Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: HARD/Medium

Ogarnieta Administracja

500+ osob

max do 125 lvla

Zeby nie bylo masy nowych broni, tylko tak klasycznie ^^

KD do dropienia itp

Serwer zeby nie mial 3 lat

Najlepiej aby byl jakis ktory powstal max 2 mies temu

Serwer na dluzej

Dodatkowe Info: Oprocz Ravii, Lastivii (odradzam serwera)

Nagroda za pomoc:Lajk

Jako medium z nutką harda polecam Cradosmt2

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: HARD/Medium

Ogarnieta Administracja

500+ osob

max do 125 lvla

Zeby nie bylo masy nowych broni, tylko tak klasycznie ^^

KD do dropienia itp

Serwer zeby nie mial 3 lat

Najlepiej aby byl jakis ktory powstal max 2 mies temu

Serwer na dluzej

Dodatkowe Info: Oprocz Ravii, Lastivii (odradzam serwera)

Nagroda za pomoc:Lajk

Cradosmt2, Spiinamt2 (tutaj jest ok. 200 online)

 

image.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/Easy

Ogarnieta Administracja

Duża liczba osób 1000+

Serwer na Dłużej 

Ciekawy serwer

Dodatkowe Info: Oprócz Dreikona

Nagroda za pomoc:Lajk

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: spora ilosc ludu medium
Dodatkowe Info: dosyc młody serwer mniej wiecej po 3 miesiacach maks pół roku który se poradził z ddosami i który mozna nazwac stabilnym
Nagroda za pomoc: c**j do dupy

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Chinskim serwerze takim jak z 2009-2010 roku,
Dodatkowe Info:Easy zeby sie expilo, troche luda online. Nie chce epickiego eq w shopach, Na start 1 lvl.
Nagroda za pomoc:  LAJK

Intel Core i3-2120, 3.30GHz -- GTX 560 1280MB -- Mobo H61 -- 4GB ram -- Chieftec 500W -- W7 Ultimate 64 bit.

Wydajnosc systemu:

Grafika dla aero i gier:7.5

Procesor:7.1

RAM:7.1

 

 

Ranga w kunter strajku:Supreme.

Oski, czekam na 1 v 1! 

Opublikowano

NIE WIEM GDZIE GRAĆ! POMOCY!


ZALEŻY MI NAJBARDZIEJ NA : 300+ osobowym serwerze medium, który wystartował 3-6 miesięcy temu


Dodatkowe info : Nie żadne Ascariale czy Ameriony


Nagroda : Lajk


Miłego dnia :)

Opublikowano

 

NIE WIEM GDZIE GRAĆ! POMOCY!

ZALEŻY MI NAJBARDZIEJ NA : 300+ osobowym serwerze medium, który wystartował 3-6 miesięcy temu

Dodatkowe info : Nie żadne Ascariale czy Ameriony

Nagroda : Lajk

 

Zatem polecam Cradosmt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/PvP

Dodatkowe Info: miniumum expienia, dropienia, etc.

Nagroda za pomoc: lajk :3

Opublikowano

Witam szukam serwera easy aby sie przyjemnie expilo i robiło eq. Na serwerze musi być dużo około 1000 + osób. Chce aby serwer był do zabicia czasu więc nie chcę aby się szybko znudził.Na serwerze nie ma być 6/7. Proszę o propozycje serwerów bez. 6/7 i z góry proszę odrzucić Dreikona

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

 

Typ Serwera Easy/Medium!

 

*Stabilności.

*Doświadczonej administracji (Interesującej się serwerem).

*Wysokiej liczby graczy online.

*Serwer na którym można pograć dość długo (tzw. "serwer na dłużej")

 

Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc: #Lubie To (Ilość lajków zależy od tego jak spodoba mi się serwer).

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:

 

Typ Serwera Easy/Medium!

 

*Stabilności.

*Doświadczonej administracji (Interesującej się serwerem).

*Wysokiej liczby graczy online.

*Serwer na którym można pograć dość długo (tzw. "serwer na dłużej")

 

Dodatkowe Info:Nagroda za pomoc: #Lubie To (Ilość lajków zależy od tego jak spodoba mi się serwer).

virtualmt2.pl bedzie idealny

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium, ogar administracja, dużo osób, zeby serwer nie padl zbyt szybko.
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc:Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium, ogar administracja, dużo osób, zeby serwer nie padl zbyt szybko.

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc:Lajk

Ascarial/ Crados.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium z dobrym balansem, oraz nie monotonnym dropem lub expem no i ludźmi 500/600 w godz. szczytu :) 
Dodatkowe Info: Brak 6/7 lub tylko exp oraz jakiś wymyślnych systemów pasów, zielarstwa i bóg wie tam czego :) Żeby z dopracowanym eq kłaść wyzsze lv ;] Grałem na Mariner, Sapphira,Verdea
Nagroda za pomoc:Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium z dobrym balansem, oraz nie monotonnym dropem lub expem no i ludźmi 500/600 w godz. szczytu :) 

Dodatkowe Info: Brak 6/7 lub tylko exp oraz jakiś wymyślnych systemów pasów, zielarstwa i bóg wie tam czego :) Żeby z dopracowanym eq kłaść wyzsze lv ;] Grałem na Mariner, Sapphira,Verdea

Nagroda za pomoc:Lajk

Hard: Ravia s2

Medium: Cradosmt2

Easy/medium: Zakrea

Opublikowano

 

NIE WIEM GDZIE GRAĆ! POMOCY!

ZALEŻY MI NAJBARDZIEJ NA : 300+ osobowym serwerze medium, który wystartował 3-6 miesięcy temu

Dodatkowe info : Nie żadne Ascariale czy Ameriony

Nagroda : Lajk

 

REFFF

Miłego dnia :)

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, tradycji, zaangażowania administracji, miłej atmosfery

Dodatkowe Info: Medium/Hard/Easy - POLSKI, coś nowego i ciekawego, serwer stojący max 2 tygodnie

Nagroda za pomoc: Lajk + 5 w profilu:)

eriosgkmk.gif

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, tradycji, zaangażowania administracji, miłej atmosfery
Dodatkowe Info: Medium/Hard/Easy - POLSKI, coś nowego i ciekawego, serwer stojący max 2 tygodnie
Nagroda za pomoc: Lajk + 5 w profilu:)

 

ardanis mt2

ZZZ

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na: serwer bardzo zrobiony pod pvp poza laneris, bez 6/7 bonusów na klasy lub serwer hard/medium ale żeby skile od razu/szybko bez dropienia dostawiać na P [/b][/color]
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color]
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc: +++++[/b][/color]

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na: serwer bardzo zrobiony pod pvp poza laneris, bez 6/7 bonusów na klasy lub serwer hard/medium ale żeby skile od razu/szybko bez dropienia dostawiać na P [/b][/color]

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color]

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc: +++++[/b][/color]

Startuje niebawem serwer Siela Moyes.pl Luknij go . Hmm Dreikon 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na: serwer bardzo zrobiony pod pvp poza laneris, bez 6/7 bonusów na klasy lub serwer hard/medium ale żeby skile od razu/szybko bez dropienia dostawiać na P [/b][/color]

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color]

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc: +++++[/b][/color]

zagraj sobie na gladorze

ZZZ

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...