Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko

Nazywam się Hubert. Mam 16 lat. Chciałbym zostać GM na jakimś dobrym/średnim privku. Jestem kreatywny, spokojny, miły, opanowany, a przedeszystkim lubie pomagać innym.

Moje doświadczenie w Metin'ie :

- 2 lata na PL'u ( 65 woj mental, 63 woj mental, 61 woj body, 45 woj body, sura 74 wp, szaman 68 smok)

- Około rok na privku ( 127 PandoraMt2, 114 LomaxMt2, 100-110 Csyt2 )

- Miałem własnego priva ( głównie dla kumpli )

- LUBIE I POTRAFIĘ WSPÓŁPRACOWAĆ

 

TO CO BYM ROBIŁ, GDY ZOSTANĘ GM:

- CIEKAWE EVENTY

- POMAGAŁ BYM GRACZOM Z WIELKĄ TOLERANCJĄ

- UNICESTWIAŁ CHEATERÓW

- I WIELE WIĘCEJ

 

JESTEM SKŁONNY DO POŚWIĘCEŃ, JAK SIĘ ZA COŚ WEZMĘ TO SKOŃCZĘ. NIE LUBIE SIĘ PODDAWAĆ. UMIEM PISAĆ POPRAWNIE PO POLSKU ( GŁOWNA ZALETA, BO JAK PATRZE NA NIEKTÓRYCH GM TO AŻ OCHOTA IM KURS JĘZYKA POLSKIEGO OPŁACIĆ )

 

 

JEŚLI SZUKASZ DOBREGO GM, MIŁEGO,POMOCNEGO

 

 

T O S Z U K A S Z M N I E

 

 

 

Kontakt :

e-mail: [email protected]

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam!

Poszukuję Team'u na prywatny serwer [Hamachi] Metin2 - BakeMt2.

Poszukuję :

~ Grafika - Modelowanie broni 3D, nowy wygląd skilli/przedmitów dla każdej klasy postaci.

~ Technika - Naprawianie/Rozwiązywanie błędów w MySQL/FTP/BSD

~ Dwóch Game-Master'ów - Kierowanie grą.

~ Człowieka od Strony/Forum - znajomość HTML/PHP itp.

~ "Speca" od clienta

 

 

 

Czego wymagam?

Każdy członek Team'u musi :

~ Mieć 13lat +

~ Kulturalnie się zachowywać

~ Postępować zgodnie z regulaminem Dla Członków Team'u i Graczy

~ Game-Masterzy muszą być aktywni co najmniej przez 1/2 czasu gdy serwer jest włączony

~ Od technika wymagam znajomości MySQL i FTP! (Przynajmniej 75%)

 

Co oferuję ?

 

~ Miła, przyjemna atmosfera

~ Dla każdego członka Team'u Ranga GM'a na Forum i w Grze.

~ Zgrany Team

~ Zabawę z gry!

 

Kontakt GG:31430660

Opublikowano

Poszukuje sponsora na serwer Metin2!

 

-Mam gotowe pliki

-Profesjonalną stronę od zielsko.com

-Oferuje % z IS

 

Wiecej pod GG 4071618

Opublikowano

Witam!

Poszukuję Sponsora na Postawienie Dedyka!

Co mogę zaoferować?

50% zysku z IS.

Posadę GA.

Prawo do Plików Serwerowych (Dostęp do nich).

Miłą atmosferę

happy.gif

Czego oczekuję?

16 lat +.

W miarę dobrej "maszyny".

Chodziarz w 50% opanowanej wiedzy na Temat

plików serwerowych.

Jesteś zainteresowany?

cool.gif

GG: 33764187

Aktualne (6 Kwietnia)!

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

witamc.png

 

Nazywam się Kamil i jestem pełnoletni. Mieszkam i uczę się w Gdańsku.

Chciałbym zaoferować swoją pomoc przy prowadzeniu serwerów Metin2.

