Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: liczbie graczy 1k+ zebym nie stal sam xD

Dodatkowe Info: Server pvp, lub medium bez nowosci

Nagroda za pomoc: 10x Like :)

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukuje:

Serwer medium/hard

Czas na gre 2/3h dziennie.

Język angielski/polski

Zaczynałbym od zera.

OBOWIĄZKOWO : 1k+ online.

Rzucam lajki za pomoc :)

Opublikowano

Poszukuje:

Serwer medium/hard

Czas na gre 2/3h dziennie.

Język angielski/polski

Zaczynałbym od zera.

OBOWIĄZKOWO : 1k+ online.

Rzucam lajki za pomoc :)

CradosMT2 :-)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: liczbie graczy 1k+ zebym nie stal sam xD
Dodatkowe Info: Server pvp, lub medium bez nowosci
Nagroda za pomoc: 10x Like :)

 

Hm ciezko o taki, ale moze pandora?

Ja osobiscie tez nie jestem zwolennikiem masy gowna i nowosci, ale przypadl mi do gustu server Invoria s2 (o dziwo naszpikowany roznym syfem :D ), wiec i jego Ci polecma ;-)

 

 

Poszukuje:

Serwer medium/hard

Czas na gre 2/3h dziennie.

Język angielski/polski

Zaczynałbym od zera.

OBOWIĄZKOWO : 1k+ online.

Rzucam lajki za pomoc :)

 

Balmora s1 (medium) / s2 (hard)

Crados (hard/medium)

ravia s2 (hrad)

Pompamt2, choc nie jestem pewien jak tam z iloscia graczy, chyba nie spelnia wymogow.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Poszukuje:

Serwer medium/hard

Czas na gre 2/3h dziennie.

Język angielski/polski

Zaczynałbym od zera.

OBOWIĄZKOWO : 1k+ online.

Rzucam lajki za pomoc :)

Ascarial s2

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer medium/easy, zeby max lvl nie wbic w 2 dni, ludzi min 800+   Może być serwer, który w najbliższym czasie będzie startował z podanymi przeze mnie danymi lub podobnymi.
Dodatkowe Info:Grałem na invori s2, pandora,elite,dreikon,virtual,ardanis,
Nagroda za pomoc:liki, 5*

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Duża ilość graczy, ma być to prywatny serwer najlepiej medium, bez ulepszaczy najlepiej i pierdół.. tak żeby eq się łatwo robilo w miarę..
Dodatkowe Info: ogólnie to z rok nie grałem w metina i chciałbym zagrać na jakimś serwerze prywatnym tylko tak dla zabawy na ktorym gra jak najwięcej ludzi
Nagroda za pomoc:  Lajk i 5*

Opublikowano

#2281 icon_share.png

Napisany Dzisiaj, 11:28

Pijawka III

  • default_large.png
  • Members
  • bullet_black.pngbullet_black.png
  • 97 postów
 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer medium/easy, zeby max lvl nie wbic w 2 dni, ludzi min 800+   Może być serwer, który w najbliższym czasie będzie startował z podanymi przeze mnie danymi lub podobnymi.

Dodatkowe Info:Grałem na invori s2, pandora,elite,dreikon,virtual,ardanis,

Nagroda za pomoc:liki, 5*

 
 
Xenoxmt2 , Moyes. A jak grałeś na hardzie invroia s2 to polecam Balmorkę s2 ;)

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duża ilość graczy, ma być to prywatny serwer najlepiej medium, bez ulepszaczy najlepiej i pierdół.. tak żeby eq się łatwo robilo w miarę..

Dodatkowe Info: ogólnie to z rok nie grałem w metina i chciałbym zagrać na jakimś serwerze prywatnym tylko tak dla zabawy na ktorym gra jak najwięcej ludzi

Nagroda za pomoc:  Lajk i 5* 

 

Ascarial s2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer medium/easy, zeby max lvl nie wbic w 2 dni, ludzi min 800+   Może być serwer, który w najbliższym czasie będzie startował z podanymi przeze mnie danymi lub podobnymi.

Dodatkowe Info:Grałem na invori s2, pandora,elite,dreikon,virtual,ardanis,

Nagroda za pomoc:liki, 5*

CradosMT2 ;)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze na którym łatwo się wbija lvl, taki easy chyba, nie za dużo ulepszaczy, możliwość ISu
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze na którym łatwo się wbija lvl, taki easy chyba, nie za dużo ulepszaczy, możliwość ISu

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: lajk

- ProMT2 s2 (Tylko że nie ma IS'u)

- ArgentusMT2 (Od 253 + robi się dosyć trudno ale nie jest źle)

- Laneris (Dosyć Łatwo o EQ, nie jest trudno z levelem postaci)

- PandoraMT2 (Nie szybko się wbija level lecz o ekwipunek jest bardzo łatwo w tych czasach)

- VirtualMT2 (Serwer moim zdaniem troche oparty na itemszopie ale da się grać)

Opublikowano

Poszukuje:

Serwer medium/hard

Czas na gre 2/3h dziennie.

Język angielski/polski

Zaczynałbym od zera.

OBOWIĄZKOWO : 1k+ online.

