

Zgrany Team

Miłą Prace , zaufanie

Oraz Dochody z Is'a - Jakos sie dogadamy!

Jeżeli spelniasz wszystkie warunki wystarczy ze :

Napiszesz Pw Forum Lub

Wbijesz na ts: ts3.tspublic.one.pl port: 9987

Kanał : 100.Exilium hasło: bez hasła

sygnaturas.png

Opublikowano

Witam

Nazywam się Patryk

Mam 16 lat

Pare razy bylem Gm na serverach Metin2. Sam mialem server metin 2. Chciałbym zostac Gm na servie No-hamachi lub dedyku.

 

Zalety:

 

- Znam się na plikach serverowych

- Potrafię prowadzić eventy

- Ogarniam server

- Uczę się pisania Qestów

- Dużo wolnego czasu

- Potrafię pracować w grupie

- Posiadam Ts3 ( TeamSpeak3 )

 

Wady:

 

- Nie znam sie na grafice

 

Kontakt:

GG: 15548361

1 add.png NIKOGO NIE ZABIŁ

 

 

Sprzęt:

AMD Athlon II X4 640 3.01

ATI Radeon HD 5770 DDR5 1024MB

8GB RAM DDR3

Netia 20 mb/s

 

 

a6dc96a8a56f31c.gif

 

 

10 postów

30 postów

50 postów

100 postów

300 postów

500 postów

1000 postów

Opublikowano

Witam wszystkich !

Jestem chętny na gma na privie hamahi no-hamahi lub dedykowanym.

 

moje doświadczenie :

własny priv PortableMT2 (już nie działający)

78 lev na metin2 PL ( ukradzione konto)

co umiem zrobić :

umiem tworzyć grafikę podstawową ( robiłem kiedyś avatary i sygnatury w gimpie na fora)

umiem pomóc w plikach serwerowych

umiem ogarnąć serwa

mam wiele pomysłów dotyczące serwa

znam większość komend na pamięć

Mój wiek : mam 16 lat

gram w metina od 2 lat

 

Jak się ze mną skontaktować ??

pisz na gadu gadu : 32862060 ( jestem bardzo często online )

lub po prostu pisz na PW

 

Moje minusy :

nie mogę poświęcać nocy serwerowi.

23689804.jpg

 

Pomogłem ? Daj +

Opublikowano

Opis: Oferuję pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2. Głównie zabawe z plikami serwerowymi, edycja clienta, baza mysql, graficzne modelowanie broni,zbroi,skilli w 3D (jeśli potrzeba znam sie trochę na html, xhtml, CSS)

Kontakt:

- GG: 3090425 (ale lepiej na skype bo rzadko bywam na gg)

- Skype: sarcasmx

- Prywatna wiadomość na forum.

- Może być również ts3

 

Pozdrawiam

Sarcasm

Pomogłem? Kliknij Lubie To :)

Opublikowano

Witam!

Poszukuję Sponsora na Postawienie Dedyka!

Co mogę zaoferować?

50% zysku z IS.

Posadę GA.

Prawo do Plików Serwerowych (Dostęp do nich).

Miłą atmosferę

happy.gif

Czego oczekuję?

16 lat +.

W miarę dobrej "maszyny".

Chodziarz w 50% opanowanej wiedzy na Temat

plików serwerowych.

Jesteś zainteresowany?

cool.gif

GG: 33764187

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Jestem Chętny na posadę (GM) na Serverach prywatnych (dedykach) lub no-hamachi

 

Twoje doświadczenie w metin2:

78lvl metin2PL (sprzedane )Monastyr

Grałem na różnych Privach np:

AvalonMt2

AuroraMt2

FebeMt2

PandoraMt2

i wiele innych

 

W Metina gram od początku Pl-a.Grałem na kilku serwerach ale znudziło mi się to i zainteresowałem się prywatnymi serwerami. Na privach gram od 3 lat

Kontakt:

GG: 25711051

E-mail: [email protected]

Skype:brak

Pw GG lub E-mail

Opublikowano

Szukam hostera na prywatny serwer Metin2 Dedyk : Destinmt2

 

 

Serwer jest postawiony na mocno zmodyfikowanych plikach z 2011 roku

Mam już gotowe nowe questy, shopy itp

 

Na serwerze jest dużo nowości takich jak Zombieland , Troll land i wiele innych

 

 

Czego wymagam od hostera?

- Pełnego dostępu do MySQL i FTP serwera

- Minimum 15 lat

- Dobrej ortografii

- Dużo wolnego czasu

- Znajomość komend GM

- Internetu minimum 3 MB

 

Co ja mogę dać w zamian hostowania serwera?

- 50% zysku z IS

- Pełny dostęp do MySQL i FTP serwera

- Satysfakcje z pełnienia tak ważnej funkcji

- GameAdmina (GA) na serwie

 

 

Kontakt ze mną:

GG: 13455363

PW na forum

 

Pozdrawiam

Team DestinMt2

Opublikowano

CZESC

 

JEŚLI SZUKASZ SPONSORA TO DOBRZE TRAFIŁEŚ

 

SZUKAM OSÓB KTÓRE POSIADAJĄ WŁASNY SERWER LECZ NIE MAJA GO GDZIE HOSTOWAĆ !

 

Zasady współpracy są proste... ja daje Ci maszyne (i podstawową pomoc w freebsd typu instalacja mysql, apache, php, pae itp) a Ty stawiasz serwer i się nim opiekujesz !

Jeżeli nie masz strony - spoko, mogę załatwić.

 

Szukam osób ROZWAŻNYCH I OGARNIĘTYCH...

