Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer medium, stojący 1/2 tygodnie max ilość graczy 600+ 

Dodatkowe Info: nie chce serwerów starszych / serwer który nie zamknie się po 2 tygodniach...  BEZ 6/7B 

Nagroda za pomoc: lajki 

Zalezy co nasz na mysli przez medium :P Bo dla mnie medium to zarowno balmora s1 jak i invoria s2...

Ale zwazajac, ze chcesz stosunkowo nowy server, to polecam:

-CradosMT2 - stabilny, ale medium z kategorii tych, na ktorych exp nei leci za szybko, ku czy kamole trzeba dropic i czytac itd.

lub:

-Invoria s2 (starsza niz 2 tyg, ale ludzi bardzo duzo) - medium z rodzaju takich, w ktorych meczymy sie ze zrobieniem eq, wbiciem bonow, ulepszaniem, a nie dropieniem ku i ostrym expieniem.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze medium/hard, około 1k osob w dzień, bez 6/7, serwer powinien być stabilny, z normalną administracją i miłą atmosferą.

Dodatkowe Info: nie Balmora s2 bo mi nie działa (jakby ktoś wiedział czemu to może mi pomóc jest post na ten temat) malestia mi sie nie podoba

Nagroda za pomoc: oczywiście lajki

Crados / ravia s2

Ironiczny


 


LEGACY

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Łatwy exp, dużo setów eq, sporo dungeonów, niewymagający dużej ilości czasu, dużo graczy, najlepiej żeby była alchemia.
Dodatkowe Info: ---
Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwy exp, dużo setów eq, sporo dungeonów, niewymagający dużej ilości czasu, dużo graczy, najlepiej żeby była alchemia.

Dodatkowe Info: ---

Nagroda za pomoc: like

dreikon / invoria s2

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: hard, max 105
Dodatkowe Info: mapa z metinami lub dużą ich ilością z szybkim respem, kilka dungeonów nie dużo, 10 ku G
Nagroda za pomoc: Like i nowa dusza na serwerze :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: hard, max 105

Dodatkowe Info: mapa z metinami lub dużą ich ilością z szybkim respem, kilka dungeonów nie dużo, 10 ku G

Nagroda za pomoc: Like i nowa dusza na serwerze :)

Moze balmora s1? Ew Crados. Generalnie nie ma servera hard na ktorym mialbyc mape stricte z metkami i pod zarobek.. jedynie jakies dungi itd.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: DUZU LUDZI, SERVER NAPRAWDĘ FAJNY,STABILNY :)
Dodatkowe Info: Na serwerze musi grać dużo ludzi, zadbany serverek, na zabicie czasu :) 
Nagroda za pomoc: Jesli serwer będzie taki o jaki prosiłem dam 10 likeów i nowa dzusza na serverze :* !  :) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: DUZU LUDZI, SERVER NAPRAWDĘ FAJNY,STABILNY :)

Dodatkowe Info: Na serwerze musi grać dużo ludzi, zadbany serverek, na zabicie czasu :) 

Nagroda za pomoc: Jesli serwer będzie taki o jaki prosiłem dam 10 likeów i nowa dzusza na serverze :* !  :) 

Invoria s2, Ravia s2, Balmora s2, Dreikon,  Karies, CradosMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: osobach online 600 to minimum
Dodatkowe Info: Medium/easy dedyk
Nagroda za pomoc: + i 5 w prof

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: osobach online 600 to minimum

Dodatkowe Info: Medium/easy dedyk

Nagroda za pomoc: + i 5 w prof

dreikon invo s2 balmora s1 alcatra (no, torszke mniej ludzi) shiwamt2

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: tym żeby serwer był medium/hard, +400 osób online.
Dodatkowe Info:Balmora- nie, crados- nie
Nagroda za pomoc:Like 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: tym żeby serwer był medium/hard, +400 osób online.

