Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi FIFA? - Sprawdź!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka @Kiceł , niestety na razie na przejściowym sprzęcie, a gra jeszcze nie rozpakowana.

 

Laptop(Tak/Nie): Tak
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: Intel Core i5-3210M 3.1 GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 620M (with 1gb dedicated vram)
System operacyjny: Win8
Ilość ram: 4 GB DDR3
Rozdzielczość monitora: 1366x768
 
Czy jest wgl. sens rozpakowania gierki? Fifa 14 szła bez zakłóceń na wysokich.
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)
Laptop(Tak/Nie):nie 

Wersja systemu (32/64 bit):32

Procesor:intel® Pentium® D CPU 3,00Ggz

Karta graficzna:GeForce 630

System operacyjny:Windows 7 Ultimate 

Ilość ram:4

FIFA 15

Edytowane przez KriiSho
Opublikowano

 

Laptop(Tak/Nie):nie 
Wersja systemu (32/64 bit):32
Procesor:intel® Pentium® D CPU 3,00Ggz
Karta graficzna:GeForce 630
System operacyjny:Windows 7 Ultimate 
Ilość ram:4
FIFA 15

 

Fifa 15 nie działa na systemie 32 bity :)

Nic tu nie będzie !!!

Opublikowano
Laptop(Tak/Nie): Tak
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: Intel Core i5-2430M 2,40 GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 555M 1GB (+zinregrowana intela 1gb)
System operacyjny: Win7
Ilość ram: 4 GB 
Rozdzielczość monitora: 1366x768,60 Hz

Pytanko się czy powinna odpalić w ogóle na tym sprzęcie. Mam włączoną synchronizację pionową w ustawieniach karty graficznej, odpalam na tej GeForce a nie na intelu. Na najniższych detalach i rozdzielczości się tnie tak, że nawet początkowego meczu nie da się zagrać.
Opublikowano

Sterowniki wszystkie najnowsze. Wczoraj śmignąłem komputer driver boosterem i wszystko zaktualizowane. Rejestr też przeczyściłem.. zrobiłem dosłownie wszystko i dupa. 

Opublikowano
aptop(Tak/Nie): Tak
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: Intel Core i7-2670QM 2,20 GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 540M 2GB
System operacyjny: Win7
Ilość ram: 6 GB 
Rozdzielczość monitora: 1366x768,60 Hz
Opublikowano
Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64 bity

Procesor: Amd Athlon II X2 250 3.01 GHz

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 240

System operacyjny: Win 7 Ultimate

Ilość ram: 4gb

Rozdzielczość monitora: 1440x900
Opublikowano (edytowane)
Laptop(Tak/Nie): TAK

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: Intel® Core i5 4200U CPU 1.60GHz 2.30GHz

Karta graficzna: AMD Radeon HD 8670M

System operacyjny: Windows 8

Ilość ram: 6 GB Ram

Rozdzielczość monitora: 1366x768

Edytowane przez domio3434
Opublikowano (edytowane)

Może ciąć nawet na niskich, sprawdź demo.

 

Grałem troche w 15 już i  chodziło nie źle  miałem problem z komentatorem bo tnie go cały czas i nie wiem co zrobić żeby działał ok

Edytowane przez domio3434
Opublikowano

Witam. Posiadam:

- Procesor: Intel ® Core ™ i3-3120M CPU @ 2.50GHz

- Kartę graficzną: Nvidia Geforce 710M

 

Do Fify 15 potrzeba:

- Procesor: Intel Core 2 Quad @ 2,46GHz  (lub lepszy)

- Kartę graficzną: Nvidia GeForce 650 GTX

 

Resztę wymagań mój laptop spełnia.

 

I teraz pytanie jak zmienię moją kartę graficzną na wymaganą czy gra mi pójdzie? Czy konieczna będzie też wymiana procesoru? I jeszcze jedno pytanie, czy taka karta podejdzie do laptopa czy jest tylko pod komputer stacjonarny? Pilne.

Opublikowano

Nie zmienisz karty i w procesora w laptopie (tzn. dałoby się, ale skuteczniej, łatwiej i taniej byłoby już kupić nowy). W laptopowych grafikach absolutne minimum do Fify 15 to poziom 630M/730M, ale jak już masz coś kupować, to radziłbym peceta - pograsz za 1,5 tysiąca, nie za ponad 2.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano
Laptop(Tak/Nie): NIE

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: Intel Core i3-4330 CPU 3.50GHz 3.50GHz

Karta graficzna: GTX 660 2GB

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 8 

Rozdzielczość monitora: 1920x1080 

Opublikowano
Laptop(Tak/Nie): Nie. Stacjonarny

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: AMD Athlon II X3 445 processor

Karta graficzna: NIVIDIA GeForce GTX 460

System operacyjny: Windows 7 Ultimate

Ilość ram: 4 GB

Rozdzielczość monitora: 1920 x 1080

 

Mam lagi w trakcie meczu
Opublikowano (edytowane)

@members

Powina ci chodzić na niskich.

Jeżeli masz lagi to sprubuj pozmieniać ustawienia np. Liczbe klatek na sekunde

Edytowane przez Kalosz11

11240659826_510b7bd1d6_m.jpg

Chętnie Pomagam :D

Opublikowano

Laptop(Tak/Nie): NIE

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: DualCore Intel Pentium G3220, 3000 MHz (30 x 100)

Karta graficzna: AMD Radeon R7 200

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 8 

Rozdzielczość monitora: 1920x1080 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...