Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi FIFA? - Sprawdź!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to mam wymienic karte graficzna tylko czy karte graficzna i procesor ?

Ten procesor nie poradzi sobie z Fifa15.

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a karta ?

Twoja karta nie spełnia wymaganego 1gb, więc też nie da rady. 

Tak jak pisałem procesor i karta do wymiany. A przy wymianie procesora dojdzie płyta główna itp...

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Twoja karta nie spełnia wymaganego 1gb, więc też nie da rady. 

Tak jak pisałem procesor i karta do wymiany. A przy wymianie procesora dojdzie płyta główna itp...

Skończ z tym 1GB, równie dobrze mógłbyś napisać że wymagana jest obudowa o wysokości min. 50cm.

 

Zapraszamy do działu Komputery.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano
Wersja gry:Fifa 15

Laptop(Tak/Nie):Nie 

Wersja systemu (32/64 bit): 64bit

Procesor:Intel®Pentium® CPU G3220 @ 3.00GHz 3.00Ghz

Karta graficzna:Nvidia GeForce GT 630.

System operacyjny:Windows 7

Ilość ram:4

Rozdzielczość monitora:1920x1080

Opublikowano

 

Wersja gry:Fifa 15
Laptop(Tak/Nie):Nie 
Wersja systemu (32/64 bit): 64bit
Procesor:Intel®Pentium® CPU G3220 @ 3.00GHz 3.00Ghz
Karta graficzna:Nvidia GeForce GT 630.
System operacyjny:Windows 7
Ilość ram:4
Rozdzielczość monitora:1920x1080

 

Smignie. 

Opublikowano

Masz słabą kartę graficzną...

Może pójdzie.

 

Już sprawdziłem przez ten czas demo i ładnie chodzi (Musiałem tylko ustawić żeby uruchamiało z Procesorem NVIDIA o dużej wydajności) ale i tak dzięki. :)

Opublikowano
Wersja gry:Fifa 15

Laptop(Tak/Nie):Nie 

Wersja systemu (32/64 bit): 64bit

Procesor:Intel Core i3 4160 3,6Ghz 2Rdzenie 4Wątki

Karta graficzna:Nvidia GeForce GTX660

System operacyjny:Windows 7

Ilość ram:8

Rozdzielczość monitora:1440X960 16:9

 

P.S miałem demo i lekko zacinała a proc dostawał temp prawie 75 a pasta box i sie zastanawiam czy to przez to??

Opublikowano
Wersja gry: FIFA 15

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64-bit

Procesor: AMD Phenom II X2 555 - 3.20 GHz

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 240 - 1GB

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 4GB

Rozdzielczość monitora: 1366x768

Opublikowano (edytowane)
FIFA 15

Laptop : tak

Wersja systemu : 64bit

Procesor: intel core i3

Karta graficzna: geforce 710m

System operacyjny: win7

Ilość ram:4gb

Rozdzielczość monitora:1366 x 768

Outlast, leagueoflegends(wysokie/bardz wysok.), WOT Chodzą bez problemu

Edytowane przez damian6995
Opublikowano
Wersja gry: 15

Laptop(Tak/Nie): nom

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: Intel Core 2 Duo 2.53

Karta graficzna: nvidia geforce 9600m gt

System operacyjny: win7

Ilość ram: 4096

Rozdzielczość monitora: nikt nie wie.

3adb6317fc.png

 

Opublikowano

 

Wersja gry: 15
Laptop(Tak/Nie): nom
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.53
Karta graficzna: nvidia geforce 9600m gt
System operacyjny: win7
Ilość ram: 4096
Rozdzielczość monitora: nikt nie wie.

 

Nie będzie działać. Karta nie obsługuje DX11.

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Przy okazji, PES również? ;-;

PES będzie działać na wysokich. Jednak od PES polecam bardziej kupić FIFA14 która ma niskie wymagania.

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano (edytowane)

Wersja gry - Fifa 15

Laptop (Tak/Nie) Nie

Wersja Systemu (32/64) 64

Procesor Intel® Core2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz

Intel® Core2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz

Karta Graficzna - NVIDIA GeForce GT 240 pracuje z Direcxt 11

System operacyjny Windows 7

Ilość Ramy to 4GB

Rozdzielczość monitora 1920x1080

Zasilacz : AT-600p12p

Proszę o szybką i dobrą odpowiedź :) daję like i wesołych świąt :)mam bf4 i chodzi mi ładnie czasami ma dni że ścina ale często chodzi ładnie :) może ta informacja się przyda

Edytowane przez hubi250
Opublikowano

Wersja gry - Fifa 15

Laptop (Tak/Nie) Nie

Wersja Systemu (32/64) 64

Procesor Intel® Core2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz

Intel® Core2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz

Karta Graficzna - NVIDIA GeForce GT 240 pracuje z Direcxt 11

System operacyjny Windows 7

Ilość Ramy to 4GB

Rozdzielczość monitora 1920x1080

Zasilacz : AT-600p12p

Proszę o szybką i dobrą odpowiedź :) daję like i wesołych świąt :)mam bf4 i chodzi mi ładnie czasami ma dni że ścina ale często chodzi ładnie :) może ta informacja się przyda

bedzie trybic

Opublikowano

Wersja gry - Fifa 15

Laptop (Tak/Nie) Nie

Wersja Systemu (32/64) 64

Procesor Intel® Core2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz

Intel® Core2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz

Karta Graficzna - NVIDIA GeForce GT 240 pracuje z Direcxt 11

System operacyjny Windows 7

Ilość Ramy to 4GB

Rozdzielczość monitora 1920x1080

Zasilacz : AT-600p12p

Proszę o szybką i dobrą odpowiedź :) daję like i wesołych świąt :)mam bf4 i chodzi mi ładnie czasami ma dni że ścina ale często chodzi ładnie :) może ta informacja się przyda

Na niskich będzie działać :)

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Noo Real madrit i love :D /Ale na pewno bo niechcę wyrzucać kasy w błoto :DD


Bo kocham piłke nożna i mam mocną chcęć żeby tą fifkę 15 kupić :D tylko trochę mi sprzęt w tym przeszkadza

Opublikowano

Noo Real madrit i love :D /Ale na pewno bo niechcę wyrzucać kasy w błoto :DD

Bo kocham piłke nożna i mam mocną chcęć żeby tą fifkę 15 kupić :D tylko trochę mi sprzęt w tym przeszkadza

Kup, nie stracisz. ;) 

Opublikowano
Wersja gry: FIFA 15

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: ADM Phantom II X4 955 Processor 3.20 GHz

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9600 GT

System operacyjny: Windows 7 Home Premium

Ilość ram: 4,00 GB

Rozdzielczość monitora: 1024 x 768 (zalecane)

Pomogłem daj +++  <3

Opublikowano (edytowane)

 

Wersja gry: FIFA 15
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: ADM Phantom II X4 955 Processor 3.20 GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9600 GT
System operacyjny: Windows 7 Home Premium
Ilość ram: 4,00 GB
Rozdzielczość monitora: 1024 x 768 (zalecane)

 

Nie będzie działać, ponieważ karta nie obsługuje DX11.

Edytowane przez maczki15

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...