Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi FIFA? - Sprawdź!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Taka przesiadka to bez sensu, zbieraj na nową płytę i i5. Ale pójść raczej powinna i na pentiumie.

Edytowane przez Kiceł
YGsMv3q.jpg
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

@Kiceł

Ea zaleca 4rdzeniowy procesor ;/. Na tym co mam są straszne lagi, a mogę mieć ten q9450 za 250 zł, czyli za pół ceny, za bardzo nie chce grzebać, bo się nie znam na kompach ;p, na tym q9450 pójdzie na max, albo przynajmniej na minimum?

Opublikowano

Taki procesor ci nic nie zmieni, a na wymagania nie patrz. 4 rdzeni to może BF3 albo GTA wymagać, nie Fifa. Spróbuj demo, ale myślę że pograsz.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

@Kiceł

Mam kupioną pełną wersje :/, próbowałem na niższych rozdzielczościach, ustawiałem na minimalne, ustawiałem synchronizację i wydajność w nvidii, skanowałem kompa, uzywalem gameboostera, zaaktualizowałem wszystkie stery.. Gra i tak sie ścina, nie można grać, dźwięk tak samo ;l

Opublikowano (edytowane)

@Marioooo

Radziłbym kupić płytę główną http://www.asus.com/pl/Motherboards/P8H61M_LX_R20/

Spokojnie można do tej płyty głuwnej procesory takie jak np INTEL I7 3 generacji lub Intel i5 3 generacji lub intel i3 3 generacji

Cena płyty głównej to około 200 zł a procesory od 500 do nawet 1200 zł A;E POLECAŁBYM JAK JUŻ KUPOWAĆ To intel i5 3,3ghz i on ma 4 rdzenie :D

(Liczę na lajki) :D :D

Edytowane przez Kalosz11

11240659826_510b7bd1d6_m.jpg

Chętnie Pomagam :D

Opublikowano
Laptop(Tak/Nie): TAK

Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit

Procesor: Inter®  Pentium® CPU B960 @ 2.20GHz

Karta graficzna:NVDIA® GeForce® 710M with 1GB

System operacyjny:WIN 8

Ilość ram:4FB

Rozdzielczość monitora:1366:768

6833714485704641138151.jpeg

Opublikowano

Wątpię żeby poszła, bez sprawdzenia dema nie kupuj bo możesz się mocno zawieść. Pewnie będzie ciąć na niskich.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano
Laptop(Tak/Nie): Nie.

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: Pentium G2020

Karta graficzna: Radeon HD 7790

System operacyjny: Win 8.1

Ilość ram: 4GB

Rozdzielczość monitora: 1920x1080

Opublikowano

@marcinkloc

Karta grafiki dobra, ilość ramu dobra tylko że na tym procesorze będą lagi w grze.

Polecałbym przed kupieniem pełnej wersji ściągnąć demo lecz na takich lagach nie da się płynnie grać

Odradzam kupować

11240659826_510b7bd1d6_m.jpg

Chętnie Pomagam :D

Opublikowano

@marcinkloc

Karta grafiki dobra, ilość ramu dobra tylko że na tym procesorze będą lagi w grze.

Polecałbym przed kupieniem pełnej wersji ściągnąć demo lecz na takich lagach nie da się płynnie grać

Odradzam kupować

 

A gdybym miał i5 ?

Opublikowano

Witam! Może ktoś powiedzieć czy pójdzie 15stka na tej grafie ? (Reszta kompa chyba dobra )

 
Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit
Procesor:Intel i5-3350p CPU 3.10GHz 
Karta graficzna:GeForce gt220 
System operacyjny:Vista 
Ilość ram:8GB
Rozdzielczość monitora:1280x1024
 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@marcinkloc

Jakbyś miał Intel i5 z 4 rdzeniami na przykład 3,3 Ghz  z 4 rdzeniami to na średnich powinno chodzić bez żadnych lagów

Lecz nie jestem jeszcze pewny co do tej karty graficznej (Radeon Hd 7790) myślę że dała by radę lecz skieruj się pytaniem do @Kiceł on bardziej sie zna a takich żeczach :D

11240659826_510b7bd1d6_m.jpg

Chętnie Pomagam :D

Opublikowano

Na pentiumie może być płynnie, ale nie musi. Karta graficzna to nie problem.

 

A średnich ustawień w Fifie nie ma...

YGsMv3q.jpg
Opublikowano
Laptop(Tak/Nie):TAK
Wersja systemu (32/64 bit):64
Procesor: Intel Core i5-4200 2.5ghz turboboost 3.0ghz
Karta graficzna: AMD RADEON 8570 
System operacyjny: Windows 7 64BIT
Ilość ram: 4 GB

Pytanie czy pójdzie na niskich bez ścinek ? To ważne bo chce kupić w Poniedziałek !
Opublikowano (edytowane)
Laptop(Tak/Nie): NIE
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: Intel Core 2 E4600 2.40 GHz 2.80 GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8800 GT
System operacyjny: Windows 7 64BIT

Ilość ram: 2 GB

 

Da rade? moge dokupić 2GB ramu

Edytowane przez 11dax11
Opublikowano

 

Laptop(Tak/Nie): NIE
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: Intel Core 2 E4600 2.40 GHz 2.80 GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8800 GT
System operacyjny: Windows 7 64BIT

Ilość ram: 2 GB

 

Da rade?

 

Fifa 14 tak.

Fifa 15 nie.

 

mój znak rozpoznawczy to jego brak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...