 

22524680.png

 

Byłem adminem - gm na wielu prywatnych serwerach, od AvalonMT2 po Averton czy Atelland.

Mam bardzo duże doświadczenie z Metin2 PL, gdzie osiągnąłem 92 lvl oraz GameMaster na okresie próbnym.

Umiem edytować pliki serwerowe, bawić się w MySQL, pilnować porządku,

a także tworzyć fabularne eventy i wykonywać grafikę rastrową.

Mogę pomagać tylko i wyłącznie na znanych i mniej znanych serwerach dedykowanych,

gdyż wiem na temat metina tyle, że nie opłaca mi się pracować na hamachi.

 

Moje Gadu-Gadu: 32160759 (Godziny poranne i wieczorne)

Prywatna Wiadomość na forum.

Opublikowano

Opis: Witam wszystkich szukam członków do teamu Exilium , stanowiska są nastepujace:

[SGA] - Przynajmniej 75% Opanowany Navicat MySql baza , FilleZilla itp!! ( Wolne Stanowisko)

[GA] - Człowiek od strony serwera oraz forum itp. ( Wolne Stanowisko)

[GM] - Bedzie ogranizował zabawy pilnował porzadku na serwerze Itp. ( Wolne Stanowisko)

[GM] - 2 Organizator Zabaw , pilnowania porzadku na serwie itp ( Wolne Stanowisko)

Serwer Narazie Bedzie [Hamahi] z Is Potem Uzbieramy Na Dedyka..

Czego Wymagam:

12lat+

Posiadania Mikrofonu , Oraz , Ts3

Dodatkowo na range SGA trzeba posiadac TeamVievera6

Szacunku i Kultury

Co Oferuje:

Gm'a

+,5 Na Mpc

Zgrany Team

Miłą Prace , zaufanie

Oraz Dochody z Is'a - Jakos sie dogadamy!

Jeżeli spelniasz wszystkie warunki wystarczy ze :

Napiszesz Pw Forum Lub

Wbijesz na ts: ts3.tspublic.one.pl port: 9987

Kanał : 100.Exilium hasło: 123456789

 

06.04.11 AKTUALNE~!!

sygnaturas.png

Opublikowano

30254611122045774284.png

 

Siemka,

Mam plany co do założenia prywatnego serwera Metin2. Początkowo byłby to serwer Hamachi lub No-Hamachi. Serwer ten nie miałby być kolejny serwerem typu 4fun czy PvP na plikach KozakKOX. Serwer stałby na niewygórowanych ratach, nie byłby to hard, ale nie byłby też medium. W grze moglibyśmy osiągnąć maksymalnie 99lvl, ponieważ według mnie wprowadzanie większej ilości jest naprawdę idiotyczne. ( Bez urazy ) Metin2 cechuje się tym, że nie można osiągnąć większego poziomu, tak samo mój serwer miałby przypominać tę grę. Wiąże się to też z tym iż nie będzie epickich broni typu Księżycowe miecze, czy epickich hwangów i innych "pierdołek". Maksymalną zbroją byłaby stalka, maksymalną bronią, bronie na 80lvl. Na serwerze mimo tego iż byłby to Hamachi, No-Hamachi byłyby dodatkowe misje, dodatkowe urozmaicenia gry. Serwer miałby przypominać serwery dedykowane, które mają w sobie to coś, co zachęca ludzi do gry. Nie zamierzam robić z serwa chińskiego szrotu, nie, nie. Co najważniejsze serwer byłby oryginalny, mam już parę ciekawych pomysłów, dzięki którym moglibyśmy stworzyć jeden z lepszych serwerów, który jedynie będzie się różnił od dedyków tym, że będzie stał na komputerze jednego z naszych użytkowników, a nie na maszynie z serwerowni. Gra na serwerze nie będzie za trudna, ale łatwa też nie będzie. Handlarze będą ustawieni tak aby gra przynosiła przyjemność, ale tym samym nie dawała jej za dużo i przynosiła trochę trudności.

