Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi FIFA? - Sprawdź!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Eee, nie?

Spokojnie będzie działać. Średnie/Wysokie myśle.

Średnich nie ma, a na wysokie nie ma szans.

 

Procesor 2 rdzenie, mało ramu, bez szans. Nie znam tej karty ale do fify min 1 gb.

Pamięć vRAM akurat nie ma tu nic do rzeczy, co nie zmienia faktu że pierwsze słyszę o tej karcie i nie pójdzie tak czy siak.

 

 

 

Na średnich/wysokich będzie działać.

No chyba żartujesz...

 

Na pierwszym na luzie będzie chodzić na średnich...

Drugi nie ma szans na grę.

Na 3 hmmm... ? 14 ma nie działać ?

Czasem myśle, że niektórzy tu są z przypadku...  <3

Gra ma dwa presety - niskie i wysokie, ale co ja tam wiem...
Edytowane przez Kiceł
YGsMv3q.jpg
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Eee, nie?

Średnich nie ma, a na wysokie nie ma szans.

Pamięć vRAM akurat nie ma tu nic do rzeczy, co nie zmienia faktu że pierwsze słyszę o tej karcie i nie pójdzie tak czy siak.

No chyba żartujesz...

Na pierwszym na luzie będzie chodzić na niskich...

Drugi nie ma szans na grę.

Na 3 hmmm... ? 14 ma nie działać ?

Czasem myśle, że niektórzy tu są z przypadku... <3

Zapomniałem, że średnich nie ma juz w 15..., co nie zmienia faktu że działać będzie :)

14 jak dobrze pamiętam miała 3 parametry :)

Edytowane przez maczki15

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Zapomniałem, że średnich nie ma juz w 15..., co nie zmienia faktu że działać będzie :)

14 jak dobrze pamiętam miała 3 parametry :)

Nie, tak samo - niskie i wysokie.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano
Wersja gry: Fifa 15

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: Intel Pentium G3258 4.0Ghz

Karta graficzna: Nvidia GTX660 2GB (NON TI)

System operacyjny: Windows 7 Home Edition

Ilość ram: 8 GB

Rozdzielczość monitora: 1280x1024
Opublikowano

Grafika spokojnie pozwoli na maks nawet w FHD, a co dopiero w twojej rozdzielczości. Procesor trochę odstaje, ale biorąc pod uwagę taktowanie nie powinieneś odczuwać spadków.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano (edytowane)
Wersja gry: Fifa 15

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor:  Intel-Core I5 4x3.1ghz z boostem na 3.4

Karta graficzna: Nvidia GTX660 Ti 2GB

System operacyjny: Windows 7 Home Edition

Ilość ram: 4 GB

Rozdzielczość monitora: 1680x1050

Down// Raczej nie każda xD 

Edytowane przez Dexude

73685633822473628956.png

Opublikowano

 

Wersja gry: Fifa 15
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor:  Intel-Core I5 4x3.1ghz z boostem na 3.4
Karta graficzna: Nvidia GTX660 Ti 2GB
System operacyjny: Windows 7 Home Edition
Ilość ram: 4 GB
Rozdzielczość monitora: 1680x1050

 

Oczywiście że pójdzie. Każda gra pójdzie.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano
Wersja gry: Fifa 15

Laptop(Tak/Nie): tak

Wersja systemu (32/64 bit): 64 bitówka win8

Procesor: Intel core i3

Karta graficzna: Geforce 610m 1gb

System operacyjny:win8

Ilość ram:4

Rozdzielczość monitora:1366  x  768

BO NASZYM HONOREM JEST NASZ KLUB KS.RUCH !

Opublikowano
Wersja gry: Fifa 15

Laptop(Tak/Nie): Komputer

Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit

Procesor: Intel Core i5 2320 3.00Ghz

Karta graficzna: Nvidia geforce 550 Ti

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 8 GB

Rozdzielczość monitora: 4:3 ale chce sobie kupić 21:9 29 cali z rozdzielczością 2560 x 1080 Będę mógł grać na takim monitorze? I czy warto coś wymienić w tym komputerze? Z góry dzięki :)

Opublikowano

Wersja gry: 15

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit

Procesor: AMD Phenom II X4 840 Processor 3.20 GHz

Karta graficzna: Gigabyte Radeon HD 5850 OC 1GB DDR5 

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 4 GB

Rozdzielczość monitora: 1440x900

 

Oraz proszę o pomoc w tym temacie: http://www.mpcforum.pl/topic/1317724-optymalizacja-fifa-15-do-swobodnego-grania/

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Wersja gry: 15

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit

Procesor: AMD Phenom II X4 840 Processor 3.20 GHz

Karta graficzna: Gigabyte Radeon HD 5850 OC 1GB DDR5 

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 4 GB

Rozdzielczość monitora: 1440x900

 

Oraz proszę o pomoc w tym temacie: http://www.mpcforum.pl/topic/1317724-optymalizacja-fifa-15-do-swobodnego-grania/

Może na niskich, będzie działać. Karta jest bardziej do biura, niż do gier, procesor też nie powala na kolana.

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Karta jest bardziej do biura, niż do gier

Dobry żart.

@Phoenix. znalazłem podobny problem jak twój na forum gry, chodzi o drop w menu do kilku FPS, tak? Sama gra chodzi płynnie?

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Dobry żart.

@Phoenix. znalazłem podobny problem jak twój na forum gry, chodzi o drop w menu do kilku FPS, tak? Sama gra chodzi płynnie?

Wszystko chodzi płynnie tylko do momentu włączenia gry. Jak wchodzę do menu, wybieram np. Szybki mecz, albo UT o tnie okropnie, nie mówiąc o graniu meczy. W 14 na największych chodzi bez najmniejszej zacinki.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano
Wersja gry:15

Laptop(Tak/Nie):Tak

Wersja systemu (32/64 bit):64bit

Procesor:Intel® COre i3-3110 CPU

Karta graficzna:Intel® Graphits 4000 i mam 2 podaną w właściwościach Nvidia GeFroce 710M

System operacyjny:Windows 8

Ilość ram:4GB

Rozdzielczość monitora:1366x768

Opublikowano (edytowane)

Czy 15 mi pójdzie? Jak tak to na jakich detalach?

Laptop tak

Grafika: AMD Radeon HD 8610G +8600M (dual graphics)

Procek: AMD A10-5745M APU (4 rdzenie) 2.9 ghz

RAM: 8 GB

Windows 8.1 64 bit

Zasilacz: nie wiem. 

Edytowane przez MRofAmerica
Opublikowano (edytowane)
Wersja gry:15

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit):64bit

Procesor: i5-3470 3,2ghz

Karta graficzna: AMD Radeon R9 200 Series

System operacyjny:Windows 8.1

Ilość ram: 8gb

Rozdzielczość monitora:1920x1080

Edytowane przez v1si
Opublikowano
Wersja gry: 14

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: Intel Pentium Dual CPU E2180 2.00GHz

Karta graficzna: GeForce 210 GT218

System operacyjny: Windows 7(6.1)

Ilość ram: 2GB

Rozdzielczość monitora: 1280 x 1024

Pójdzie na średnich/wysokich?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...