Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam hostera na prywatny serwer Metin2 Dedyk : Destinmt2

 

 

Serwer jest postawiony na mocno zmodyfikowanych plikach z 2011 roku

Mam już gotowe nowe questy, shopy itp

 

Na serwerze jest dużo nowości takich jak Zombieland , Troll land i wiele innych

 

 

Czego wymagam od hostera?

- Pełnego dostępu do MySQL i FTP serwera

- Minimum 15 lat

- Dobrej ortografii

- Dużo wolnego czasu

- Znajomość komend GM

- Internetu minimum 3 MB

 

Co ja mogę dać w zamian hostowania serwera?

- 50% zysku z IS

- Pełny dostęp do MySQL i FTP serwera

- Satysfakcje z pełnienia tak ważnej funkcji

- GameAdmina (GA) na serwie

 

 

Kontakt ze mną:

GG: 13455363

PW na forum !!!!!!

 

Pozdrawiam

Team DestinMt2

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

witam

niewiem gdzie umiescic ten temat wiec prosze o przeniesienie go na poprawna pozycje

 

A wiec :

Oferuje pomoc w opublikowaniu serwera zrobieniu Gp itp

w zamian proszxe o gm

Moze byc hamachi/no-hamachi

 

Dlaczego wlasnie ja ?:

mam duze doswiadczenie w GM-owaniu na pl-u gralem 2 lata najpierw gralem wojem <GromBody> (okradli mnie i usuneli konto

a teraz gram <GromBM> GM mialem na wielu serwerach

Hamachi :

Watus

PowerIsBack

i wiele innych

 

Dedyki

CsYt2

fkyt2

mam spore doswiadczenie dziennie gram od 3-4 h fo 6

 

Cos o mnie

 


  1.  
  2. Mily
  3. Kulturalny
  4. Uprzejmy
  5. Lubie pomagac graczom

 

Kontakt

GG 12273900

Skype: ---

Poczta :-raczej nie bo niesprawdzam zbyt czesto-

Opublikowano

Szukam Skryptera który umiał by :

- Zrobić / Napisać skrypte pod ItemShop ( DotPay )

- Min. 15lat

 

Co oferuje ?

Ranga Technik na forum

Game Master na Serwie.

 

 

Kontakt GG 13455363

Zbieram -nusy ! daj -nusika !

Opublikowano

REAKTYWACJA TEAMU EXILIUM!!

Opis: Witam wszystkich szukam członków do teamu Exilium , stanowiska są nastepujace:

[SGA] - Przynajmniej 75% Opanowany Navicat MySql baza , FilleZilla itp!! ( Wolne Stanowisko)

[GA] - Człowiek od strony serwera oraz forum itp. na XAMPPIE ( Wolne Stanowisko)

Serwer Narazie Bedzie [Hamahi] z Is Potem Uzbieramy Na Dedyka..

Czego Wymagam:

12lat+

Posiadania Mikrofonu , Oraz , Ts3

Dodatkowo na range SGA trzeba posiadac TeamVievera6

Szacunku i Kultury

Co Oferuje:

Gm'a

+,5 Na Mpc

Zgrany Team

Miłą Prace , zaufanie

Oraz Dochody z Is'a - Jakos sie dogadamy!

Jeżeli spelniasz wszystkie warunki wystarczy ze :

Napiszesz Pw Forum Lub

Wbijesz na ts: ts3.tspublic.one.pl port: 9987

Kanał : 39.Exilium VIP

sygnaturas.png

Opublikowano

Pomogę w utrzymaniu serwera.

- Wiek 16 lat

- Znajomość komend w granicach 80%

- Stosuje się do regulaminu.

- Czas jaki mogę poświęcić na grę to ok 4-7h dziennie.

- Znam się też na edycji plików. (wykonawca serwera KonkelMT2 oraz wielu innych) więc w miarę możliwości pomogę.

- Można na mnie polegać.

- W metina gram od ok 2lat.

 

Oczekuje:

- Serwer stoi już przynajmniej 2 tyg

- Miłej atmosfery ze strony Team'u

- Oraz najlepiej aby to był dedyk z powodów iż Hamachi szybko padają chyba ze serwer jest naprawdę dobry.

 

Kontakt:

Proszę o kontakt przez forum wtedy podam gg aby uniknąć spamu.

Ktoś zrobi ?