 

Poszukuje na początek paru osób, nie wliczając Game Masterów. Moja maszyna nie da rady uciągnąć większej ilości graczy z tego też powodu poszukuje Hostera, który mógłby zapewnić uciągnięcie gry u siebie na komputerze. Kolejną osobą byłaby osoba, która zna się na tworzeniu prywatnych serwerów, edycji serwera. Jeszcze kolejna osoba potrzebna do tego projektu jest ktoś kto potrafi stworzyć i edytować clienta. Do tego doszłyby poszczególne osoby, które np tworzyłyby dla nas misje, czy trzymały porządek na serwerze, lecz o nich dopiero jak będzie coś pewniejszego o projekcie.

 

17288312119605994573.png

 

Każdy, który chce być w team powinien mieć najlepiej powyżej 15lat, ale po spełnieniu reszty wymagań mogę i przyjąć osobę 13+. Posiadać mikrofon abyśmy mogli się lepiej porozumiewać, lepiej prowadzić swój projekt. Do danego stanowiska oczywiście powinien i spełniać wymagania w przypadku np hosta wymagany jest dobry komputer, dobre łącze oraz znajomość o stawianiu serwera. O reszcie wymagań na dane stanowiska powinniście wiedzieć jeśli jesteście odpowiednimi na to osobami. Przypominam, że obecnie nie poszukuje GM, bo zapewne zaraz zostałbym zaspamiony. Osoby na te stanowisko wybiorę później.

 

25021206070193832759.png

 

Oferuję pełen profesjonalizm oraz ekipę, która zapewne nie rozwali tego. Będę wybierać tylko osoby, które są "ogarnięte" oraz posiadają wielką wiedzę i wysoki poziom kultury. Oprócz tego mam wielkie plany co do serwera i wielkie plany co do jego rozwijania co się równa z tym, iż mamy już mamy połowę drogi za sobą. Myślę też, że ja jako osoba mam do zaoferowania wiele więcej niż zapewne myślicie ( bez głupich skojarzeń ) Chodzi mi o to iż zajmuję się grafiką, znam bardzo dobrze metina, grałem na privach kupę czasu i wiem czego potrzebuje gracz. Potrafię też robić inne rzeczy, a jak nie to się szybko nauczę. Oferuje także jak wspomniałem wcześniej posadę na serwerze, miły klimat, atmosferę czy to, że nie zamierzam zakończyć projektu na paru dniach pracy. Poświęcę jak tyle czasu ile mogę. Myślę, że to wszystko może wypalić tylko potrzeba trochę czasu. Także ręczę za to, że nie będzie żadnych przecieków od strony Game Masterów, Game Adminów, reszty Teamu. Osoby takie będą od razu wydalone, a gracz, który dojdzie z nimi na układy zbanowany lub zostanie mu odebrane to co otrzymał.

 

16868069497223234904.png

 

-Można kontaktować się ze mną po przez właśnie forum MPC.

-Moje prywatne Gadu Gadu 7790629, spamu nie odbieram, proszę od razu pisać konkrety.

-Skype, TeamSpeak, ale to po uprzednim ustaleniu na powyższym komunikatorze "gg".

54585309939136444418.png

Opublikowano

Witam.

Poszukuje osób do Team, Serwer [Dedyk]. Osoby te muszą znać się na rzeczy czyli potrafić coś zrobić.

Szukamy takich osób jak:

- Osoby od strony,

- Osoby od Grafiki,

- Osób do tworzenia nowych map, mobów oraz itemów,

- Osób od clienta,

- Osób od Plików serwerowych,

- Osób od Zabezpieczeń.

Osoby ww oraz inne które mogą coś wnieść do Team Zapraszamy do kontaktu pod numerem GG,

GG: 32983811

Opublikowano

Poszukuję pomocy przy serwerze DEDYKOWANYM

 

Szukam osoby z gotowymi plikami serwerowymi i mysql pod serwer hard/medium na plikach 10

Oferuję dobry serwer dedykowany.

