Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi FIFA? - Sprawdź!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wersja gry: Fifa 15

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: Intel i3 4150 3,5GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 750Ti Windforce 2GB 128bit

System operacyjny: Win7

Ilość ram: 4GB

Rozdzielczość monitora: Full HD

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wersja gry: Fifa 15

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: AMD 4100 Quad Core

Karta graficzna:Nvdia Geforce GTX 570

System operacyjny: wim7

Ilość ram: 16 gb

Rozdzielczość monitora: Full HD

 

Czy pojdzie na majsymalnych ustawieniach ?

Opublikowano

 

Wersja gry: Fifa 15
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: AMD 4100 Quad Core
Karta graficzna:Nvdia Geforce GTX 570
System operacyjny: wim7
Ilość ram: 16 gb
Rozdzielczość monitora: Full HD
 
Czy pojdzie na majsymalnych ustawieniach ?

 

Będzie działać na wysokich. 

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano
Wersja gry: 15

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: Intel Pentium G3258 3.2ghz ( podkrecane lekko)

Karta graficzna: NVIDIA gtx 730 2gb ram

System operacyjny: win 7

Ilość ram: 8GB

Rozdzielczość monitora: 1366x768

Opublikowano (edytowane)
Wersja gry: 13 lub World
Laptop(Tak/Nie): Tak
Wersja systemu (32/64 bit): 32
Procesor: AMD E-300 APU with Radeon HD Graphics 1.30GHz
Karta graficzna: AMD Radeon HD 6310 Graphics
System operacyjny: win 7
Ilość ram: 2GB

Rozdzielczość monitora:1336x768

Edytowane przez TheOdzieM
Opublikowano (edytowane)

 

Wersja gry: 13 lub World
Laptop(Tak/Nie): Tak
Wersja systemu (32/64 bit): 32
Procesor: AMD E-300 APU with Radeon HD Graphics 1.30GHz
Karta graficzna: AMD Radeon HD 6310 Graphics
System operacyjny: win 7
Ilość ram: 2GB

Rozdzielczość monitora:1336x768

 

Będzie ścinać na niskich. 

Edytowane przez maczki15

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Ale bardzo?

No raczej tak, gra na tym sprzęcie nie będzie sprawiała przyjemności. 

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano (edytowane)
Chciałbym się spytać, czy gra mi ruszy, a jeżeli ruszy, to jaka będzie płynność gry?
 
Wersja gry: FIFA WORLD
 
Laptop(Tak/Nie): Nie 
 
Wersja systemu (32/64 bit): 64
 
Procesor: AMD ATHLON 64 x 2 4000+
 
Karta graficzna:  Geforce GT 8600
 
System operacyjny: win 7
 
Ilość ram: 1,5 GB, ale mogę dołożyć 2GB. 
 

Rozdzielczość monitora: 1336x768

 

Edytowane przez martinsins
Opublikowano

 

Chciałbym się spytać, czy gra mi ruszy, a jeżeli ruszy, to jaka będzie płynność gry?
 
Wersja gry: FIFA WORLD
 
Laptop(Tak/Nie): Nie 
 
Wersja systemu (32/64 bit): 64
 
Procesor: AMD ATHLON 64 x 2 4000+
 
Karta graficzna:  Geforce GT 8600
 
System operacyjny: win 7
 
Ilość ram: 1,5 GB, ale mogę dołożyć 2GB. 
 

Rozdzielczość monitora: 1336x768

 

 

Będzie działać, myślę, że najlepiej będzie grać na średnich ustawieniach. 

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

A dokładać RAM czy się nie opłaca? Zmieniło by to coś?

Raczej nic to nie zmieni. 

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

 

Wersja gry: 15
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: Intel Pentium G3258 3.2ghz ( podkrecane lekko)
Karta graficzna: NVIDIA gtx 730 2gb ram
System operacyjny: win 7
Ilość ram: 8GB
Rozdzielczość monitora: 1366x768

 

 

NA JAKICH USTAWIENIACH WYCIĄGNĘ największość wydajność?

Opublikowano

Na wysokich troche mi tnie co moge zrobic ?

jeszcze chcialbym nagrywac actionem

Wyłącz wszystkie programy działające w tle i powinno działać dobrze.

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

wYLACZONE SA WSZYSTKO NAWET AVASTA WYLACZAM CZASAMI ;PP MOZE TO TEMU ZE MAL,O MIEJSSCA NA DYSKU MAM ?

Przeczyść komputer programem CCleaner.

 

 

NA JAKICH USTAWIENIACH WYCIĄGNĘ największość wydajność?

Będzie działać na wysokich. 

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano
Wersja gry: 2014

Laptop(Tak/Nie): Niestety , Tak

Wersja systemu (32/64 bit): 64bit

Procesor: AMD Athlon II P320 Dual-Core Processor 2,1GHz

Karta graficzna:ATI Mobility Radeon HD 4200 Series

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 3GB

Rozdzielczość monitora: 1366x768

Pomogłem, daj lajka ! :)

Opublikowano

Wersja gry: 2014

Laptop(Tak/Nie): Niestety , Tak

Wersja systemu (32/64 bit): 64bit

Procesor: AMD Athlon II P320 Dual-Core Processor 2,1GHz

Karta graficzna:ATI Mobility Radeon HD 4200 Series

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 3GB

Rozdzielczość monitora: 1366x768

Raczej nie pojdzie
Opublikowano (edytowane)

                                                                                                      Wersja gry: Fifa 15(FULL) , FIFA 14(FULL)

Laptop(Tak/Nie): NIE
Wersja systemu (32/64 bit): 64bit
Procesor: I5-4460 3,2 GHz
Karta graficzna: MSI Radeon R7 260X
System operacyjny: Win 7 64bit
Ilość ram: 8gb
Rozdzielczość monitora: 1440x900
 
 
PS: Ile będę miał FPS w fifie 15 i 14
Edytowane przez kolo994
Opublikowano

 

                                                                                                      Wersja gry: Fifa 15(FULL) , FIFA 14(FULL)

Laptop(Tak/Nie): NIE
Wersja systemu (32/64 bit): 64bit
Procesor: I5-4460 3,2 GHz
Karta graficzna: MSI Radeon R7 260X
System operacyjny: Win 7 64bit
Ilość ram: 8gb
Rozdzielczość monitora: 1440x900
 
 
PS: Ile będę miał FPS w fifie 15 i 14

 

14 pójdzie raczej na maksymalnych. 15 też ale pewien nie jestem. 

­

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...