Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi FIFA? - Sprawdź!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Laptop(Tak/Nie):Tak

Wersja systemu (32/64 bit):64 bit

Procesor: i7 2670qm 2.2 GHz z turbo boostem do 3.1

Karta graficzna: gf 

System operacyjny: windows 7 professional

Ilość ram:4 GB

Rozdzielczość monitora:1366x768

 

tez mam problem ze przy wlaczaniu fify 15 mam problem ze fifa launcher przestał działać... a kupiłem orginała

Opublikowano
Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor:  AMD Phenom II 4X 965 3,42 GHz

Karta graficzna: ASUS EAH6770 Series dedykowana pamięć wideo 1024 mb całkowita 2815

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 4 gb

Rozdzielczość monitora: 18-20 nie pamiętam
Opublikowano

@MrMiki_PL

To nie wina karty graficznej mam taką samą i chodzi na full detalach karta grafiki jest dobra lecz procesor jest  słaby miałem G2030 3 GHz i sie lagowało tak samo jak muwiłeś że np komentatora dwa razy słychać, wymieniłem procesor na Intel I5 Z 4 rdzeniami i teraz wszystko łądnie chodzi jak chcesz grać w fife bez lagów to musisz kupić nowy procesor najlepiej żeby miał 4 rdzenie. :D

11240659826_510b7bd1d6_m.jpg

Chętnie Pomagam :D

Opublikowano

 

Laptop(Tak/Nie):Tak
Wersja systemu (32/64 bit):64 bit
Procesor: i7 2670qm 2.2 GHz z turbo boostem do 3.1
Karta graficzna: gf 
System operacyjny: windows 7 professional
Ilość ram:4 GB
Rozdzielczość monitora:1366x768
 
tez mam problem ze przy wlaczaniu fify 15 mam problem ze fifa launcher przestał działać... a kupiłem orginała

 

Podaj dokładnie co to za grafika, program gpu-z lub speccy.

 

 

 

Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor:  AMD Phenom II 4X 965 3,42 GHz
Karta graficzna: ASUS EAH6770 Series dedykowana pamięć wideo 1024 mb całkowita 2815
System operacyjny: Windows 7
Ilość ram: 4 gb
Rozdzielczość monitora: 18-20 nie pamiętam

Podaj dokładnie co to za grafika, program gpu-z lub speccy.

I rozdzielczość a nie cale.

1378331621-U719057.png

Opublikowano

Podaj dokładnie co to za grafika, program gpu-z lub speccy.

 

 

Podaj dokładnie co to za grafika, program gpu-z lub speccy.

I rozdzielczość a nie cale.

 

 

bez-tytulu.jpg  

 

 

Tutaj screen  a rozdzielczość zalecana to 1366x768

Opublikowano
Laptop(Tak/Nie):Nie

Wersja systemu (32/64 bit):64

Procesor:Intel® Core™2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz 2.99 GHz

Karta graficzna:nvidia gforce 9800 GT

System operacyjny: windows 7

Ilość ram:2,50 GB

Rozdzielczość monitora:1440 x 900

da radę 15?

Opublikowano

@geramz

Według mnie za mało Ramu to po pierwsze a po drugie to za słaby procesor.Na 2 rdzeniach ciężko żeby poszło.

Ściągnij sobie fife 15 demo i zobaczysz jeżeli tam będziesz miał większe lagi to radziłbym niekupować orginałki to strata pieniędzy

11240659826_510b7bd1d6_m.jpg

Chętnie Pomagam :D

Opublikowano (edytowane)

Laptop(Tak/Nie): nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: i5 - 4460, 6,2 GHz
Karta graficzna: GeForce GTS 250 (512 mb)
System operacyjny: win 7 
Ilość ram: 4 GB
Rozdzielczość monitora: 1680 x 1050

 

Demo pobieram, jutro dam znać; tak na oko, pójdzie na najmniejszych? Bo nie wiem czy jest sens kupować 15. Wydaje mi się, że karta za słaba.

@Kiceł

@Kirito.

Edytowane przez Kokoszka.