Dodatkowe Info:Balmora- nie, crados- nie

Nagroda za pomoc:Like 

a ravia? :)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: osobach online 600 to minimum

Dodatkowe Info: Medium/easy dedyk

Nagroda za pomoc: + i 5 w prof

polecam Karies, fajny serwerek, sam właśnie zacząłem tam przygodę ^^

 

Btw. jest lub zapowiada się jakiś fajny hard podobny do ravi/balmory czy metin.sg? w miare świeży max miesiąc :) może być łatwiej z expem byle nie crados i malestia :P

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: tym żeby serwer był medium/hard, +400 osób online.

Dodatkowe Info:Balmora- nie, crados- nie

Nagroda za pomoc:Like

Ravia, Ravia s2
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: osobach online 600 to minimumDodatkowe Info: Medium/easy dedykNagroda za pomoc: + i 5 w prof

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

 Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:serwer medium ,ale taki nie za hard nie za easy!! Chce taki medium serwer gdzie lvl jest około 135 max ,aby konia od razu się miało i księgi ,bony kamole itp kupowało się w sklepie.I aby grało z ludzi od 450-650 średnio.Trochę liczba graczy może się różnić.
 Dodatkowe Info:Bardzo zależy mi na tym co wyżej napisałem.A i jeszcze mi zależy aby 6/7 bon z odpornośćia na klasę nie był taki duży 15 % powinien być mniejszy ew brak jego.Ale fajnie by było 10./5 czy tam 15/5 jak się nie myle tak na prawde kilka lat w metina nie grałem i zapomnieć się mogłem
Nagroda za pomoc:10 lajki za konkretny serwer.

1373701876-U969346.jpg

Opublikowano

 Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwer medium ,ale taki nie za hard nie za easy!! Chce taki medium serwer gdzie lvl jest około 135 max ,aby konia od razu się miało i księgi ,bony kamole itp kupowało się w sklepie.I aby grało z ludzi od 450-650 średnio.Trochę liczba graczy może się różnić.

 Dodatkowe Info:Bardzo zależy mi na tym co wyżej napisałem.A i jeszcze mi zależy aby 6/7 bon z odpornośćia na klasę nie był taki duży 15 % powinien być mniejszy ew brak jego.Ale fajnie by było 10./5 czy tam 15/5 jak się nie myle tak na prawde kilka lat w metina nie grałem i zapomnieć się mogłem

Nagroda za pomoc:10 lajki za konkretny serwer.

iMetin chyba pasuje, choć maksymalny poziom to 260

 

sprawdź też Crados-a :)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Już sam lvl mnie razi.Nie nawidzę jak jest dużo ulepszeń broni , nie grałem.Nie wiem jak tam jest ale pewnie dużo broni i innych syfów tam jest.

 

Crados pobrałem i widze chyba ,że nie da się zmianek w sklepie kupić. Lipa a pisałem o tym ,żeby bony dało się kupić w sklepie.

1373701876-U969346.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: łatwym wmixowaniu w broniach na 30 i 75 lvl jak najwyższych średnich obrażeń (+70% w górę) i obrażeń umiejętności (+40% w górę), żeby łatwo można było zdobyć fms, antyczny dzwon, trute i żala i w miarę szybko i łatwo wbić 75 lvl, pozatym reszta to jak na PL
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę na priv.
Nagroda za pomoclike

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard
Dodatkowe Info: Serwer stabilny, właściciele serwera znani i sprawdzeni. Minimum 1000 graczy + i najlepiej gdyby były kupony SM. Ale najbardziej zależy mi na stabilnym serwerze który nie upadnie po jakimś czasie i bardzo dużo graczy.
Nagroda za pomoc: Standardowo, like :)

 
UP. chyba nie ma takiego serwera, gdzie średnie są po 70+ ....

