Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Cos na podobe Tiveria.pl Lub Metin5 s1

Dodatkowe Info:Graczy z 500+, dosyć szybki exp, żeby dosyć stał, Ravia,Balmora nie wchodzą w gre   :)
Nagroda za pomoc: Like:) i Dziękowanie 

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Cos na podobe Tiveria.pl Lub Metin5 s1

Dodatkowe Info:Graczy z 500+, dosyć szybki exp, żeby dosyć stał, Ravia,Balmora nie wchodzą w gre   :)

Nagroda za pomoc: Like:) i Dziękowanie

Medium Cradosmt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Easy/pvp

Dodatkowe Info:

Serwer max lvl 220+ Priv polski, osób ~300, ilość broni/zbroi/biżu dosyć duża urozmaicona, max lvl w 2/3 dni tak samo z eq, po prostu bardziej taki easy/pvp

Nagroda za pomoc:

Lajk + 5* w profilu

ASCARIAL: 30+ | ON-line

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: fajnym wyglądzie eq ale by sie nie swieciały i zeby byl jakis ciekawy system petów i by pety sie dostawało odrazu na początku

Dodatkowe Info: cos podobnego do cradosmt2 ale easy

Nagroda za pomoc: Like ;)

 

P.S. nowe wierzchowce i pety tez by było ciekawie :>

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4Fun

Dodatkowe Info: Zeby można było wbić 250 lvl i w miare łatwo było można zdobyć dobre eq.

Nagroda za pomoc: Like.

kirito_signature_final_by_trayylolz-d6jp

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4Fun

Dodatkowe Info: Zeby można było wbić 250 lvl i w miare łatwo było można zdobyć dobre eq.

Nagroda za pomoc: Like.

Linaresmt2.pl

xxx

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4Fun

Dodatkowe Info: Zeby można było wbić 250 lvl i w miare łatwo było można zdobyć dobre eq.

Nagroda za pomoc: Like.

Invoria - easy ;) albo 4FunMT2 - to jest serwer w 100% 4fun.

Opublikowano

Invoria ;)

Invoria to nie 4fun. I eq tak szybko nie zdobędziesz.. omg. xD

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4Fun

Dodatkowe Info: Zeby można było wbić 250 lvl i w miare łatwo było można zdobyć dobre eq.

Nagroda za pomoc: Like.

Linaresmt2.pl

 

Promt2.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy (+1000), częstych wojen gildii, 2-3 wartości bonusów (np. abs 5%, 10%, 15%).

Dodatkowe Info: Najlepiej by itemki z is (pety, kostiumy etc.) nie były na czas.

Nagroda za pomoc: Like & 5*

Ascarial s1

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: tym żeby był taki jak Dreikon bo kurde okradli mnie ;/
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc: like oczywiście 

4949814ebb99d1a28b7c277bbb89c2c2.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: coś typu crados ale bardziej easy (w szczególności odnośnie expa)
Dodatkowe Info: 700 graczy MINIMUM.
Nagroda za pomoc: like oczywiście 

 

PS. znacie jakiś serwer gdzie jest już nowa postać? ten wilkołak? :D

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: +1/1,5k osób, dobry serverek
Dodatkowe Info: Dreikon odpada, Ascarial też (max lvl, czekam na s2), Ravia s2 out.
Nagroda za pomoc: Limit + 5 gwiazdek

647041416238306889721.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: jakiś medium  (coś jak balmora oraz coś jak alistria.eu/reinor (o ile ktos pamieta te serwery :P)

Dodatkowe Info: dajmy na to do 120 lvl w miare grywalny i ogarniety opieka administracji
Nagroda za pomoc: like

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: tym żeby był taki jak Dreikon bo kurde okradli mnie ;/

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: like oczywiście 

Verdea

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: coś typu crados ale bardziej easy (w szczególności odnośnie expa)

Dodatkowe Info: 700 graczy MINIMUM.

Nagroda za pomoc: like oczywiście 

 

PS. znacie jakiś serwer gdzie jest już nowa postać? ten wilkołak? :D

Ascarial, Verdea,  na zadnym lepszym privie jeszcze tej postaci nie ma

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: +1/1,5k osób, dobry serverek

Dodatkowe Info: Dreikon odpada, Ascarial też (max lvl, czekam na s2), Ravia s2 out.

