Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi FIFA? - Sprawdź!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: INTEL Pentium E5200

Karta graficzna: GeForce 9500 GT 1024MB

System operacyjny: Win7

Ilość ram: 3 GB

Rozdzielczość monitora: 1680x1050

 

Myślę, że nie pójdzie, może się myle? jeżeli nie to czy wszystko trzeba zmieniać ;D ?

GeZeT.png

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: INTEL Pentium E5200

Karta graficzna: GeForce 9500 GT 1024MB

System operacyjny: Win7

Ilość ram: 3 GB

Rozdzielczość monitora: 1680x1050

 

Myślę, że nie pójdzie, może się myle? jeżeli nie to czy wszystko trzeba zmieniać ;D ?

Raczej nie pójdzie :)
Opublikowano

@Tricek

Radziłbym nie kupować bo raczej nie pójdzie.

Niema co w kompie zmieniać tylko pozbierać i kupić se PC ogarniętego gdzieś za 2 - 2,5 Tysiąca

11240659826_510b7bd1d6_m.jpg

Chętnie Pomagam :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: Pentium Dual Core E6600 @3.06 GHZ

Karta graficzna: Radeon HD 5450

System operacyjny: Win7

Ilość ram: 4 GB

Rozdzielczość monitora: Nie mam pojęcia, ale chyba 1920 x ?

 

Pójdzie mi na najniższych?

Opublikowano
Laptop(Tak/Nie):Tak

Wersja systemu (32/64 bit):32

Procesor:2.33 GHz

Karta graficzna:Nvidia geforce 9500 GT

System operacyjny:Windows 7

Ilość ram:3

Rozdzielczość monitora:1680x1050

Wiem że to słaby komp ale czy wyłączając wszystkie dodatkowe funkcje i ustawić wszystko na najniższych ile osiągne max fps na oko ? Z góry dziękuje. 
post-1272576-0-28556400-1415815545.jpg

 

Opublikowano

 

Laptop(Tak/Nie):Tak
Wersja systemu (32/64 bit):32
Procesor:2.33 GHz
Karta graficzna:Nvidia geforce 9500 GT
System operacyjny:Windows 7
Ilość ram:3
Rozdzielczość monitora:1680x1050
Wiem że to słaby komp ale czy wyłączając wszystkie dodatkowe funkcje i ustawić wszystko na najniższych ile osiągne max fps na oko ? Z góry dziękuje. 

 

Fifa 14 czy 15?

436951440626370320491.png

Opublikowano
Wersja gry: Fifa 15

Laptop(Tak/Nie): Tak

Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit

Procesor: AMD A10-4600M APU with Radeon™ HD Graphics 2.30 GHz

Karta graficzna: AMD Radeon HD 7600M Series (2GB)

System operacyjny: Windows 8.1

Ilość ram: 8GB

Rozdzielczość monitora: 1366 x 768

Posty :

[50] [ V ]

[100] [ X ]

[150] [ X ]

[200] [ X ]

[300] [ X ]

[400] [ X ]

[600] [ X ]

[800] [ X ]

[1000] [ X ]

[1500] [ X ]

Opublikowano
Wersja gry: 15

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: i5 3570

Karta graficzna: Radeon HD 7790 1GB

System operacyjny: Win 8.1

Ilość ram: 4 GB

Rozdzielczość monitora: 1980x1080

Opublikowano

 

Wersja gry: 15
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: i5 3570
Karta graficzna: Radeon HD 7790 1GB
System operacyjny: Win 8.1
Ilość ram: 4 GB
Rozdzielczość monitora: 1980x1080

 

Bez problemu.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano (edytowane)

Wersja gry: 15
Laptop(Tak/Nie): Tak
Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit
Procesor: Intel Core i5-2410M @ 2.30 Ghz 2GB
Karta graficzna: NVIDIA GT540M
System operacyjny: Windows 7
Ilość ram: 4GB
Rozdzielczość monitora: 1600x900

