Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam serwera Hard/Medium

 

Wymagania:

 

1. Maksymalny lvl nie większy niż 120

2. Na początek dostaje się konia (może być 1lvl) lub mounta

3. Zmianki nie są za darmo, trzeba je wydropić 

 

Na pewno nie Ravia s1 ani s2, Balmora ani GladoR s2.

Opisałeś Cradosa, serdecznie zapraszam ;-)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Jak największej ilości graczy, dość szybkim expie, dobrym pvp.


Dodatkowe Info: Mile widziane serwery z online 1500+, a przynajmniej 1000+


Nagroda za pomoc: Lajki


Opublikowano

Thespia to bardzo dobry pomysł. Ludzi jest bardzoo dużo (chyba coś koło 3k) pomimo, że nie było żadnej prezki oprócz filmików ( i dalej nie ma).

 

Moze Crados?

Thespia hmm, grałem chwile i ja osobiscie odradzam ten server.. w av2 są takie lagi ze.. ( i nie mam kompa z "drewna" ) :)

Prezentacja tylko filmiki . Ludzi jest pewnie kolo 2k ,ale jakos nudny ten server.

 

Jednak wracam na malestie ten serwer ma charakter <3 Kariere na Cradosie skończyłem bo do 75/90 jest totalnie easy a później exp itp jest katorgą ;x co do Thespi fakt nudny serwer

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer medium/hard, styl taki jak kilka lat temu, bez tych wszystkich nowych rzeczy, lv najlepiej 99 lub niewiele większy

Dodatkowe Info: w 2010 roku grałem na mcmetinpro i był dla mnie idealny, grałem na nim z kumplami i obecnie znowu nabraliśmy chęci na metina, nie wiem czy takie serwery dzisiaj też istnieją ale może ktoś zna

Nagroda za pomoc: wedle życzenia

 

Malestia   <3 jest pare nowości ale w dużej mierze są one udogodnieniem dla graczy a nie dennym bajerami :) jak najbardziej polecam :) (max lvl 120 ale czasy pl-a sobie przypomnisz, można robić eq w dt :) (okolo 1,5k-2k online)

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: max 250 lvl , Najlepiej na start , Tanim eq , Stal w sklepie ...itp
Dodatkowe Info: Zamierzam grac na PRIV
 

PS.Grałem na xenoxmt2 , Pandoramt2 , argentusmt2

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jak największej ilości graczy, dość szybkim expie, dobrym pvp.

Dodatkowe Info: Mile widziane serwery z online 1500+, a przynajmniej 1000+

Nagroda za pomoc: Lajki

 

Dreikon / virtual 

 

Invoria s2 start o 18 .: )

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: max 250 lvl , Najlepiej na start , Tanim eq , Stal w sklepie ...itp

Dodatkowe Info: Zamierzam grac na PRIV

 

PS.Grałem na xenoxmt2 , Pandoramt2 , argentusmt2

4Funmt2.pl

NexMT2.pl

Metek2.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: wypiszcie mi kilka serwerów gdzie gra teraz najwięcej osób (prócz Ravi)
Dodatkowe Info: 
Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Pomocy...

Szukam Serwera podobnego do kerunis.pl

Lvl max - 120-200 Easy  Skile na m1 mogą być tylko żeby szybko się je wbjało.

Żeby było tak jak na nim czyli. szybko się zarbia, eq po 1 dniu gry mamy  uleprzone na leprze (smocze eq itp)

Żeby był w stylu  Kerunis.pl 

Za pomoć LIKE  ++++

Grałem na :  Moyes.pl, Invorias2.pl. Eloth.pl 

Opublikowano

Pomocy...

Szukam Serwera podobnego do kerunis.pl

Lvl max - 120-250 Easy/medium  Skile na m1 mogą być tylko żeby szybko się je wbjało.

Żeby było tak jak na nim czyli. szybko się zarbia, eq po 1 dniu gry mamy  uleprzone na leprze (smocze eq itp)

Żeby był w stylu  Kerunis.pl 

Za pomoć LIKE  ++++

virtual, invoria s2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: wypiszcie mi kilka serwerów gdzie gra teraz najwięcej osób (prócz Ravi)

Dodatkowe Info: 

Nagroda za pomoc: like

Asciarial

Invoria S2

PandoraMt2

Elitemt2

Xenoxmt2

metlifemt2

Moyes.pl

Malestia.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Lycanie, serwer easy

Dodatkowe Info: Duża ilość online

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy

Dodatkowe Info: Poszukuje obecnie najpopularniejszego serwera metin2

Nagroda za pomoc: Lubie to

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: servie gdzie gra na codzien okolo 600+ludzi
Dodatkowe Info: moze byc hard easy czy medium ale musi byc 600graczy+
Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Pomocy...