Korzyści z is. rangę [ga]

 

Kontakt gg: 34609635

Opublikowano

SZUKAM SPONSORA (nie mylic z ofertami matrymonialnymi)

 

Postawie serwer dedykowany metin2, komus kto zasponsoruje takowy oczywiscie Posiadam gotowe pliki, wiec postawienie go bedzie trwalo bardzo krotko. Serwerowi gwarantuje:

 

- bardzo dobry zarobek!!!

- wlasny unikalny klient

- okolo 10 nowych zbrojek (do uzgodnienia ktore wstawiamy na serwer)

- max 127 lvl

- okolo 6 nowych broni dla kazdej klasy (do uzgodnienia ktore wstawiamy na serwer)

- 10 nowych metinow respiacych sie w atlantydzie v2

- nowa mape zombie

- zmodyfikowany drop, yang, exp (127 lvl najlepsi wbijaja przez okolo 2tygodnie, dzieki temu gra bedzie przyjemniejsza i dluzsza)

- duzo nowych bossow

- nowe wierzchowce

- swietna witryna internetowa z forum oraz IS

- kanal TS3

- wiele nowych questow

- biolog do 92 lvlu

 

Kontakt gg - 11378665

Powtorka

Opublikowano

Witam!

Poszukuję Sponsora na Postawienie Dedyka!

Co mogę zaoferować?

50% zysku z IS.

Posadę GA.

Prawo do Plików Serwerowych (Dostęp do nich).

Miłą atmosferę

happy.gif

Czego oczekuję?

16 lat +.

W miarę dobrej "maszyny".

Chodziarz w 50% opanowanej wiedzy na Temat

plików serwerowych.

Jesteś zainteresowany?

cool.gif

GG: 33764187

Aktualne!

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Nowicjusz
Opublikowano

Szukasz grafika dobrze Trafiłes Przerabiam loga servera robię strony Główne

Co chciałbym oczywiście + i GM

Kontakt GG:1654399

Opublikowano

Witam!

Poszukuję Team'u na prywatny serwer [Hamachi] Metin2 - SceneMt2.

Poszukuję :

~ Grafika - Modelowanie broni 3D, nowy wygląd skilli/przedmitów dla każdej klasy postaci.

~ Technika - Naprawianie/Rozwiązywanie błędów w MySQL/FTP/BSD

~ Dwóch Game-Master'ów - Kierowanie grą.

~ Człowieka od Strony/Forum - znajomość HTML/PHP itp.

~ "Speca" od clienta

 

Czego wymagam?

Każdy członek Team'u musi :

~ Mieć 13lat +

~ Kulturalnie się zachowywać

~ Postępować zgodnie z regulaminem Dla Członków Team'u i Graczy

~ Game-Masterzy muszą być aktywni co najmniej przez 1/2 czasu gdy serwer jest włączony

~ Od technika wymagam znajomości MySQL i FTP! (Przynajmniej 75%)

 

Co oferuję ?

 

~ Miła, przyjemna atmosfera

~ Dla każdego członka Team'u Ranga GM'a na Forum i w Grze.

~ Zgrany Team

~ Zabawę z gry!

 

Informację na PW

sygnaqz.jpg

44768.png

Opublikowano

Opis: Witam wszystkich szukam członków do teamu Exilium , stanowiska są nastepujace:

[SGA] - Przynajmniej 75% Opanowany Navicat MySql baza , FilleZilla itp!! ( Wolne Stanowisko)

[GA] - Człowiek od strony serwera oraz forum itp. ( Wolne Stanowisko)

[GM] - Bedzie ogranizował zabawy pilnował porzadku na serwerze Itp. ( Wolne Stanowisko)

[GM] - 2 Organizator Zabaw , pilnowania porzadku na serwie itp ( Wolne Stanowisko)

Serwer Narazie Bedzie [Hamahi] z Is Potem Uzbieramy Na Dedyka..