Rzucam lajki za pomoc :)

Ravia s2
Opublikowano

Szukam dobrego servera mt2 na którym gra duzo luda, server zadbany, eventy jakies nie raz na ruski rok  :P 
TYLE W TEMACIE

ODWDZIĘCZAM SIĘ !!!  o.O 

Opublikowano

Szukam dobrego servera mt2 na którym gra duzo luda, server zadbany, eventy jakies nie raz na ruski rok  :P 

TYLE W TEMACIE

ODWDZIĘCZAM SIĘ !!!  o.O 

Z serwerów easy :

 

- ArgentusMT2 (easy/pvp)

- VirtualMT2 (easy) POLECAM.

- Invoria s2 (easy)

 

Z serwerów medium :

 

- CradosMT2 (Medium) POLECAM.

- Malestia.pl (Medium) 

 

Z serwerów hard :

 

- Balmora s1 (Hard)

- Balmora s2 (Hard/medium). POLECAM.

Opublikowano

Szukam dobrego servera mt2 na którym gra duzo luda, server zadbany, eventy jakies nie raz na ruski rok  :P 

TYLE W TEMACIEODWDZIĘCZAM SIĘ !!!  o.O 

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Hejka. 
 
[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na Hard/medium, coś gdzie można się wybić, ale żeby mieć pewność żeby serwer nie padł:[/b][/color]
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info: max 105lv, kd max+5, ku najlepiej 10/30 do G. 500ludu + (coś poza balmorą/ravią/cradosem) [/b][/color]
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:jakis lajk czy cos :D[/b][/color]

 

 

cos sie zepsulo z BBcode xD

VsxuB58.png

 

Opublikowano

Szukam dobrego servera mt2 na którym gra duzo luda, server zadbany, eventy jakies nie raz na ruski rok  :P 

TYLE W TEMACIE

ODWDZIĘCZAM SIĘ !!!  o.O 

invoria s2 / balmora s2 -> na obu duzo ludzi, administracje o nie dbaja, eventy bardzo czesto :)

 

 

Hejka. 

 

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na Hard/medium, coś gdzie można się wybić, ale żeby mieć pewność żeby serwer nie padł:[/b][/color]

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info: max 105lv, kd max+5, ku najlepiej 10/30 do G. 500ludu + (coś poza balmorą/ravią/cradosem) [/b][/color]

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:jakis lajk czy cos :D[/b][/color]

 

 

cos sie zepsulo z BBcode xD

Szczerze mimo wszystko polecalbym Ci balmore, bo harda, na ktorym graloby "wiecej" osob i ktory dlugo nie padnie - raczej innego niz wymienione przez Ciebie nie ma.. Wiec ciezko cos znalezc. Chyba, ze interesuja Cie servery zagraniczne - to WoM.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 500-1000 graczy,nie drogie eq,żeby serwer był easy i łatwo było zdobyć ogarnięte eq.
Dodatkowe Info: ---
Nagroda za pomoc:
5lajk

Opublikowano

Nie grałem pare lat, i mam pytanie, gdzie teraz pykać? Chodzi mi głównie o jak największą populację. Jakiś priv? Nasłuchałem sie wiele dobrego o Metin 2 SG, nie wiem czy to priv, czy coś.
Co polecacie? Jak mówie, populacja sie liczy.

Może niech ktoś przypnie ten temat? Czy to tak specjalnie, by modzi mieli co robić?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Mało misji, dużo ludzi, ogarnięta administracja

Dodatkowe Info: --

Nagroda za pomoc: Lajk + 5 profil

Easy :

- VirtualMT2

 

Medium :

- CradosMT2

 

Hard:

- Balmora s2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

  1. Wysoka stabilność serwera
  2. Liczba graczy co najmniej 1000 w godzinach południowych / 100+ w godzinach nocnych ( po 00:00 )
  3. KLIMAT SERWERA - PRIORYTET ! szczegóły w dodatkowym info poniżej, serwer nie musi być nowy może mieć nawet kilka lat ważne żeby był zadbany i ogarnięta administracja tzn. eventy, stabilność ...
  4. Typ : RAVIA S1 (nie mogę napisać medium, bo większość medium opiera się na 10 KU do G, biologu co 15 min, braku ulepszaczy do +7 itd..., znowu hard to jedynie dla mnie globalny serwer).

Dodatkowe Info: 

 

Wymagania troche rozbudowane ale do rzeczy:
 
Grałem na ravii S1 gdzieś do października 2013 i serwer był kosa (od razu uprzedzam docinki, wbiłem 95 lvl co prawda od 80 lvl bo kupiłem puste konto ale dobiłem zrobiłem biologa, pełne EQ na smoka solo itp.) serwer był zaje**** ale miałem małe problemy i musiałem wszystko sprzedać... dziś wbijam na S1 bo mam około 150 zł do przeznaczenia na postac razem z EQ żeby sobie powspominać stare czasy, co mnie zdziwiło , zmienione WYRAJ (0 sklepów przed 1:00) , w jinno gdzieś ledwo 5-6 sklepików i 3-4 postacie AFK w kole ( CHANNEL 1 !!) szkoda, że tak się zmienił ten serwer, jeszcze pamiętam jak goniłem z znajomymi za generałami  <3    ...
 

Nagroda za pomoc: LIKE , 5 na profilu.

 

// podawajcie co najmniej 3-4 serwery które możecie polecić oraz na których kupię postać co najmniej 75 lvl z ładnym EQ do expa i skillami P/ G+ za PLN do 150 zł.

 

Dzięki za pomoc, pozdro  :) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...