Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy, na którym nie trzeba się wysilać żeby coś zdobyć. Coś podobnego do DivineWorld, ErurisMT2 lub PangeaYT2.

Dodatkowe Info: Lubię robić pvp, nie cierpię dropić i expić.

Nagroda za pomoc: Lajk ! :D

Moyes.pl,  Demilus.pl,  Ardanis,

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Lykanie, chciałbym przetestować go na wyższych lvl
Dodatkowe Info: Darmowy serwer, na tym mi zależy
Nagroda za pomoc: łapki

BRAK

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Lykanie, chciałbym przetestować go na wyższych lvl

Dodatkowe Info: Darmowy serwer, na tym mi zależy

Nagroda za pomoc: łapki

Ta postać jest tylko na 4funmt2.

Zdaje mi się, że to jest płatny serwer + na 4fun te Likan jest zrobiony w 20%.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze bardzo podobnym do divineworld s2
Dodatkowe Info: Żeby przy odpowiednim EQ nawet 54 levelem dało się zabić 90+ itd. (coś w stylu divina ;p).
Nagroda za pomoc: Limit lajków

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dosyć świeżym serwerze EASY (exp/drop łatwy, ale bez przesady), na którym gra 500-1k graczy, nie jest nudno i jest sporo nowości (eq, mapy, dungeony, bossy, eventy).
Dodatkowe Info: Serwer ma być stabilny i bez krążącego syfu typu "Navi". Chętnie przyłącze się do jakiejś ekipy/gildii. Bez propozycji takich jak: Dreikon, Xenox, Virtual, Pandora, Dragon, Moyes.
Nagroda za pomoc: Lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Hard lub Medium, tak by nie osiągnąć wszystkiego w tydzień.
Dodatkowe Info: Klasyczne wbijanie skilli za pomocą KU, ale ŁATWE dropienie KU jak i wysokie szanse na ich wejście - tak, aby nie mieć wszystkiego od razu na tacy (G lub P), ale też samemu szybko móc to podnieść. Szansy ulepszania u kowala na tyle wysokie, żeby RIB +9 nie był trudny do zrobienia lub kupna. Ilość graczy taka, aby dało się bez problemu dropić na Metkach 15/35, a nie, że trzeba 15min szukać kamyka, bo tyle dropków lata. Serwer, na którym bez IS można wiele osiągnąć, częste eventy, serwer z jakimś poziomem, a nie z dzieciarnią, która psuje zabawę. Ogarnięty team, który często można złapać na TS w razie problemów i pytań. W miarę możliwe braki lagów. Reasumując - exp pod hard, skille i ulepszanie eq pod medium.
Nagroda za pomoc: Lajki

 

Pozdrawiam.

Emeryt GM Draenor


Emeryt GM Kalimdor


Emeryt GM Draenor2


Emeryt Moderator Forum Astium


Emeryt Moderator Forum Death Note

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serverze easy, gdzie łatwo leci exp i z eq też nie jest trudno
Dodatkowe Info: Grałem już na dreikonie, invoria, elitemt2, moyes, wiec cos oprócz tego pls :>
Nagroda za pomoc: Plus

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze bardzo podobnym do divineworld s2

Dodatkowe Info: Żeby przy odpowiednim EQ nawet 54 levelem dało się zabić 90+ itd. (coś w stylu divina ;p).

Nagroda za pomoc: Limit lajków

Nie grałem nigdy na dvineworld, ale myślę że lastivia, crados ewentualnie zakrea(ale ta, tylko po odrzuceniu poprzednich serwerów) będą dla Ciebie odpowiednie.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dosyć świeżym serwerze EASY (exp/drop łatwy, ale bez przesady), na którym gra 500-1k graczy, nie jest nudno i jest sporo nowości (eq, mapy, dungeony, bossy, eventy).

Dodatkowe Info: Serwer ma być stabilny i bez krążącego syfu typu "Navi". Chętnie przyłącze się do jakiejś ekipy/gildii. Bez propozycji takich jak: Dreikon, Xenox, Virtual, Pandora, Dragon, Moyes.