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard

Dodatkowe Info: Serwer stabilny, właściciele serwera znani i sprawdzeni. Minimum 1000 graczy + i najlepiej gdyby były kupony SM. Ale najbardziej zależy mi na stabilnym serwerze który nie upadnie po jakimś czasie i bardzo dużo graczy.

Nagroda za pomoc: Standardowo, like :)

 

UP. chyba nie ma takiego serwera, gdzie średnie są po 70+ ....

CradosMT2, idealnie pasuje.

tenor.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy exp, miła atmosfera jak i gracze oraz GM, dobra ekonomia, dużo ludzi, stabilny serwer
Dodatkowe Info: Długo nie grałem w metina jakieś 3 lata, szukam serwera bez spiny, aby można było miło spędzić czas. Jeśli ktos poda mi serwer proszę o jego  krótki opis.
Nagroda za pomoc: 3 like

Procesor: Intel Core i5-6400 3.3GHz (Turbo)   Karta graficzna: Gigabyte GTX 1060 6GB Windforce OC    Płyta główna:  MSI B150M Mortar

Zasilacz:  Antec VP 500    Dysk:  SSD 240GB + HDD 1TB    RA M:  4x4GB Kingston HyperX FURY 2133MHz CL14   Obudowa: SilentiumPC RG3

Mysz: Razer Viper Mini   Klawiatura: IBOX Aurora K-4   Monitor: iiyama XU2490HS-B1

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy exp, miła atmosfera jak i gracze oraz GM, dobra ekonomia, dużo ludzi, stabilny serwer

Dodatkowe Info: Długo nie grałem w metina jakieś 3 lata, szukam serwera bez spiny, aby można było miło spędzić czas. Jeśli ktos poda mi serwer proszę o jego  krótki opis.

Nagroda za pomoc: 3 like

Dreikon- Jest z kim się bić, Is w grze, Fajnie się spędza czas expiąc.

 

image.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: łatwym wmixowaniu w broniach na 30 i 75 lvl jak najwyższych średnich obrażeń (+70% w górę) i obrażeń umiejętności (+40% w górę), żeby łatwo można było zdobyć fms, antyczny dzwon, trute i żala i w miarę szybko i łatwo wbić 75 lvl, pozatym reszta to jak na PL

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę na priv.

Nagroda za pomoclike

Moze dreikon? (z tym ze srednie i umki jakie napsiales widzialem do tej pory chyba na jednym serverze.. raczej na wiekszosci maxymalne srednie wynosza 60 / umki 30).

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard

Dodatkowe Info: Serwer stabilny, właściciele serwera znani i sprawdzeni. Minimum 1000 graczy + i najlepiej gdyby były kupony SM. Ale najbardziej zależy mi na stabilnym serwerze który nie upadnie po jakimś czasie i bardzo dużo graczy.

Nagroda za pomoc: Standardowo, like :)

 
UP. chyba nie ma takiego serwera, gdzie średnie są po 70+ ....

 

 

Balmora s2 ;-)

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy exp, miła atmosfera jak i gracze oraz GM, dobra ekonomia, dużo ludzi, stabilny serwer

Dodatkowe Info: Długo nie grałem w metina jakieś 3 lata, szukam serwera bez spiny, aby można było miło spędzić czas. Jeśli ktos poda mi serwer proszę o jego  krótki opis.

Nagroda za pomoc: 3 like

Hmm. Zlaezy czym dla Cb jest easy exp. Jesli taki faktycznie b.szybki to moze promt2 bylby ok. Jesli taki, ze niby latwy ale trzeba troche posiedziec na spocie to olecam zas invorie s2 (sam gram). Graczy jest sporo, rynek sie narazie trzyma :P atmosfera chyba ok, ciezko to ocenic, mi gra sie przyjemnie.

Innym przykladem mzoe byc Dreikon, ale to juz stary server, gospodarka tam bardzo slaba jest, ciezko bedzie Ci sie wybic.

Ironiczny


 


LEGACY

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...