Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam!!!!!

Poszukujesz Gm'a

na serwer no hamachi/dedyk?

Dobrze trafiłeś!!!!!!!!!

 

 

 

Wiek : 13Lat

Nr. GG : 13429384

PW na forum

Skype:jak ktoś chce to podam w PW

E-Mail : [email protected]

Imię : Kamil

Gram w Metin2 od : 9 Roku życia ^.^

Znam 95% komend GM.

 

Twoje doświadczenie w metin2:hmm...w metina gram 3 lata.Miałem 80lvl.

Czemu chcesz zostać Gm'em:

Jestem pracowity i odpowiedzialny,do każedej pracy podchodzę z zaangażowaniem i wkładam wszelki wysiłek w to co robię.Znam się na komendach GM w 95%.Chętnie pomogę w robieniu eventów i konkursów

 

_________________________________________________________________________________________________

 

Proszę o pisanie w godzinach:1425 - 1900

Opublikowano

Chcę zostać GM.

 

Suche informacje:

Wiek: 19

Skąd: Wrocław

Zainteresowania: ASG, gry komputerowe

 

Coś o mnie: Do wszelkich spraw podchodzę rzeczowo, ale z lekkim dystansem. Potrafię "stanąć obok", żeby lepiej ogarnąć sytuację i znaleźć z niej wyjście, co wg mnie jest ważną cechą GM'a. Mam dużo wolnego czasu, szybko się uczę i potrafię pracować w grupie. Jestem sumienny, uczciwy, wyrozumiały i sprawiedliwy.

 

Doświadczenie w metin2:

-Na PL'u gram [z krótkimi przerwami] od powstania S3[Obsydian]

Grałem na S3[max 47lv], S16[max 69lv]

-Na US grałem 0.5 roku.

-Grałem również na wielu prywatnych serwerach, dzięki czemu zdążyłem poznać wiele problemów, z którymi borykają się zarówno gracze, jak i GM oraz ciekawych na nie rozwiązań.

 

Kontakt:

GG: 8910547 [zwykle na nwdk]

Opublikowano

Witam! Chcę być Gm dużo wiem o metku gram 2-3lata więc dużo gram na privach i chcicałbym zostać Gm GG:18156393 Skype nie mam Email nie potrzebny

 

 

 

OFERTA AKTUALNA

Opublikowano

qweqwem.png

 

Witamy Wszystkich "Alarma" poszukuje Sponsora Na Serwer Dedykowany lub kilku Sponsorów którzy bedą gotowi podjąć ze mną współpracę !!

Mam Zrobionego klienta

Stronę Internetową już prawie Gotowa Link do niej: http://alarmamt2.pl/

 

sww.png

 

A więc Tak jak Mówiłem na Serwerze będą nowe Itemki takie jak teraz pokażę w ScreenShoot:

beztytuuim.png

Jest tego wiele wiele więcej Np Nowe KD,I Dużo Biżuterii jakiej jeszcze nie ma na żadnym Serwerze Metin2

qweh.png

-80% Z ItemShoop

-Miano Admnistratora

-Reklamę na Stronie głównej!

 

Tyle odemnie Teraz Pozostałe Informacje:

asdasdaadsad.png

 

 

Przybyłem w końcu na Forum MPc po 3 letnim banie na konto:D Czas odnowić stare znajomości i zrobić coś nowego !


 


Już niedługo Reaktywacja Serwera AlarmaMt2 :)

Opublikowano

Witam poszukuje hostera

w miarę doby komp

kontakt:

na pw

lub skype:

zawass4

można tez esemesować na tel:

507728636

Opublikowano

 

Witamy Wszystkich "DeadOfMetin3" poszukuje Sponsora Na Serwer Dedykowany lub kilku Sponsorów którzy bedą gotowi podjąć ze mną współpracę !!

Mam Zrobionego klienta I Prawie strone

 

 

 

Na Serwerze Bendzie max 275lvl i Bronie zbroje i inne itemy na ten lvl!!

Tez Są nowe mapy i Moby itd..

Jest tego wiele wiele więcej Np Nowe KD,I Dużo Biżuterii jaka jest na Alarma Mt2

 

 

 

 

-98% Z ItemShoop

-Miano Admnistratora

-Reklamę na Stronie głównej!

