Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuje sponsora pod prywatny serwer Metin2.

Moje doświadczenie :

m.i.n serwery No-Hamachi

XtremMT2

ImperialYT3

SpeedyMT2

NeverMT2

ArielMT2

ArielYT3

Oczywiste Opanowany Naviacat Tworzenie stron www pod serwer i nie tylko .

Projekt mojej strony nie dokończany ledwo co zaczęty ale ujdzie www.2p.cba.pl

Wgrywanie rożnych questów czy coś innego przez FTP

Mam duzo wiedze na team serwerow

Czekam na odpowiedzi .

Kontakt :

Gadu Gadu : 32299255

Telefon : 507830050

E mail : [email protected]

 

POZDRAWIAM..

sygnatura.png

Zbieram minusy -

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Opis: Witam wszystkich szukam członków do teamu Exilium , stanowiska są nastepujace:

[SGA] - Przynajmniej 75% Opanowany Navicat MySql baza , FilleZilla itp!! ( Wolne Stanowisko)

[GA] - Człowiek od strony serwera oraz forum itp. ( Wolne Stanowisko)

[GM] - Bedzie ogranizował zabawy pilnował porzadku na serwerze Itp. ( Wolne Stanowisko)

[GM] - 2 Organizator Zabaw , pilnowania porzadku na serwie itp ( Wolne Stanowisko)

Serwer Narazie Bedzie [Hamahi] z Is Potem Uzbieramy Na Dedyka..

Czego Wymagam:

12lat+

Posiadania Mikrofonu , Oraz , Ts3

Dodatkowo na range SGA trzeba posiadac TeamVievera6

Szacunku i Kultury

Co Oferuje:

Gm'a

+,5 Na Mpc

Zgrany Team

Miłą Prace , zaufanie

Oraz Dochody z Is'a - Jakos sie dogadamy!

Jeżeli spelniasz wszystkie warunki wystarczy ze :

Napiszesz Pw Forum Lub

Wbijesz na ts: ts3.tspublic.one.pl port: 9987

Kanał : 100.Exilium hasło: 123456789

 

08.04.11 AKTUALNE~!!

sygnaturas.png

Opublikowano

Opis: Witam wszystkich szukam członków do teamu Exilium , stanowiska są nastepujace:

[SGA] - Przynajmniej 75% Opanowany Navicat MySql baza , FilleZilla itp!! ( Wolne Stanowisko)

[GA] - Człowiek od strony serwera oraz forum itp. ( Wolne Stanowisko)

[GM] - Bedzie ogranizował zabawy pilnował porzadku na serwerze Itp. ( Wolne Stanowisko)

[GM] - 2 Organizator Zabaw , pilnowania porzadku na serwie itp ( Wolne Stanowisko)

Serwer Narazie Bedzie [Hamahi] z Is Potem Uzbieramy Na Dedyka..

Czego Wymagam:

12lat+

Posiadania Mikrofonu , Oraz , Ts3

Dodatkowo na range SGA trzeba posiadac TeamVievera6

Szacunku i Kultury

Co Oferuje:

Gm'a

+,5 Na Mpc

Zgrany Team

Miłą Prace , zaufanie

Oraz Dochody z Is'a - Jakos sie dogadamy!

Jeżeli spelniasz wszystkie warunki wystarczy ze :

Napiszesz Pw Forum Lub

Wbijesz na ts: ts3.tspublic.one.pl port: 9987

Kanał : 100.Exilium hasło: 123456789

 

08.04.11 AKTUALNE~!!

sygnaturas.png

Opublikowano

Clubbmt2

Poszukuję pomocy przy serwerze DEDYKOWANYM

 

Szukam osoby z gotowymi plikami serwerowymi i mysql pod serwer hard/medium na plikach 10

Oferuję dobry serwer dedykowany.

Korzyści z is. rangę [ga]

 

Kontakt gg: 34609635

 

 

zwykły oszust

Opublikowano

Witam!

Poszukuję Team'u na prywatny serwer [Hamachi] Metin2 - SceneMt2.

