Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Szukam drugiego game admina na serwer madoxmt2.pl

 

Co oferuję?

-% z IS

-Miłą atmosferę

-rangę w grze

 

Co wymagam?

 

-pełnoletność

-doświadczenie

-dyspozycyjność

 

GG 4071618

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer Metin2: Neveria poszukuje tłumaczów:

Polski --> Angielski!

Polski --> Niemiecki!

 

Wymagania:

-Profesjonalne posługiwanie się danym językiem

-Mikrofon & TeamSpeak 3

-Kultura Osobista

 

Oferujemy:

-GM na jedynym serwerze który zmienia całkowicie koncepcje pracy, 100% gwarancji, że jedyny taki serwer na świecie(chodzi o pomysł, nie mylic z wykonaniem)

-Miły i zaradny team

 

ZGŁOSZENIA PROSZĘ DO MNIE NA PW! ;-)

 

NIEAKTUALNE!

Opublikowano

Witam

Szukam pracy na posadzie TECHNIKA

Każde pliki serwerowe to dla mnie pestka znam sie rownież na kliencie

Tylko poważne oferty

GG 11195610 LUB TS3 ts3.voicespeak.org port 9987 Kanal 45. MMORPG haslo ptak

Opublikowano

Opis: A więc zakładam swojego priva na hamachi puki co, szukam osoby, która mogłaby mi przy tym pomóc! Sam niestety chyba nie dam rady, oczywiście GM na serwerze + miła praca ze mną!

- GG: 3462998

- E-Mail: [email protected]

Opublikowano

Witam,

 

Szukam osoby która mi pomoże w zrobieniu na stronie prywatnego serwera metina rejestracje za sms...

Chodzi o to że by móc grać na moim serwerze trzeba by wysłać sms za którego pomocą dostajemy kod i dzięki niemu aktywujemy konto i możemy grać.

 

Kontakt;

GG ; 20337519(często na niewidoku)

PW na forum.

Opublikowano

Oferuję pomoc w zarządzaniu stron www, tworzeniu nowych rozwiązań w języku php+mysql (płatności itp)

Wieloletnie doświadczenie.

GG: 641312

Nowa Era, Nowe osiągnięcia: Vanitas.pl |

Opublikowano

Poszukuje administratorów na nowy serwer.

 

Wymagania:

- Od 15 lat

- Mikrofon (TS3)

-Komendy 9/10 (Minimum)

-Płatne za GM'a

 

Kontakt:

-GG 12760072

-Ts3 IP: 188.116.52.196 PORT: 9987

Opublikowano

Witam!

Poszukuję Team'u na prywatny serwer [Hamachi] Metin2 - SceneMt2.

Poszukuję :

~ Grafika - Modelowanie broni 3D, nowy wygląd skilli/przedmitów dla każdej klasy postaci.

~ Technika - Naprawianie/Rozwiązywanie błędów w MySQL/FTP/BSD

~ Dwóch Game-Master'ów - Kierowanie grą.

~ Człowieka od Strony/Forum - znajomość HTML/PHP itp.

~ "Speca" od clienta

 

Czego wymagam?

Każdy członek Team'u musi :

~ Mieć 13lat +

~ Kulturalnie się zachowywać

~ Postępować zgodnie z regulaminem Dla Członków Team'u i Graczy

~ Game-Masterzy muszą być aktywni co najmniej przez 1/2 czasu gdy serwer jest włączony

~ Od technika wymagam znajomości MySQL i FTP! (Przynajmniej 75%)

 

Co oferuję ?

 

~ Miła, przyjemna atmosfera

~ Dla każdego członka Team'u Ranga GM'a na Forum i w Grze.

~ Zgrany Team

~ Zabawę z gry!

 

Informację na PW

sygnaqz.jpg

44768.png

Opublikowano

Witam.

 

Z nieukrywaną chęcią obejmę posadę quester'a na różnego rodzaju serwerach Metin2.

Co mogę zaoferować ?

 

- Wysokiej jakości fabułę

- Nagrody przypasowujące się do trudności serwera

- B.dobrą polszczyznę (możliwe sporadyczne błędy)

- Analizowanie przygotowanej misji dla poprawek ewentualnych niedociągnięć

- Częste pisanie Questów (jeżeli będzie trzeba to do 2 dziennie)

- Zmienianie formy quest'a dla potrzeb serwera

- Oraz wiele, wiele więcej

 

Czego zaś oczekuję ?

 

- Miłej atmosfery

- Szacunku od strony team'u

- Kontakt przez TS3, Ventrillo, itp.

- Rangi w grze / na forum

 

 

Kontakt:

 

Proszę pisać na PW z jakim serwerem mam do czynienia, a w wiadomości powrotnej podam czy jestem zainteresowany współpracą oraz numer gg, itd.

Pozdrawiam, ShortyWannaRide

 

 

PS.

 

UWAGA !!!

 

Ja zajmuje się tylko i wyłącznie pisaniem "historyjek" !