-Prawie Wszystko co chcesz

 

Tyle odemnie Teraz Pozostałe Informacje:

 

Kontakt :

GG:34441118

Nr Tel (TYLKO SMS) : 516355804 lub +310616228917(ten 2 nr jestem zawsze pod nim )

Co trzeba Napisać w SMS??:

Od Hoster:

Mogę hostingowiać .....

I TWÓJ NR GG!!

Pozdrawiam Rafał z DeadOfMetin3

 

 

Sprawa Zgłoszona do Admina Skopjowałeś!

Przybyłem w końcu na Forum MPc po 3 letnim banie na konto:D Czas odnowić stare znajomości i zrobić coś nowego !


 


Już niedługo Reaktywacja Serwera AlarmaMt2 :)

Opublikowano

Cześć wszystkim!

Poszukuje sponsora, który pozwoli mi na stworzenie 1 dedyka polskiego, w którym wszystkie itemy bd BETA!

Były takie chińskie, jednak upadały, a w moich zamiarach jest dedyk, który nie upadnie i o którym będzie głośno w sieci!

Jeśli posiadasz serwer dedykowany i chcesz abym z niego zrobił cudo - napisz!

GG:

23136980

Opublikowano

Opis: Witam Poszukuję ludzi do pomocy przy serwie Hamachi i przy Stronie.Oczywiście Oferuję za pomoc GM !!

 

Proszę o szybki kontakt !!

 

Kontakt:

- GG: 6628240 Jestem Zawsze Na Niewidocznym !!

- Prywatna wiadomość na forum.

Opublikowano

Witam

Nazywam się Patryk

Mam 16 lat

Pare razy bylem Gm na serverach Metin2. Sam mialem server metin 2. Chciałbym zostac Gm na servie No-hamachi lub dedyku.

 

Zalety:

 

- Znam się na plikach serverowych

- Potrafię prowadzić eventy

- Ogarniam server

- Uczę się pisania Qestów

- Dużo wolnego czasu

- Potrafię pracować w grupie

- Posiadam Ts3 ( TeamSpeak3 )

 

Wady:

 

- Nie znam sie na grafice

 

Kontakt:

GG: 15548361

1 add.png NIKOGO NIE ZABIŁ

 

 

Sprzęt:

AMD Athlon II X4 640 3.01

ATI Radeon HD 5770 DDR5 1024MB

8GB RAM DDR3

Netia 20 mb/s

 

 

a6dc96a8a56f31c.gif

 

 

10 postów

30 postów

50 postów

100 postów

300 postów

500 postów

1000 postów

Opublikowano

Poszukuje kilku GAME MASTERÓW

rozmowa kwalifikacyjna:

TS3

188.165.154.151

port 3310

TS2:

188.165.154.131:3670

 

Wymagania:

16 lat (ukończone)

sprawny mikrofon oraz TS2 / TS3

Doświadczenie

pic2t.gif

6_5_Untitled-1_copy.gif

Najlepsza ugamela w polsce :)

Daj plusa :)

Opublikowano

cooltext518076198.png

Witam! Ostatnimi czasy w miejscowości w której mieszkam jest trochę nudno, więc szukam pracy jako GM na prywatnym serwerze Metin2.

W Metin2 gram od 3 lat (2 lata PL i 1 rok privy). Miałem 4 serwery Hamachi więc wiem coś o tworzeniu. Umiem przerobić klienta pod serwer:

textury broni, zbroji, mobów, terenów itp. Jestem kulturalny, ale i zabawny nie łatwo mnie zdenerwować. A teraz trochę o tym co umiem w punktach:

  • Przerabiać klienta
  • Tworzyć serwer Hamachi
  • Znam komendy GM
  • Umiem reklamować
  • Potrafię być dobrym GM
  • Mam dużo wolnego czasu
  • Znam się na eventach
  • Jestem w miarę dobrym grafikiem
  • Nie bawię się komendami
  • Umiem prowadzić forum
  • Umiem stworzyć prostą stronę www
  • I wiele więcej

Kontakt:

Opublikowano

Chcę zostać GM

 

Twoje doświadczenie w metin2:Gram w Grę metin2 już ok 3lata więc mam trochę doświatczenia w grze.