Nagroda za pomoc: Lajki

500-1K graczy nie gra raczej na żadnym easy oprócz tych co podałeś. Możesz sprawdzić laneris, ardanis albo shayen.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Hard lub Medium, tak by nie osiągnąć wszystkiego w tydzień.

Dodatkowe Info: Klasyczne wbijanie skilli za pomocą KU, ale ŁATWE dropienie KU jak i wysokie szanse na ich wejście - tak, aby nie mieć wszystkiego od razu na tacy (G lub P), ale też samemu szybko móc to podnieść. Szansy ulepszania u kowala na tyle wysokie, żeby RIB +9 nie był trudny do zrobienia lub kupna. Ilość graczy taka, aby dało się bez problemu dropić na Metkach 15/35, a nie, że trzeba 15min szukać kamyka, bo tyle dropków lata. Serwer, na którym bez IS można wiele osiągnąć, częste eventy, serwer z jakimś poziomem, a nie z dzieciarnią, która psuje zabawę. Ogarnięty team, który często można złapać na TS w razie problemów i pytań. W miarę możliwe braki lagów. Reasumując - exp pod hard, skille i ulepszanie eq pod medium.

Nagroda za pomoc: Lajki

 

Pozdrawiam.

Lastivia będzie Ci pasować, ewentualnie crados (bardziej hard i dużo dropków 35lvl), ascarial, może zakrea ale tam często są problemy z lagami i channelami.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serverze easy, gdzie łatwo leci exp i z eq też nie jest trudno

Dodatkowe Info: Grałem już na dreikonie, invoria, elitemt2, moyes, wiec cos oprócz tego pls :>

Nagroda za pomoc: Plus

Laneris.

OsoInternational.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serverze easy, gdzie łatwo leci exp i z eq też nie jest trudno

Dodatkowe Info: Grałem już na dreikonie, invoria, elitemt2, moyes, wiec cos oprócz tego pls :>

Nagroda za pomoc: Plus

Shayen

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dosyć świeżym serwerze EASY (exp/drop łatwy, ale bez przesady), na którym gra 500-1k graczy, nie jest nudno i jest sporo nowości (eq, mapy, dungeony, bossy, eventy).

Dodatkowe Info: Serwer ma być stabilny i bez krążącego syfu typu "Navi". Chętnie przyłącze się do jakiejś ekipy/gildii. Bez propozycji takich jak: Dreikon, Xenox, Virtual, Pandora, Dragon, Moyes.

Nagroda za pomoc: Lajki

Shayen

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serverze easy, gdzie łatwo leci exp i z eq też nie jest trudno

Dodatkowe Info: Grałem już na dreikonie, invoria, elitemt2, moyes, wiec cos oprócz tego pls :>

Nagroda za pomoc: Plus

Linaresmt2.pl

xxx

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dosyć świeżym serwerze EASY (exp/drop łatwy, ale bez przesady), na którym gra 500-1k graczy, nie jest nudno i jest sporo nowości (eq, mapy, dungeony, bossy, eventy).

Dodatkowe Info: Serwer ma być stabilny i bez krążącego syfu typu "Navi". Chętnie przyłącze się do jakiejś ekipy/gildii. Bez propozycji takich jak: Dreikon, Xenox, Virtual, Pandora, Dragon, Moyes.

Nagroda za pomoc: Lajki

Shayen.eu - narazie online jest po 250-300, ale niedługo będzie reklama. U Sh4ke'a jest już załatwiona, u innych YTberów też będzie.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serverze easy, gdzie łatwo leci exp i z eq też nie jest trudno

Dodatkowe Info: Grałem już na dreikonie, invoria, elitemt2, moyes, wiec cos oprócz tego pls :>

Nagroda za pomoc: Plus

Shayen.eu

tenor.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: typie serwera EASY :D !
Dodatkowe Info:sporo graczy, shopy w m1, epiki itp  :)
Nagroda za pomoc: LAJKI !

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: typie serwera EASY :D !

Dodatkowe Info:sporo graczy, shopy w m1, epiki itp   :)

Nagroda za pomoc: LAJKI !

Dreikon, moyes, iMetin

OsoInternational.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: typie serwera EASY :D !