:D

Opublikowano

Opis: Oferuję pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2. Mam 15lat chodzę do 2 klasy gimnazjum i mieszkam w Katowicach. Gram w metina od powstania serwera Astral(s.5). Na privach gram od 2lat. Byłem GMem 5 razy i GA raz mój serw stał przez aż 4 miesiące bo później juz mi sie niechciało go prowadzić. Jestem doświadczony i chciałbym zostać GMem na twoim serwie. Ogarniam Mysql, mam dużo pomysłów i znam dużo komend. Najlepiej dedyk albo no- hamachi w miarę możliwości mogę się również dołożyć do dedyka.

Kontakt:

- GG: 25905551

- Prywatna wiadomość na forum.

81194688.jpg
Opublikowano

Witam.

Poszukuję osoby, która pomogłaby postawić mi prywatny serwer Metin2 (no-hamachi).

Kto pomoże dostanie GM na serwerze i nie tylko.

Kontakt ze mną:

GG: 31708529

Proszę o szybki kontakt.

Opublikowano

Opis: Otóż chodzi o to, że serwer już stoi, wszystko gra, portmapy sa, navicat się łączy, ale, pobrałem clienta US bodaj z 2009, moda od kamera, w serverinfo wstawiłem swoje ip zeby dodac serwer do listy ale kiedy chce sie zalogowac to wyskakuje "błąd podczas łączenia z serwerem". Jak inaczej moge wejść na swój serwer ? Albo co mam zrobić ?

Kontakt: Gg- 12248076

Xfire- bialy1212

lub na forum, proszę o jak najszybszą pomoc!

Opublikowano

PoszukujemyTechnika na serwer Hamachi!

Coś więcej o serwerze:

Mam Zamair zrobić serwer 50 - 50 w którym będą ciekawe questy wszystko odbudowane , ciekawe bronie i zbroje , Jeżeli wypali serwer Hamachi to jest realna szansa aby uzbierać na dedyk i postawić serwer na tych plikach ale pliki muszą być w 100 % bezbłędne .

Wymagania:

- 14Lat+

- Bdb umiejętność Edycji plików

- Dużo pomysłów na ciekawe dodatki

- Czas wolny

- znajomość Navi + Ftp

 

Oferujemy:

- Stanowisko GM na serwerze (Prawie wszystkie komendy)

- Dostęp do bazy danych i ftp

- Zgrany Team

- Miłą atmosfere

- Po dobrym sprawowaniu nagrodzę ranga IMPLEMATOR (Wszystkie komendy)

 

 

Kontakt

 

PW

Po Uzgodnieniu wszystkiego podam gg

96838484.jpg

 

 

Bin_ladens_dead.gif

 

Opublikowano

Poszukujemy osobę od animacji modelów 3d.

Zainteresowani priv (18+).

   Server File Metin2 PL : ) - Klient testowy .de


PL(source) - game, db , questy itd


image.png

Opublikowano

Witam Szukam Osoby która umiała by zedytować clienta pod serwer ( Dedyk ).

 

Co wymagam ?

+15 Lat

Mikro

TeamSpeak 3

 

 

Co Oferuje ?

Posada GM na serwie

Ranga Technik na Forum

Miły Team

 

 

Kontakt Gadu Gadu 13455363

Zbieram -nusy ! daj -nusika !

Uczeń
Opublikowano

Opis: Serwer umiem postawic i skonfigurowac wszystko pieknie tylko chcialbym z kims popracowac nad plikami hongkong/english aby to serwer byl od podstaw zrobiony pieknie mam pomysl na zrobienie tylko potrzweba mi fachowej pomocy w zamian dam GM dostep do serwera itd. z klientem mysle ze nie mialbym problemu. Mam 20 lat dla czyjejs swiadomki jak by kogos to interesowalo.

 

Serwer: no hamachi ma byc 4fun/pvp mam plan co do serwera. moze w przyszlosci dedyk

 

Kontakt:

- GG: w profilu

- Skype: nie uzywam/ nie posiadam

- Prywatna wiadomość na forum.

- Ventrilo: ip: v4.voicehosting.pl port: 3160 bez pw wersja vt 2.1.4

League of Legends EUNE - h4r


Steam Profil - h4r

Opublikowano

Yo!

Mam na imie Mati i gram w metin2 juz od paru dobrych lat. Szukam pracy, a dokldniej GM przy nowym privie hamachi, no-hamachi.

