Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Może zrobię to za was.

Dla osób którym wywala bugsplata itd.

Zrobiłem wszystko i działa bez problemów, odpalacie jak zawsze. Bez bugsplatów bez wszystkiego. 

Jeżeli odpalacie 1 raz to na costumie.

Pobieracie, wklejacie, dodajcie wyjątek do antywirusa i odpalacie. 

Wszystkie pluginy z ostatnio wrzuconej paczki są przerzucone tutaj ze względu że wiele osób miało błędy, a tam pojawiło się parę nowych rzeczy

Download:

http://speedy.sh/uvFQF/League-Sharp-4.14-25.08.14.rar

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/3c545589871b1c1f81fe55321f7ff2ddcddab8119b802797bfcdcc02fedc85ce/analysis/1408982556/

W razie problemów nie piszcie do mnie. Nie jestem ani twórcą ani supportem.

Jeżeli założyciel tematu widzi niech to edytuje. Tyle.

Pozdrawiam.

 

 

 

Czemu ta paczka waży 45 mb ?

 

nie będę wypierdalał z tego forum. Nie przeczytalem tresci tematu, leci raport za flame. Mam też twoje ip, wiec spodziewaj się jutro o 18:00 napadu na chate. Jusz stary nie zyjesz. Radze wyjechac do innego kraju, bo cie znajde.

 

 

Opublikowano

Chcialbym jeszcze dodac, ze L# nie dziala na kopiach systemu Windows7, poniewaz podczas instalacji .net framework 4.5.1 informuje nas komunikatami, ze jest to kopia i instalacja sie nie powiedzie. Prosilbym o napisanie tego w 1 poscie.

Opublikowano

@dadajszen

Przejrzyj kilka stron w tył, nie używaj tej najnowszej bo szwankuje coś -.- weź tą przedostatnią

Mam nadzieję że sobie poradzisz a jak nie znajdziesz to pisz, pomożemy Ci szukać.

 

Jak może Ci nie działa żadna to znaczy że coś zjebałeś na 99.99% ,pisz jaki problem.

 

 

 

Opublikowano

@dadajszen

Przejrzyj kilka stron w tył, nie używaj tej najnowszej bo szwankuje coś -.- weź tą przedostatnią

Mam nadzieję że sobie poradzisz a jak nie znajdziesz to pisz, pomożemy Ci szukać.

 

Jak może Ci nie działa żadna to znaczy że coś zjebałeś na 99.99% ,pisz jaki problem.

wtf nie trzeba tu używać najnowszej wersji?;d

Opublikowano

@Ronter

Coś tak podobno szwankuje niektórym zresztą jest napisane przy downloadzie ;P

Ja tam nie ściągam gram na vol8.

Póki nie będzie all grało.

 

 

 

Opublikowano

Ponawiam pytanie, czy wprowadzałeś fixa?

A skąd masz info o restarotwaniu na F9 nic mi o tym nie wiadomo :D

 

Jakiś bob pisał gdzieś na forum. Może nawet w tym temacie :P. Jeżeli chodzi o fix lol.exe czy coś takiego to możecie podesłać bo nie robiłem tego :P.

Opublikowano

mi nawet szkoda takich ludzi :D no chyba, że enemy się jeszcze pluje, to oram jeszcze bardziej xD

Dokładnie. jak raz invade robili zfacecheckowałem i enemy napisał "ez" pomyślałem ty szmato jeszcze nie wiesz jak bardzoe przegrasz ta gre, na koniec staty typu 12/1, ogólnie flame na niego lecaiały. jak typ nic nie pisze i team flami go na all to ide inne linie zaorać żeby było po równo xD

 

Btw. na vol8. marksman czasami zostawi minionowy 5 lub mniej hp. 

Opublikowano

bez przesady, jak można używać skryptów do totalnie wszystkich postaci, nie mam pojęcia. osobiście korzystam z #L tylko grając adc

szalona xD

 

Hmmm kochani. Cała noc będę czytał poradniki odnośnie c#. Mam nadzieje że jak już powstaną skrypty to będziecie z nich korzystać i dawać nam(MPC L# TEAM) porady itd.. Tymczasem bez odbioru :)

 

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Opublikowano

haha, mam w d***e to czy będzie płatne, póki co co w złego w tym, że ludzie korzystają? 

 

ta ostatnia paczka jakiś niewypał :D

 

 

__________________________________________________________________

 

MOŻLIWE PRZYCZYNY NIE DZIAŁANIA L# NA TWOIM KOMPUTERZE

1. Nie pobrałeś wymaganych 2 programów (patrz strona 1)

2. Wgrałeś fixa, który był wymagany do działania programu, przy jednej z ostatnich paczek, a teraz nie zamieniłeś starego lol.exe z fixem. Jeśli usunąłeś plik lol.exe stary, tu pobierzesz: http://www.speedysha...-of-Legends.exe skan:  https://www.virustot...a3e60/analysis/ (dzięki @Mical) 

3. Odpalasz program z zaznaczonymi skryptami przed grą, a nie podczas ładowania się rozgrywki

4. Nie uruchamiasz jako admin 

5. Nie zmieniłes pliku z 64-bit dla 32-bit lub na odwrót

 

zanim tu napiszesz popatrz tu: http://www.mpcforum....zeste-problemy/

 

ostatnia paczka: Download: (z paczką ostatnią są jakieś problemy, zalecane jest używanie przedostatniej - chcesz pobrać, szukaj na ostatnich 50 stronach, hehe)

http://www.speedysha...S25-08-14-1.rar

Skan:

https://www.virustot...sis/1408949403/

 

Zzz, jak mi sie jeszcze coś przypomni to napisze 

 

B)

 

 

(wstawiam raz jeszcze, może komuś się przyda, hehe)

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano

Jest mozliwosc wykrycia tego czita i dostania bana koles mi wmawial ze nagral to jak gram na tym i uzywam marksman i evadee co o tym sadzicie

Opublikowano

Jest mozliwosc wykrycia tego czita i dostania bana koles mi wmawial ze nagral to jak gram na tym i uzywam marksman i evadee co o tym sadzicie

Tak , niestety dostaniesz perma i już nie pograsz w lola na tym komputerze :/ Przykro mi .. 

 

 

 

 

 

 

 

 

10000 raz powtórze , nie dostaniesz bana jeśli nie używasz exploitów ja pier**** ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...