Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuję pilnie osby która umie postawić serwer sf2010 na Unixfreebsd, i obrabiać pliki serwerowe wynagrodzenie % z is.

 

gg: 11539127

PW

c(;

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam.

 

 

Szukam questera na serwer dedykowany start w czerwcu ;] Jak ktoś jest chętny proszę o napisanie do mnie wiadomości lub na gg 5175611.

Opublikowano

]Oferuję pomoc w postawieniu prywatnego serwera Metin2. OD PODSTAW PLIKI NA CAŁE NOWE ZBROJE BRONIE BIZU

Oczekiwana nagroda za pomoc: GM I PLUSY

Kontakt ze mną:

GG - 1654399

ROBIE TEŻ NO-HAMAHI

Opublikowano

OFERUJE POMOC

 

Bez Kłamstw.

W metina gram od około 2lat moj najwiekszy lv na PL to 37. Aktualnie gram na Prywatnych serverach.

GM nie byłem ani razy dlatego chciałbym zostac debiutantem.

Kontakt;

GG;12051866

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Witam poszukuje hostera na serwer hamachi lub no-hamachi wiencej info na pw lub na gg:33802535

Opublikowano

Witam , szukam osoby z gotowymi plikami mysql > tzn. nowe itemy 90-100++++ , client , max lvl 127-255 .

Pod serwer dedykowany

 

Proszę pisać na gg:34609635

Opublikowano

Witam Wykupiłem Serwer Dedykowany Lecz Niepotrafię Go Postawić.

Szukam Doświadczonej Osoby Która Postawi Mi Serwer Dedykowany.

Za Postawienie Serwera GM ^ ^

Liczę Na Pomoc I Czekam Na GG 512669

Pomogłem Lub Prubowałem Daj + A Odwdzięcze Się +

 

 

TuT Jak Naprawić Connection Refused.

www.mpcforum.pl/topic/155399-tut-connection-refused/

Gość RoyalShark
Opublikowano

Szukam Sponsora !

 

W celu ustalenia warunków na jakich będzie miała odbywać się współpraca proszę o porozumienie się ze mną pod nr. GG : 21897647

Gwarantowane korzyści :

-Dochody z "potencjalnego" IS'u

-Funkcja Mistrza Gry zarówno na Forum jak i w Grze

oraz wiele wiele innych.

Opublikowano

Witam!

 

Mam na imię Paweł mam 12 lat i poszukuję serwera na którym mógłbym zostać Gm-em.

 

W metina gram od początku najwięcej doswiadczenia zdobyłem na serwerze Onyks.

 

Czas Spędzony Na Grę W Metina: 1 Rok Miałem 69 Lvl Ale Przez Kolegę Miałem Problem Z Keyloggerami No I Hackli Konto Ale Tera Już Wszystko Ok.

 

Kilka Moich Cech:

 

-Miły

-Uczynny

-Odpowiedzialny

 

Dlaczego chcę byc Gm-em ? Ponieważ lubie pomagać innym ludziom w grze i nie tylko...

 

Kontakt

 

GG : 34388549

 

E-mail : [email protected]

 

Skype : Niemam

Opublikowano

Witam. Szukam sponsora, który jest pełnoletni. Potrzebne fundusze na serwer dedykowany.

Gwarantuję:

- dochody z is

- wszystkie najważniejsze stanowiska

Opublikowano

Witam Wykupiłem Serwer Dedykowany Lecz Niepotrafię Go Postawić.

Szukam Doświadczonej Osoby Która Postawi Mi Serwer Dedykowany.

Za Postawienie Serwera GM ^ ^

Liczę Na Pomoc I Czekam Na GG 478317

Jest ktoś wogle co umie stawić dedyka ? ... czekam na gg na niewidoku

Pomogłem Lub Prubowałem Daj + A Odwdzięcze Się +

 

 

TuT Jak Naprawić Connection Refused.

www.mpcforum.pl/topic/155399-tut-connection-refused/

Opublikowano

Szukam Gm'a na serwerze hamachi.

Szukam osoby doświadczonej,wychowanej,ogarniętej która potrafi zaprowadzić porządek na serwerze a także zna bardzo dobrze komendy

Kontakt:

GG:34188243

Z góry dziękuje.

Dreanor2

Start 02.07.12

Nowosci niespotykane dotad na innych serwerach.(Hard)

Wbijac! Tutaj zapowiedz --> http://www.mpcforum....wiedz-draenor2/

Opublikowano

Witam wszystkich bardzo serdecznie pracuje nad takim jednym małym przedsięwzięciem a mianowicie postanowiłem zrobić dedyka:)

tylko jest mały problem potrzebuje osoby która zajmie się pisaniem questów

zapraszam na stronę główna

http://www.guarramt2.xaa.pl

Opublikowano

Opis: Witam wszystkich szukam członków do teamu Exilium , stanowiska są nastepujace:

[SGA] - Przynajmniej 75% Opanowany Navicat MySql baza , FilleZilla itp!! ( Wolne Stanowisko)

[GA] - Człowiek od strony serwera oraz forum itp. ( Wolne Stanowisko)

[GM] - Bedzie ogranizował zabawy pilnował porzadku na serwerze Itp. ( Miejsce na Gm Jest Zajete)

[GM] - 2 Organizator Zabaw , pilnowania porzadku na serwie itp ( Wolne Stanowisko)

Serwer Narazie Bedzie [Hamahi] z Is Potem Uzbieramy Na Dedyka..