Poszukuję :

~ Grafika - Modelowanie broni 3D, nowy wygląd skilli/przedmitów dla każdej klasy postaci.

~ Technika - Naprawianie/Rozwiązywanie błędów w MySQL/FTP/BSD

~ Dwóch Game-Master'ów - Kierowanie grą.

~ Człowieka od Strony/Forum - znajomość HTML/PHP itp.

~ "Speca" od clienta

 

Czego wymagam?

Każdy członek Team'u musi :

~ Mieć 13lat +

~ Kulturalnie się zachowywać

~ Postępować zgodnie z regulaminem Dla Członków Team'u i Graczy

~ Game-Masterzy muszą być aktywni co najmniej przez 1/2 czasu gdy serwer jest włączony

~ Od technika wymagam znajomości MySQL i FTP! (Przynajmniej 75%)

 

Co oferuję ?

 

~ Miła, przyjemna atmosfera

~ Dla każdego członka Team'u Ranga GM'a na Forum i w Grze.

~ Zgrany Team

~ Zabawę z gry!

 

Informację na PW

sygnaqz.jpg

44768.png

Opublikowano

1284282093-U138092.png

Witam Serdecznie!

1284282093-U138092.png

 

1284282093-U138092.png

Poszukujemy osoby, która jest gotowa zasponsorować serwer, albo już taki serwer posiada.

Nasz Team jest bardzo zgrany i doświadczony w tym co robi.

Oferujemy:

* Zamieszczenie na stronie o forum loga sponsora

* Największą władze oczywiście posiada Sponsor

* Własne forum na serwerze

* Dodanie 5channeli

* Exp hard lub 4fun

* Dodanie dropu z metków na 75+

* Dodanie dropu w Atlantydzie v1 i v2 oraz v3

*Szybkie postawienie i start serwera

* Miłą atmosferę

* Wiele, wiele innych..

1284282093-U138092.png

 

 

Oczekujemy:

1284282093-U138092.png

* Serwer-u dedykowanego (nie jakaś taniocha[..]) najlepiej z sytemem FreeBSD wersja 7.2,8.1

* Prawdomówności i szacunku od Sponsora

 

 

1284282093-U138092.png

Kontakt

logo_gg.pngGG - 11298069

Lub tutaj pod tematem, lub również czekam na odpowiedzi na pw

1284282093-U138092.png

Opublikowano

Witam Serdecznie!

 

Poszukuje posady GM na serwerze [hamachi] [no-hamachi] [dedyk] lub dołącze do jakiegoś teamu który już jest

 

Moje Zalety

* Umiem Robić Stronki Do Serwera Bez Najmniejszego Problemu

* Umiem Stawiać Serwery Hamaci Z Zamkniętymi Oczami.

* Umiem każdy najmniejszy szczeguł edytowac : itemy Npc Itp, Itd wszystko co sie da.

* Mam 17 Lat

* Moja reputacja na forum potwierdza moje doświadczenie

* Jestem Kultularnym ,miłym graczem orto. mam na 4+ ; ]

* Mikro Jutro bd posiadać

* Jeśli czegoś niewymieniłem to i tak to potrafię ;D

* Czekam Na Miłe Propozycje.

 

Kontakt

GG - 478317

Lub również czekam na odpowiedzi na pw

Pomogłem Lub Prubowałem Daj + A Odwdzięcze Się +

 

 

TuT Jak Naprawić Connection Refused.

www.mpcforum.pl/topic/155399-tut-connection-refused/

Opublikowano

Witam wszystkich użytkowników MPC Forum.

 

Szukam osoby doświadczonej, która potrafi robić profesjonalną stronę www pod serwer dedykowany, z pełnym oskryptowaniem (rejestracja, top15, Itemshop, i inne takie).

Więcej informacji na gg. W zamian za stronę oferuję stanowisko GameMaster na serwerze.