Dodatkowe Info:sporo graczy, shopy w m1, epiki itp   :)

Nagroda za pomoc: LAJKI !

Dreikon, iMetin

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Hard lub Medium, tak by nie osiągnąć wszystkiego w tydzień.

Dodatkowe Info: Klasyczne wbijanie skilli za pomocą KU, ale ŁATWE dropienie KU jak i wysokie szanse na ich wejście - tak, aby nie mieć wszystkiego od razu na tacy (G lub P), ale też samemu szybko móc to podnieść. Szansy ulepszania u kowala na tyle wysokie, żeby RIB +9 nie był trudny do zrobienia lub kupna. Ilość graczy taka, aby dało się bez problemu dropić na Metkach 15/35, a nie, że trzeba 15min szukać kamyka, bo tyle dropków lata. Serwer, na którym bez IS można wiele osiągnąć, częste eventy, serwer z jakimś poziomem, a nie z dzieciarnią, która psuje zabawę. Ogarnięty team, który często można złapać na TS w razie problemów i pytań. W miarę możliwe braki lagów. Reasumując - exp pod hard, skille i ulepszanie eq pod medium.

Nagroda za pomoc: Lajki

 

Pozdrawiam.

Ascarial

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serverze easy, gdzie łatwo leci exp i z eq też nie jest trudno

Dodatkowe Info: Grałem już na dreikonie, invoria, elitemt2, moyes, wiec cos oprócz tego pls :>

Nagroda za pomoc: Plus

ProMT2 S2

Poradnik - Maestria Bohaterów Opowiadanie League Of Legends 1/2 Podanie na Moderatora
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium
Dodatkowe Info: Chciałbym zagrać na najpopularniejszym polskim serwerze medium. Chciałbym, żeby grało dużo ludzi. Kamienie duchowe trzeba dropic, medium bardziej podchodzący pod hard niż pod easy.
Nagroda za pomoc: Lajki, czy co tam chcesz.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium

Dodatkowe Info: Chciałbym zagrać na najpopularniejszym polskim serwerze medium. Chciałbym, żeby grało dużo ludzi. Kamienie duchowe trzeba dropic, medium bardziej podchodzący pod hard niż pod easy.

Nagroda za pomoc: Lajki, czy co tam chcesz.

Ascarial.

3183514217139531243468.png
Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] PVP coś jak HammerMT2
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] Najlepiej z lvl 150 + od razu lub mniejszym.
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] Like + 5 w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serverze easy, gdzie łatwo leci exp i z eq też nie jest trudno

Dodatkowe Info: Grałem już na dreikonie, invoria, elitemt2, moyes, wiec cos oprócz tego pls :>

Nagroda za pomoc: Plus

Argentus

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 5 postaci
Dodatkowe Info: za darmo
Nagroda za pomoc: "lubiet/y"

#edit

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 5 postaci

Dodatkowe Info: brak

Nagroda za pomoc: "lubiet/y"

4funmt2

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwerze pvp, max lv 99-105. Dużo ludzi online (Podobny do yt2game o ile ktoś pamięta)

Dodatkowe Info: Podstawowe bronie i zbroje jak na oficjalnym serwerze.

Nagroda za pomoc: Like'i ;)

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:serwerze pvp, max lv 99-105 (Podobny do yt2game o ile ktoś pamięta)[/b][/color

[color=#ff6666][b]Dodatkowe InfoPodstawowe bronie i zbroje jak na oficjalnym serwerze.[/b][/color]

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomocLike'i  ;)[/b][/color

Arutan.pl

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 5 postaci

Dodatkowe Info: za darmo

Nagroda za pomoc: "lubiet/y"

 

#edit

Ravia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy/ medium  

(najmniej na hardzie ale jak ktoś zna bardzo fajnego to niech napiszę)

oraz z minimalną ilością graczy ~ 500
Dodatkowe Info: Serwer z przyszłością // nie padnie po tygodniu!
Nagroda za pomoc: Like

790331421158480286162.png

 

i5 2500k 

msi z77a gd 55

Ballistix x2 4gb

r9 270x 4gb

Thermaltake 530w

gladius m25

seagate 1tb

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...