Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi FIFA? - Sprawdź!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Wersja gry: Fifa 15
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: Intel Pentium Dual Core E660 3.06 3.07 GHz
Karta graficzna:  MSI GeForce GT440 DDR3 1GB 128bit PCI-E
System operacyjny: Windows 7 
Ilość ram: 4GB
Rozdzielczość monitora: 1366x768
 
14 na full lata

 

Powinna działać na niskich, ale mogą być lekkie ścinki.

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wersja gry:15

Laptop(Tak/Nie):tak

Wersja systemu (32/64 bit):64bit

Procesor: i5-3210m 2.5GHZ

Karta graficzna: AMD Radeon 7670M HD

System operacyjny: Win 8.1

Ilość ram: 6GB

Rozdzielczość monitora: 1366x768

8LTfBGw.jpg

Opublikowano
Wersja gry: 15

Laptop(Tak/Nie): Tak

Wersja systemu (32/64 bit): 64bit

Procesor: Intel Core i3-370M (2.40 GHz) 2 rdzenie, 4 wątki, 3 MB

Karta graficzna: ATI Mobility Radeon HD 5470 512 MB

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 3072 MB DDR3 1066 MHz SO-DIMM (1024 + 2048 MB) max 8192 MB

Rozdzielczość monitora: 15.6" WXGA HD 1366 x 768

Proszę o pomoc :)

Opublikowano

 

Wersja gry:15
Laptop(Tak/Nie):tak
Wersja systemu (32/64 bit):64bit
Procesor: i5-3210m 2.5GHZ
Karta graficzna: AMD Radeon 7670M HD
System operacyjny: Win 8.1
Ilość ram: 6GB
Rozdzielczość monitora: 1366x768

 

Na niskich będzie działać.

 

 

Wersja gry: 15
Laptop(Tak/Nie): Tak
Wersja systemu (32/64 bit): 64bit
Procesor: Intel Core i3-370M (2.40 GHz) 2 rdzenie, 4 wątki, 3 MB
Karta graficzna: ATI Mobility Radeon HD 5470 512 MB
System operacyjny: Windows 7
Ilość ram: 3072 MB DDR3 1066 MHz SO-DIMM (1024 + 2048 MB) max 8192 MB
Rozdzielczość monitora: 15.6" WXGA HD 1366 x 768
Proszę o pomoc :)

 

Raczej nie ma szans na płynną grę. 

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Na niskich będzie działać.

 

Raczej nie ma szans na płynną grę. 

 

Chodzi mi czy w ogóle będzie działać. RAM mogę dokupić.

Opublikowano

Chodzi mi czy w ogóle będzie działać. RAM mogę dokupić.

Z tym sprzętem, będzie ścinać. 

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Z tym sprzętem, będzie ścinać. 

 

Czyli będzie działać, ale będzie się ścinać? A jakbym dokupił RAM to by działało płynniej?

Opublikowano (edytowane)

Czyli będzie działać, ale będzie się ścinać? A jakbym dokupił RAM to by działało płynniej?

Uruchomisz na tym komputerze, ale gra nie będzie sprawiała przyjemności. Samo dokupienie RAM-U nic nie zmieni, procesor nie spełnia minimalnych wymagań fify, a karta graficzna starczy max na minimalne ustawienia, a poza tym jest to laptop czyli wymiana podzespołów odpada.

Edytowane przez maczki15

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Uruchomisz na tym komputerze, ale gra nie będzie sprawiała przyjemności. Samo dokupienie RAM-U nic nie zmieni, procesor nie spełnia minimalnych wymagań fify, a karta graficzna starczy max na minimalne ustawienia.

 

Mógłbym wymienić, ale nie wiem gdzie kupie części i czy mogę je wymienić.

To jest ten laptop: http://www.arest.pl/produkt/22811/ASUS-X52JE-EX098V-i3-370-2-40-3072-MB-320-GB-DVDRW-15-6-WIFI-ATi-HD5470-Cam-Win7-HP/wlasciwosci

Opublikowano

Mógłbym wymienić, ale nie wiem gdzie kupie części i czy mogę je wymienić.

