Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi FIFA? - Sprawdź!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wersja gry:15

Laptop(Tak/Nie):Nie

Wersja systemu (32/64 bit):64

Procesor:Intel Core 2 Duo E6600, 2,40GHz

Karta graficzna:AMD Radeon HD 6670

System operacyjny:Windows 7

Ilość ram:2

Rozdzielczość monitora:1920x1080

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

 

Wersja gry:15
Laptop(Tak/Nie):Nie
Wersja systemu (32/64 bit):64
Procesor:Intel Core 2 Duo E6600, 2,40GHz
Karta graficzna:AMD Radeon HD 6670
System operacyjny:Windows 7
Ilość ram:2
Rozdzielczość monitora:1920x1080

 

Raczej nie ma szans na płynną grę. 

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano
Wersja gry:11/12

Laptop(Tak/Nie):Nie

Wersja systemu (32/64 bit):32

Procesor:Intel Pentium 4 D 2,80 ghz 2rdzeniowy

Karta graficzna:zintegrowana

System operacyjny:Windows 7

Ilość ram:2 gb

Rozdzielczość monitora:1152:864

Opublikowano

Wersja gry:11/12

Laptop(Tak/Nie):Nie

Wersja systemu (32/64 bit):32

Procesor:Intel Pentium 4 D 2,80 ghz 2rdzeniowy

Karta graficzna:zintegrowana

System operacyjny:Windows 7

Ilość ram:2 gb

Rozdzielczość monitora:1152:864

Zintegrowana ale jaka?
Opublikowano

Wersja gry - Fifa 15

Laptop (Tak/Nie) Nie

Wersja Systemu (32/64) 64

Procesor Intel® Core2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz

Intel® Core2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz

Karta Graficzna - NVIDIA GeForce GT 240 pracuje z Direcxt 11

System operacyjny Windows 7

Ilość Ramy to 4GB

Rozdzielczość monitora 1920x1080

Zasilacz : AT-600p12p

Proszę o szybką i dobrą odpowiedź :) daję like i wesołych świąt :)mam bf4 i chodzi mi ładnie czasami ma dni że ścina ale często chodzi ładnie :) może ta informacja się przyda

 

Będzie działać. Na najniższych ustawieniach powinna działać płynnie.

Przepraszam, że tak późno.

636451494245979649038.gif

Opublikowano (edytowane)

Zakupiłem niedawno fifę 15 i strasznie laguje nw co zrobić patrzyłem różne poradniki w necie ale nie pomogły

daje parametry mojego PC   :)
- PROCESOR Intel® Pentium® CPU G629 @ 2.60GHz 2.60 GHz
- RAM 8.00 GB
- TYB systemu 64bit
- SYSTEM OPERACYJNY Windows 7 Ultimate
- Karta graficzna NVIDIA GeForce GT 440

Laptop(Tak/Nie):NIE

Wersja systemu (32/64 bit):64
Monitor: 1920x1080
Edytowane przez Kamilos304xPL2
Opublikowano

 

Zakupiłem niedawno fifę 15 i strasznie laguje nw co zrobić patrzyłem różne poradniki w necie ale nie pomogły

daje parametry mojego PC   :)

- PROCESOR Intel® Pentium® CPU G629 @ 2.60GHz 2.60 GHz

- RAM 8.00 GB

- TYB systemu 64bit

- SYSTEM OPERACYJNY Windows 7 Ultimate

- Karta graficzna NVIDIA GeForce GT 440

Laptop(Tak/Nie):NIE

Wersja systemu (32/64 bit):64
Monitor: 1920x1080

 

Nie znam tego procesora, ale zakładam że chodziło Ci o Intel Pentium G620. 

Powodem tych lagów może być właśnie procesor, gdyż w minimalnych wymaganiach fify podany jest procesor 4 rdzeniowy.

Jeżeli masz lagi, ustaw jakość grafiki na niską i wyłącz wszystkie programy działające w tle.

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

@postmaker 

 

Niestety nawet na minimalnych lagi są mniejsze ale dalej są na tyle duże że nie da się w miarę płynie grać :/

(dokładnie tak pomyliłem się przy wpisywaniu procesora sorka)

Czy da się to jakoś naprawić bez wymiany? 

Opublikowano

@postmaker 

 

Niestety nawet na minimalnych lagi są mniejsze ale dalej są na tyle duże że nie da się w miarę płynie grać :/

(dokładnie tak pomyliłem się przy wpisywaniu procesora sorka)

Czy da się to jakoś naprawić bez wymiany? 

Raczej widzę małe szanse, możesz pokombinować ze zmianą rozdzielczości, jakości itp...

Zobacz czy jakieś programy nie pracują w tle, jeżeli takowe są to je wyłącz. 

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano
Wersja gry: 15

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit

Procesor: Intel Core 2 Duo E7200 2.53GHz

Karta graficzna: NVIDA GeForce 8600 GT

System operacyjny: Windows 8.1

Ilość ram: 3,00 GB

Rozdzielczość monitora: 1440x900

 

14 Działała płynnie na minimalnych-średnich

Pociągnie to na minimalnych w 30 fps?