 

 

sprzęt jaki oferuje to

RAM - 8gb ddr3

ŁĄCZE - 100mbps (w razie roznego typu atakow przesiadka na 1gbit)

CPU - Intel i7 920 -> 4x 2x 2.66+ GHz

 

Z WŁASNYCH DOŚWIADCZEŃ WIEM ŻE NIE MA PROBLEMU PRZY 1000 ONLINE !! TAKŻE MASZYNA JEST PRZYSZŁOŚCIOWA

 

ZAPRASZAM

 

KONTAKT:

[email protected] !!

Metin2List.pl ~> Polecam, pierwszy polski spis prywatnych serwerów Metni2 (jest też kilka zagranicznych). Lista się sama aktualizuje, sprawdza statusy serwerów itp!

Jeśli masz swój prywatny serwer Metin2 i chcesz go za darmo rozreklamować zapraszam na Metin2List.pl, dodanie serwera jest DARMOWE!!

Jeśli jesteś graczem prywatnych serwerów Metin2 i szukasz serwera dla siebie zajrzyj na Metin2List.pl i znajdź go!!

Opublikowano

Siemka

Prosze o wyrozumiałość bo pierwszy raz jestem przy stawianiu serwerów .

Mam mały problem

Przeszukałem ten temat:

http://www.mpcforum.pl/topic/265235-spis-poradnikow-tworzenie-serwerow-prywatnych-metin2/

 

 

 

ale niema nic łatwego i fajnego.

 

Prosze o wyrozumienie.

Dam mase pytań.

Prosze odpowiedzcie a potem możecie dać mi warna lub wyrzucić mnie z FORUM

więc zaczynajmy:

1.Szukam kolesia z doświadczeniem ,który pomoże mi przy privie(no IP-hamachi).
        2.Szukam rysownika nowych broni,tekstur itp.
        3.Szukam kogoś kto pomoże przy edycji klienta.

 

A teraz przygotujcie sie bo teraz wszystko co na privie chciałbym mieć:

 

1.Cały serwer.Jak postawić?No IP-Hamachi.Dobry tut i porady.
        2.Strona z rejestracją,rankingiem,itemshopem,forum,kontaktem,zmianą hasła itp.
        3.Mapa GM z NPC np.kowalem i z mobami z tego tematu:http://www.mpcforum.pl/topic/124203-tut-new-mobs/
        4.Nowe wierzchowce łatwe wytłumaczenie:http://www.mpcforum.pl/topic/281054-tutdownloadpl-wierzchowce-dzialajace-w-100/
        5.Nowe NPC np.jakiś seon-pouyng(coś takiego),ta czerwona handlarka itp.
        6.Żeby przy tym seon coś tam dało sie robić :z miecz bojowy-miecz syriusza-śmiercionośne ostrze itp.
        7.Nowe Hwangi.Też utego sury:Czarn.stal-Hwang-Srebrny Hwang-Złoty Hwang-Epicki Hwang,a dla GM-ów Szmaragdowa stal i żeby dało się
        zmienić w nich obrone a z broni atak.
        8.NPC który będzie robił event na calutkiej mapce(pojawianie się metinów a nie zrzucanie)
        9.Grota wygnańców-edytowanie staruszka żeby tam było przeniesienie
        10.Jak szybko opublikować serwer?
        11.Nowe bonusy np.5k pż
        12.Nowy skill z tego:http://www.mpcforum.pl/topic/272124-tutjak-dodac-nowy-skill-6th/
        13.Jak zrobić by dropiły sztabki i zmienić ich wartość na np.10kk
        14.Jak zmienić największą ilość yank w eq?np.z 2kkk na 10kkk(i przy sklepie i handlarzach)
        15.Nowe metiny:  http://www.mpcforum.pl/topic/262862-tutdlnowe-koreanskie-metiny-100-dzialajace-teksturki/
        16.Dobre wytłumaczenie tego:  http://www.mpcforum.pl/topic/221652-tutkd9/
        17.Nowe Questy
        18.Jak w 1 code chce rysownika i potem jak wsadzić te rzeczy?
        19.Jak zrobić eq smoka?
        20.Wszystkie nowe bronie z tąd:  http://www.youtube.com/watch?v=J6paKegjZt4  

 

Reszte wytłumacze jak ktoś pomorze przy serwie.

Prosze żeby np nowe bronie itp.były w jednym pliku bo jak sie zamieni np pliki z brońmi na wierzchowce to broni już niema.

 

Serwer:Jeśli ktoś zdecyduje sie pomuc chce serw no hamachi od podstaw.

 

Co możesz za to mieć?

1.Za rysownika fajnych itemów możesz zostać GA

2.Jak ktoś odpowie na wszystko i zobowiąza się do robienia ze mną tego priva-GA

3.Pomoc przy privie-GM

4.Pomoc przy wszystkich punktach w drógim code-plusy,minusy,oeny,i ewentualnie GM

 

 

Prosze o wyrozumiałość.Odpiszcie a potem wywalcie mnie z forum .

(jak mnie wcześniej wywalą)Moje GG:33299881

PW na forum

 

Pozdrawiam:)

Opublikowano

Opis: Oferuję pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2. Głównie zabawe z plikami serwerowymi, edycja clienta, baza mysql, graficzne modelowanie broni,zbroi,skilli w 3D (jeśli potrzeba znam sie trochę na html, xhtml, CSS)

Kontakt:

- GG: 3090425 (ale lepiej na skype bo rzadko bywam na gg)

- Skype: sarcasmx

- Prywatna wiadomość na forum.

- Może być również ts3

 

Pozdrawiam

Sarcasm

Pomogłem? Kliknij Lubie To :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...