 

Wymagania:

Wiek 15+

Posiadanie Mikrofonu (+TS3)

Kultura

 

Kontakt:

GG: 11637888

E-mail: [email protected]

PW na forum

imperialmt2.gif
Opublikowano

Opis: Oferuję pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2. Głównie zabawe z plikami serwerowymi, edycja clienta, baza mysql, graficzne modelowanie broni,zbroi,skilli w 3D (jeśli potrzeba znam sie trochę na html, xhtml, CSS)

Kontakt:

- GG: 3090425 (ale lepiej na skype bo rzadko bywam na gg)

- Skype: sarcasmx

- Prywatna wiadomość na forum.

- Może być również ts3

 

Pozdrawiam

Sarcasm

Pomogłem? Kliknij Lubie To :)

Opublikowano

szukam kogoś kto "poprawi" mi pliki serwerowe na serwer hard

max 99lv

bronie max 75lv

zbroje max stalka <ew hwang >

bony jak na PL

maloo bugów

za takie pliki daje tygodniowy zestaw +

kontakt: forum

;]

Opublikowano

Oferuję pomoc w postawieniu serwa [HAMACHI]

 

oferuję:

-pomoc w postawieniu serwa

-pomoc w edytowaniu plików serwerowych

 

oczekuję:

-posadę GM/SGM/GA/SGA

-plików serwerowych już na twardym dysku

-TeamViever

 

kontak GG:18666702

 

Pozdrawiam

bazyli123

1384891713-U294848.png


Robię strony WWW, fora i inne! Jak chcesz coś tego typu pisz na skype lub na pw (skype: bazyli1235)

Opublikowano

szukam kogos kto zedytuje mi pliki serwer zrobi swoje.

czego oczekuje:

99lv

brak bugów

brak epikow

bronie 75lv max

zbroje stalki > hwang

npc bronie 30lv fryz i ku kd ku

serwer hamachi dla mnie na exp dla kogos kto zrobi mi pliki GM na serwerze < dostep do bazy danych> wiec "robta co chceta"

kontakt: forum na forum podam gg itp.

;]

Opublikowano

Witam!

Poszukuję Sponsora na Postawienie Dedyka!

Co mogę zaoferować?

50% zysku z IS.

Posadę SGA.

Rangę Sponsora na forum.

Prawo do Plików Serwerowych (Dostęp do nich).

Postawienie serwera na "Pana" warunkach.

Miłą atmosferę

happy.gif

Czego oczekuję?

W miarę dobrej "maszyny".

Prawdomuwności ;x

Jesteś zainteresowany?

cool.gif

GG: 33764187

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Poszukuje kogoś kto pomoże mi postawić serv "krok po kroku" serwer stawiałem wedlug przeroznych poradnikow np Arymanika jednak cos nie wyszlo:) Do Arymanik nie żebym uważał że coś źle napisaleś w poradniczku:)

a więc tak poszukuje osoby w zakresie wieku 13-18 lat sam mam 14:). Ktora pomoże mi postawic serv powie co i jak krok po kroku + download. Taka osoba dostanie (jeżeli się uda postawić serv) Gm-a.

PW na forum

Opublikowano

SIEMA

Pomogę postawić serwer Hamachi lub no-Hamachi oraz pomogę przy edycji plików .

Interesują mnie serwery które będą pod exp bez żadnych dennych dodatków takich jak sztabki złota ( które łatwo bugować ) , zbroje po 3 k obrony i bez 6-7 bon.

Jeżeli jesteś podobnej myśli a nie wiesz jak zrobić napisz do mnie ( Kontakt na PW )

 

Co Oferuje Potrafię :

Postawić serwer od podstaw Hamachi lub no - hamachi

Wgrać pliki serwerowe

Edytować pliki serwerowe ( fillezilla)

Zabezpieczyć Serwer przed hackami .

Obsługa bazy danych Navicat ( Edycja plików )

Zrobić stronę rejestracyjną (xampp )

 

Potrafię pracować w grupie

Pracuje sumiennie staram się dopracowywać wszystko aby działało

Znam komendy , Mogę organizować eventy

Banować hackerów ( będzie zabezpieczenie ale jak znajdzie się jakiś to ban ) ;][/color]

 

 

Co oczekuje :

GA ( wszystkie prawa na serwerze )

Dostęp do Bazy Danych.