Nagroda za pomoc: Limit + 5 gwiazdek

Crados, nie wiem czy jest 1k ale tak 800-900 osób gra. Ewentualnie Invoria - sporo ludzi.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: jakiś medium  (coś jak balmora oraz coś jak alistria.eu/reinor (o ile ktos pamieta te serwery :P)

Dodatkowe Info: dajmy na to do 120 lvl w miare grywalny i ogarniety opieka administracji

Nagroda za pomoc: like

Lastivia s2 ja tam gram i moim zdaniem jest całkiem przyjemnie. Ewentualnie Ascarial albo Zakrea

OsoInternational.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: +1/1,5k osób, dobry serverekDodatkowe Info: Dreikon odpada, Ascarial też (max lvl, czekam na s2), Ravia s2 out.Nagroda za pomoc: Limit + 5 gwiazdek

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

 

 

 

Lastivia s2 ja tam gram i moim zdaniem jest całkiem przyjemnie. Ewentualnie Ascarial albo Zakrea

 

a na zakrea i lastivi po ile ludzi gra mniej więcej?

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

 

 

 

Lastivia s2 ja tam gram i moim zdaniem jest całkiem przyjemnie. Ewentualnie Ascarial albo Zakrea

 

a na zakrea i lastivi po ile ludzi gra mniej więcej?

 

zakrea 400-500, ale zaczął tam nagrywać "wielki" wallander i administracja liczy na skok graczy, na Lastivii gra 600+ i idzie w gore ;)

OsoInternational.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: jakiś medium  (coś jak balmora oraz coś jak alistria.eu/reinor (o ile ktos pamieta te serwery :P)

Dodatkowe Info: dajmy na to do 120 lvl w miare grywalny i ogarniety opieka administracji

Nagroda za pomoc: like

verdea.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Dużo poziomów ulepszeń i niekoniecznie dużo ludu.

Dodatkowe Info:Max 250 lvl minimum 20 poziomów ulepszeń (broni i zbroi) niekoniecznie tanie/drogie przedmioty średni/szybki exp kasy i niekoniecznie szybki exp levla.

Nagroda za pomoc: 5 lajków :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Dużo poziomów ulepszeń i niekoniecznie dużo ludu.

Dodatkowe Info:Max 250 lvl minimum 20 poziomów ulepszeń (broni i zbroi) niekoniecznie tanie/drogie przedmioty średni/szybki exp kasy i niekoniecznie szybki exp levla.

Nagroda za pomoc: 5 lajków :)

xenox

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Dużo poziomów ulepszeń i niekoniecznie dużo ludu.

Dodatkowe Info:Max 250 lvl minimum 20 poziomów ulepszeń (broni i zbroi) niekoniecznie tanie/drogie przedmioty średni/szybki exp kasy i niekoniecznie szybki exp levla.

Nagroda za pomoc: 5 lajków :)

iMetin

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Grywalnosci, duzo ludzi chce

Dodatkowe Info: Jestem puszysty

Nagroda za pomoc: wysle swoje nagie zdjecie

Crados, Ravia s2, Lastivia s2, Zakrea, Dreikon. Czekam na nagie zdjęcia :*

OsoInternational.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Dużo poziomów ulepszeń i niekoniecznie dużo ludu.

Dodatkowe Info:Max 250 lvl minimum 20 poziomów ulepszeń (broni i zbroi) niekoniecznie tanie/drogie przedmioty średni/szybki exp kasy i niekoniecznie szybki exp levla.

Nagroda za pomoc: 5 lajków :)

Zdecydowanie Xenox :)

Poradnik - Maestria Bohaterów Opowiadanie League Of Legends 1/2 Podanie na Moderatora
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Grywalnosci, duzo ludzi chce

Dodatkowe Info: Jestem puszysty

Nagroda za pomoc: sss

CradosMT2(Medium, Hard), XENOX(Medium),

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: jakiś medium  (coś jak balmora oraz coś jak alistria.eu/reinor (o ile ktos pamieta te serwery :P)

Dodatkowe Info: dajmy na to do 120 lvl w miare grywalny i ogarniety opieka administracji

Nagroda za pomoc: like

Crados(medium,Hard) Zakrea(Medium)  Ascarial

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...