Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy, zbalansowane pvp, przyjemnej grze, sporej ilości graczy

Dodatkowe Info: Chciałbym pograć Archerem więc na tym serverze nie może byc dyskryminowana ta klasa.

Nagroda za pomoc: LAAJK!

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: MOCNYM EASY/FUN 2 DNI BEZ IS MAX LVL EQ BARDZO LATWO WSZYSTKO LATWO 
Dodatkowe Info: DUZO GRACZY ITP
Nagroda za pomoc: LAJK,POZYTYWNY KOMENTARZ, + DOBRA REPUTACJA :D 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: metinie globalnym bez dodatków czysty metin2 tylko że z większym expem. Exp easy/medium a co do graczy to tak 100+

Dodatkowe Info: Szukam serwera podobnego do mokry rysiu nie było tam żadnych dodatkowych broni i fajny exp.

Nagroda za pomoc: Soczysty lajk

Balmora s1 , s2 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy, zbalansowane pvp, przyjemnej grze, sporej ilości graczy

Dodatkowe Info: Chciałbym pograć Archerem więc na tym serverze nie może byc dyskryminowana ta klasa.

Nagroda za pomoc: LAAJK!

Azuris.eu

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: MOCNYM EASY/FUN 2 DNI BEZ IS MAX LVL EQ BARDZO LATWO WSZYSTKO LATWO 

Dodatkowe Info: DUZO GRACZY ITP

Nagroda za pomoc: LAJK,POZYTYWNY KOMENTARZ, + DOBRA REPUTACJA :D 

 

ArgentusMT2 , ProMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: EASY GDZIE W 1-2 DNI OSIĄGNE MAX LVL I FULL EQ.
Dodatkowe Info: DUZO GRACZY
Nagroda za pomoc: 10 PKT W PROFILU , LIKE - CO TYLKO ZAPRAGNIESZ ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: metinie globalnym bez dodatków czysty metin2 tylko że z większym expem. Exp easy/medium a co do graczy to tak 100+

Dodatkowe Info: Szukam serwera podobnego do mokry rysiu nie było tam żadnych dodatkowych broni i fajny exp.

Nagroda za pomoc: Soczysty lajk

balmora s2, ravia s2, metin2 sg

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: metinie globalnym bez dodatków czysty metin2 tylko że z większym expem. Exp easy/medium a co do graczy to tak 100+

Dodatkowe Info: Szukam serwera podobnego do mokry rysiu nie było tam żadnych dodatkowych broni i fajny exp.

Nagroda za pomoc: Soczysty lajk

Takiego chyba obecnie nie ma.. Jedynie hardy, a z hardow to polecam balmore s2, ew cradosa ;)

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy, zbalansowane pvp, przyjemnej grze, sporej ilości graczy

Dodatkowe Info: Chciałbym pograć Archerem więc na tym serverze nie może byc dyskryminowana ta klasa.

Nagroda za pomoc: LAAJK!

Invoria s2

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Argentus ? Azuris ? :)

 

 

 

CradosMT2 , Balmora s2

Argentus to kopia Xenoxa a Azuris 200 - 300 osób.

...................\/...................
...................\/...................
...................\/...................

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: metinie globalnym bez dodatków czysty metin2 tylko że z większym expem. Exp easy/medium a co do graczy to tak 100+

Dodatkowe Info: Szukam serwera podobnego do mokry rysiu nie było tam żadnych dodatkowych broni i fajny exp.

Nagroda za pomoc: Soczysty lajk

Metin2 sg lub World of Metin2.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Metin zagraniczny, musi być Angielski lub 1 z języków ang.
Dodatkowe Info: Graczy +500 obojętnie czy to hard czy easy, nie global, sg, hammer, wom2.
Nagroda za pomoc: Potężny lajk!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużym expie, brak dodatkowych broni i zbroi, max lvl 105-150 ok.
Dodatkowe Info: Szukam serwera podobnego do mokry rysiu nie było tam żadnych dodatkowych broni i fajny exp.
Nagroda za pomoc: LAJK

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużym expie, brak dodatkowych broni i zbroi, max lvl 105-150 ok.