Szukam Serwera podobnego do kerunis.pl

Lvl max - 120-250 Easy/medium  Skile na m1 mogą być tylko żeby szybko się je wbjało.

Żeby było tak jak na nim czyli. szybko się zarbia, eq po 1 dniu gry mamy  uleprzone na leprze (smocze eq itp)

Żeby był w stylu  Kerunis.pl 

Za pomoć LIKE  ++++

to ty damian? xD

http://www.mpcforum.pl/topic/1402855-dodawanie-skrypt%C3%B3wtworzenie-cheat%C3%B3w-w-java/

Kto potrafi, niech pomoże, bardzo dla mnie na tym zalezy :/ 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: servie gdzie gra na codzien okolo 600+ludzi

Dodatkowe Info: moze byc hard easy czy medium ale musi byc 600graczy+

Nagroda za pomoc: like

MetLifeMt2

Xenoxmt2

Lastivia

EliteMT2

PandoraMt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy

Dodatkowe Info: Poszukuje obecnie najpopularniejszego serwera metin2

Nagroda za pomoc: Lubie to

CradosMT2 ;-)

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: servie gdzie gra na codzien okolo 600+ludzi

Dodatkowe Info: moze byc hard easy czy medium ale musi byc 600graczy+

Nagroda za pomoc: like

Jak wyżej.

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/pvp(najlepiej serwer który zaniedługo wystartuje)
Dodatkowe Info: Jakiś serwer gdzie szybko wbije się max lv, mozna chwile sie pomęczyć o eq ale też nie za dużo. Najlepiej tak jak pisałem jeszcze nie online tylko zapowiedź(pewniak 100% że bedzie spoko aa nie 1 tydź)
Nagroda za pomoc: dam cały limit +/- jak ktoś mi poleci taki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/pvp(najlepiej serwer który zaniedługo wystartuje)

Dodatkowe Info: Jakiś serwer gdzie szybko wbije się max lv, mozna chwile sie pomęczyć o eq ale też nie za dużo. Najlepiej tak jak pisałem jeszcze nie online tylko zapowiedź(pewniak 100% że bedzie spoko aa nie 1 tydź)

Nagroda za pomoc: dam cały limit +/- jak ktoś mi poleci taki

Dreikon, Moyes.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: wypiszcie mi kilka serwerów gdzie gra teraz najwięcej osób (prócz Ravi)

Dodatkowe Info: 

Nagroda za pomoc: like

Ravia s2, Dreikon, Moyes, Invoria, Malestia.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: servie gdzie gra na codzien okolo 600+ludzi

Dodatkowe Info: moze byc hard easy czy medium ale musi byc 600graczy+

Nagroda za pomoc: like

Polecam Moyes, bardzo fajny klimat

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/pvp(najlepiej serwer który zaniedługo wystartuje)

Dodatkowe Info: Jakiś serwer gdzie szybko wbije się max lv, mozna chwile sie pomęczyć o eq ale też nie za dużo. Najlepiej tak jak pisałem jeszcze nie online tylko zapowiedź(pewniak 100% że bedzie spoko aa nie 1 tydź)

Nagroda za pomoc: dam cały limit +/- jak ktoś mi poleci taki

 

Dreikon lub Moyes.

Polecam ten pierwszy. Gram na nim.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/medium bardziej pod easy
Dodatkowe Info: Serwer na którym gra dziennie około 1000+ graczy , bez 6/7 bonu
Nagroda za pomoc: dam cały limit +/- jak ktoś mi poleci taki gdzie zagram

Grałem na Dreikonie , Virtualu , Pandorze , 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/medium bardziej pod easy

Dodatkowe Info: Serwer na którym gra dziennie około 1000+ graczy , bez 6/7 bonu

Nagroda za pomoc: dam cały limit +/- jak ktoś mi poleci taki gdzie zagram

Grałem na Dreikonie , Virtualu , Pandorze , 

 

Może CradosMT2. Nie wiem jak aktualnie wygląda tam sytuacja, ale kiedyś w weekendy bywało ponad 1000 graczy online.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, server medium/hard, bez żadnych dziwacznych zbroi, broni, petów itp. max lvl. 120
Dodatkowe Info: Server typu Tiveria.pl
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: tym żeby był bardzo podobny do starego PL-a (bez nowych map i bez nowych broni)

Dodatkowe Info:Tak jak UP, max 99l. Może być to Hard/medium. I ma być podobny do PL-a z 2007-2010 roku.

Nagroda za pomoc: Like

dpqoftiq0ha8.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze easy (max lvl najlepiej ok. 205-220) typu Dreikon/Diamond
Dodatkowe Info: duża ilość graczy
Nagroda za pomoc: like

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...