Kontakt:spójrz na dół

GG:34689567

E-mail:[email protected] [wiem że głupi ale wszystkie były zajęte przepraszam myśle ze to nie zmiejszy moich szans na zostanie gm.]

Skype:Nie Posiadam

PW na forum.

 

PS: Jestem ogarnięty mam 16lat i Mam na imie Kamil więcej o mnie podam na gg.Dziękuje

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Opis: Poszukuję grafika/kodera/moderatora na serwer dedykowany metin2.

Kontakt:

- GG: 11539127

- Skype: bartus123422

- Prywatna wiadomość na forum.

c(;

Opublikowano

Witam. Potrzebuje osoby ktora potrafi zalozyc serwer Metin2 na serwerze dedykowanym. Oczywiscie nie za darmo , ale z platnoscia sie dogadamy. Jesli sie ktos zdecyduje to prosze o kontakt wtedy ja wykupuje serwer , podaje wszystkie potrzebne dane i zabieramy sie do pracy.

 

Kontakt:

email: [email protected]

gg: 25242366

PW

Opublikowano

Witam.

Od pewnego czasu pracujemy wraz z Team nad projektem serwera Atelland - Były Xworld S2.

Mamy pewien problem dotyczący ItemShop'u.

Niezwłocznie potrzebujemy osoby, która się na tym zna, posiada swój - poprawnie działający IS.

Dla wybranego nowego członka team przewidywane jest miesięczne wynagrodzenie w postaci zł.

Bardzo prosimy o pomoc !

 

Podania / Zgłoszenia kierujcie do mnie na PW bądź pod nr gg: 33951400

LaRose - Twój serwer Metin2 !

Start już w Piątek 1 kwietnia 2011r. !

Zapraszamy !

 

Opublikowano

Witam!

 

Poszukuję osobę która pomoże w edytowaniu serwera no-hamachi

i umiejętność edytowania clienta a nie że weźmie i skopiuje pliki z innego clienta!

 

Z resztą się dogadamy

 

za pomoc GM na serwerze!

 

kontakt:

gg:6066706 pisać nawet gdy jestem niedostępny!

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Chcę zostać GM!

Doświadczenie w metin2: W metin2 gram już około 2.5 roku, z przerwą około 10 miesięcy.

Na Metin2 PL moim najwyższym zdobytym lvlem jest 78 Wojownik.

Tworzyłem servery hamachi , oraz byłem pare razy GM.

Wiem jak edytować server poprzez navicat itd.

 

Coś o sobie: Mam 15 lat, na bycie GM mogę przeznaczyć tyle czasu ile będzie trzeba

Uprawiam sport, oraz ucze się.

 

Kontakt:

GG: 5319093 (najlepiej tutaj pisać)

PW na FORUM!

Opublikowano

Opis: Witam wszystkich szukam członków do teamu , stanowiska są nastepujace:

[sGA] - Człowiek Ktory Bedzie często na kompie będzie pomagał przy stawianiu serwa , czyli caly czas bedzie dostepny...

[GA] - Musi potrafic zrobić stronke do serwera itd...

[GM] - Człowiek który jest mi zaufany i trzyma porządku na serwerze...

[Technik] - Dostaje gm ale musi miec opanowana Baze , Navicata i FilleZille...

Serwer Narazie Bedzie [Hamahi] z Is Potem Uzbieramy Na Dedyka..

Musi Posiadać Mikrofon , Oraz Skype, Ts

Kontakt: skype : daniel.danel ts: ts3.tspublic.one.pl port: 9987

Kanał : 100.Exilium hasło: 12345

PW na forum

sygnaturas.png

Opublikowano

Witam! Poszukuję sponsora, który kupi serwer dedykowany (opłaci go) pod serwer Metin2.

W celu kontaktu ze mną proszę pisać na numer GG: 12958814.

Podam tam również szczegółowe dane mojego serwera.

 

Planowany czas ukończenia prac nad serwerem - 1-3 miesiące.

Sponsor otrzymuje: Pewną ilość % z IS (oczywiście dogadamy się)

Specjalną rangę na forum jak i w grze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...