Dodatkowe Info: Szukam serwera podobnego do mokry rysiu nie było tam żadnych dodatkowych broni i fajny exp.

Nagroda za pomoc: LAJK

Azuris (nic innego nie ma takiego tylko troszku lewel większy)  <3

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: MAX LVL OBOJETNY, (BYLE NIE 180) BARDZO SZYBKI EXP
Dodatkowe Info: DOBRZE BY TEZ BYLO GDYBY NIE BYLO TAM ZADNYCH 1 000 BRONI, TYLKO 1 ZESTAW.
Nagroda za pomoc: LAJK

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: MAX LVL OBOJETNY, (BYLE NIE 180) BARDZO SZYBKI EXP

Dodatkowe Info: DOBRZE BY TEZ BYLO GDYBY NIE BYLO TAM ZADNYCH 1 000 BRONI, TYLKO 1 ZESTAW.

Nagroda za pomoc: LAJK

Balmora S2 ;) ewentualnie sprawdź Cradosa :) 

Opublikowano

Balmora S2 ;) ewentualnie sprawdź Cradosa :)

Koles napisal BARDZO SZYBKI EXP a Ty polecasz hardy, gratuluje..

 

Obecnie chyba nie ma servera dla pana 2x UP z szybkim expem i mala iloscia setow.. Jedyne co to polecam popatrzec w dziale Hamachi.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: MAX LVL OBOJETNY, (BYLE NIE 180) BARDZO SZYBKI EXP

Dodatkowe Info: DOBRZE BY TEZ BYLO GDYBY NIE BYLO TAM ZADNYCH 1 000 BRONI, TYLKO 1 ZESTAW.

Nagroda za pomoc: LAJK

A jakiś server do 105 lvl - sety jak na pl-u - easy/medium znalazłby sie ?

Opublikowano

A jakiś server do 105 lvl - sety jak na pl-u - easy/medium znalazłby sie ?

No Balmora s1 balmorka s2 tam jeszcze ActivMT2 ma startować to oldschool mniej więcej PL z dopalaczami :) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dynamiczna rozgrywka, spoko misje.
Dodatkowe Info: Nie mam za dużo czasu na grę.
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dynamiczna rozgrywka, spoko misje.

Dodatkowe Info: Nie mam za dużo czasu na grę.

Nagroda za pomoc: Like

Hmm ArgentusMT2 - nie masz czasu na grę tam szybko wbijesz Level i dosyć szybko eq potem będzie troche trudniej no ale ;) Ewentualnie ProMT2 :P

Chyba że wolisz coś typu medium to Crados :) 

Opublikowano

CradosMT2 :) (MEDIUM !!! )  :D

hard/medium... naucz sie czytac bo ja widze, ze ty to tutaj tylko sobie posty nabijasz -_-

 

 

A jakiś server do 105 lvl - sety jak na pl-u - easy/medium znalazłby sie ?

2k10 byl niedawno tego typu, ale padl.. Niestety narazie z tego co mi wiadomo nic takiego nie ma (chyba, ze poszukasz w zagranicznych, mowie o polskich serverach)

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dynamiczna rozgrywka, spoko misje.

Dodatkowe Info: Nie mam za dużo czasu na grę.

Nagroda za pomoc: Like

Moze Invoria? Rozgrywka niby dynamiczna, ale troche trudu trzeba wlozyc. Ewentualnie jakies ProMT2, choc mi ten server do gustu nie przypadl.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: ŚWIEŻY MAX 2 MIESIĄCE, inne znam i odpadają ;p 700+ online
Dodatkowe Info: easy na którym przerabia się bronie  z sr/um lub jest 6/7 klasowy. LUB Hard / medium gdzie b. ciężko o zmianki

Balmora odpada. Proszę was o nie podawanie serwerów które nie spełniają kryteriów.
Nagroda za pomoc: Serdeczne podziękowania, lajki i może coś jeszcze :D

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Metin zagraniczny, musi być Angielski lub 1 z języków ang.

Dodatkowe Info: Graczy +500 obojętnie czy to hard czy easy, nie global, sg, hammer, wom2.

Nagroda za pomoc: Potężny lajk!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...