Nie robię ich w notepadzie++ jak to niektórzy myśleli i pisali do mnie na gg.

nmfp.jpg

 

sygna by Qwazar41 ;)

Opublikowano

Poszukuję pomocy!

 

Opis: Proszę o pomoc dotyczącą stawiania serwera [NO-HAMACH] Metin2.

Kontakt: (tutaj do wyboru.)

- GG: 34449134

- Skype: Moge podac na Pw

- Prywatna wiadomość na forum.

 

W zamian za pomoc oferuje +'siki na serverze lub Posade GM

1038078588.png

 

5634358500_1301594482.jpg

Opublikowano

Opis: Witam wszystkich szukam członków do teamu Exilium , stanowiska są nastepujace:

[SGA] - Przynajmniej 75% Opanowany Navicat MySql baza , FilleZilla itp!! ( Wolne Stanowisko)

[GA] - Człowiek od strony serwera oraz forum itp. ( Wolne Stanowisko)

[GM] - Bedzie ogranizował zabawy pilnował porzadku na serwerze Itp. ( Miejsce na Gm Jest Zajete)

[GM] - 2 Organizator Zabaw , pilnowania porzadku na serwie itp ( Wolne Stanowisko)

Serwer Narazie Bedzie [Hamahi] z Is Potem Uzbieramy Na Dedyka..

Czego Wymagam:

12lat+

Posiadania Mikrofonu , Oraz , Ts3

Dodatkowo na range SGA trzeba posiadac TeamVievera6

Szacunku i Kultury

Co Oferuje:

Gm'a

+,5 Na Mpc

Zgrany Team

Miłą Prace , zaufanie

Oraz Dochody z Is'a - Jakos sie dogadamy!

Jeżeli spelniasz wszystkie warunki wystarczy ze :

Napiszesz Pw Forum Lub

Wbijesz na ts: ts3.tspublic.one.pl port: 9987

Kanał : 100.Exilium hasło: 123456789

 

02.04.11 AKTUALNE~!!

sygnaturas.png

Opublikowano

Zgrany 3-osobowy team oferuje pomoc w tworzeniu serwerów Metin2 (dedykowanych).

 

Na czym się znamy?

 

 

W skrócie... Na wszystkim. Zaczynając od edycji i tworzenia clientów do wprowadzania zmian w navicacie.

 

 

W jakim jesteśmy wieku?

 

 

16, 17, 18.

 

 

Co oferujemy?

 

 

Profesjonalnie wykonaną prace w 100% bez niepotrzebnych komplikacji czy też problemów.

 

 

Czego oczekujemy?

 

 

Powagi ze strony zleceniodawcy oraz współpracy.

 

 

Doświadczenie?

 

 

Długie okresy prac na różnych serwerach spowodowały, że czujemy się bardzo dobrze i pewnie w prawie każdej dziedzinie dotyczącej edycji i tworzenia serwera Metin2. Oferujemy także dużą dyspozycyjność.

 

 

Kontakt

 

GG: 31472007 lub 1380343

Skype: thevandalss lub Tmk_123

PW na forum (w ostateczności)

 

"No bird soars too high, if he soars with his own wings" 

Opublikowano

92978980.png

 

Nazywam się Sebastian, mieszkam W okolicach Wrocławia i mam 16 lat.

Poszukuje serwera NO-HAMACHI, bądz DEDYKOWANY na którym zostane " Opiekunem " dla Graczy

jako iz jeszcze jestem obeznany w Grafice to mam do zaoferowania pomoc od strony graficznej na serwerze lub www.

Dla niektórych Opiekun na serwerze to znak, że nic nie potrafi i nic praktycznie nie robi dla serwera, a ja własnie chcę udowodnić, że wszyscy którzy

tak myslą są w Wielkim blędzie. . .

 

cwx.png

Grafika od strony serwera jak i www

Znajomość poprawnej polszczyzny

Banowanie nielegalnych cheatów

Pilnowanie porządku na serwerze

Wyłapywanie bugów i zgłaszanie ich Administracji Głównej

Organizacja Evetów

Pomaganie Graczom ( udzielanie wskazówek itd )

i chyba najwazniejsze, dużo Wolnego czasu.

 

+sy dla Head Adminów

Mniej uciązliwej pracy

Gwarancja Bezpieczeństwa na serwerze

Wolny czas dla Siebie

 

Komendy jakie mi beda potrzebne

/Transfer

/Warp

/Go

/Inv

 

Kontakt

GG:4465510 ( więcej o mnie )

Prywatna wiadomość na PW

Opublikowano

Witam

 

Poszukuje:

 

-Osoby Do zajęcia się stroną www oraz forum na serwerze.

-Osoby Do zajęcia się klientem serwera.

 

 

Zainteresowani pisać pod:

 

GG:3887678

 

Pisać poważne oferty.

 

Serwer jest Dedykowany

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam !!