Team Viwer

 

Wszelkie informacje Pisać na PW

Pozdrawiam

 

96838484.jpg

 

 

Bin_ladens_dead.gif

 

Opublikowano

Chcę Zostać Gm [Dedyk]~[On-Hamachi]

 

Witam.

Nazywam się Damian [Mam 13lat]

 

Moje doświadczenie w metin2 jest dosyć spore:

1.Pół roku na Metin2 Pl

2.2 lata na prywatnych serwerach

3.Znam sporo komend

4.Byłem GM wiele razy

Dlaczego akurat ja ??:

Sądzę że to powinienem być ja bo nie owijam w bawełnę i nie mydle oczu Np takim tekstem jak : Znam komendy na 100% a w rzeczywistości wychodzi na to że znam 0.

 

 

Sadze że nie Pożałujecie

 

KonTAKt:

 

GG:19099827

Skyp:damiankurako

Forum:Pw

Opublikowano

80088033544948349050.png

Witajcie ! Wspomóżcie projekt serwera " NitemMT2 " ... Do dedyka brakowało 1000 zł - Teraz brakuje zaledwie 120zł ! !

Każda złotówka tutaj się liczy !

Coś o serwerze ? :

Serwer będzie unikatowy , orginalny .

Zostaną wprowadzone nowe bronie oraz zbroje !

 

 

Bronie :

- Czarny Miecz króla Nitema

- Czarny dł. Miecz króla Nitema

- Czarne sztylety króla Nitema

- Czarny wachlarz króla Nitema

- Czarny dzwon króla Nitema

- Czarny łuk króla Nitema

- Czarny przeklęty miecz króla Nitema

- Miecz Absolutnej Władzy

 

Zbroje :

- Zbroje Króla Nitema

- Zbroja Zalana Złotem Króla Nitema

 

Każde te zbroje są dla każdej postaci !

 

______________________________________________________________________________________

 

Aby wesprzeć projekt serwera " NitemMT2 " należy wejść tutaj :

 

http://www.nitem.xaa.pl

 

Pamiętaj ! Na 100 osób które wyślą sms'a za 1 zł będzie połowa uzbierana ! Proszę pomóż nam !

 

 

 

Serdecznie dziękuje w imieniu moim jak i całego teamu , za wsparcie które nam oddacie !

 

Ekipa Nitem

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam!

 

Poszukujemy dobrego technika od wgrania plików z 2010 r. na dedyku.

Osoba ta musi mieć ukończone przynajmniej 16 lat, znać się na rzeczy oraz posiadać mikrofon i Skype abyśmy się mogli normalnie dogadać.

 

Oczywiście za pomoc się odwdzięczymy, w jaki sposób to sobie obgadamy.

 

Kontakt:

Skype: thevandalss lub pawel.talaga3

GG: 31472007 lub 34933419

 

"No bird soars too high, if he soars with his own wings" 

Opublikowano

cooltext527064850.png

Dotacja

Szukamy wsparcia z waszej strony!

Krótki opis:

Otóż postał niedawno serwer "EterialsMT2"

lecz teraz chcemy przejść na Dedyka a niestety

nie mamy pieniędzy :/, Jeżeli masz na koncie

chodź 1 Zł proszę bardzo wspomóż nas chodziarz

tą jedną złotówką

Wystarczy wejść na:

www.EterialsMT2.xa a.pl

Zapraszamy również do gry!

Pozdrawiam Filip.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Witam, poszukuję osoby która zrobi klienta dla serwera SceneMt2.

Czego wymagam ?

Starannej pracy!

Kompetentnej osoby

14lat +

Znajomości w tworzeniu clienta !

 

 

 

 

 

Kontakt : PW

sygnaqz.jpg

44768.png

Opublikowano

Witam potrzebuje dobrego skryptera, który umie ustawić serwer.

Opis: Proszę o pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2, a konkretnie w ustawieniach serwera tutaj daje link do szczegółów:Szczegóły

Kontakt:

- GG: 23083927 (na gg bywam tylko wieczorem tak ok 21.00, ale na forum przebywam bardzo często, więc prosze sie skontaktwoać i na forum i na gg jeśli można.)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...