Edytowane przez wujekanalfabeta

55aR3G.png

Opublikowano

Wersja gry: 15

Laptop(Tak/Nie): Tak

Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit

Procesor: Intel Core i5-2410M @ 2.30 Ghz 2GB

Karta graficzna: NVIDIA GT540M

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 4GB

Rozdzielczość monitora: 1600x900

Na pewno będzie przycinać w tej rozdzielczości, nawet na najniższych. Musisz obniżyć jeśli ma być w miarę komfortowo.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Jeśli kupisz to sam sprawdzisz, nie mogę ci zagwarantować płynności nawet w 1280x720. Najlepiej sprawdź demo, po co wywalać kasę w błoto.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano (edytowane)
Wersja gry:15

Laptop(Tak/Nie):Nie

Wersja systemu (32/64 bit):64

Procesor:Intel Core i3-3240 CPU @ 3.40GHz 3.39GHz

Karta graficzna:Nvida GeForce 610 2gb( wiem, niezbyt dobra -_-)

System operacyjny:Windows 7

Ilość ram:6GB

Rozdzielczość monitora:1280x1024

Edytowane przez shork
Opublikowano

 

Wersja gry:15
Laptop(Tak/Nie):Nie
Wersja systemu (32/64 bit):64
Procesor:Intel Core i3-3240 CPU @ 3.40GHz 3.39GHz
Karta graficzna:Nvida GeForce 610 2gb( wiem, niezbyt dobra -_-)
System operacyjny:Windows 7
Ilość ram:6GB
Rozdzielczość monitora:1280x1024

 

Karta nie powala, ale będzie działać.

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Witam, czy Fifka odpali i jaki będzie komfort gry !

 

Wersja gry: 15
Laptop(Tak/Nie):  Tak
Wersja systemu (32/64 bit):  64bit
Procesor: Intel® Core i7-2630QM CPU @ 2.00GHz
Karta graficzna: Nvidia Geforce GT 540M
System operacyjny: Windows7
Ilość ram: 4Gb
Rozdzielczość monitora: 1366  x  768
Opublikowano

Wersja gry: 15
Laptop: Tak

Wersja sys: 64 bit
Procesor: Intel® Core™  2duo CPU T5750 2.00 GHZ
Karta graf: GMA X5100 350 MB
SYStem: WIndows 7
Ilość ram : 2 gb

 

26_unnamed.png

Opublikowano
Wersja gry: Fifa 14

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 32

Procesor: Intel Pentium D 2x 2.8

Karta graficzna: Ati Radeon x1650 series

System operacyjny: Windows xp (tak pisze, że minimum Vista ale jakoś koledze na xp działa :D)

Ilość ram: 2 GB

Rozdzielczość monitora: 1024x768

Opublikowano

 

Witam, czy Fifka odpali i jaki będzie komfort gry !

 

Wersja gry: 15
Laptop(Tak/Nie):  Tak
Wersja systemu (32/64 bit):  64bit
Procesor: Intel® Core i7-2630QM CPU @ 2.00GHz
Karta graficzna: Nvidia Geforce GT 540M
System operacyjny: Windows7
Ilość ram: 4Gb
Rozdzielczość monitora: 1366  x  768

 

Spokojnie będzie działać. Średnie/Wysokie myśle.

 

Wersja gry: 15

Laptop: Tak

Wersja sys: 64 bit

Procesor: Intel® Core™  2duo CPU T5750 2.00 GHZ

Karta graf: GMA X5100 350 MB

SYStem: WIndows 7

Ilość ram : 2 gb

 

Procesor 2 rdzenie, mało ramu, bez szans. Nie znam tej karty ale do fify min 1 gb.

 

 

Wersja gry: Fifa 14
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 32
Procesor: Intel Pentium D 2x 2.8
Karta graficzna: Ati Radeon x1650 series
System operacyjny: Windows xp (tak pisze, że minimum Vista ale jakoś koledze na xp działa :D)
Ilość ram: 2 GB
Rozdzielczość monitora: 1024x768

 

Na średnich/wysokich będzie działać.

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...