Czego Wymagam:

12lat+

Posiadania Mikrofonu , Oraz , Ts3

Dodatkowo na range SGA trzeba posiadac TeamVievera6

Szacunku i Kultury

Co Oferuje:

Gm'a

+,5 Na Mpc

Zgrany Team

Miłą Prace , zaufanie

Oraz Dochody z Is'a - Jakos sie dogadamy!

Jeżeli spelniasz wszystkie warunki wystarczy ze :

Napiszesz Pw Forum Lub

Wbijesz na ts: ts3.tspublic.one.pl port: 9987

Kanał : 100.Exilium hasło: 123456789

 

06.04.11 AKTUALNE~!!

 

 

Prosiłbym o przyjęcie mnie jako GM,wszystkie potrzebne dane są w tym temacie(str.58)

Proszę o pisanie na forum(PW)

Opublikowano

''Opis: Witam wszystkich szukam członków do teamu Exilium , stanowiska są nastepujace:

[sGA] - Przynajmniej 75% Opanowany Navicat MySql baza , FilleZilla itp!! ( Wolne Stanowisko)

[GA] - Człowiek od strony serwera oraz forum itp. ( Wolne Stanowisko)

[GM] - Bedzie ogranizował zabawy pilnował porzadku na serwerze Itp. ( Wolne Stanowisko)

[GM] - 2 Organizator Zabaw , pilnowania porzadku na serwie itp ( Wolne Stanowisko)

Serwer Narazie Bedzie [Hamahi] z Is Potem Uzbieramy Na Dedyka..

Czego Wymagam:

12lat+

Posiadania Mikrofonu , Oraz , Ts3

Dodatkowo na range SGA trzeba posiadac TeamVievera6

Szacunku i Kultury

Co Oferuje:

Gm'a

+,5 Na Mpc

Zgrany Team

Miłą Prace , zaufanie

Oraz Dochody z Is'a - Jakos sie dogadamy!

Jeżeli spelniasz wszystkie warunki wystarczy ze :

Napiszesz Pw Forum Lub

Wbijesz na ts: ts3.tspublic.one.pl port: 9987

Kanał : 100.Exilium hasło: 123456789''

 

Zgłaszam się na organizatora zabaw

Zbieram Minusy

Opublikowano

Poszukuję pomocy!

 

Opis: Proszę o pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2 hamachi

Kontakt:

- GG: 7147527

- E-mail: [email protected]

 

Witam

Chciałbym postawić serwa hamachi, lecz jestem zielony w tych sprawach i poszukuje osoby która mi to wszystko po ustawia i po wgrywa pliki na serwa itp. Nie am być to kolejne nudne ONLY PvP tylko coś ciekawego dużo nowych broni, ciekawe eventy, dt, OX itp. itd. PO PROSTU MA TO BYĆ PRZEŁOM W SERWERACH HAMACHI 4fun/pvp

Mam wmiare dobry sprzęt :

Procesor i5 2500k (3,3- 3,8)

8gb ramu ( na serwa dam z 4gb)

neta powyżej 20mb/s

więc raczej z 150 osób by się spokojnie zmieściło bez większych lagów.

 

ZA POMOC OFERUJĘ POSADĘ v-ce H@

 

POSZUKUJĘ :

 

1. WEB MASTER (do zrobienia stronki: reje, download, ranking, itp)

2. Gm-a (do ogarniania eventow itp.)

 

W SPRAWIE TYCH POZYCJI PROSZĘ PISAĆ POD numer GG. 7897448 /\

 

 

Pozdrawiam

 

ZwirexoV

Opublikowano

Witam

Mam propozycje do ludzi którzy maja pojecie na temat prywatnych serwerach (No-Hamachi)

Szukam ludzi Ponieważ tworze serwer No-hamachi

Jeżeli macie jakieś pomysły co do serwa piszcie

Kontakt :

Gadu Gadu : 32299255

Strona : www.2p.cba.pl

sygnatura.png

Zbieram minusy -

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...