To jest ten laptop: http://www.arest.pl/produkt/22811/ASUS-X52JE-EX098V-i3-370-2-40-3072-MB-320-GB-DVDRW-15-6-WIFI-ATi-HD5470-Cam-Win7-HP/wlasciwosci

Napisz temat w tym dziale na pewno pomogą Ci wybrać odpowiedni sprzęt do gry FIFA15  http://www.mpcforum.pl/forum/794-kupno-i-modernizacja/

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano (edytowane)
Laptop(Tak/Nie): Tak

Procesor: AMD A6-4400M

Karta graficzna: AMD Radeon HD 7520G + HD 7600M Dual Graphics

System operacyjny: Windows 8 64bit

Ilość ram: 4GB

rozdzielczość: 1600x900

 

Pytanie czy pójdzie na najniższych ?

Co ewentualnie wymienić żeby śmigało ?
Edytowane przez Poqazol
Opublikowano

Wersja gry: Fifa 15- DEMO
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: AMD PHENOM TM II x4 840 Processor 3.2 GHz
Karta graficzna: NVIDIA Geforce GTS 450

System operacyjny: Windows 7
Ilość ram: 4Gb

1377531174-U173186.png

Opublikowano (edytowane)
Wersja gry: Fifa 15 

Laptop(Tak/Nie): Tak

Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit

Procesor: Intel core i7-4700MQ CPU @ 2.40 GHz 2.40 GHz

Karta graficzna: intel hd graphics 4600

System operacyjny: Windows 8.1 64 bit

Ilość ram: 8gb

Rozdzielczość monitora: 1600x900

Edytowane przez krystian1278
Opublikowano

Wersja gry: Fifa 15

Laptop(Tak/Nie): Tak

Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit

Procesor: Intel core i7-4700MQ CPU @ 2.40 GHz 2.40 GHz

Karta graficzna: intel hd graphics 4600

System operacyjny: Windows 8.1 64 bit

Ilość ram: 8gb

Rozdzielczość monitora: 1600x900

Na niskich raczej pojdzie ;)
Opublikowano
Wersja gry:Fifa 15

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit):64 Bit

Procesor: Inter Pentium CPU G2020 2.90 2x

Karta graficzna:GeForce GTX 560

System operacyjny:Windows 7

Ilość ram: 4Gb

Rozdzielczość monitora: 19 cali

Dodam że konkurent czyli Pes 15 chodzi fajnie ,i można grać Konfortowo , Fifa 14 również

Opublikowano

Wersja gry:Fifa 15

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit):64 Bit

Procesor: Inter Pentium CPU G2020 2.90 2x

Karta graficzna:GeForce GTX 560

System operacyjny:Windows 7

Ilość ram: 4Gb

Rozdzielczość monitora: 19 cali

Dodam że konkurent czyli Pes 15 chodzi fajnie ,i można grać Konfortowo , Fifa 14 również

Niskie powinny byc
Opublikowano

Tak wgl to demo różni się czymś od pełnej wersji? dodali jakieś Optymalizacje?

Troche lepsza optymalizacja jest w pelnej wersji
Opublikowano
Wersja gry: FIFA 15.

Laptop(Tak/Nie): Tak.

Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit.

Procesor: iNTEL i5-3210M CPU @ 2.5 GHz

Karta graficzna: Nvidia GeForce GT 630M

System operacyjny:Windows 8.1

Ilość ram: 10GB

Rozdzielczość monitora: 1366 x 768

Opublikowano (edytowane)
Wersja gry: FIFA 15
Laptop(Tak/Nie): Tak.
Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit
Procesor: i5
Karta graficzna: GeForce GT 750M x2
System operacyjny: Windows 8.1
Ilość ram: 12GB
Rozdzielczość monitora: 1366x768

 

Wersja gry: FIFA 15.
Laptop(Tak/Nie): Tak.
Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit.
Procesor: iNTEL i5-3210M CPU @ 2.5 GHz
Karta graficzna: Nvidia GeForce GT 630M
System operacyjny:Windows 8.1
Ilość ram: 10GB
Rozdzielczość monitora: 1366 x 768

 

 

Wątpie, jednak przy 30 fps prawdopodobnie tak.

Edytowane przez CraftGaming

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...