Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi FIFA? - Sprawdź!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wersja gry: 15

Laptop(Tak/Nie): Nie 

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: 3 ghz klasy core 2 

Karta graficzna: Geforce gt730 2gb ddr3

System operacyjny: windows 7

Ilość ram: 4

Rozdzielczość monitora: 1366x768

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wersja gry: 15

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64bit

Procesor: Intel® Pentinum® CPU G3420 @ 3.20GHz   3.20 GHz

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 4GB

Rozdzielczość monitora: 1920x1080

Opublikowano
Wersja gry:15
Laptop(Tak/Nie):Nie
Wersja systemu (32/64 bit):64
Procesor: AMD Athlon II X4 620 Processor
Karta graficzna:ATI Radeon HD 4650
System operacyjny: Windows 7
Ilość ram:4GB
Rozdzielczość monitora: 1360x 768

Szybko bo kupiłem fife 15 bo włącza sie normalnie ale przy Wczytywaniu bardzo się zacina i zanim sie włączy to z 15 minut trzeba czekać ;/ POMOCY !!
Opublikowano

Witam. 

 

Wersja gry: 15
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: AMD Athlon II X4 635 2.90GHz
Karta graficzna: Nvidia GTX 465
System operacyjny: Windows 7 Ultimate SP 1
Ilość ram: 4 GB
Rozdzielczość monitora: TV 42' Sharp 1400x1050
 
Zainstalowałem wczoraj Razer Game Booster, przed zainstalowaniem gra wydawała się gorsza, brakowało chyba fps'ów, nie grało się przyjemnie.
Po odpaleniu tego programu WYDAJĘ mi się, że płynność gry nieco się polepszyła, ale jednak i tak nie zadowala mnie taka gra. 
Proszę o pomoc, co najlepiej zrobić, dokupić.
Dzięki i pozdrawiam!
Opublikowano (edytowane)
Wersja gry: fifa 15

Laptop(Tak/Nie):tak

Wersja systemu (32/64 bit):64 bit

Procesor: intel i7-4702MQ 2,20 ghz

Karta graficzna: mam dwie karty graficzne intel hd graphics 4600 i Radeon HD 8670

System operacyjny:win 8

Ilość ram:8

Rozdzielczość monitora:1600:900

 

Chcialbym sie dowiedziec jak zmienic karte integrowana na dedykowana

Edytowane przez Delmonicken
Opublikowano

 

Wersja gry: fifa 15
Laptop(Tak/Nie):tak
Wersja systemu (32/64 bit):64 bit
Procesor: intel i7-4702MQ 2,20 ghz
Karta graficzna: mam dwie karty graficzne intel hd graphics 4600 i Radeon HD 8670
System operacyjny:win 8
Ilość ram:8
Rozdzielczość monitora:1600:900
 
Chcialbym sie dowiedziec jak zmienic karte integrowana na dedykowana

 

Powinno pójść.

mój znak rozpoznawczy to jego brak

Opublikowano (edytowane)
Wersja gry: FIFA15

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64bit

Procesor: Intel Core i3 4160 3,6Ghz

Karta graficzna: XFX Radeon R9 270

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 8Gb Corsair

Rozdzielczość monitora: 1680x1080

Edytowane przez kuba0329
Opublikowano

 

Wersja gry: FIFA15
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64bit
Procesor: Intel Core i3 4160 3,6Ghz
Karta graficzna: XFX Radeon R9 270
System operacyjny: Windows 7
Ilość ram: 8Gb Corsair
Rozdzielczość monitora: 1680x1080

 

Spokojnie na wysokich.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

FIFA 15, system windows 7 x64, procesor intel i5 4440, 8gb ram i grafika radeon R9 270

Spokojnie na najwyższych.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano
Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit

Procesor: Intel Core 2 Duo CPU E6750 @ 2.66 GHz 2.66 Ghz

Karta graficzna: Nvidia GeForce 9600 GT

System operacyjny: Windows 8.1

Ilość ram: 3 GB DDR2

Rozdzielczość monitora: 1440x900 oraz 1920x1200

Opublikowano (edytowane)
Fifa 15

Laptop(Tak/Nie): Tak

Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit

Procesor: Intel Core i5-2410M CPU @ 2,30 Ghz 2,30 Ghz

Karta graficzna: Zintegrowana oraz Nvidia GeForce 540GT 1GB

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 4 GB

Rozdzielczość monitora: 1366x768

Edytowane przez Jel0n27
Opublikowano

 

Fifa 15
Laptop(Tak/Nie): Tak
Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit
Procesor: Intel Core i5-2410M CPU @ 2,30 Ghz 2,30 Ghz
Karta graficzna: Zintegrowana oraz Nvidia GeForce 540GT 1GB
System operacyjny: Windows 7
Ilość ram: 4 GB
Rozdzielczość monitora: 1366x768

 

Masz słabą kartę graficzną...

Może pójdzie.

mój znak rozpoznawczy to jego brak

Opublikowano
Fifa 15
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit
Procesor: intel celeron cpu G1610 2.60 GHZ
Karta graficzna: NVDIA GEFORCE 9500 GT
System operacyjny: windows 7
Ilość ram: 4 gb ram
Rozdzielczość monitora: 1920 x 1080




NVDIA GEFORCE 9500 GT
Opublikowano

 

Fifa 15
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit
Procesor: intel celeron cpu G1610 2.60 GHZ
Karta graficzna: NVDIA GEFORCE 9500 GT
System operacyjny: windows 7
Ilość ram: 4 gb ram
Rozdzielczość monitora: 1920 x 1080

 

 

 

 

NVDIA GEFORCE 9500 GT

 

Nie będzie działać.

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano (edytowane)

CO WYMIENIC ?

 

 

Fifa 15
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit
Procesor: intel celeron cpu G1610 2.60 GHZ
Karta graficzna: NVDIA GEFORCE 9500 GT
System operacyjny: windows 7
Ilość ram: 4 gb ram

Rozdzielczość monitora: 1920 x 1080

Edytowane przez Maxxis01
Opublikowano

CO WYMIENIC ?

 

 

Fifa 15
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit
Procesor: intel celeron cpu G1610 2.60 GHZ
Karta graficzna: NVDIA GEFORCE 9500 GT
System operacyjny: windows 7
Ilość ram: 4 gb ram

Rozdzielczość monitora: 1920 x 1080

Tu potrzeba wymiany całego komputera niestety.

Procesor do 15 potrzebny jest 4 rdzeniowy. Karta graficzna min 1gb.

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Tu potrzeba wymiany całego komputera niestety.

Procesor do 15 potrzebny jest 4 rdzeniowy. Karta graficzna min 1gb.

Nie.

 

Ale tak czy siak do wymiany, pisz w komputerach.

YGsMv3q.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...