Opublikowano

Wersja gry: 15

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit

Procesor: Intel Core 2 Duo E7200 2.53GHz

Karta graficzna: NVIDA GeForce 8600 GT

System operacyjny: Windows 8.1

Ilość ram: 3,00 GB

Rozdzielczość monitora: 1440x900

 

14 Działała płynnie na minimalnych-średnich

Pociągnie to na minimalnych w 30 fps?

Nie ma szans
Opublikowano
Wersja gry: FIFA 15

Laptop(Tak/Nie): NIE

Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit

Procesor: AMD Athlon II X2 250      3.00 GHz

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 430

System operacyjny: WIindows 7

Ilość ram: 3GB

Rozdzielczość monitora:1920 - 1080

Pewnie nie ;(

Opublikowano

 

Wersja gry: FIFA 15
Laptop(Tak/Nie): NIE
Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit
Procesor: AMD Athlon II X2 250      3.00 GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 430
System operacyjny: WIindows 7
Ilość ram: 3GB
Rozdzielczość monitora:1920 - 1080
Pewnie nie ;(

 

Raczej nie ma szans na płynną grę. 

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano (edytowane)
Wersja gry: Fifa 15

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: AMD Athlon II X2 250 3.00 GHz

Karta graficzna: MSI GTX 660 Ti

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 8Gb

Rozdzielczość monitora: 1680x1050

Zasilacz: Napewno nie bomba zegarowa :D

Edytowane przez Arek2343

48989605193943787379.jpg

 

mca.png

Opublikowano

Wersja gry: Fifa 15

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: AMD Athlon II X2 250 3.00 GHz

Karta graficzna: MSI GTX 660 Ti

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 8Gb

Rozdzielczość monitora: 1680x1050

Zasilacz: Napewno nie bomba zegarowa :D

Wysokie powinny być ;)
Opublikowano

 

Wersja gry: Fifa 15
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: AMD Athlon II X2 250 3.00 GHz
Karta graficzna: MSI GTX 660 Ti
System operacyjny: Windows 7
Ilość ram: 8Gb
Rozdzielczość monitora: 1680x1050
Zasilacz: Napewno nie bomba zegarowa :D

 

Może pójdzie na niskich. Procesor słaby w porównaniu do karty.

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

czy pojdzie fifa 11 na low ??

Intel celeron 2.8Ghz

Ati radeon 3450

2gb ram

Powinno działać na niskich ;D

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano
Wersja gry: Fifa 15

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: Intel Celeron G540 2.50GHz

Karta graficzna: GeForce GT 430 1GB

System operacyjny: Windows 7 

Ilość ram: 4GB

Rozdzielczość monitora: 1440x900

Opublikowano

 

Wersja gry: Fifa 15
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: Intel Celeron G540 2.50GHz
Karta graficzna: GeForce GT 430 1GB
System operacyjny: Windows 7 
Ilość ram: 4GB
Rozdzielczość monitora: 1440x900

 

Nie ma szans na płynną grę. 

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano (edytowane)
Fifa 15
Laptop(Tak/Nie):Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 32 bit
Procesor:AMD Athlon 7750 Dual-Core Processor 2,70 Ghz
Karta graficzna: Ati Radeon HD 4300/4500 Series
System operacyjny:WIN 7
Ilość ram:3072 RAM
Rozdzielczość monitora:1024x768

Chodzi mi o to czy 15 pójdzie na minimalnych :( fifa 14 chodziła na minimalnie-średnich.

(+) Jeśli to może pomóc to płynnie na minimalnych chodzi mi Dishonored, CS:GO (Nawet do 90 fps :O),Kingdoms of amalur: Reckoning. :P
Edytowane przez DamianMezoK

THP_1.jpg

Opublikowano (edytowane)

Fifa 15

Laptop(Tak/Nie):Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 32 bit

Procesor:AMD Athlon 7750 Dual-Core Processor 2,70 Ghz

Karta graficzna: Ati Radeon HD 4300/4500 Series

System operacyjny:WIN 7

Ilość ram:3072 RAM

Rozdzielczość monitora:1024x768

 

Chodzi mi o to czy 15 pójdzie na minimalnych :( fifa 14 chodziła na minimalnie-średnich.

 

(+) Jeśli to może pomóc to płynnie na minimalnych chodzi mi Dishonored, CS:GO (Nawet do 90 fps :O),Kingdoms of amalur: Reckoning. :P

Nie ma szans Fifa potrzebuje Windowsa 64 bitowego ;)

 

 

Edytowane przez witalka2
Opublikowano (edytowane)
Wersja gry: Fifa 15

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: Intel Pentium Dual Core E660 3.06 3.07 GHz

Karta graficzna:  MSI GeForce GT440 DDR3 1GB 128bit PCI-E

System operacyjny: Windows 7 

Ilość ram: 4GB

Rozdzielczość monitora: 1366x768

 

14 na full lata

Edytowane przez maxisek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...