­

Opublikowano

Witam, może w tym dziale ktoś mi pomoże, 


mam następujący problem: próbuję uruchomić grę, klikam ikonkę i nic się nie dzieje, zakręci sie tylko kółeczko przy myszce i nic, nie wyskakuje nawet fifaconfig, miał ktoś taki problem i poradził sobie z nim, bądź wie jak sobie z nim poradzić, proszę o kontakt.


Dodam tylko iż FIFA 15, jest to wersja pudełkowa na PC, a wcześniej z FIFĄ 14 nie miałem takiego problemu, próbowałem już wielu metod i nic nie działa, takich jak zgodność, odinstalowywanie, uruchamianie jako administrator, lecz nic nie działa.


Dodam jeszcze, że gram na laptopie, a jego parametry to:


Windows 7 64-bitowy 


RAM: 4GB


Procesor: Intel® Core™ i3-2330M CPU @ 2.20 GHz


                 2.20 GHz


Karty graficzne: AMD Radeon HD 6650M


                          Mobile Intel® HD Graphics 


Opublikowano

@Kokoszka.

Według mnie trochę za słaba karta grafiki jak chcesz to podpowiemy ci jaką kupić.

Polecam z modeli Ge force GTX  lub AMD R7 series np AMD R7 250

11240659826_510b7bd1d6_m.jpg

Chętnie Pomagam :D

Opublikowano

@Kokoszka.

Według mnie trochę za słaba karta grafiki jak chcesz to podpowiemy ci jaką kupić.

Polecam z modeli Ge force GTX  lub AMD R7 series np AMD R7 250

Nie zamierzam kupować aktualnie karty, jeżeli nie pójdzie - trudno. Mam teraz problem z uruchomieniem dema...

­

Opublikowano

Taki offtop, ale na lapku i3 4000m, r7 m265 2gb ddr3, 4gb ramu, win 8.1 x64 fifa działa w 50 fps na maks. detalach w demie.

                           

Opublikowano (edytowane)

 Laptop : TAK

Wersja systemu : 64 bit
Procesor: intel core i3
Karta graficzna: nvidia geforce 710m
System operacyjny: win7
Ilość ram: 4gb
Rozdzielczość monitora: 1366x768
 
Lagi będa czy nie ?
Edytowane przez damian6995
Opublikowano

Laptop : TAK

Wersja systemu : 64 bit

Procesor: intel core i3

Karta graficzna: nvidia geforce 710m

System operacyjny: win7

Ilość ram: 4gb

Rozdzielczość monitora: 1366x768

Lagi będa czy nie ?

Będą ponieważ karta graficzna bardzo słaba:)
Opublikowano

 Laptop : NIE


Wersja systemu : 64 bit

Procesor: Intel Pentium Dual Core E6700 2M Cache, 3.20 GHz

Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 550 Ti

System operacyjny: win7

Ilość ram: 6gb

Rozdzielczość monitora: 1920x1080

Opublikowano

@Marioooo

Według mnie na najniższych będzie się trochę lagowało na 2 rdzeniowych procesorach ciężko żeby fifa poszła

Polecam stronke http://www.systemrequirementslab.com/cyri tam sprawdzisz czy ci pujdzie :D

(Licze na Lajki :D :D)

No chyba nie.

 

 

 

 Laptop : NIE

Wersja systemu : 64 bit
Procesor: Intel Pentium Dual Core E6700 2M Cache, 3.20 GHz
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 550 Ti
System operacyjny: win7
Ilość ram: 6gb
Rozdzielczość monitora: 1920x1080

 

Spokojnie pójdzie, nawet na tym Pentiumie nie powinno być problemów. Z 4 rdzeni to Fifa raczej nie korzysta...

 

Ale procka wymienić by wypadało.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Będą ponieważ karta graficzna bardzo słaba:)

League of legends na wysokich bez lagów chodzi, Wot też nie ma lagów a na fifie bede miał ? Ta karta dedykowana bardzo słaba? Bardziej bym to powiedział o zintegrowanej intel hd 4000....

Opublikowano (edytowane)

@Kiceł

 

Mam płyte główną GA-G41MT-S2P, jakbym wymienił ten procesor na używany Core™ 2 Quad Q9450, albo Core™ 2 Quad Q6600 to poszłaby?

Edytowane przez Marioooo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...