Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi FIFA? - Sprawdź!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chce kupić fifke 15 o to mój sprzęt, da rade?

 

Laptop(Tak/Nie): Tak
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: Intel Core i7 -3610 QM 2,30 GHZ
Karta graficzna: NVIDIA GeForce gTX 660
System operacyjny: Windows 7 64BIT

Ilość ram: 8 gb ddr5

                                                  21f0dgn.jpg

Opublikowano

Chce kupić fifke 15 o to mój sprzęt, da rade?

 

Laptop(Tak/Nie): Tak
Wersja systemu (32/64 bit): 64
Procesor: Intel Core i7 -3610 QM 2,30 GHZ
Karta graficzna: NVIDIA GeForce gTX 660
System operacyjny: Windows 7 64BIT

Ilość ram: 8 gb ddr5

Spokojnie na wysokich.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Pójdzie ultra ze wszystkimi dodatkami ?

Laptop : Nie

Wersja systemu : 64 bit

Procesor : I5 4460

Karta graficzna : Gigabyte GTX 760

System operacyjny : Windows 7 HP

RAM : 8 GB

Opublikowano
Czy pójdzie FIFA 15?

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: Intel ® Core™2 Duo CPU  E7600 @ 3.06GHz  2.27 GHz

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9800 GT

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 4Gb

Manchester United jest jak Rolling Stonesi, świetni, ale zawsze pozostaną w cieniu zespołu z Liverpoolu.

Opublikowano

Czy pójdzie FIFA 15?

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: Intel ® Core™2 Duo CPU E7600 @ 3.06GHz 2.27 GHz

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9800 GT

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 4Gb

Raczej nie pojdzie bo karta za slaba :)
Opublikowano

Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit
Procesor: Intel Core i3-4160 3.6 GHz
Karta graficzna: Radeon R7 260X 2048MB 128bit
System operacyjny: Windows 7
Ilość ram: 4 gb
Rozdzielczość monitora: 1440 x 900

 

Da radę na niskich / średnich?

Opublikowano

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit

Procesor: Intel Core i3-4160 3.6 GHz

Karta graficzna: Radeon R7 260X 2048MB 128bit

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 4 gb

Rozdzielczość monitora: 1440 x 900

 

Da radę na niskich / średnich?

Powiedziałbym że wysokie spokojnie.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

FIFA 15

Laptop(Tak/Nie): Nie
Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit
Procesor: Intel Core i5 4690 3.5GHz
Karta graficzna: Radeon R9 270X 
System operacyjny: Windows 7
Ilość ram: 8 gb DDR3
Rozdzielczość monitora: 1680x1050

Opublikowano

 

FIFA 15

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit

Procesor: Intel Core i5 4690 3.5GHz

Karta graficzna: Radeon R9 270X 

System operacyjny: Windows 7

Ilość ram: 8 gb DDR3

Rozdzielczość monitora: 1680x1050

 

Proszę cię, chyba nie pytasz poważnie... To jest pecet pod Crysisa 3...

YGsMv3q.jpg
Opublikowano (edytowane)
Laptop(Tak/Nie):TAK
Wersja systemu (32/64 bit):64
Procesor:2.00 GHz
Karta graficzna:NVIDIA GeForce 9600M GT
System operacyjny:WIN 7
Ilość ram:3.00
Rozdzielczość monitora:1440;900
Poszłoby na Minimalnych ? 
Edytowane przez Hamak1991
Uczeń
Opublikowano (edytowane)

Fifa 15

Laptop(Tak/Nie):Nie
Wersja systemu (32/64 bit):64
Procesor:Intel Pentium @ 2.90GHz
Karta graficzna:1024MBAMD Radeon HD 7700 Series (Gigabyte)
System operacyjny:WIN 7
Ilość ram:4,00GB
Rozdzielczość monitora:1280x1024@60Hz
fife mam już ale klatkuje w meczach nie w menu która rzecz nie ogarnia ?? 
Edytowane przez LFC
Opublikowano
Laptop(Tak/Nie):Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit 

Procesor: Intel Core i3-2120 3,3 GHz

Karta graficzna: GTX 560

System operacyjny: Windows 7 Home Premium

Ilość ram: 4GB RAM firmy GoodRAM

Rozdzielczość monitora:1920x1080

 

Dodam, że FIFĘ już mam i na najniższych mi tnie :/

Opublikowano
Laptop(Tak/Nie):tak

Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit 

Procesor: Intel Core i7-4700MQ

Karta graficzna: GeForce GT755m

System operacyjny: Windows 7 ultimate

Ilość ram: 8gb ddr3 1600mhz

Rozdzielczość monitora:1680x1050

 

 

Czy fifa 15 powinna na tym chodzić ? Mam ją i mam przycięcia przy powtórkach np. strzałow i nie wiem jak zaradzić

Opublikowano

 

Laptop(Tak/Nie):tak
Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit 
Procesor: Intel Core i7-4700MQ
Karta graficzna: GeForce GT755m
System operacyjny: Windows 7 ultimate
Ilość ram: 8gb ddr3 1600mhz
Rozdzielczość monitora:1680x1050
 
 
Czy fifa 15 powinna na tym chodzić ? Mam ją i mam przycięcia przy powtórkach np. strzałow i nie wiem jak zaradzić

 

Powinna śmigać na wysokich, przycięcia pewnie przez skopaną optymalizację powtórek. Bo rozumiem że w trakcie gry ponad 60 klatek?

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Powinna śmigać na wysokich, przycięcia pewnie przez skopaną optymalizację powtórek. Bo rozumiem że w trakcie gry ponad 60 klatek?

Gra działa elegancko ale jak są powtórki gdzie widzę dokładnie tą trawe itp to lipa. Tak samo rzuty wolne czy rożne. Da się temu zaradzić ? To wina kompa czy optymalizacji fify ?

Opublikowano

Podejrzewam że wina gry bo u mnie to samo na 740M, może nie aż tak drastycznie bo do 30-40 klatek spada, ale póki co chyba nic z tym nie zrobisz. Ewentualnie zobacz z mniejszym MSAA.

YGsMv3q.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...