Czego Wymagam:

12lat+

Posiadania Mikrofonu , Oraz , Ts3

Dodatkowo na range SGA trzeba posiadac TeamVievera6

Szacunku i Kultury

Co Oferuje:

Gm'a

+,5 Na Mpc

Zgrany Team

Miłą Prace , zaufanie

Oraz Dochody z Is'a - Jakos sie dogadamy!

Jeżeli spelniasz wszystkie warunki wystarczy ze :

Napiszesz Pw Forum Lub

Wbijesz na ts: ts3.tspublic.one.pl port: 9987

Kanał : 100.Exilium hasło: 123456789

sygnaturas.png

Opublikowano

Witam poszukuj programisty na dedyka a dokładniej kogoś kto zna się na plikach Hongkong

oczywiście w nagrodę gm na serwerze

kontakt:33802535

albo na stronce jest czat jestem cały czas tam więc proszę pisać

http://guarramt2.xaa.pl

Opublikowano

Poszukuje grafika na server hamachi po wykonczeniu server dedyk GG:15548361

1 add.png NIKOGO NIE ZABIŁ

 

 

Sprzęt:

AMD Athlon II X4 640 3.01

ATI Radeon HD 5770 DDR5 1024MB

8GB RAM DDR3

Netia 20 mb/s

 

 

a6dc96a8a56f31c.gif

 

 

10 postów

30 postów

50 postów

100 postów

300 postów

500 postów

1000 postów

Opublikowano

Witam.

 

Chciałbym założyć usługę SMS Dotpay ale nie mogę ponieważ nie jestem do końca "Pełnoletni"dry.gif

 

Skąd mój pomysł ? Gracze mojego serwera PepeMT2 chcą za wszelką cenę dedyka, ale niestety ja nie mam odpowiednio dużo funduszy żeby utrzymać serwer.

 

Mówią że kupowali by SM do IS więc chce im to umożliwić.

 

Więcej informacji na PW.

 

Jeśli ktośby to zrobił wynagrodze limitem + przez cały 1 miesiąc.

 

Pozdrawiam.

 

PepeQmt2

Kontakt: PW, GG:17924677 , Skype: pepepandziobak68

Opublikowano

Twoje doświadczenie w metin2: Jestem Doświadczonym GM gram obecnie na privie celestia-world s1 179 lvl

Komendy oczywiście znam do pomocy poradnik mam

Kontakt:GG:6680157

E-mail: [email protected]

Skype:suchar213

 

 

Troszkę Dopiszę.

Dziennie Gram pod 4-10h zależy od szkoły itp

Mam 15 Lat

Umiem Pisać Po Polsku I Dobrze Znam Angielski

Nie Wyzywam /Obrażam Jak Niektóre NeoKidy

W Metina gram już 3-4 lat

Mialem już GM-a

 

OFERTA AKTUALNA

"Ciesz się życiem póki jeszcze możesz"

"Nigdy niewiesz co sie spotka"

 

I never thing for i can found someone whos look wonderfull like Angel I love you so much.

But sometimes you shut me way to Out.!

 

sygnasuchar.pngDAJ+TO NIC NIE KOSZTUJE

Opublikowano

Opis: Witam, szukam sponsora lub kogos kto ma wykupiony dedykowany serwer Metin2 .

Napweno nie będzie to serwer amatorski, lecz dobry serwer.

Kontakt:

- GG: 10469403
- Skype: radzio201096

 

Co oferujemy?

-Duzo ludzi na serwerze
-Duzy zarobek
-Doswiadczonych i ogarnietych ludzi w zespole!
-50% zarobku z IS

Serwer będzie postawiony na plikach z 2010r.

 

Sponsor lub ktos kto ma wykupiony serwer dedykowany zgodzil by sie pomoc nam, proszę o kontakt na Gadu Gadu: 10469403

 

Pozdrawiam Issy996!

Opublikowano

Witam Was drodzy forumowicze 'D

Planuje postawic serwer dedykowany, ale niestety brak Mi funduszy na oplacenie dedyka.

Dlatego poszukuje sponsora.

Sponsor oczywiscie dostal by dany % z IS (ustalony), range na forum, i range w grze.

Wykupiony dedyk nie byl by drogi

 

O wiecej informacji iszcie PW forum lub gg 17352596

 

Pozdrawiam Huboo

Opublikowano

Witam wszystkich

Oferuje swoją pomoc przy plikach Mt2 na serwerze dedykowanym / wirtualnym.

Szukam Sponsora serwera dedykowanego / wirtualnego.

 

Dla sponsora dużo większa część z isu.

 

Jeżeli masz serwer lub masz zamiar go wykupić a nie wiesz co i jak z plikami pisz śmiało, dogadamy się i pomogę.

 

 

Proponuje pierwszy kontakt przez PW, dogadamy się co i jak, dowiesz się co potrafię/oferuje i ja dowiem się czego oczekujesz.

Opublikowano

Witam

 

 

 

 

Mam Serwer dedykowany mialem postawic swoj serwer ale mam prace i nie mam czasu siedziec nad nim dedyk wykupiony na 3 miechy

 

 

 

 

Oferuje

8x 3.1Ghz

 

125 mb/s w rzeczywistosci

 

8 GB ramy

 

FreeBSD 8.1/7.4

 

 

 

 

Prosze napisac projekt na stronie wklej.to i wyslac mi na PW na forum wymagany ts + mikrofon bede czytal po (18-20) tak wracam z pracy

 

 

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...