Najlepiej jakby to byl nowy swiezy priv ktory dopiero sie rozkreca. Moglbym wymyslac questy i inne rzyczy. Mam duzo czasu.

Zawsze pomagam innym i nie mysle o sobie lecz o innych. Chce byc GM na swiezym privie bo moglbym pomoc w rozkrecaniu. Pozniej zrobil bym stronke i wgl. pomagal.

Jesli jestes na tyle szalony zeby mnie zatrudnic to pisz na:

gg31915574

Opublikowano

Witam.

Mam 16lat, a w Metin2 gram juz od 2lat. Na PL'u osiągnąłem 75lv (jak ktoś chce podam nick) .Chciałbym zostać GM'em na jakimś privie hamachi lub no-hamachi. Mógłbym pomagać ogarniać na serwerze. Znam dobrze komendy i bylem juz kilka razy GM'em.

Jeśli jest ktoś zainteresowany pisać GG: 2032192

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Zostanę GM'em na serwerach hamachi , no-hamachi ' dedykach

trochę o mnie:

- mam na imię Krzysztof mam 14 lat.

- doświadczenie mam bardzo sporę w komendach oraz tworzeniu prywatnych serwerów metin2.

- w metina gram około 4 lat. 2 na globalu oraz również 2 na prywatnych serwerach.

- mogę edytować pliki oraz edytować clienta.

- robię questy na serwer.

- na globalu mam 73lvl

- na prywatnych serwerach zdobywam średnio 80lvl (czasami mniejszy czasami większy)

 

 

Co mogę zaoferować?

Otóż mogę zaoferować pomoc w edytowaniu plików serwerowych jak zarówno clienta.

Nie jestem jakimś Neo-kidem tylko jestem normalnym człowiekiem.

 

Dlaczego ja?

Myślę, że jestem doskonałym kandydatem na GM'a oraz na SGM'a ponieważ znam Bardzo dużo komend i nie tylko.

Nie popełniam błędów ortograficznych i mam swoją kulturę osobistą.

 

 

Kontakt:

skype: nie mam

GG: 18666702

Forum: PW

E-mail: [email protected]

pisać raczej na gg i na PW

na pocztę rzadko wchodzę.

1384891713-U294848.png


Robię strony WWW, fora i inne! Jak chcesz coś tego typu pisz na skype lub na pw (skype: bazyli1235)

Opublikowano

Poszukuję pomocy!

 

 

Opis: Poszukuje osoby, która pomoże mi w wyborze serwera dedykowanego i jego konfiguracji.

Kontakt:

- GG: 970942

Opublikowano

POSZUKUJĘ SPONSORA:

Oferuję:

- Mysql /navicat - Mały palec

- Filezilla - mały palec

- Pliki serwerowe - Edycja itp.

- Freebsd - Na swój sposób.

- TeamSpeak - Potrafię zainstalować i skonfigurować aby umilić graczom czas gry.

- Grafika ( Strony www/itd)

- Questy - piszę i edytuję.

 

Moja prezentacja nie jest zbyt obfita, ponieważ nie mam czasu osoby które są zainteresowane proszę o pw.

 

Tym się zajmuję codziennie , każdą ofertę rozpatrzę. Ważne żeby osoba sponsorująca była kulturalna i rozumna.

 

Kontakt:

 

GG: 4603959

PW - MPC.Forum

A usuwaj śmiało tą śmieszną sygnaturę, ja na Ciebie leję ;*

Opublikowano

Szukam Osoby Do pomocy Przy Dedyku !

 

Co Wymaga ?

- Znajomosc FTP

- znajomosc plików serwerowych

- 15+

 

Co Oferuje ?

- Posada Game Master na serwie

- Ranga Technik na forum

 

GG 13455363

Zbieram -nusy ! daj -nusika !

Opublikowano

Oferuję pomoc.

 

 

Oferuję pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2

Gram W Metina od 8 lat czyli juz 4 lata

Znam Wszystkie Komendy Prawie

Znam sie troche na hexie oraz ftp

Kontakt:

- Prywatna wiadomość na forum.

Opublikowano

Witam oferuje Host servera. (No hamchi)

łącze 100 mb/s ram 4 GB ddr3 procesor I5 4x

24/h

- Dostęp do mysql

- Dostęp do ftp

jeżeli ktoś jest zainteresowany " Wiadomość prywatna "

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...