Jesli ktos poszukuje GM na swój serwer obojetnie mi czy to bedzie Dedyk lub Hamachi

Wiec tak jesli chodzi o doswiadczenie to najpierw 1,5 roku gry na PL-u potem 2 lata gry na privach

znam sie na kazdej profesji (zwlaszcza woj i ninja)

Bylem GM na

-BRDmt2

-ePvpMT2

-Avalon

-Febe

-Hooly

Kontakt:

GG : 34594814

Skype : makabralol

E-Mail : [email protected]

 

Oferuje pomoc (niematerialna) dla graczy oraz mila atmosfere w grze znam komendy i inne duperele

Opublikowano

Poszukuje sponsora, który opłaci projekt FantasticBetaMt2.

Jak na razie serwer jest na hamachi - jednak sprzęt radzi sobie coraz gorzej ://

Jeśli opłacisz dedyk zyskasz:

  • Pełne prawo do plików serwerowych i bazy mysql (moich, edytowanych)
  • Zysk 70% z IS
  • Posadę GA
  • Pełne prawo do strony internetowej
  • Podziwianie serwa

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć serwa, skontaktować się ze mną, lub o coś zapytać:

Pisać na priv

Lub:

GG: 23136980

Zapraszam do współpracy!

Opublikowano

Witam!

Kilka słów na wstęp

Mam na imię Paweł, mam 17 lat pochodzę z małej miejscowości na trasie Warszawa - Lublinem ,Sierskowola. Na co dzień rozwijam swoje doświadczenie i wiedzę o grze Metin2.Poświęcam około 3-4 godziny dziennie na siedzenie przed monitorem.Interesuje się sportem, gram w piłkę nożna.

Doświadczenie z Metin2

Moim najwyższym osiągnięciem w Metin2PL jest: sura WP 75lvl.Nick mojej postaci to KaaZz ,serwer - 13(Exandros).Moim zdanie postać rozwinięta perfekcyjnie ,misje z biologiem zrobione do mojego lvl'a ,Ostrze G8,Zbroja G1,Wir G1,Palec m9 Rozpro 6pkt.Zakończyłem tam grać ponieważ mnie okradziono.

O sobie

Jestem osoba sprawiedliwą ,która każdego traktuje równo ,bez względnie na sytuacje ,miejsce i czas.Mam poczucie humoru ,lubię sobie pożartować i pośmiać.Potrafię każdego zrozumieć ,każdy błąd i okoliczności.Zawsze służę pomocą w trudnej sytuacji i miejscu.Nie obrażam innych ,nikogo nie faworyzuję tzn. jestem dla każdego taki sam i nic więcej.Ciesze się życiem i to co w nim mam ,nie kłamie.Umiem się zachować w odpowiednim miejscu i wspierać w trudnych chwilach.Jestem osobą pracowitą ,dążącą do celu bezwzględnie.Z radością wykorzystuje swój czas.Umiem się poświęcić dla innych.Wiem też co znaczy zaczynać wszystko od ZERA! Podanie pisze tyko z nudów - nie mam co robić ,więc chce poszukać jakiegoś zajęcie ,o którym mam pojęcie.Nie jestem najlepszy ,ale jednak chce się podołać w tym zadaniu.

Co Bym robił jako GameMaster

To co powinien robić każdy GM :

-pomagał innym,

-służył zawsze pomocą ,w każdej chwili,

-pilnował porządku i estetyki na serwerze,

-potrafił wyjaśnić każdą sytuacje,

-TĘPIŁ CHEATERÓW!

-i wiele ,wiele więcej;].

Dane Techniczne

-Mikrofon + Skype

-Wolny czas 3-4h dziennie

Kontakt

-E-mail: [email protected]

-GG: 13759800

80576sygn.jpg

ab19cc7cce545b90c3422a13a5de0618.gif

Opublikowano

WITAM ! SZUKAM KOGOŚ DO POMOCY PRZY SERWERZE HAMACZI JAK KTOS WIE JAK SIE WGRYWA NPC STRONKE I BEZ HAMACZI JAK SIE ROBI ITP PROSZE O KONTAKT:18590938 w NAGRODE DAAM GM

Opublikowano

Poszukuję pomocy!

 

Opis: Proszę o pomoc dotyczącą stawiania serwera na DYNDNS/NO-IP

Kontakt:

- GG: 21171347

- Skype: falow300

- Prywatna wiadomość na forum.

Wisi mi to czy dasz +,-.

Opublikowano

Witam Nazywam się Patryk Mam 17 lat Pare razy bylem Gm na serverach Metin2. Sam mialem server metin 2. Chciałbym zostac Gm na servie No-hamachi lub dedyku.

 

Zalety:

- Znam się na plikach serverowych

- Potrafię prowadzić eventy

- Ogarniam server

- Potrafie się pisania Qestów

- Dużo wolnego czasu

- Potrafię pracować w grupie

- Posiadam Ts3 ( TeamSpeak3 )

 

Wady:

- Nie znam sie na grafice

 

Kontakt:GG: 15548361

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...